Help - Search - Members - Calendar
Full Version: par bildem anketaas
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
kaarleens
mosh cilveecinji metam kaunu pie malas un ieliekam savas iistaas bildes personiigaas anketaas shinii forumaa to ir izdariijushi tikai dazhi =/ savu bildi var pielikt uzklikshkjinot uz My Controls augsheejaa labaa stuurii ekraanam un peec tam uzspiezhot Change Personal Photo kreisajaa pusee viduu ekraanam un taalaak jau ir vienkaarshi
Sigfa
nu, shkjiet, ka lielai daljai vnk nav bilzhu ko likt, bet es vislaik aizmirstu uzmest uz kompa no digikama... laugh.gif
Batou
ieliku. iista, autentiska, taadu pashu esmu licis gign.lv forumaa.
Sigfa
aye. es ar iemetu. taa man no shiem jaanjiem.

jaa, es zinu ka izskatos kaa peec dzerstinju bet tur veel nav bezfilma.. nee, tur viss veel ir kaartiibaa.
tihiro
Man vispaar buutu loti interesanti ieraudziit ne vienu,bet daydzys juusu foto.Man ir ko paradit.............. biggrin.gif ,varbut drikst izveidot kaadu mapi,vai veel kaut ko wink.gif (ar shi foruma dalidniekiem)Un veel jautajums,vai sheit ir cilveeki kuri maacas maakslas skolaa,neskaitot Piki??????????
kaarleens
QUOTE (tihiro @ Jun 29 2004, 02:12 PM)
Man vispaar buutu loti interesanti ieraudziit ne vienu,bet daydzys juusu foto.Man ir ko paradit.............. biggrin.gif ,varbut drikst izveidot kaadu mapi,vai veel kaut ko wink.gif (ar shi foruma dalidniekiem)Un veel jautajums,vai sheit ir cilveeki kuri maacas maakslas skolaa,neskaitot Piki??????????

protams veido droshi zem sadaljas art buus intresanti paskatiities
Siriuss[FN]
done biggrin.gif
darknight
Kaut ko jau ieliku...
xikes
Nu ok, es ar kaut ko iemetu..
darknight
laugh.gif
deleted-ray
Un te buus mana focjene ")
darknight
QUOTE (Ray @ Aug 20 2004, 11:59 AM)
Un te buus mana focjene ")

Gandrīz vai

user posted image


cool.gif
Kikyou
Nja. Ja man buutu digitaalaa kamera tad mosh arii. BET.. taa kaa man taada nav... =D
ShinChan
Pievienoju arii savu gjiimi kolekcijai. Njemiet par labu cool.gif
Yume
Heh, nu OK, pilnai laimei es arii pievienoshos shai atrakcijai.. happy.gif

PS: Ray... Ak vai.. es tev silti iesaku noskuuties, ar taadu spalvu tev tikai "Kanikuli v Prastokvasheno" jaacitee...
darknight
QUOTE (Kikyou @ Aug 20 2004, 06:39 PM)
Nja. Ja man buutu digitaalaa kamera tad mosh arii. BET.. taa kaa man taada nav... =D

Var skanerī iebāzt galvu un noskanēt... laugh.gif
Esmu tā darījis. Tīri labi sanāca.
Yume
Oi... ivi, tev bildee viennoziimiigi daudz var redzeet.. happy.gif
darknight
tongue.gif
Spectre
Heh nezinu kaa juums tur notiekaas, es savu bildi iebaazu savaa profila uzreiz kaa saregistreejos. tongue.gif
deleted-ray
QUOTE (ivi @ Aug 20 2004, 11:40 PM)

Esmu tā darījis. Tīri labi sanāca.

Ivi tu dzjeks vai meicha???
darknight
*sēne
deleted-ray
QUOTE (ivi @ Aug 30 2004, 07:16 AM)
*sēne

me nesaprata
Spectre
piepe laugh.gif
Kikyou
QUOTE (WhoKnowsWho @ Aug 30 2004, 11:39 AM)
piepe laugh.gif

Haha laugh.gif
darknight
Piepes, bekas, bērzlapes, suņusēnes, kāju nagu sēnes, raugs, brants, galvainais pelējums - tās visas ir sēnes. Un es nosaucu tikai dažas.
Spectre
Taadaa zinaa labaak i dziivot francijaa tas viss tiek saukts par Champinion
Kikyou
QUOTE (WhoKnowsWho @ Aug 30 2004, 06:02 PM)
Taadaa zinaa labaak i dziivot francijaa tas viss tiek saukts par Champinion

Shampinjoni? O_o;
darknight
QUOTE (WhoKnowsWho @ Aug 30 2004, 06:02 PM)
Taadaa zinaa labaak i dziivot francijaa tas viss tiek saukts par Champinion

*champignon tongue.gif (fr. val. - sēne)
ShinChan
Nejausji ieraudziiju, ka sjii sadalja saucas "probleemas un ieteikumi". Un tagad nevaru iisti tikt skaidriibaa, vai juus dodat ieteikumu, kaa tikt valjaa no nagu seeniites, vai arii risinat probleemu, kas saistiita ar seenju nosaukumiem svesjvalodaas?
Batou
vinji risina offtopika probleemas. labi kikyou un ivi piebremzeejiet abi, razbainieki taadi.
darknight
Tiš! Tiš!! Neuzdodiet man jautājumus un es neatbildēšu. Nerunājiet nepareizi un es neizlabošu.



.




ph34r.gif

ok, thats it
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.