Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Paardoshanas vietas
Anime forum > Anime > Manga
Yume
Es te Bradaaju pa Berliini, un mekleeju kur lai mangu nopeer, taa kaa noteikti zinu ka vinjas te ir. Un nonaacu pie viedokla ka nezinu iisti kur vinjas mekleejamas. Luuk taa.. izstaigaajaam paris graamatu veikalu.. nav... nee, iisteniiba, vienaa bia kaadas 8 graamatinjas, no kzraam man likaas interesanta 1, ko es arii pakeeeru, bet taa.. nevienaa graamatniicaa vinju nav.
varbuut jums ir kaadas special vietas kur to var dabuut, neu neskaitot internetu..
aya-angel
Hali-halo, Yumiit!!!!!!!!!!! smile.gif Nu tu jau pie Berlines tiki? Fiksi gan! Nu tad klausies- par mangu jajautaa pardevejiem graamatniicaa. Ja gribi manga magazine(tipa Daisuki, MangaPower un Banzai!) meklee kioskus, tur tie ir, vismaz man teetis manga magazine tur atrada.
Veel kas- Hamburgaa vairaak mangas nekaa Berliinee!!!!!! wink.gif
Kikumi
Nu, es nezinu vai tas kā palīdzēs, bet Diseldorfā, Immermana ielā (wow, nu gan es te rakstu) ir kāds grāmatu veikals, kurā ir 15 plaukti pilni ar mangām, art books, visādām kartiņām utt. Tikai tur viss ir sasodīti dārgs... sad.gif

Ko tik var uzzināt čupojoties ar vāciešiem... unsure.gif
TheBadEdd
Yo ppl!!! Ziniet kaa peec neraxtu... JO ESMU DAANIJAA!!! tongue.gif Un ziniet ko peec nedeeljas ilgas mekleeshans atradu mangas pat NOPIRKU vienu - GITS bet nu par taadu naudu ka kauns staastiit... unsure.gif Vienkaarshi paarpratu DKK un LVL atiteciibu... mad.gif Bet pati manga laba, pilna - 377... lpp + bonusi... bet nu taa pa draugam pateikshu tas maxaaja 249 DKK = 24LVL laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ok visiem ataa atbraukshu uz Riigu gan jau kaadam nopaardoshu! cool.gif
TheBadEdd
Ak jaa gandriiz aizmirsu, riit braucu uz Vaaciju!!! cool.gif Uz 3 stundaam!!! mad.gif Buushu kautkaadaa siikaa robezas pilseetinjaa... Bet tur buus veikalz "SKY" un itkaa tur buus arii kaads kioskz, un varbuut tajaa kioskaa vareetu buut manga... unsure.gif SO WISH ME GOOD LUCK!!!
TheBadEdd
Un veel, svariiga infa - TUULKOTAAS MANGAS IR LEETAAKAS!!! Vismaz Daanijaa taa ir! wink.gif Example: DragonbalZ daanju val. 39DKK bet Anglju val. 199DKK!!! sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.