Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ayakashi - Japanese Classic Horror
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
sipps
AniDB

klasiski japaņu šausmu stāsti, kas vēiksmīgi pārvērsti animacijas seriālā. Trīs stāsti kas katrs atšķiras ne tikai satura veidā,bet pat animacijas un tehnikas zina katrs no viņiem ir izklāstīts sava veidā.

nekas parlieku briemīgs un šausmigs tur tomer pāradits netiek, bet sava odziņa katra ziņa tur ir.


torenntus var iegūt ŠEIT kā ari aprakstu par katru stāstu.
Ginta
..jā.. man likās diezgan interesanti.. šie stāsti..
kā jau sipps kaut ko līdzīgu teica.. tie nav horror story tādā nozīmē, ka skatoties būtu jāsaraujas dīvāna dziņākajā stūrītī un aiz bailēm jātrīc.. bet tam visam tomēr ir sava doma..
var vismaz salīdzināt ar rietumu klasiskajiem šausmu stāstiem (..un es nedomāju klasiskos holivudas šausmu štruntus- krīgeru, džeisonu un ko tur vēl.. dry.gif , bet gan tos, kurus var atrast folkloras krājumos) ..un var nosecināt, ka savā veidā tie ir diezgan līdzīgi..
man jau laikam vislabāk patika 'Bake Neko' stāsts.. happy.gif ..kārtējo reizi varēja pārliecināties, ka pie lielākās daļas nelaimēm, lāstiem un visa cita ļaunā cilvēki paši vien vainīgi ir.. dry.gif
Gith
patika, skumji vienīgais, cik cilvēki var būt dažreiz nožēlojami..
varat ieteikt ko līdzīgu? baigi patkami kad atmosfēra nav balstīta uz specefektiem bet uz story

beigu dziesma skaista
http://www.youtube.com/watch?v=R5L2SFP34sM
FuschichO
Kāpēc man torentu saite nestrādā? :< Tur kaut kas noticies, vai esmu auns?
EruLaif
Es būtu vairāk izbrīnīts, ja tā torrentu saite vēl strādātu.
sunder
Šitik vecu tēmu uzraksāna jau tomēr ir nekrofīlija, kaut gan anime jau no ta nemainās. Ja saka ka esot laba, tad iespējams arī jānoskatās
FuschichO
oi, es atvainojos, nepaskatījos datumu. biggrin.gif Esmu tomēr auns XD
Ginta
QUOTE(Gith @ Jul 14 2012, 19:19) *
varat ieteikt ko līdzīgu?
Attālākā saistībā ar šo pašu ir Mononoke. (:
aruka_sei
http://tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=322008
Gith
http://www.animeratio.com/anime/ayakashi-s...i-horror-tales/

skatījos šeit onlainā ja nav vēlmes vilkt, dažas anime tur neiet dazas iet
Lars
QUOTE(sunder @ Jul 15 2012, 20:40) *

Šitik vecu tēmu uzraksāna jau tomēr ir nekrofīlija, kaut gan anime jau no ta nemainās. Ja saka ka esot laba, tad iespējams arī jānoskatās
Nekrofīlijas piesaukšana ir galīgi nevietā.. Uz šāda apgalvojuma pamata nedrīkstētu aiztikt 90 % šī foruma pavedienu.. Manis pēc, lai jundī augšā visus vecos pavedienus, ka tik būtu kāda kustība.
zenofex
QUOTE(Lars @ Jul 17 2012, 09:43) *

QUOTE(sunder @ Jul 15 2012, 20:40) *

Šitik vecu tēmu uzraksāna jau tomēr ir nekrofīlija, kaut gan anime jau no ta nemainās. Ja saka ka esot laba, tad iespējams arī jānoskatās
Nekrofīlijas piesaukšana ir galīgi nevietā.. Uz šāda apgalvojuma pamata nedrīkstētu aiztikt 90 % šī foruma pavedienu.. Manis pēc, lai jundī augšā visus vecos pavedienus, ka tik būtu kāda kustība.


Exactly, īpaši tāpēc, ka foruma noteikumos ir speciāli pieminēts netaisīt jaunus postus, ja ir jau pavediens par interesējošo tēmu. Pie mums nav nekrofīlijas! biggrin.gif Nu, varbūt izņemot atbildes pie veciem zinātniskās-pētniecības darbu pavedieniem tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.