Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mani pirmie zīmējumi.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4
Nerine
Labi, es te mēģināju uzzīmēt meitene, zinu ka te ir ļoti daudz kļūdas, bet es centos. Pamāciet ko vajadzētu nākamreiz labāk un kādas kļūdas un tā tālāk. Labi? smile.gif

image

Kaede
Tātad, kā jua teicu- kļūdu ir daudz. Sejas forma, mati, rokas. Un tomēr, galvenais ir iesākt un tas, ka Tu lūdz mūs pamācīt ir ļoti labi! smile.gif
Kirara
Viss meitenes augums ir liiks un kropliigs. Mati ir taadi..nu kaa lai pasaka...jociigi.
Deguns arii ir jociigs, kaa arii rokas un kaajas (vinjas ir liikas).
Zem kruuts ir taads jociigs bumbulis.
Vidukli vareeji vairaak ieziimeet. Meitene izskataas netieva.
Svaarkiem ir nepareizas krokas, kurpeem ir paaraak spici gali (kuraa veikalaa tad taadas paardod), aciim skropstas labaak izskatiitos tad, kad gali nebuutu uz iekshpusi no sejas, bet gan uz aarpusi. Kaajas arii dazhaas vietaas paliek stipri resnaakaas.

Kljuudu tieshaam ir daaaudz un visas es veel neesmu uzskaitiijusi (jo nemaaku labi paskaidrot).


Aaa jaa, veel pirkstus plaukstai vareeja ieziimeet un kaa jau teicu "viss ir liiks", tas noziimee, ka rokas arii ir liikas un labaa roka uz leju paliek taa pavisam resna.
Kaklam uz leju jaapaliek driizaak plataakam nekaa uz augshu (varbuut abiem galiem jaabuut vienaadiem? to es nezinu). Krekls izskataas kaa pieliimeets pie meitenes kjermenja.

Un veel es visas kljuudas neuzskaitiiju!

Ok, es taa kaa Tomoko man pirmo darbu izveerteeju arii tev.

Ceru, ka tu mani neieniidiisi.
Nerine
Nē, man tieši tas palīdzēs. es ceru. njā, tiešām baigi daudz kļūdas.
Es tevi neienīdīšu! wink.gif
CirvjaKaac
Nemaz tik traki ar nav. Dāmas ķermenis ir daudz maz proporcionāls un frizūra jautra. biggrin.gif Pie pārējā, gan vajadzētu piestrādāt.
Nerine
labi, par frizūru es labāk nerunāšu! biggrin.gif es jau strādāju! rolleyes.gif varbūt pēc kādas stundas būs nākošais. novērtēsiet to arī? smile.gif
Nerine
Te ir nākamais darbs! njez, man jau liekas ka ir labāks, bet jūs labāk pasakiet!

image

starp citu uz zēna krekla ir uzzīmēts virpuļviesulis, bet redzēt nevar. sad.gif
kahi
es domājau, ka viņš ir apvēmies, vai ko tādu..

manāmi labāk seja, bet tev vajag ieiet tajā howtodrawmanga lapā, tur ir tiik daudz visa kā pamācīts. tur visiem zaļiem gurķiem iesaka doties.
kakls ir ļoti par tievu, rokas arī, nav formas ķermenim, atgādina kasti, par bikšupriekšu nemaz nedomājot.
par 1. es neko neteikšu. tiešām. kirara jau visu pateica.
Nerine
QUOTE(kahi @ May 24 2006, 19:20)
es domājau, ka viņš ir apvēmies, vai ko tādu..


apvēmies? kādā sakarā? blink.gif dēļ tā virpuļviesuļa? unsure.gif njā...
labi, te vēl viena bildīte! ceru, ka ir sakarīgāka, bet ieraudzīju ka viena roka ir garāka par otru... sad.gif


image

Dead Star
Manuprāt, tev riktīgi derētu patrenēties zīmēt sejas..Pirmkārt - deguns par lielu,otrkārt man leikas,ka to čuipčiku augšā vaidzētu leilāku zīmēt,savādāk izksatās nu tā - so,so. Krūtis ar galīgi ne tā kā vajag ... varbūt mazliet zemāk un kas pats galvenais - kur tu esi redzējusi,lai meitenēm krūtis būtu tik mazas un nejēdzīgas,ka ķermeņa kreisā līnija pie krūtīm būtu vairāk redzama.Vārdusakot, kreiso krūti noteikti vaidzēja lielāku un līdz ar to arī labo būtu jāpielabo...nu nezinu vai saprati,ko gribu pateikt rolleyes.gif .. Lai nu kā tas tikai mans viedoklis .. Trenējies,trenējes un būs labāk ^^
kahi
ja, arī man tie deguni nepatīk. un viduklis vispār. ja nav lielas saprašanas, var taču nostāties spoguļa priekšā un nedaudz pavērtēt.
minta
pakalja par mazu...
Tigra2
asaras galiigi nekur neder...
Kā arī viduklis un ķermenis apsolūti neiet kopā ar galvu, tas tak nav chibi? huh.gif
Tikai ziimeejumi ir jaasamazina uploadošanas procesā. ( vertical 700 lielākais)
Lust
Man liekas pat iepriekšējais zimējums ir labāks , bet varbū tas ir tapēc , ka viņi ir lieli un grūti saprast. Asaras točna neiederas...

P.S

QUOTE
dēļ tā virpuļviesuļa


Pareizāk - tā virpuļviesuļa dēļ !
Nerine
hmm...tākā daudziem te nepatika sejas, varbūt šīs būs labākas? unsure.gif uzzīmēju latenes stundā.

image
Kentaishi
šīs sejiņas viennozīmīgi ir labākas taču deguntiņi... nezīmē viņus tik ieliektus un lielus...
Arts
Ok,sejas kautcik normālas,bet deguni...tie deguni(atkal pinokio murgi).Tev vajag pārzīmēt lietas to learn the basic...un tutorials,sāāc mācīties tutorials.
Lūk tev darbiņš:
Uzzīmē savu mīļāko charu no kādas animes vai mangas.
Nerine
es nesaprotu, cik mazus tad tos degunus vajag. blink.gif
paga, Art, tu tiešām domā ka tā ir laba ideja? ja nu es pilnīgi izgāžos un pārtaisu viņu par pilnīgu monstru? unsure.gif
AaiiKate
eem nuu, deguns pa spicu, vaig nedaudz noapaļotāku, tā teikt` cilvēciskāku biggrin.gif
nu sejas ir normālākas. Prasītos jau nedauz labāk, bet 1 jautajums ? Cik ilgi jau zīmē ? unsure.gif

āā un nozimējot var daudz iemācīties.. wink.gif
kahi
deguntiņu vajag tādu maziņu, muku, t'
a, lai pašai prieks skatīties. zīmē kaut vai simts pēc kārtas, kamēr izdodas!

un par chariem nesatraucies. ne viens vien te mums viņus par monstriem pārtaisījis.
Kirara
Par peedeejo ziimeejumu negribu atkaartoties taa kaa paareejie par degunu un labo seju. Es teikshu, ka tai sejai (kurai ir arii visa galva) truukst pieres un zods ir baigi spicais un.. seja ir garena.
rebel
puisim kakls ir par tievu un zods kkaads baigi liels izskataas...
raudoshajai meitenei kjermenja apakshdalja par mazu, galiigi nav dibena.
un sejinjas kaadas drusku izstieptas izskataas,iespeejams taadeelj,ka acis vareetu buut nedaudz taalaak un deguns un mute kkaa druuuusku uz augshu cieshaak.
Šokolāde
QUOTE(Kirara @ May 25 2006, 20:17)
Par peedeejo ziimeejumu negribu atkaartoties taa kaa paareejie par degunu un labo seju. Es teikshu, ka tai sejai (kurai ir arii visa galva) truukst pieres un zods ir baigi spicais un.. seja ir garena.
*


Pirms centīgi māci citus, varbūt vispirms pati iemācies zīmēt (paskatiju arī tavus darbus...vooi, murgi naktīs rādīsies..) un tad brauc augumā citiem, kas šeit ievietojuši savus pašus pirmos darbus! dry.gif
Cilvēks, tak mācās, kapēc jūs tikai kritizējat? No malas jau neviens nepaskatās kā tas izklausas...šausmas..tagad zināšu - nekad nelikt te savus zīmējumus!

p.s. un tiem japāņu multeņiem jau tie degunteļi arī ir tik mazi...cik tad mazus jums viņus vajag??? blink.gif

UN...ļoti smuki darbi, ja ņem vērā, ka Thoru Kun, tādus vispār pirmo reizi zīmē! biggrin.gif Tā tik turpini! Un neklausies dažos labos "skolotājos"...

tongue.gif
AaiiKate
grr, tagad te arī sāksies karšs ?? blink.gif (man pietiek jau ar kedaņu karu! mad.gif )

ahh, taču cilvēks paprasīja, lai pastāsta, kas par kļūdām.. tāpēc tas nav annormāli, ka te kāds izsaka kritikuu.. (manuprāt!)

jebkurā gadījumā cilvēks pats izlems vai pieņemt kritiku un labot kļūdas vai ietiepties un zīmēt khm..

da dā..
Nerine
eu, nevajag strīdēties cilvēciņi! jūs man visi palīdzat, tikai par to darbiņu ar charu es uztraucos. ja nu sanāks tiešām ķēmīgs? es nomiršu aiz kauna.
es jau ensoš ievērot visu ietekumus, bet dažreiz nespēju izsekot līdzi kur kādas kļūdas, un tāpēc jau arī mācos. unsure.gif
nu labi, cerams ka tikpat liela atsuacība būs arī nākošajiem darbiem! smile.gif
Nerine
Nu šeit ir mans mīļākais chars, tas ir Kyo no Fruits Basket.
Mani jau samācīja, ka...nu jā...bet pasakiet jūs arī.

image
Kirara
Taads kaa miegains izskataas, jeb taa domaats?
Viena acs ir taada, otra taada. Tas arii nav labi.
Deguns ir tiiik spics!

Censhos buut ljoti kritiska tev, jo taa tu veelies. wink.gif
Keydan
No kyo šeit ir tikai mati un acu krasa. Ja... tev vajag dauz treneties!
Tigra2
man liekas vinjam vaigs pa lielu.
viņš taču ir pagriezies nedaudz, vai arī nav...
Arts
Izskatās jau tāds soņa.Un tie deguni tev paliek par nelabu ieradumu.Netaisi tik spicus..
kahi
kreklu nevajadzēja tisīt, bet gan smuki līdz ar kaklu noēnot. būtu gan lidojoša galva, bet labāk nekā napabeigts un sasteigts krekls. njaa, tik tiešām ar to vaigu kkas nava kārtībā! viņam vispār seja ir vairāk uz sāniem nekā izstiepta uz leju.

p.s. cilvēkam varbūt pašam labi nesanāk, ne katram ir dabas doti talanti zīm.(kirara, neņem pie sirc), tomēr, ja viņš ir te pabijis ilgāku laiku, zin ko runāt, ko nē, bez tam atskatījies animi līdz kaklam un pazīst kur ir slikta seja, kur nē, tad, manuprāt, viņš ir tiesīgs novērtēt un dot savu viedokli. ja Kādam tas sagādā problēmas, lai iet kārties.

p.p.s. un ja man kāds centīsies aizšūt muti, cīnīšos līdz pēdīgam elpas vilcienam.
Nerine
heh, kahi... laugh.gif
labi ,te būs vēl viens. es izkrāsošu un tad ielikšu vēlreiz, bet varbūt vēl kko pielabot vajag? pasakiet.

image

un pistoles es nemāku zīmēt! sad.gif
Kirara
Rokas ir funy un krekls arii.
Vai tavs veeders var taa lociities kaa ziimeejumaa?
Zaabacinjsh man patiik un kaajas ir labas. Deguns arii ir labaaks, apsveicu!

Tie pusapliishi galvai katraa saanaa ir ausis, jeb kas?
Nerine
tās ir austiņas, lai var sazināties.
jēj, deguns! biggrin.gif
njā, krekls tiešām tizls, bet rokas? kas tad tām vainas?
par vēderu: laugh.gif sorr, tiešām bišķi pāršāvu... nu, labi, ceru ka piedosiet. rolleyes.gif a ja nu tas ir ļoti labi trenēts vēders un viņš var tā izlocīties?
Keydan
Kas tads viam rokas???
Nerine
emm...pistoles. blush.gif unsure.gif ...labi, vēderu un rokas es parzīmēsu, labi?
ReD_FoXy
Priekshpeedejam ziimeejumam to miega efektu tu panaaci ar to ka acis pa mazu. Biku lielaakas vaig. Saliidzini ar kaadu no Kyo bildeem un redzeesi.

Peedejais ir kaut kaada slieka. blink.gif Piedod bet nu... Izliekums biku weird. even too weird...
Nerine
1.? 2.? par kuriem tad tu īsti runā? par kyo un to puisi ar pistolēm? vai arī par pašu pirmo meiteni un otro zēnu?
Slieka...tas laikam jau bija par džeku ar pistolēm. nu jā, zinu ka vēders līks..pārzīmēšu. vismaz centīšos!
Nerine
labi, te ir tas ar pistolēm: atjaunināts. ceru ka ir labāks. unsure.gif

image


un te ir jaunaias, BET! viņš ir nozīmēts!! mellow.gif

image
Kirara
Noziimeetais ir labaaks un paarlabotais veel nav pietiekami paarlabots. Veeders veelaizvien ir jociigs, kaa arii rokas.
Nerine
image

žēl, ka vairs vērtē tikai Kirara. sad.gif
AaiiKate
tā.. pa pirmo darbu biggrin.gif

1)labā roka ir izgriezta uz nepareizo pusi
2) pleci ir izteikti plati, bet tālāk ejot uz vidukli viss paliek tāds izteikti taisns
3) kreisai rokai ar kaut kas nav ritktīgi
4) nu tur pie jostas (biggrin.gif) ir taisns - vizuāli padara kājas nepievilcīgas, izteikti tievas

Pārējais ir pozitīvi progresējis! smile.gif))
Ātri! biggrin.gifD

Malacis! laugh.gif
Kirara
Nee, nu taa galva izskataas, ka buutu bez kakla.
Jaa, nu taas rokaas ir jociigas.
~Nefi~
Noziimeetais, protams, ir vislabaakais. skaisti. smile.gif
Nerine
tākš, te ir mans svaigākais darbs!
zinu ka kājas nav izdevušās, bet apsolu pārzīmēt un izkrāsot!
labi, apberiet mani ar kritiku atkal mīļie! smile.gif

image
Keydan
Jau labak! Seja mazliet... ka to pateikt? Krieviski: как кирпичом. Bet progres ir manams.
Nerine
kā ar ķieģeli pa seju? rolleyes.gif laugh.gif skaidrs!
progress! jēj! es izkrāsošu un ielikšu vēlreiz!
Kirara
Ok kritika naak.
Izskataas, ka mati saanos nemaz nebuutu. Mute nav vienaa liimenii ar degunu. Kruuts man liekas drausmiigas. Abaas rokaas ir kaada vaina tuvu plecam. Par kaajaam es nerunaashu. Tu esi labaakus darbus ziimeejusi.
Nerine
Nu, labi. Jauns darbs. Man jaunais mīļākais chars. Soubi no "Loveless" wub.gif

image

Tiesa gan, nozīmēts. sad.gif
Tierra san
Shis ziimeejums man patiik vislabaak no viesie. Tu esi baigi centusies. Tas nekas ka noziimeets, galvenais lai ir progress un sheit vinjsh ir.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.