Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cēsis 800
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Šigeru
Izsaku piedāvājumu iegriezties šajā pasākumā. Būs diezgan interesanti, jo notiks dažādas lietas vienlaicīgi un katrs savai gaumei atradīs atbilstošo. Man piemēra viss laiks aizvadīsies viduslaiku pilī, kur notieks jūlija nakts un bruņinieku turnīri.
Būtu priecīgs ja kādu līdzīgi domāošo otakieti tad satiktu.

13.-16.jūlijs cēsīs, ceru ka atbrauksiet. tongue.gif
Noriass Gato
Plānoju būt, bet tikai sestdien svētdien. starp citu, nakti no sestdienas uz svētdienu kāds nevēlas Cēsīs piedāvāt jumtu virs galvas?
Kirara
Kā var neiet uz savas pilsētas svētkiem?! laugh.gif
Vispār, kas tur īsti būs?
Psycholog
Uz savas pilseetas sveetkiem var neiet ljoti pat vienkaarshi.

Varbuut ir kaads links, kur vareetu dabuut kaadu papildus info?

(paldies Dievam, vismaz shito pie offtopic iemeta)
Yanka_ronin
vai ir japaanaa kaada pilseeta ko sauktu ceesis? mosh kaads var piedavaat teleportu vai memo warp? mad.gif smile.gif
sipps
QUOTE(Psycholog @ Jul 11 2006, 11:29)
Uz savas pilseetas sveetkiem var neiet ljoti pat vienkaarshi.

Varbuut ir kaads links, kur vareetu dabuut kaadu papildus info?

(paldies Dievam, vismaz shito pie offtopic iemeta)
*



še tev info cēsis 800


QUOTE(Yanka_ronin @ Jul 11 2006, 11:40)
vai ir japaanaa kaada pilseeta ko sauktu ceesis? mosh kaads var piedavaat teleportu vai memo warp? mad.gif  smile.gif
*



palasot pedejos laika postus isti nevaru sapraprast kadas psihatropas vielas lieto dazi foruma dalibnieki.

kadi vel teleporti, kas vel par memo warp?
Arfija
Esmu kursaa ka ceesiis tajaa laikaa kkur notiks dzmp!(dziesma manai paaudzei)...gribeejupiedaliities...bet dmzheel nesaskruumeejaas kopaa ar laikiem..un ko es te muldu!!Nevien tach tas neinteresee!!!vaaa...Es lasos...nemaisiishos pa kaajaam...
edg
Offtopic spams, kas saakaas ar "memo warp" paarvietots uz shejieni: http://otaku.lv/index.php?showtopic=3128

Tur arii turpiniet!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.