Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ejam uz kino? :D
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
Kazuki
QUOTE(Sushi @ Jul 3 2006, 12:41)
Oh, well.. gan jau būs vēl kāds pasācieniņš! laugh.gif
*



noteikti buus. mees ar karameli taakaa 13. juulijaa iet uz forum cinemas, skatiities filmu she's the man. ja kaads grib var droshi pievienoties. smile.gif
Sushi
ĒĒĒĒĒS PIEVIENOŠOS! laugh.gif To filmu tiešām gribu redzēt!! smile.gif A pēc tam, kā man Karamele teica, ēst kkur sushi?
Kazuki
prieks, ka pievienosies biggrin.gif
par taalaako gaitu iisti nezinu, jo man buus darbinjsh un diez vai es vareeshu pievienoties. tas jaasarunaa siikaak ar karameli. wink.gif bet droshi vien ka taa arii buus, ka iesiet eest sushi.
Karamele
yay happy.gif tiekamies mēs 11:00 gaidam tautu līdz 11:30 tapēc nekur neaizmūciet, negribu to sviestu, kas mums ināca pāgājušo reizi. tikšanās vieta ir coca-cola plaza pie kasēm ok? ja ir kādi ieteikumi vai protesti sakat tagad vai klusējat mūžīgi tongue.gif
Seansa sākums 12:00 ja ejam uz šo seansu tas beidzas 13:40
Izdevumi - ceļš, popkorns + vēl pēc filmas ejam uz restorānu ''Samurajs'' ēst suši.
Tie, kas taisās būt ieposto te.
Seven_of_zero
Ok. Pievienojos. Butu jauki aiziet uz kīno. smile.gif
Kazuki
o forshi! xD
taatad tie kuri pagaidaam ir pieteikushies ir:
Karamele
Sushi
Seven of zero
un es ar savu mazo maasiicu


mozhka buus:
fussy
Tigra2
Karamele
woot, būs jāaizvelk arī sava māsa uz šito pasācienu ^^
Sushi
Nani? Visi ņem radiniekus? laugh.gif Ok, es arī ņemu! Haha, labi, labi nē.. Shatako nemaz netiek...
Kazuki
nu iisteniibaa jau tikai es njemu liidz savu radinieci. biggrin.gif karamele veel nezin vai fussy buus. bet var jau njemt liidz gan radus, gan draugus. barinjaa taateikt jautraak wink.gif
Karamele
bet lūdzu, pirms vedam draugus un radus, kas nezin, kas ir anime un manga, apgaismojiet viņus. biggrin.gif
Tigra2
cik gruuta izveele: iepaziities ar amerikāņiem+eest zemenes+kjirshi vai iet uz kino+eest sushi+popkorns....omg cik gruuti.
zemenes gan jau neaizmuks... es pievienojos!!!!
caunt me in!(es laikam shoreiz eediishu jauna veida sushi happy.gif)
+Chibi+
Mmm, kids, 13. jūlijā sāk rādīt Pirātus.. Ceru, ka jums paveiksies un nebūs rindas. ^^
lastguru
njaa... es uz piraatiem jau paspeeju biljetes netaa iepirkt ^^ uz seansu 21.30 ieshu ar dazhiem citiem otakieshiem. dziives pieredze saka ka jaapeerk biljetes ieprieksh... un jo agraak, jo labaak ^^
Ayumi
QUOTE(+Hachi+ @ Jul 6 2006, 23:14)
Mmm, kids, 13. jūlijā sāk rādīt Pirātus.. Ceru, ka jums paveiksies un nebūs rindas. ^^
*


Dzirdi, ja viņas ietu uz pirātiem, tad es pat pievienotos XD Mmmm.. sushi... Jautājums - Ar cik lielām izmaksām tajā ''Samurajā'' būtu jāreiķinās?
Maybe arī es varētu pievienoties...

Edit - Moš ejam visi kopā (arī lastguru ar savu grupiņu) uz pirātiem??
Tigra2
un cikos juus taisaties iet?
(adreseets ayumi, lastguru vai kaadam citam no tiem, kas iet uz piraatiem)
Ayumi
QUOTE(Tigra2 @ Jul 6 2006, 23:26)
un cikos juus taisaties iet?
(adreseets ayumi, lastguru vai kaadam citam no tiem, kas iet uz piraatiem)
*


Es neteicu ka iešu, es teicu ka varbūt kādam piebiedrošos, bet lai dažam labam nebūtu dilemma, iesaku apvienoties. Un laikam jau jāiet ir tad kad seansi biggrin.gif .. (a kad viņi ir?)

btw Lastguru, kas ir tā tava grupiņa?
Kazuki
pirms paaris postiem lastguru teica, ka ies uz seansu 21.30 wink.gif tigra, ruupiigaak jaapalasa posti tongue.gif
un es stipri shaubos, ka veel ir iespeejams dabuutt biljetes uz piraatiem 13. uz agro seansu :/
Tigra2
QUOTE(Kazuki @ Jul 6 2006, 22:59)
pirms paaris postiem lastguru teica, ka ies uz seansu 21.30 wink.gif tigra, ruupiigaak jaapalasa posti tongue.gif
un es stipri shaubos, ka veel ir iespeejams dabuutt biljetes uz piraatiem 13. uz agro seansu :/
*


ir, ja peerkam no i-neta, bet tas laikam nav iipashi reaali
(sorr, par neruupiigu postu lasiishanu, bet es esmu paaraak aiznjemta ar saldeejumu ''junga'', kas ražots par godu ''Klaipeeda750''(tas bija 2002 gads) happy.gif)
+Chibi+
Erm, nē. Uz Pirātiem uz lielāko daļu seansu tagad ir biļetes. Praktiski ir vēl uz visiem, bet uz pirmizraadi palika tikai drusciņ.
Uz agrajiem seansiem tieši ir vairāk biļešu! Ja tagad pērk, tad droši sēdēsiet labākās vietās.
Kazuki
nu tad ir jaaprasa, uz kuru filmu tauta grib doties? uz piraatiem vai she's the man? vajadzeet taakaa nobalsot, lai var tikt skaidriibaa.
Tigra2
she's the man!!
pirates es gribu veelaak skatiities.
Sushi
Sushi arī grib She's the man!! smile.gif
vajag kaut kā uzlabot garastāvokli
Kazuki
man ar kkaa uz piraatu skatiishanos praats nenesas. domaaju, ka karamele un seven of zero buus taadaas pashaas domaas. nutad plaani nemainaas biggrin.gif ejam uz she's the man
Spectre
Eh kā tyik tagad samaniju šo topiku ... vakar paņēmu un noskatijos šo filmu tongue.gif

Nu neko darīt - es iešu uz pirātiem biggrin.gif šodien ja būs iespējams jau pirkšu biļeti cool.gif
Karamele
domāju ka šoreiz aizejam uz she's the man un vēlāk uz pirātiem, nekad man nav nesies prāts skriet uz pirmizrādēm...pirātus noteikti vēl rādīs kādu brīdi, jo filma ta populāra un tad varēsim atkal visi kopā aiziet smile.gif
Kazuki
QUOTE(Karamele @ Jul 7 2006, 12:13)
domāju ka šoreiz aizejam uz she's the man un vēlāk uz pirātiem, nekad man nav nesies prāts skriet uz pirmizrādēm...pirātus noteikti vēl rādīs kādu brīdi, jo filma ta populāra un tad varēsim atkal visi kopā aiziet smile.gif
*




veel jau itkaa paaris no mums uz silent hill arii teica, ka grib iet.




aa un veel, ja nu kkaadas kjibeles deelj kaads 13. aizkaveejas un ir jaapagaida, var pazvaniit man 2450414 smile.gif
Karamele
laiks ir uz silent hill ar paspēsim, jo ja teiksmin nebūs vietu uz she's the man varam paņemt piemēram silent hill. iespējas mums ir.
Tomoko
Tad uz kuru ejam? She's the man, Silent Hill, vai pirāti? o.ō Varbūt She's the man, nākošo reizi, Silent Hill, un vēl nākošo reizi uz Pirātiem? laugh.gif Iespējas jebkurā gadījumā mums ir, bet uz Pirātu seansu vakarā es noteikti neiešu.. dārgākas biļetes.. ://

Oh, btw, aizmirsu pateikt, es būšu! ^^ Ja man būs viss kārtībā ar finansēm..:///
Karamele
yup, you got the idea Tomoko! par pirātiem nolemts - citreiz un pa dienu tongue.gif
P.s. Tomoko, ja neatnāksi...es zinu kur tu dzīvo biggrin.gif
Tomoko
QUOTE(Karamele @ Jul 7 2006, 21:14)
P.s. Tomoko, ja neatnāksi...es zinu kur tu dzīvo biggrin.gif
*


Nu tad es eju pārvākties tongue.gif Nu bet būt, es būšu, kautvai pastāvēšu pie auditorijas durvīm līdz seansa beigām, un samurajā ar pasēdēšu maliņā laugh.gif Vismaz Miso zupa pa velti būs wink.gif
Kautgan es domāju vienkāršāk un jautrāk būtu sagrabināt no vecākiem tongue.gif
+Chibi+
QUOTE(Karamele @ Jul 7 2006, 11:13)
domāju ka šoreiz aizejam uz she's the man un vēlāk uz pirātiem, nekad man nav nesies prāts skriet uz pirmizrādēm...pirātus noteikti vēl rādīs kādu brīdi, jo filma ta populāra un tad varēsim atkal visi kopā aiziet smile.gif
*




pirmizrāde ir 12. jūlijā, un uz to jūs pat nevarēsiet nesities, jo tur tikai pāris pa zāli izmētātas vietiņas ir palikušas... but anyway, ejiet uz to She's the man, ejiet. Vienkārši ir iespēja, ka kinoteātrī būs baigais bardakss, jo visi rausies uz pirātiem, that's it.
Tigra2
kaut man nebūtu jāstrādā... kaut man nebūtu jāstrādā
Pastāv iespēj, ka man būs jāstrādā, tik slikti... ja netikšu tad aprīšu torti uz krenķiem un atkal nevarēšu aizmigt... T_T(nevaru iet gulēt kamēr manī ir kaut grams enerģijas dry.gif)
Kazuki
QUOTE(Tigra2 @ Jul 9 2006, 20:36)
kaut man nebūtu jāstrādā... kaut man nebūtu jāstrādā
*



KAUT TEV NEBUUTU JAASTRAADAA!!!!! *tur iikshkji* wink.gif
bet taa vai taa nav iemesla depresiivai kuuku eeshanai, jio driiz jau arii skatiisimies silent hillu smile.gif
Tomoko
Rekā...variet mani izsvītrot no ejošo saraksta... Vīruss un temperatūra 39.2 neļauj iet... dry.gif Well, have fun you all...
Karamele
Damn...bet Tomoko tev jāsaprot viens tev jāizveseļojas, ja ne līdz 13. tad līdz nākamajam pasākumam noteikti. Veseļojies!
Kazuki
bwaa, nu re cik nelaagi sanaaca. nu baaaaaiiiigi zheeeel. sad.gif((karamele3i taisniiba, uz naakamo pasaacienu tev tomoko noteikti jaabuut. smile.gif
Tomoko
Thankies, noteikti veseļošos! happy.gif Un uz nākamo pasākumu noteikti būšu~ ^^
Btw, nesen atcerējos - manai māsai 13. dzimmene... o.o Tākā es nezinu, vai arī vesela būdama es tiktu..
Sushi
Bet tad viss rīt notiek, ja? Pa nopietno ejam uz She's the man..
cerams, ka nebūs pārāk maz cilvēki.. Aww, žēl, Tomoko!
Kazuki
QUOTE(Sushi @ Jul 12 2006, 11:06)
Bet tad viss rīt notiek, ja? Pa nopietno ejam uz She's the man..
cerams, ka nebūs pārāk maz cilvēki.. Aww, žēl, Tomoko!
*



viss notiek. nekas nemainaas un netiek atcelts. gaidiishu visus riit pie forumcinemas kasseem no 11.00 liidz 11.45
peec filmas tie kas grib varees naakt liidz uz samuraju wink.gif
Tigra2
UUUUUnnn hehehe...
mans shosestdien iet uz Kariibu juuras piraatiem,kurš nāks liidzi(ja nav izteereejis naudu wink.gif ) ?
Diemžēl es darbdienaas straadaaju, taapeec man jaizmanto briivdienas.
Un anyway, ja arii buushu viena pati, tad tuseeshu ar iedomaatajiem draugiem, un apspriediisim Arhibaktēriju pavairošanas veidus un cik neatklātu sugu varētu būt dziļūdens zonā un karstajos avotos(ke arī tur tās dzīvo)....taakaa man nebuus garlaiciigi....(mani iedomātie draugi ir visai saprātīgi, ja kas, vienmēr ir gatavi apspriest zinātnes atklājumus biggrin.gif )

Bet ja kāds arī gribēs atnākt. tad es būšu
10:20 kinoteātrī ar kautkādu fruktu


Sestdiena
15.07.2006
10:45
Seansa beigas: 13:29

cena 3,20 Ls



-

EDIT Es izdomaaju, ka gribu paguleet, taapeec uz kino tomeer nebraucu, un nav jau taa ka kaads justos aizvainots, tikai varbuut pati uz sevi, bet es nemeedzu apvainoties taapeec es sev piedodu... biggrin.gif
Kazuki
taatad, es un karamele esam izdomaajushas 25. februaarii (sveetdien) iet uz forumcinemas un skatiities filmu Hannibal Rising. ja nu kaadam gribas naakt liidz, tad suuta man pm smile.gif
Tigra2
Kef, kef, pagaidām PM nesūtu, jo atbilde varētu interesēt ne tikai mani.
Uz cik agru seansu iesiet?
Kazuki
veel iisti nav nolemts, bet visticamaak kkad ap vieniem vai diviem.
Janimaru-kun
taa tureet, ejiet uz Hannibal rising, savu kandidatuuru nepiesaku, bet pametu veel vienu ideju:

Kaadu reizi, dereetu savaakties un aiziet uz "Letters from Iwo jima" (skat sadalju, kur filmas) voot tas buutu uuber atbilstoshi shii foruma dalibniekiem smile.gif

p.s. Pats pie kompja esmu tikai nedeeljas nogalees by default, taapeec nevareeshu sekot gan jau topica attiistiibai saakot ar sveetdienas vakaru, bet gan jau naakamaas nedeeljas laikaa nekas veel nenotiksies, jo taa filma ir tikai "kaming suun", cik nopratu. (apskatiijos, ka pirmizraade ir 23.02, tas laikam ir naakamaa piektdiena) taatad, bez manis uz to filmu neejiet, taatad naakamnedeelj nee biggrin.gif
peec nedeeljas paskatiisimies, kas un kaa, un, ja galiigi nevarees, esmu ar mieru apmainiities ar kaadu aktiivo kontaktpersonu ar klausulju cipariem wink.gif
Kazuki
foruma maajaslapaa skatoties shito filmu biju kkaa palaidusi garaam. izskataas, ka vareetu buut diezgan interesnti. es personiigi buutu ar mieru hanibala vietaa skatiities sho filmu 25., bet nu viss ir atkariigs no balsu vairaakuma. smile.gif
Janimaru-kun
25.tajaa? bet nu tad uz vakara pusi, es arii gribu, vnk pa dienu mans nebuus galvaspilseetaa..
Seila
Ja cilvēki tomēr nolemtu Hanibāla vietā doties uz "Letters from Iwo jima" Arī es labprāt pievienotos. wink.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Gribēju gan piezīmēt, ka 24/25 i Inčukalna tuss un tiem kas grib būt gan tur gan tur, jārēķinās ar to ka var netikt vai ar var nebūs tāda kondīcija ne ar vēlme iet.
Seila
Man gan šķiet, ka pēc inčukalna vakarpusē kondīcija ir īstā, lai ietu vakarpusē uz kino. as gan draud ar nākamajā dienā ierašanos darbā ar sāpošu galvu, kas piemēram man nedraud biggrin.gif etiķetes var līmēt jeb kādā stāvoklī biggrin.gif
Drīzāk patiešām laiks interesē vairāk dry.gif
Kazuki
nu tad ko juus iesakaat dariit? iet uz filmu veelaak vakaraa tb ap 18.00 (konkreeti filmas seansu laiki veel nav pieejami) vai arii atlikt visu sho pasaacienu par kaadu nedeelju, divaam?

EDIT: datums paliek tas pats tb 25. februaaris. ejam uz filmu veestules no ivodzimas. seanss saakas 18.30 un beidza 21.05. biljetes cena Ls 3.90 tie kas izdomaa, ka vareetu pievienoties suuta man pm. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.