Help - Search - Members - Calendar
Full Version: House Of Flying Daggers..
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Lucy
Man shii filma ljoti patiik... es par domaaju ka winja ir The Best...
Iiss filmas apraksts...

Taatad taa : Zemi ir paarnjemis nemiers,valdiba ir spiesta ciiniities ar nemiera ceelaajiem.. Vis speeciigaakie no tiem bija "Lidojosho dunchu nams".. "Lidojoshie dunchi" abzaga bagaatos un ieguuto bagaatiibu atdeva nabagiem.Armijai katru dienu radas arvien lielaaks karaspeeks kursh gribeeja staaties pretiim nemiera ceelaajiem.Tauta saaka atbalstiit "Lidojosho dunchu namu" Peec kaada laika pakliida baumas ka "lidojosho dunchu nama" vadonis ticis nogalinaats!Tagad vinja wietaa ir iecelts cits un nosleepumains vadonis.Valdiba censhas atrast jauno vadoni un nogalinaat to.Lao un Dzjinam imperatora kaeevjiem tika paveelats atrast un nogalinaat jauno vadoni.Lao domaa ka skaistaa dejotaaja Meja ir nogalinaataa "Lidojosho dunchu nama" vadonja meita.Dzjins izliekas par karawiiru un dodas uz cietumu lai glaabtu Meju.Vinsh iemanto Mejas uzticiibu lai taa winju aizved uz "Dunchu namu",bet celjojuma laikaa winjiem uzbruuk daudzi imperatora karawiiri un Dzjins ar Meju iemiilas wiens otraa...Filmas beigaaas Dzjins ciinaas ar Lao par Mejas miilestiibu!!!

Luuk kas notiek shiniii filmaa...

image
image
image
Karamele
Piekrītu, ka filma ir patiešām lieliska...man ļoti patika dabas skati un tērpi nu whaa XD filmu diezgan nesen rādīja arī pa TV kasti un noskatījos vairākas reizes...nevaru leiliska filma, diezgan skumja. Cīņas skati dod iespaidu, ka japāņu kaujas māksla ir tiešām māksla...iesaku noskatīties
Lucy
njaaa... dabas skati tieshaam bija ljoti skaisti.. man patika un es nesapratu beigaas kad winji ciiniijaas, tie dabas skati bainiijaas itkaa buutu pagaajushi wairaaki gadi!! wink.gif
Shinya
Jaa buusim vien klishejiski- laba filma gan tongue.gif
Redzeeju kaadu laicinju atpakalj kad gaaja pa tv, tapeec tik siiki neatceros, bet piemeeram teerpi Mejai bija ljoti skaisti (vismaz tik daudz man nav iepuvusi atminja...) rolleyes.gif
Lucy
Mejai un wisiem paareejiem filmas waronjiem wink.gif teerpi bija ljoti skaisti... rolleyes.gif (happy.gif) tik zheel ka wairaak sho filmu pa tv neraada!! wieniigaa izdewiiba winju tedzeet ir nokachaat Dc++ mad.gif nju bet nekas.... manliekas ka tadag wasaraa winju weel raadiis.. laugh.gif
Shinya
Pa vasaru radis, ceresim...
Bet tad luudzu ja pa tv kkad driizumaa iet The House of Flying Daggers, luudzu kaads noposteejiet datumu un laiku, jo iespejams ka es nebutu vieniga kas veletos sho filmu redzet, bet nesezu pie tv tik daudz lai maz zinaatu kados laikos kas iet.... tongue.gif
Bet uz datora redzeeta shii filma droshi vien vairs nav tas kaa kino redzeeta, vai kaut vai pa tv ( ieveerojat kaa saruuk ekraanu izmeeri cool.gif )
hypnotize
filma tieshaam vnk ideaala.....katram ir veerts to noskatiities.....
strarpcitu vinja jau pa tv ir divreiz raadiita.....arii pirms ilgaaka laika pa tv7... tur arii pa reizei labas filmas iet......nu jaa tur vispaar ik pa reizei var redzeet kaadu no japaanju filmaam....
par sho filmu sakot.....visvairaak tieshi no vizuaalaa man iepatikaas, kaa mainaas noskanja...piemeeram,ka katra vieta atshiraas...katraa savs tonis....un liidz ar to labaaka noskanja......kaa mezjaabija viss zaljganiigs....bet citaas vietaas, katrai savs toniic...smile.gif
ideal filminja
Brencs
Pilnībā piekrītu - Ļoti labs darbs. Viena no manām mīļākajām filmām.
Ginta
dry.gif
iesaku Jums ieskatīties :
http://otaku.lv/index.php?showtopic=637
a.k.a. tads topic jau ir..


p.s. sorry 'bout spam
Lucy
smile.gif smile.gif wispaar shii lapa naaka sadarbiibaa ar Tomoko.. ( kad es biju iesaaceeja ) sad.gif sad.gif taakaa sry.. man nebija ne jawsmas... rolleyes.gif
Ginta
īstenībā jau varēja vispirms apskatīties.. dry.gif
bet ko es vispār te runāju.. man diez vai ir tiesības kādam ko aizrādīt.. tā kā 大丈夫です!

ak, jā - pati ar' nemaz nēesmu izteikusies - man ar' šī filma tīri labi patika..
vienīgais.. man gan liekas, ka tā ir ķīniešu filma (pretēji tam, kā tika šeit iepriekš aprunāts)..
Dero
Filma ļoti laba un smuka, tikai nedaudz atgādina Gungraveu, jo filmas sākuma daļā un vidus daļā cilvēki krīt kā mušas, tā notika arī gungraveā cik šauj tik krīt smile.gif .

Bet..bet beigu daļā vis ir pavisam savādāk es gan lidojošo dunču namam neatceros personāžu vārdus, bet doma jau nemainās cik reizes domāja, ka meitene ir mirusi??? Daudz un pati pēdējā cīņa arī diezgan ilga un skatītājs nevar sagaidīt kad tad beidzot kāds kritīs pavisam. Bet Gungravā situācija beigu sērijā ir līdzīga tikai meitene jau iepriekš bija mirusi. Proti, kad Harijs sēdēja kopā ja ar Gungrave un viņiem uzbruka cits sindikāts vai SWATS(īsti nezinu) tad Hariju vienreiz nāvējoši ievainoja, tad otreiz... Ar brendonu tieži tas pats.

P.S. Nesaku, ka Lidojošie gunči un Gungraves būtu slikti cool.gif
Lucy
smile.gif smile.gif Es tew piekriitu par taam beigaam, kad winji abi ciiniijaas... Tas bija diezgan ilgi... Wareeja padomaat ka taa ciinja ilga vairaakas dievasa wai pat gadus (cik es aceros!!) jo winjiem abaim foonaa bija dabas skats un koks... un tad koka labas paartapa no zaljaam un roozaa un winjas krita. biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif Dziiz vien tas viss lauks kur winji ciinijaas bija ar roozaa lapaam... wink.gif rolleyes.gif unsure.gif
Kaede
Tiešām lieliska filma, nu jau kā krietnu laiku atpakaļ redzēta pa TV 3 Iespaidi ļoti labi. Patika tēli un sižets, atmosfēra filmā. smile.gif
mundios
Zinu, man ar viņa ļoti patīk smile.gif Vairākas reizes esmu skatījies biggrin.gif
Shady
Manuprat, ta ir viena no tiem, kurus var skatities tikai vienu reizi sleep.gif ИМХО Beigas gan ir divainas, ta meitene neka nevareja nomirt un nabagie viri par kaut ko cinijas-laaabu laicinju cinijas=)))
Isak pateicot - 8 from 10
nimfa
Šedevrs. Zhang Yimou filmās jau ierasta lieta ir vērienīgas intrigas un elpu aizraujoši, mākslinieciksi skati. Neapšaubāmi mans mīļākais kadrs ir ''aklās meitens" deja. Jāsaka, ka sākums man patika daudz labāk nekā beigas, jo beigas jau kļuva tiksamudžinātas, ka gribējās teikt: "Muļkīgie cilvēki! Ko var mainīt savas domas ik pēc dažām minūtēm!",bet par spīti tam,es noskatos visu filmu līdz galam, jo man patīk aktiertēlojums...un Yimou filmās vienmēr visi māk smuki atstāt dzīvi happy.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.