Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pirmais darbs
Anime forum > Anime > Fan fiction
Steam
Nu es pamēģināju, ja nepatīk neturpināšu.



Saule jau uzausa, un Kores pamodās ar domu, ka šodien būs tas pats kas vakar.Viņš gulēja mazā,gaišā istabiņā, kura bija gulta, televizors un dators.
Kores piecēlās un ieslēdza datoru. Viņš bija 16 gadu vecs zēns, blondiem,taisniem matiem un nopietnu seju.
Pirmo ,ko viņš izdarīja, pārbaudīja e-pastu. Viņš visu laika gaida kamēr tētis atrakstīs. Tētis strādaja Vācijā par firmas vadītāju. Viņš ieraudzīja jaunu ziņu, atvēra to. Savādi bija tas ka ziņa nākusi no: "Tavs draugs".Viņš lasīja tālāk:

Mīļo zēn, ja gribi tikt ārā no savas rutīnas, atnāc 13.00 uz pamsto pili.

Tālāk nekādu skaidrojumu neatrada. Kores nevarēja izlemt -iet,vai neiet. Viņš uzvilka melnas bikses un sarkanu kreklu. Aizgāju uz virtuvi un papēda pars desmaizes, un nodomāja , labi ka mammas nav mājās. Aizgāja līdz datoram, lai paspēlētu Cs. Tikko bija apsēdās uz datora krēsla, pienāca jauna ziņa:

Nāksi vai nē?

Kores padomāja un atbildēja ka atnāks. Paskatījās uz pulksteni, kurš rādija 11.00. Laiks vēl bija viņš ieslēdza Cs un spēlēja.
Bija jau 12.30 Kores izslēdza datoru. Aizskrēja uz pamesto pils. Istenībā bija tikai viena siena un pilsdrupas. Tur pretī viņu sagaidīja jauna meiten ar tumšiem matiem un nereāli sarkanām acīm. Viņa bija tērpta melnās drānās, kopumā izskatījās diengan bailīgi, tomēr Kores pienaca pie viņas un stādījās priekša:
-Labdien,es esmu Kores.
Kikio
Ļoti sauss stāstījums. Pietrūkst tēlainības, galvenais varonis šķiet blāvs un samērā bezpersonisks, bet tev ir visas iespējas attīstīt viņa personību.
Vēl kas man traucēja lasīt - sasteigtība. Viss notiek pārāk ātri. Vienā brīdī zēns sēž pie datora, bet jau nākamajā atrodas pilsdrupās. Darbībai manā skatījumā trūkst pamatojuma. Un, ja vari, lūdzu, paskaidro, kur tev radās iedvesma galveno varoni nosaukt tieši tā. Mani nepamet sajūta, ka ar to vārdu kaut kas nav... unsure.gif
QUOTE
Tētis strādaja Vācijā par firmas vadītāju. Viņš ieraudzīja jaunu ziņu, atvēra to.

Sanāk, ka jauno ziņu ieraudzīja un atvēra tētis. viņš vietā iederētos zēns, tad nerastos pārpratumi.
QUOTE
Pirmo ,ko viņš izdarīja, pārbaudīja e-pastu. Viņš visu laika gaida kamēr tētis atrakstīs.

Iesaku nepārslēgties starp laikiem, tas sajauc lasītājam galvu.
QUOTE
Savādi bija tas, ka ziņa nākusi no: "Tavs draugs"

Vēl dažās vietās atkārtojās šī pati kļūdiņa - pietrūka komatu, kas norādītu uz palīgteikumu sākumu.
Vietām bija neuzmanības (lasi - pārrakstīšanās) kļūdas, piemēram:
QUOTE
papēda

QUOTE
meiten
un tamlīdzīgi, bet pārējās ļaušu sameklēt tev vai kādam citam piekasīgam lasītājam. Lai arī šis gabaliņš liekas sasteigts un mazliet saraustīts, ceru, ka kritiku tu uztver nesāpīgi un no tās mācies. Galvenais - turpini trenēties un neatmet visam ar roku, jo beigas mani saintriģēja un es labprāt izlasītu, kas īsti notiks tālāk. Cerams, ka ar visu šo penteri tevi nenobiedēju, es vienkārši esmu ļoti prasīga un piekasīga lasītāja, un to neizmainīsi. Rezumējums - mācies un turpini! smile.gif
Steam
liels paldies par padomiem biggrin.gif .Vardu es nevareju izdomat, tapec uzrakstiju pirmo ko redzeju.
Kikio
Njā, man mežonīgi prasās, lai būtu Koress, bet tas paliek autora ziņā smile.gif
Steam
-Labdien,es esmu Koress.
-Es zinu,kas tu esi- smaidīdama atbildeja meitene-es tevi sen pētu.
-Ko tu gribi?-Kores jautāja,jo viņš juta, ka no meitenes klātbūtnes viņam ir auksts.
-es esmu Porta-nomurmināja meitene-un lūdzu sauc mani vārdā.
-Neizvairies no jautājuma-nokliedzās zēns-Ko tu gribi?
-visam savs laiks-mierīgi turpināja Porta-drīz sāksies karš starp vampīriem un burvjiem.
-Ko tu tur muldi?-nemierīgi kliedza Koress-Tu no trako nama izbēgi?
-Nē,es,kā vampīru pārstāve, lūdzu tavu palīdzību cīņa pret burvjiem.
-Kapēc tie6i es?-jau mierīgāk teica zēns.
-Es jūtu ka tevī mīt neparasts spēks,kas palīdzēs karā
-Kas būs ja jūs uzvarēsiet?-viņš jau mierīgi prasīja.
-Tad mēs valdīsim pasaulē, un tu vadīsi visu eiropu.-ar smaidu noteica Porta
-Es neesmu ļauns
-Esi gan,es to jūtu,tapēc arī tu tā pievelc mani-cēli sauca Porta-tev, man liekas rados bija daudz vampīru.
-nemuldi-uzbrēca Koress-bet nezinu kapēc mani pievelk šī iespēja,man liekas ,ka kļūšu varens vampīrs. Kādas iespējas pavērsies,ja kļūšu vampīrs.
-Tas jau noslēpums,ja pievienosies,tad redzēsi.-Porta teica-tev ir 2 nedēļas laika
-Es varu arī ateikties?
-protams,bet kara gaitā cilvēce izmirs,jo tie fanātiki,burvji, doma ,ka cilvēki ir nederīgi.
-kā man sazināties?
-es sazināsos ar tevi caur e-pastu.
-tas viss?-novilka Koress.
-pagaidām jau-mierīgi noteica Porta-Es ticu ka tev sanāks.
Abi atsveicinājās un zēns aizgāja mājās.
Mājās viņu sagaidīja mamma un siltas vakariņas.Kores paēda un gribēja iet uz istabu.
-Kur paldies?-Uzsauca mamma-Tu šodien izskaties savāds
-Es laikam apslimu-kores sameloja, un devās uz istabu.
Istabā viņš pamanīja, ka dators ir ieslēgts un ir pienācis jauns ziņojums. Viņš nodomāja, ka tā ir no Portas, bet izrādījās , ka tā ir no burvju senāta,viņš nopūtās, jo viņam iepatikās meitene.Viņa bija savādāka, tapēc arī laikam iepatikās. Viņš atvēra ziņojumu.Bet pēkšņi dators izslēdzās un sāka kūpēt pelēki dūmi. Koress nodomāja, ka vecā Pentium3 modelis vienkarši neiztureja, bet pēkšņi gaisā parādījās holograma.Kurā bija redzams vecs vīrs, ar garu,sirmu bārdu un pliku pauri.Viņš sāka runāt:
-Es esmu Markuss,no burvju senāta-viņš drūmi sauca,viņa balss atgādināja traktora rūkšanu-mums tapa zināms, ka jūs mēģina pievienot vampīru rasei-viņa balss kļuva drūmāka-ja Jūs taisaties to darīt,tad mēs Jūs nogalināsim pirms ceremonijas.Bet mēs varam piedāvāt Jums sadarbību,pievienojaties gaisajai pusei,un mēs Jūs pasargāsim,kaut Jūs nevarat būt tīrs burvis,varu piedāvāt pusburvja titulu,nu varu apmācīt pašus pamatus,bet vairāk nevaru līdzēt,jo pilnīgas burvju spējas var apgūt tīrs burvis.Nosauciet trīs reizes manu vārdu, un tad es pievienošu Jūs savai grupai.
Holograma pazuda un dators ieslēdzās.Tagad Koresam ir izvēle- labais vai ļaunais.Viņš varēja palikt cilvēks,bet viņi ir vāji un drīz izmirs...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.