Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gaumes jautājums
Anime forum > Anime > Requests
Šigeru
Japāņu lietiņas, piem.,Tatami:closedeyes:, katanas ph34r.gif , vai ko līdzīgu.
Church
tatami vareetu buut leeti. buutiiba vienkaarsha. katanas? saakot no suudiiga atdarinaajuma ar apmeeram liidziigu izskatu pa 100$ liidz nopietnaakaam lietaam par 2K$ un daudz daudz daargaakas kuras arii peec kalshanas metodes un izmantotaa teerauda liidziigas origjinaaliem. speejiigs maksaat? nu-nu. ;>
Šigeru
QUOTE(Church @ Jun 4 2006, 15:25)
tatami vareetu buut leeti. buutiiba vienkaarsha. katanas? saakot no suudiiga atdarinaajuma ar apmeeram liidziigu izskatu pa 100$ liidz nopietnaakaam lietaam par 2K$ un daudz daudz daargaakas kuras arii peec kalshanas metodes un izmantotaa teerauda liidziigas origjinaaliem. speejiigs maksaat? nu-nu. ;>
*



Jautājums bij kur un katanas nav man pa kabataito jau es zināju agrāk, bet gan vnk piemērs, lai ilustrētu manas velmes, kas kā noprotams, saistās ar Japāņu lietiņām, kas raksturīgas tieši šai zemei.
Keydan
Atbilde ir parasta: E-SHOP (Internet veikalos)!
Kadu laiciņu atpakaļ redzeju tadu saitu kur vareja iegadaties vis ko no austrumiem, ari zobenus vareja... Viena problema... Tas saits bija krievu saits! smile.gif
Riga es redzeju aksesuaru veikala dažas lietas bet tas ir imitacijas un maketi (kurš pardos isto katanu par 60Ls?).
zeloco
ir viens veikals uz stabu ielas.. adresi iisti nezinu.... netālu no valdemāra ielas (ja iet uz Brīvīvas ielas pusi (un otraadi)).. tik jāskatās uzmanīgāk, jo tas veikals it kā ir pagrabā.
minta
paskaties origo... tur bija suudiiga katana pa 30 ls... suudiiga taapeec ka es vinju jau otraa dienaa salauzu... unsure.gif
iistu katanu tev dabuut tikai tad ja tu esi profesionaals ciinjas meistars... tikai taadiem speciaali taisa katanas... nu lab... tu vari arii nopirkt no kaada izbujasha meistara... bet tas ljooooooooooti daargi... starp citu, pirms meenesha draugos kkur redzeeju ka viens paardod katanu pa 200ls... izskatiijaas tiiri taa neko smile.gif
Šigeru
un tatami, tas mani vairāk intresētu, jaun istaba jaunā iekārtijumā un gribas piemērotu intreseem

e-shop ar to kvalitāti ir pašvakāk, pēc manas pieredzes.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.