Help - Search - Members - Calendar
Full Version: juurmala, juurmala
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
Tigra2
QUOTE(gramo-chans @ Jūnijs 3 2008, 10:00) *
Tad nu klausās!
Ja būs saulains un patīkams laiks, tad braucam uz Jūrmalu!
Es gaidīšu Jūs pie "Origo" pulkstenja no pl 10.00 līdz pl 10.30 (vai pat līdz 11.00 ja iepriekš paziņo par nokāvēšanoes telefoniski)!!!
Paņemiet līdz: dvieli (ar ko noslaucīties pēc peldes vai uz kura var pasauļoties), puišiem beldbikses un metenēm peldkostīmu, pretiedeguma krēmu (ja tas nepieciešams), Obligāti paņemiet kaut ko dzeramu (minerālūdeni - gāzēt un negāzētu pēc izvēles, sulu va pat pienu)!!!
Es paķeršu Futbolbumbu! Ir lūgums atnest kārtis un volejbol bumbu!!!
Ja es kaut ko esmu aizmirsis tad atgādiniet man PM! Nevajag Flūdot, citādi Info aizies nebūtībā!!!
Mans telefons: 29754303
Braucienu datumi Jūnijā:
9.jūnijs -
12.jūnijs -
16.jūnijs -
21.jūnijs -
26.jūnijs -
29.jūnijs -
Ceru uz Jūsu atbalstu!!! Līdz tikšanas reizei!!! wink.gif
+Chibi+
Hohoho, ka tik es 29. jūnijā nestradāju! ^^ Un, wow, pag, pga, no 10.00 - 16.00. Uz pirmo seansu skrienam, koa?
Sushi
Hahhahaa es varbūt braukšu. Tad jau redzēs laugh.gif
Un kā paliek ar to banānu vicināšanas atpazīšanas zīmi? biggrin.gif
Seila
ja atradīšu brīvu brīdi, labprāt pieskriešu.. happy.gif
Winry
Es ar labprāt gribētu, bet nezinu vai piķis būs uz to laiku!Bet nu ceru, ka tikšu, jo baigi gribas braukt! smile.gif
Kaede
Hjū, izklausās vilinoši, bet es tajā brīdī nekur netieku. Žēl, gribētos ar kādu otakieti iepazīties... unsure.gif
Psycholog
Domaaju, ka shito drizak pie offtopic vajadzeeja, jo nekadu anime vai japaanas stuff, ja es nemaldos, tur nav...hmh..
edg
QUOTE(Psycholog @ Jun 26 2006, 06:47)
Domaaju, ka shito drizak pie offtopic vajadzeeja, jo nekadu anime vai japaanas stuff, ja es nemaldos, tur nav...hmh..
*


Tas ir otaku.lv ljautinju pasaakums, taapeec ir ok. Jukatanaa tachu arii anime neskataas (luudzu nemineet iznjeemumus).
Kikyou
Kā kāds otaku.lv gudrais teica,
QUOTE
psiholog, izguli savu stulbumu.


Hmm hmm hmm. Faktiski es varētu aizbraukt, par cik man ir gan nauda gan laiks... Bet vēl man ir arī slinkums. :|
Tomoko
QUOTE(+Hachi+ @ Jun 23 2006, 09:01)
Hohoho, ka tik es 29. jūnijā nestradāju! ^^ Un, wow, pag, pga, no 10.00 - 16.00. Uz pirmo seansu skrienam, koa?
*


Yep, tas kurš ir 11:30..
---
Bet jānāk ar banāniem vai bez? tongue.gif
Sushi
AR BANĀNIEM!!!! Un pie tiem soliņiem jāvicina! laugh.gif
Tā ir pietiekami laba atpazīšanas zīme.
Tomoko
QUOTE(Tigra2 @ Jun 22 2006, 23:01)
peec tam: juurmala(dubulti)
*


Hmm.. nez kādēļ, man kautkā labāk Bulduri/Dzintari patīk... varbūt ieraduma dēļ?... huh.gif Vismaz no Bulduru pieturas maz jāiet līdz jūrai.. bet diemžēl par Dubultiem nezinu.. Oh well, whatever ^^
QUOTE(Sushi @ Jun 26 2006, 14:00)
AR BANĀNIEM!!!! Un pie tiem soliņiem jāvicina! laugh.gif
Tā ir pietiekami laba atpazīšanas zīme.
*


Yeey!!! ^.^ Banāni ir kruta!
gramozeks
nuss tad beidzot kaads arii noleema doties uz Juurmalu. happy.gif
man taads jautaajums kaapeec no visiem citiem filmas seansiem tika izveeleeta tieshi shii filma???
starp citu varbuut braucam uz Majoriem??? tur buus labaak, manupraat.
panjemiet kaads volejbola bumbu or something alse!
katram droshi vien buus jaiegaadaajas kas eedams un dzerams.
es izmaksaashu kaadam biljeti..., biljeti uz kino. taa buus daavana uz Jaanjiem. Man shonedeelj ir labs gariigais, taapeec iet gribeetaaji - suutiet SmS uz 29754303. dziivosim redzeesim.
Karamele
apjēdzu tik tikko ka tas jau rīt...nu moins...kā laiks skrien, es būšu obligāti ar banāniem. Par jūrmalu gan es nezinu...drīzāk ka būšu ar jums kopā tikai uz kino, bet, kas lai sazin maybe būšu arī uz jūru. varēsiet mani slīcināt XD
Sushi
Nu es domāju, ka es obligāti būšu, bet ne uz to satikšanos 10.00, jo man pie ārsta jāiet sad.gif
BET, cerams, ka biļeti paspēšu nopirkt.. smile.gif Uz jūrmi es gan braukšu.
Tomoko
Tātad sanāk, ka nāk -

Tigra,
Karamele,
Sushi,
Gramozeks,
Tomoko,
Kazuki,
mms61,
Seila(?)*
Hachi(?)*


?

*I really dunno about them..
Winry
Nope, nebūšu visu naudu patriecu šodien, moš nākamnedēļ(ja jūs brauksiet)....bet man tā gribējās, bet neko darīt! biggrin.gif biggrin.gif
Kazuki
es arii buushu smile.gif
Kikyou
Slinkums ņem virsroku - Kikyou nebrauc. xD
Tomoko
QUOTE(Kazuki @ Jun 28 2006, 18:56)
es arii buushu smile.gif
*


YaaaY~ Būs lielāka kompānija~ ^.^ *skatīt avataru*

QUOTE(Kikyou @ Jun 28 2006, 18:57)
Slinkums ņem virsroku - Kikyou nebrauc. xD
*


QUOTE(Winry @ Jun 28 2006, 16:44)
Nope, nebūšu visu naudu patriecu šodien, moš nākamnedēļ(ja jūs brauksiet)....bet man tā gribējās, bet neko darīt! biggrin.gif  biggrin.gif
*


Awww...žēl...
*skatīt signature* biggrin.gif
mms61
Ok, i guess i will be there!
Tomoko
YaaY! Nu jau savācoes tāds neliels bariņš! happy.gif
Ceru, ka vēl kāds nāks, bet listi vairāk palielināt nevarēšu! tongue.gif
Anyhow, būšu rīt pie soliņiem ar banānu un gaidīšu ^^
Tigra2
Uhh...esmu atpakaļ no ieilgušās Jāņu svinēšanas un jūtos... bruuna... biggrin.gif
Būšu rīt pie soliņiem ar banānu un ir iespāejams, ka to apēdīšu...netīšām...
priecē, ka tik daudzi savācās.


upssssssss... es debiilaa...tas tak shodien


update:
hee, es tomeer ierados un labi pavadiiju laiku...{bet tie kas ieradas laiciigi, tirinaaja banaanus un nogaidiijaas...es arii gribeeju... ohmy.gif pati vainiiga, ka sajaucu laikus... unsure.gif }
mms61
Bljaaviens! Es pamodos pusvienpadsmitos!
Nolaapiitais modinaataajs! mad.gif
gramozeks
QUOTE(Winry @ Jun 28 2006, 17:44)
Nope, nebūšu visu naudu patriecu šodien, moš nākamnedēļ(ja jūs brauksiet)....bet man tā gribējās, bet neko darīt! biggrin.gif  biggrin.gif
*


manaa postaa tika piedaavaats ka es varu izmaksaat, bet nevienam jau negribas haljavas vai neee. blink.gif jaa kas tik par cilveekiem te aizgaaja. ph34r.gif
sasoodiits! kaapeec shejienes cilveekiem ir tik ljoti pasiiva attieksme uz kaada pasaakuma riikoshanu??? mad.gif vai tieshaam Juus nevarat atrast briivu laiku lai izklaideetos shii saita apmekleetaaju viduu???
vakar uz filmu "Dejo liidzi" un vispaar bija uzdroshinaajushies atnaakt tikai paaris atsauciigu cilveeku - Tomoko, Tigra2, Kazuki, Yume (peec meeneeshkartinjas wink.gif ), Sushi un es. johaidiii vai tieshaam jums nav laikaaa???
koro4e narod zvtra i poslezavtra (1. ijulja i 2. ijulja) svetit solnce i ja sobirajusj na more. najdite svojo svobodnoje vremja i prihodite, ja dumaju 4to v odin iz etih dnej TbI budesh svoboden/na.
budu stojatj i zzdatj narod u chasov "Origo" v 11.00 - 11.30. budu zzdatj poka mne ne nadojest.
moj mob. 29754303 jesli 4toto sli4itsa ne tak!
+ lai mani vieglaak buutu atpaziit man uz krekla buus Anime meitene ar lieliem buferiem.
bubu
QUOTE(gramozeks @ Jun 30 2006, 19:49)
johaidiii vai tieshaam jums nav laikaaa???

Citiem darbdienas vidū jābūt darbā un ir jāstrādā.
+Chibi+
QUOTE(bubu @ Jun 30 2006, 21:12)
QUOTE(gramozeks @ Jun 30 2006, 19:49)
johaidiii vai tieshaam jums nav laikaaa???

Citiem darbdienas vidū jābūt darbā un ir jāstrādā.
*




.......piemēram tieši tajā pašā kinoteātrī, uz kuru jūs gājāt..
Winry
QUOTE(gramozeks @ Jun 30 2006, 20:49)
QUOTE(Winry @ Jun 28 2006, 17:44)
Nope, nebūšu visu naudu patriecu šodien, moš nākamnedēļ(ja jūs brauksiet)....bet man tā gribējās, bet neko darīt! biggrin.gif  biggrin.gif
*


manaa postaa tika piedaavaats ka es varu izmaksaat, bet nevienam jau negribas haljavas vai neee. blink.gif jaa kas tik par cilveekiem te aizgaaja. ph34r.gif
sasoodiits! kaapeec shejienes cilveekiem ir tik ljoti pasiiva attieksme uz kaada pasaakuma riikoshanu??? mad.gif vai tieshaam Juus nevarat atrast briivu laiku lai izklaideetos shii saita apmekleetaaju viduu???


Par to izmaksāšanu, es nevaru tā ļaut ka man kāds izmaksā, jo tad man būs slikta pašsajūta un vēl vainas apziņa, ka kāds man ir izmaksājis, esmu radus pati ar visu tikt galā....bet braukt man gribējās tā ka tam nav sakara ar negribēšanu!
gramozeks
nu tad taa shodien uz Juurmalu, tieshaak uz Majoriem aizbrauca 3 cilveeki - Kazuki, Seven_of_Zero un es gramozeks. mums sanaaca tiiri sakariigs brauciens. mums buus ko atcereeties! happy.gif zzeel, bet citi tieshaam nezin ko vinji zaudeeja shodien. ceru, ka riit vinji kaut vai to uzzinaas, ja atnaaks.
veel kas. riit (2.juulijaa) es taisos braukt uz Majoriem atkal. un taapeec veeleeteeji braukt liidz luudzu pabriidiniet mani ieprieksh un atsuutiet SmS vai zvaniet uz 29754303. vareeshu pagaidiit ilgaak. staaveeshu atkal pie "Origo" pulkstenja no 11.00 - 11.30. *panjemiet kaads volejbola bumba happy.gif ja buus nepiecieshamiiba samaksaashu par biljeti. happy.gif
Seven_of_zero
Saule bija karsta, ūdens bija silts. un laiks tika labi pavadīts spelejot kārtis, volejbolu. nu bijām gan mēs tikai 3 cilvēki. biggrin.gif Tātad lai rīt tanī pašā laikā un vietā būtu vairāk cilvēku. mad.gif "Origo" v 11.00 - 12.00.
Sushi
O damn, es šito nezināju, jo nebiju rīgā! :|
Oh, well.. gan jau būs vēl kāds pasācieniņš! laugh.gif
gramozeks
QUOTE(Sushi @ Jul 3 2006, 12:41)
O damn, es šito nezināju, jo nebiju rīgā! :|
Oh, well.. gan jau būs vēl kāds pasācieniņš! laugh.gif
*


tas tiesa, jo es taisos braukt uz Majoriem veel un veel. happy.gif tiekas veelas man pievienoties -
Tiekamies 8 un 9. juulijaa pie Origo pulkstenja 11.00 - 12.00
ceru ka buus daudz vairaak juuraa brauceeju. jo vairaak cilveeku jo interesantaak. happy.gif
gramozeks
Skatos ka 6iss topiks ir aizmirsies! sad.gif Veelos veelreiz atgaadinaat pa6laik ir vasara, ja kaadam ir velme doties uz Juurmalu vai kaadu citu peldes vietu es to atbalstii6u un pat meegjinaa6u pievienoties liidz!!!
Man ir ideja aizraut uz Juurmalu, kas par, tad rakstaat te vai privaatajaa, vai arii zvanat uz 29754303 (caur netu suutat tele2.lv SmS - leetaak buus)
Juurmalas brauciens tiek organizeets 28,29 Juulijaa. Satiekaamies pie Origo pulkstenja 11.30. Gadiisim naaceejus 1 stundu liidz pl. 12.30 (ja kaads kavees luugums pazinjot iepriek6 - GAIDIISIM VEEEL 'Kopaa jautraak') un raujam uz Bulduriem vai Majoriem (kaadam veel ir ko teik es uzklausii6u, bet tikai pa teemu!), varam arii (ja budzzets neljauj) aizbraukt uz "Lielupes"St. un pastaigaaties liidz kaadai burviigai vietai! happy.gif Ja buus pavisam nelaagi es tajaa dienaa varee6u apmaksaat vismaz kaadas 6 biljetes turp un atpakalj! BRAUCAM VISI KOPAAA!!! happy.gif
Briidinu!!! Viss notiek, ja buus labs laiks un Saule doss mums savu sveetiibu!!! happy.gif Tik un taa, ja neviens neatnaaks es brauk6u uz Juurmalu un ja kaads tomeer izlems dienas viduu aizbraukt, varat man piezvanii un mees var kaut ko sarunaat!!! happy.gif Ceru uz juusu atbalstu un Aktivitaati!!!^_^
gramozeks
Nedaudz atjaunota Infa!!! happy.gif Augstaak!!!
Mimi
Well, es labprāt pievienotos tam visam pasākumam, bet vienīgais, gribētu, lai tomēr atnāk vairāk cilvēku... wub.gif xDD

Un jā, īsti nezinu, vai varētu, bet iespēja ir... =^-^=
Church
labaak shonedeelj imho apmekleet saulkrastu jazza nedeelju.
gramozeks
QUOTE(Mimi @ Jul 26 2007, 10:33) *

Well, es labprāt pievienotos tam visam pasākumam, bet vienīgais, gribētu, lai tomēr atnāk vairāk cilvēku... wub.gif xDD

Un jā, īsti nezinu, vai varētu, bet iespēja ir... =^-^=

happy.gif Tu tikai atnaac un tad citi arii pievienosies!!! happy.gif
Es tagad arii meeginu savaakt tautu no Anime.Lv foruma. Iespeejams no turienes kaads arii atnaaks!!! happy.gif
Galvenais nezaudeejat savu optimismu ("aaaiii sad.gif tik un taa neviens neatnaaks, es arii neie6u") vienkaar6i atnaakiet!!!
Es ja godiigi vienkaar6i bijui izleemis viens pats doties, ta4u man radaas ideja, ka varbuut es vareetu paraut sev liidzi veel kaadu, taapeec tas jau nav obligaat spasaakums. Kas grib tas atnaak, kas neatnaaks, tad tam ir kas svariigaaks bijis jaadara!!! happy.gif
Seven_of_zero
Jūrmala? smile.gif Count me in. 99.9% būšu.
Mimi
Seven of zero - un tad tas 0.01% parādīs sevi un tu tomēr neatnāksi, jo, hm, nepietiks 1 santīma biļetei līz origo. [ja vien tu nebrauc ar tačku] :3
Labi, tas galīgi garām pārdomu darbs, un galīgi crappy.
Gribēju tikai teikt, ka laikam rītdien nebūšu, jo paredzējās citi negaidītie plāni. ^w=
Tāpēc. gomenne.... :3
ETM
QUOTE(Mimi @ Jul 27 2007, 14:54) *

Seven of zero - un tad tas 0.01% parādīs sevi un tu tomēr neatnāksi, jo, hm, nepietiks 1 santīma biļetei līz origo. [ja vien tu nebrauc ar tačku] :3
Labi, tas galīgi garām pārdomu darbs, un galīgi crappy.
Gribēju tikai teikt, ka laikam rītdien nebūšu, jo paredzējās citi negaidītie plāni. ^w=
Tāpēc. gomenne.... :3

Citi plaani sauca "lietusgaaze"?

Izskataas ka katru reizi kad shejienieshi ieplaano braucienu uz juurmalu, liist. NEPLAANOJIET BRAUCIENUS UZ JUURMALU ^^

Maakonjains laiks ir forshi, lietus nav forshi.
gramozeks
QUOTE(ETM @ Jul 27 2007, 14:49) *

Izskataas ka katru reizi kad shejienieshi ieplaano braucienu uz juurmalu, liist. NEPLAANOJIET BRAUCIENUS UZ JUURMALU ^^

Desmitniekaaa!!! happy.gif Ja jau mees plaanojam braukt peec nedeeljas un galu galaa sanaak, ka tajaa dienaa liist stiprs lietus, kaadam ir jaaiet uz dzim6anas dienu vai arii uz beereem (Neapvainojaties) vai slikataakaa gadiijumaa mees tiekam uz Pasaules Galu, tad Juurmala tiek atlikta uz nenoteiktu laiku. Hmmm... es taa padomaaju, un man ienaaca praataa jauka doma.
Taatad ja "6odien" spiid saule mees sazvanamies, savaacam tautu un dodamies uz juuru!!! happy.gif Spontaani, atri un negaidiiti. "Negribi 6odien aizraut uz juuru??? Kaapeec ne??? OK!!! Tad savaac visu nepiecie6amo, tiekamies tur vai tur un braucam!" Visss...

QUOTE(Mimi @ Jul 27 2007, 13:54) *

Seven of zero - un tad tas 0.01% parādīs sevi un tu tomēr neatnāksi.

Sveika MIMI es skatos matemaatika tev neiet pie sirds, ta4u ja no 100% atnjem 99,9% ir 0,1% (Viss maz kolkulaators man taa uzraadija)! happy.gif

Starp citu riit es iespeejams do6os uz Akvalandi pie Lielupes!!! Vai kaadu interesee???
Mimi
QUOTE(gramozeks @ Jul 27 2007, 22:02) *

QUOTE(ETM @ Jul 27 2007, 14:49) *

Izskataas ka katru reizi kad shejienieshi ieplaano braucienu uz juurmalu, liist. NEPLAANOJIET BRAUCIENUS UZ JUURMALU ^^

Desmitniekaaa!!! happy.gif Ja jau mees plaanojam braukt peec nedeeljas un galu galaa sanaak, ka tajaa dienaa liist stiprs lietus, kaadam ir jaaiet uz dzim6anas dienu vai arii uz beereem (Neapvainojaties) vai slikataakaa gadiijumaa mees tiekam uz Pasaules Galu, tad Juurmala tiek atlikta uz nenoteiktu laiku. Hmmm... es taa padomaaju, un man ienaaca praataa jauka doma.
Taatad ja "6odien" spiid saule mees sazvanamies, savaacam tautu un dodamies uz juuru!!! happy.gif Spontaani, atri un negaidiiti. "Negribi 6odien aizraut uz juuru??? Kaapeec ne??? OK!!! Tad savaac visu nepiecie6amo, tiekamies tur vai tur un braucam!" Visss...

QUOTE(Mimi @ Jul 27 2007, 13:54) *

Seven of zero - un tad tas 0.01% parādīs sevi un tu tomēr neatnāksi.

Sveika MIMI es skatos matemaatika tev neiet pie sirds, ta4u ja no 100% atnjem 99,9% ir 0,1% (Viss maz kolkulaators man taa uzraadija)! happy.gif

Starp citu riit es iespeejams do6os uz Akvalandi pie Lielupes!!! Vai kaadu interesee???


Gramozek, tā bija drukas kļūda... XD Man matemātika ir ok, pat ļoti. Kaut gan paldies, iedvesmoji, aiziešu patrenēties.. ja slinkums nebūs.
gramozeks
QUOTE(Mimi @ Jul 27 2007, 23:37) *

Gramozek, tā bija drukas kļūda... XD Man matemātika ir ok, pat ļoti. Kaut gan paldies, iedvesmoji, aiziešu patrenēties.. ja slinkums nebūs.

Nako6o sestdienu un sveedienu buus veel viens meegjinaajums noorganizeet pasaakumu uz Juuru!!! happy.gif Varbuut kaadam ir velme aizbraukt??? Var peec tam doties uz teejas naminju "Apsara" vermanja Daarzaa!!! Superiiga vieta!!! Teeja (3glaazes) maksaa pie 1.75Ls un zemaak + kuucinjas 1,70Ls.!!! happy.gif Vakar bija super diena!!! Nezinu kaa juus tur visi vinju pavadiijaat, ta4u man taa ir palikusi atminjaa!!!
Mans logo ko es uztaisiiju vakar uz sava T-Krekla aizmugures!!! happy.gif
IPB Image
Tissana
tikai gribēju teikti - jauks vakars izvērtās tējas namiņā tongue.gif spontāni, ātri un labi biggrin.gif
gramozeks
QUOTE(Tissana @ Aug 4 2007, 22:37) *

tikai gribēju teikti - jauks vakars izvērtās tējas namiņā tongue.gif spontāni, ātri un labi biggrin.gif

Prieks bija ieraudziit tevi un veel vienu jaunu cilveeku!!! happy.gif Zzeel ka nebija veel vairaak, bet tur arii vietu nepietiktu visiem!!! happy.gif
Iraudziiju muusu miiljo Saki Hanajima "Apsaraa"!!! Man tik tie6aam bija briinums vinju tur ieraudziit!!! happy.gif
Bija vissuperiigaakaa diena 6ajaa nedeeljaa!!! happy.gif Paldies tev Tissana!!! happy.gif
Mimi
Crap. x/
Tikai šodien atbraucu atpakaļ uz Rīgu.
Nu moin, kāpēc tā vienmēr? o-o
Gramozek, anyway, paldies, ka aicināji pat pa PM. ^^
Man prieks, ka par mani vismaz atceras.
Kas vispār uz to pasākumu atnāca?
Tissana
QUOTE(gramozeks @ Aug 5 2007, 00:28) *

Prieks bija ieraudziit tevi un veel vienu jaunu cilveeku!!! happy.gif Zzeel ka nebija veel vairaak, bet tur arii vietu nepietiktu visiem!!! happy.gif
Iraudziiju muusu miiljo Saki Hanajima "Apsaraa"!!! Man tik tie6aam bija briinums vinju tur ieraudziit!!! happy.gif
Bija vissuperiigaakaa diena 6ajaa nedeeljaa!!! happy.gif Paldies tev Tissana!!! happy.gif

Vienmēr laipni. ^^ Kā noprotu, šo sestdien viss turpinās?? sleep.gif žēl tikai, ka braucienam uz jūrmalu labāko laiku sola ceturtdien.
gramozeks
QUOTE(Mimi @ Aug 6 2007, 23:06) *

Crap. x/
Tikai šodien atbraucu atpakaļ uz Rīgu.
Nu moin, kāpēc tā vienmēr? o-o
Gramozek, anyway, paldies, ka aicināji pat pa PM. ^^
Man prieks, ka par mani vismaz atceras.
Kas vispār uz to pasākumu atnāca?

Man katrs otaku ir uz zelta svara!!! happy.gif Starp citu atnaac daudzi no Anime.Lv (Electric...- Jaunais Aime.Lv biedrs, Markus, Cninjka, Tagg, Nothing un citi, kurus es uzaicinaaju), bija arii muusu pa6a Saki Hanajimavinja (Teejas Naminja saimniece) un Tisana - Jaunais Otaku.Lv biedrs!!! happy.gif !!! Atsauciiba uz 6o pasaakumu bija superiiga!!! happy.gif !!! Man bija prieks! Naako6 reiz buus jaasariiko kas liidziigs, jo Saki Hanajima bija aicinaajusi muus atnaakt veel ( huh.gif Laikam 6ajaa vakaraa bija labs ienaakums, bet man tur patiika un turp es do6os jebkuraa gadiijumaa!!! happy.gif !!!)!!! GAIDI MUUS Saki!!! happy.gif
gramozeks
Nu tad Taa! Laiks uzspodrinaat 6o Topiku!
Man ir ideja sanaakt kopa un aizbraukt uz Juurmalu pasauljoties Otaku pulkaa!!!
Ja kaadam ir interesanta 6ii doma, tad luudzu atrakstieties! Es uztaisii6u Braucienu grafiku, lai ir vieglaak izlemt, kuraas dienas katrs varees ierasties! happy.gif
Ceru uz juusu Atbalstu!!!
Church
juura. auksts.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.