Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vai ir Latvijaa manga/anime veikals?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Lust
Vai visaa Latvijaa ir veikals saistiits ar Anime vai nav? Kaut vai kur var iegaadaaties Mangu ?!?
Pinky
mangas graamatinjas var iegaadaaties JaanjaRozes graamatniicaas.

vieniigais reaalais anime veikals LV ir sheit !
Lust
Mangas graamatinjas tjipa ziimeeshana ? dry.gif
+Chibi+
Aha.

Bet, ja jūs apsolat kārtīgi atbalstīt šo kampaņu, tad atvērsim veikaliņu, atvērsim.... XD In 100 years. ph34r.gif
zenofex
Veikala nav un, gandrīz esmu pārliecināts, ka nebūs arī. Iespējams gan, ka varētu rasties kaut kāds fantasy/sci-fi utt veikals kurā būtu nodaļa anime un mangām, taču arī tas ne tuvākajā nākotnē.

Galu galā pastāv daudzi interneta veikali, kuros cenas, imo ir diezgan pieejamas, un, atvedot produkciju uz Latviju, tās vēl tikai sadārdzinātos. Manuprāt cena tāda pati vien sanāktu, kā sūtot no ārzemēm.

Ak, jā Latvieši, vēl piedevām tā pieraduši pie pirātisma, ka paši kauj šīs veikalu idejas nost smile.gif
zeloco
nereti rodas jautaajums, kaadeelj .lv, ja reiz viss ir krieviski dry.gif
un Ranma?! u_u;;;
bet veikalinju vajadzeetu, kaut gan piekriitu par cenaam... vareetu pashi meegjinaat drukaat... bet tas laikam buutu veel dargaak..
Church
nevajag veikalu. normaalu krediitkarti noreekjiniem sietaa driizaak. ;>
zeloco
tas jau nav nemaz tik gruuti izdaraams, bet tas jau ir offtopiks biggrin.gif
minta
es zinu vienu veikaljinju kur varbuut vareetu paraadiities, jo paardeveeja ir kaa slima uz visaam taam lietinjaam, bet nu nez...
Karamele
Teikā, grāmatnīcā, kas ir netālu no skolas šad un tad parādas kāds anime nieciņš, pati esmu tikusi pie dāziem blociņiem, bet tagad cierēju uz kādu penāli vai vēl kādu tādu nieciņu....^^ pati zinu, jo mācos Teikā.
edg
Blocinji neskaitaas. Taadas lietas var dabuut visaas malaas. Man pasham kaut kur meetaajas klade ar pokemoniem virsuu un sukoku graamatinja ar oh my goddess bildi. Iistas anime lietinjas ir dazhaadi modeliishi, mangas, dvd stuff, krekli, zekjes, spilveni ar anime atteeliem utml.
Karamele
njā spilvenu šur tur tu vis neatradīsi XD ne jau par pokemoniem un sudoku ir runa...Reizēm jau gadās uzskriet virsū kam patiešām pamatīgam, kā piemēram Full Moon krekls...latvijā ir redzētas arī mangu grāmatas...visu es esmu redzējusi tikai vienā vietā - tirgū XD tur var nopirkt visu
Taka
ASV un Japānas interneta veikali. Labākais variants pagaidām.
Church
and for years to come.
minta
tirguu paarsvaraa visas graamatas ir krievu valodaa... shaubos vai tur vareetu atrast mangas graamatas anglju valodaa, taa ka visu tur tomeer nopirkt laikam nevar gan...
Kikio
QUOTE
visu es esmu redzējusi tikai vienā vietā - tirgū

Stulbs jautājums - kurā tirgū? Tādu ir vairāki...
cdmax
Ja būs normāls noiets viss tas parādīsies anime-san.lv. pagaidām visi tik saka, ka grib, bet reāli pat priekšpasūtījumus ļoti maz taisa.
Niks
1) Mūsu nav nemaz tik daudz (nedomā, ka tie 2000+ tiešām visi ir gatavi kaut ko pirkt - augstākais pāris procenti, kas jau būtu ārkārtīgi daudz);
2) ne visi grib izlietot tam savu naudu (un ne visi to maz var);
3) joprojām nav noticis nekas tāds, kas mums ļautu tev uzticēties.
cdmax
QUOTE(Niks @ Feb 15 2008, 15:38) *

1) Mūsu nav nemaz tik daudz (nedomā, ka tie 2000+ tiešām visi ir gatavi kaut ko pirkt - augstākais pāris procenti, kas jau būtu ārkārtīgi daudz);
2) ne visi grib izlietot tam savu naudu (un ne visi to maz var);
3) joprojām nav noticis nekas tāds, kas mums ļautu tev uzticēties.

1) No kurienes tādi skaitļi?
2) Nepiekritīšu(piekrītu tam, kas iekavās). Liela daļa pircēju vienkārši pērk un neklaigā pa forumiem. (vismaz tie, kas jau pie manis iepirkušies)
3)Kam jānotiek? Jauzdāvina tev figūriņa smile.gif?
Niks
1. Forumā reģistrēto cilvēku skaits.
2., 3. Lūk, vajag atsauksmes no mums pazīstamiem un uzticamiem cilvēkiem - no malas izskatās, ka pagagaidām tu neko neesi pārdevis, tas arī nevieš uzticību, jo neviens negrib būt pirmais tevis apčakarētais.
P.S. Pievienojos Tigras citā tēmā teiktajam - neliels veikaliņš kādā Vecrīgas šķērsielā būtu daudz labāka izvēle (varētu būt gan padārgi). Un jābalstās uz anime DVD un manga (visticamāk tieši angliski - var būt ļoti nedaudz labu manga japāniski, bet tām liels noiets diez vai būs). Anime DVD noteikti jābūt ar oriģinālo (japānisko) audio un subiem angliski (citas valodas, īpaši jau angļu dubi, būs laba ekstra, jo palielinās potenciālo pircēju skaitu). Vēl varētu būt noiets japāņu valodas mācību literatūrai (galvenais angliski un pirms ko pasūti - parunā ar Shinobi-sama - viņš zinās, kas ir labākais). Un nepaļaujies tikai uz otaku.lv vien - īstā veikalā var ieklīst arī kāds parasts mirstīgais.
cdmax
Ja negrib būt apčakarēts droši var braukt un pirkt pie manis uz vietas preci apskatot no visām 6 pusēm.
Nu lai atvērtu tādu veikaliņu tur vaig ļoti daudz naudas, kuras man protams nav. Tapēc sāku ar lētāku variantu internetaveikalu.
zenofex
Varu pateikt, ka nopirku Byousoku 5 Centimeter no Anime-San veikala, viss bija bumbās, netiku apčakarēts, abi diski (kolekcijas izdevums) strādā. Varbūt, ka šāda atsauksme der tiem, kuri vēl joprojām domā, ka te kāds vēlas naivos apčakarēt.

Es īstenībā domāju, ka vairāk varētu pirkt visādus niekus, ķipa penāļus, karekļus utt utt, mangu tik daudzi nepirks... A par īstu veikaliņu - sapņo vien. Man šķiet, ka tas Latvijā nekad nebūs rentabli. Drīzāk ieteiktu Latvijas internetā pamēģināt pareklamēties - īpaši kaut kādās vietās, kur jaunatne apgrozās. Ar otaku.lv publiku toč neizdzīvosi.
+Chibi+

E-bay: visu problēmu risinājums.
Yume
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 27 2008, 10:38) *

E-bay: visu problēmu risinājums.

mangas labāk amazone.com/de/co.uk
Hanatsuki
QUOTE(cdmax @ Feb 15 2008, 17:52) *

Ja negrib būt apčakarēts droši var braukt un pirkt pie manis uz vietas preci apskatot no visām 6 pusēm.
Nu lai atvērtu tādu veikaliņu tur vaig ļoti daudz naudas, kuras man protams nav. Tapēc sāku ar lētāku variantu internetaveikalu.


pirkties pie tevis...tas ir kur...?wink.gif
Kikyou
QUOTE(Hanatsuki @ Aug 30 2009, 17:37) *

QUOTE(cdmax @ Feb 15 2008, 17:52) *

Ja negrib būt apčakarēts droši var braukt un pirkt pie manis uz vietas preci apskatot no visām 6 pusēm.
Nu lai atvērtu tādu veikaliņu tur vaig ļoti daudz naudas, kuras man protams nav. Tapēc sāku ar lētāku variantu internetaveikalu.


pirkties pie tevis...tas ir kur...?wink.gif


Iz Anime-San mājaslapas:
QUOTE
Birojs-veikals: Rīga, Druvienas iela 36-79, Lv1079

Darba laiks: pirmdiena-piektdiena 1200-2000, sestdienās (vai vienkārši citā laikā) iepriekš piezvanot un sarunājot laiku, svētdienās slēgts.

Sabiedriskais transports: Autobusi 5,15,21. Trolejbusi 14,18.


Kazuki
Parasti jau ir tā, ka visi bļaustās, ka grib pirkt, bet tiklīdz nonāk līdz reālām darbībām un naudiņas atklepošanas entuziasms noplok. Teikšu godīgi ja man ir jāizvēlas starp the pirate bay un 3 latu (maybe vairāk) atdošanu mangai, kurai visbiežāk ir tikpat daudz sezonu kā hameleonu rotaļām, tad es labāk atbalstu pirātismu.
Cita lieta ja manga ir ~5 grāmatās.
Bet nu ja runā par uzdoto jautājumu, tad man personīgi ir gadījies pāris reizes redzēt mangu valterā un rapā - tiesa gan krievu valodā. Vienreiz pat Bleach manga tika redzēta.
Ja nu kādam vajag to apdrukātā papīra kaudzi kā ēst, tad pievienošos pārejiem - ebay un amazone ir labākie resursi - kaut vai tāpēc, ka tas ir ērtāk, nekā meklēt pa grāmatnīcām vai tirgu visas naruto mangas grāmatas...tā tak var slims palikt... 0_o
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.