Help - Search - Members - Calendar
Full Version: tusinsh!!!
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Tigra2
http://www.albertadiki.lv/start_lv.htm
kaartiigi izlasiet visu(vismaz cenas) un pasakiet vai ir gribēšana 15 augustā aizbraukt atpūsties.
domaaju, ka no taa visa reaali buutu 8-vietiigaa maajinja(ja cilveeku pietiekami)(protams tur nebuus tik 8 cilveeki, ne?)
un pirtinja
domaaju, ka liidz tam laikam naudinju varees sakraat(jo vairaak cilveeku jo mazaaka maksa, ja kas wink.gif )

(es paliku bez cash, taa kaa netieku un cik redzams brauceeju nepietiek, taapeec rezerveet nevar T_T)
topic closed
Tomoko
Labi, sākam skaitīt santīmus krājkasē. laugh.gif Es labprāt, un ļooti ceru, ka mamma atļaus braukt. (well, of course, viņa ir ar lielām prasībām, un vispirms vēlas redzēt otakiešus, kādi ir šie cilvēki ar kuriem mans bērns brauks palikt pa nakti) dry.gif
ETM
mees pa pastu nosuutiisim tekilu sadzeerushos GM un tavai mammai paaries jebkaadas shaubas.
edg
QUOTE(Tomoko @ Jul 11 2006, 14:51)
kādi ir šie cilvēki ar kuriem mans bērns brauks palikt pa naktidry.gif
*


Vinjai labaak nezinaat...
GM
QUOTE
mees pa pastu nosuutiisim tekilu sadzeerushos GM un tavai mammai paaries jebkaadas shaubas.


**izlien no galdapakšas**

Tas bija domāts kā apvainojums, manu labo ser?
ETM
Nu kaadaa gan veidaa ko taadu var uztvert par apvainojumu?
Juus, godaatais ser, tikaat izvirziits kaa paraugs, kaa visa shii jaukaa komuuna reprezentaacijas primaarais objekts, kas vislabaak atspoguljo un paraada, ka shaubaam nav vietas!
Seven_of_zero
Hmm pasaki mammai lai atnāk uz Jukatan Sestdien. tur varēs daļu Otaku satikt.
ETM
Hmm.. Jukatan maz straadaa?
sipps
QUOTE(Seven_of_zero @ Jul 12 2006, 03:50)
Hmm pasaki mammai lai atnāk uz Jukatan Sestdien. tur varēs daļu Otaku satikt.
*




ta nu gan nebut labak ideja nemot vera to ka taja bernudarza pa vidu tusejas paris ar usam un bardu noauguši tevaiņi. nezinu vai vecaki but loti patikami laist savu patsmitgadigo bērnu tuset ar šadiem teviņiem lai cik nevainigi viņi ari neizskatitos.
ayame
Zini, tādi ar bārdu noauguši tēviņi nemaz izskatīties nevainīgi... laugh.gif
GM
QUOTE
Hmm pasaki mammai lai atnāk uz Jukatan Sestdien. tur varēs daļu Otaku satikt.


Šajā sakarā, tiesa, Jukatan kontingents nebūt neprezentēs reālo situāciju. Mammucis redzēs Ha-san'a fanu klubiņu, pāris vienkāršus anime mīļotājus, kas malko tēju, un varbūt kādu nedaudz bārdainu, bet tomēr miermīlīgu anime-ekstrēmistu.
Turpetī, par to, ka fināla pasākumu var apmeklēt arī pamatīgi nodzērusies ALK nihilistu specvienība, viņa paliks neinformēta.
Sushi
laugh.gif Es nebrīnos, ka tādai Nature Freak kā Tigrai, šī vieta liekas uber kruta!
Nē, bet izskatās forši.. 15. augustā gan es nekādi netieku.. sad.gif
Tigra2
pasjlaik jau tikai plaanoshana, taadai miiljai meitenei par godu laiku jau var mainiit smile.gif
pie tam nekas veel nav rezervēts, tāpēc tas var notikt no 11 - 30 augustam(kaadaaa dienaa shai intervaalaa)
taa kaa domaajat.
Galvenais ir gribeeshana!!!
Shumins
Nebuutu jau slikti aizbraukt, bet ir druumas aizdomas, ka tur nekaa nenotiks, iznjomot dazjaadas speeles un mazo meitenju izklaides...
Uz taadaam zivju vietaam ir jaabrauc piektdienas vakaraa un tuuliit makskjere + kaste alus = Diikjii kjert zivis un biedeet mazos par Tentacle briesmonjiem uudenii...Un tad pa tumsu mekleet kaa aizbraukt ar laivu maajas...Naakmaa dienaa cept sakjertaas zivis un staastiit visaadus varonjstaastus pie naakamas kastes alus, un ja veel speeki palikushi, tad liist pirtii...Un tad tikai sveetdien vakaraa maajaas, nu tie kas veel palikushi dziivi, lai pirmdien ietu uz darbu ph34r.gif

QUOTE(Winry @ Jul 13 2006, 09:44)
Iedomājies kas tev pa iespēju, Shumin, uzzināt meiteņu(kaut arī mazu) noslēpumus, dzīvē noderēs


Apmeeraam taa (Ja vaardu Naruto samaina ar Shumins)
Lielaas sarunas ieksh tusinsh!!!
Church
pat ja zvejot brauc .. makshkjeres nav obligaatas. alkohols gan. ;>
Winry
QUOTE(Shumins @ Jul 13 2006, 00:22)
Nebuutu jau slikti aizbraukt, bet ir druumas aizdomas, ka tur nekaa nenotiks, iznjomot dazjaadas speeles un mazo meitenju izklaides...
Uz taadaam zivju vietaam ir jaabrauc piektdienas vakaraa un tuuliit makskjere + kaste alus = Diikjii kjert zivis un biedeet mazos par Tentacle briesmonjiem uudenii...h34r:
*


Iedomājies kas tev pa iespēju, Shumin, uzzināt meiteņu(kaut arī mazu) noslēpumus, dzīvē noderēs cool.gif Kaut arī makšķerēšana ir vilinošākā priekš tevis, ir taču visas iespējas jaizmanto.... tongue.gif

P.S Par to braukšanu: es nevaru, jo man jāstrādā darba dienās un brīvdienās jāguļ! smile.gif
Šigeru
man der tik 11-17 augusts, varbuut buusim 2 cilveeki, bet tas veel nav zinaams
Karamele
njā, būtu forši aizbraukt, bet visdrīzāk, ka senči neļaus, jo jau tā izspiedu no viņiem atļauju taisīt kospleja tusiņu sad.gif
bet kas lai sazin maybe arī aizbraukšu
aivvv
vareetu padomaat ierasties..... closedeyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.