Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pārdodu anime DVD un mangas tankoban
Anime forum > Anime > Resources
Noriass Gato
1. DVD Nadia of the Blue Sea. 3 DVD, 1-4, 5-8, 9-12 epizodes. Gandrīz jauni diski, bez skrāpējumiem. Pirkti par 16 ls gabalā. Cena 10 Ls gabalā.

2. DVD Ghost in the Shell. 1 DVD. Lietots, bet bez skrāpējumiem. Cena 10 Ls.

3. DVD Urotsuki Doji Perfect Collection. 2 DVD. Lietots. Satur minimāli cenzētas 1. un 2. epizodes, ieskaitot 'Its just a punk from demon realm' ainu. Cena 30 Ls kopā.

4. Dažādi Manka tankoban. Izdoti Vācijā, Carlsberg Comics. Vācu valodā. Pamatā apgrieztais (vesternizētais) formāts. Izmērs A5, izņemot Appleseed - A4. Dažādi sējumi no Appleseed, Ranma 1/2, Ah My Goddess, Sailor V, un atsevišķas Naoko Takeuchi mangas. Labā saglabātībā. Cena 3 Ls par sējumu (pirkti par ~4Ls). Ņemot vairumā, iespējams vienoties par lētāku cenu...
Noriass Gato
Sīkāka info par Manga tankobans


Naoko Takeuči manga "Chocolate christmas"

Naoko Takeuči manga "Cherry Project" vol 1, 3

Naoko Takeuči manga "Sailor V" vol 2, 3

Ranma 1/2 , vol 2, 10-15, 17, 18

Card Captor Sakura vol 2

You Under Arrest vol 3

Oh, my goddess vol 6-11

jebkurš pa 3 ls sējumā


Un kā pēdējais

Neon Genesis Evangelion. Japāniskais (neapgrieztais) attēls, tikai tulkots. vol 1-6. Bet pa 5 ls sējumā.
Noriass Gato
Nevienam neinteresē, jeb cenas par šerpām?
mms61
OO! Mani varētu interesēt Oh, my goddess un Neon Genesis Evangelion...
Manupāt cenas vienkārši ideālas...
kika-chan
mani ienteresēja ''ghost in the shell'' DVD...
Alexiel aka Organic Angel
Ka tevi var sameklet un vienoties par cenam?
Cik Tu gribetu par visam mangam kopa?
Tu nevaretu mailot mani uz snookerangel@inbox.lv un iedot kadu kontakinformaciju.
Liels paldies!
Noriass Gato
No manga tankobaniem palikuši vēl ir Ranma 1/2, vol 2, 10-15, 17, 18 un Appleseed vol 9

Vēl ir NGE vol 1 un OMG 7 & 8, aizrunāti mms61.

DVD visi arī ir pieejami, lai gan GitS ir jau aizrunāts.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.