Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Other stuff.
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Seven_of_zero
Te varam apspriest jaunas idejas, lietas ko varbūt esam aizmirsuši.
Tad varētu slēgt to otru topiku ar 33 lapām ciet.
Ella
Kameer ar maasu seedeejaam un jokojaamies man ienaaca praataa ideja!
Taa meitene vareetu kaadu vakaru doties uz visai shaubiigu klubinju! Kur protams tuseetu dazjaadas parodiskas radiibas!!! Un uz deju vinju vareetu uzluugt pati naave personiigi. Vinji dejotu tango un naave zobos tureetu izkapti, nejaushi novaacot visus paareejos kas atrodas uz deju griidas un peec dejas abi briiniitos kaapeec visi ir gar zemi!!!! blink.gif
Sigfa
eeem... shkjiet, ka mees jau sarunaajaam, ka bez fantasy daliibas...
Seven_of_zero
Nu tā, tie topiki ir sakārtoti beidzot. ( varu nedaudz atpūsties )
Seven_of_zero
Apspriežot tēmu par ADV , ShinChan teiktais lika man aizdomāties par to ka ar laiku mums vajadzēs tādu ka aizsardzību šim projektam vai vis maz gala produktam. Mazums kas var notikt.
Kādas domas ir pārējiem?
Sigfa
liidz tam veel vismaz gada darbs, taakaa tik taalu uz priekshu nav ko domaat, taa ir laika teereeshana. Tad kad tas kljuus aktuaali, tad vaidzeetu par to domaat...
Ella
Bez fantasy blink.gif ??? Taa nav godiigi, nebuus intresanti!!!
Es shaubos vai ez fantasy varees sizjetu padariit pietiekami jociigu taa lai buutu arii interesanti nevis dumji!!!
Sigfa
Piekriitu. Es jau to teicu apmeeram 2 ned atpakalj.
xikes
man jau arii labaak patiktu ar fantasy, bet nu...
Ella
QUOTE (Sigfa @ Jun 14 2004, 10:29 AM)
Piekriitu. Es jau to teicu apmeeram 2 ned atpakalj.

Sorry nepiefikseeju rolleyes.gif
Ella
Tad man rodas jautaajums "kursh izdomaaja to ka vajag bez fantasy???"
ShinChan
QUOTE (ELLADORA @ Jun 14 2004, 11:20 AM)
Tad man rodas jautaajums "kursh izdomaaja to ka vajag bez fantasy???"

Nevajag nekaadu fantasy (heh, bet ne jau es filmu taisu). Ja gribas fantasy, tad pilniibaa jaapaarstradaa sizjets, jo pagaidaam gruuti iedomaaties, kur tur vareetu iestarpinaat fantasy elementus. Un taa ideja par sjaubiigo klubu ir maigi izsakoties galiigi garaam. Nevajdzeetu arii aizmirst, ka sjii nebuus (ja vispaar buus) pilnmetraazjas anime, taapeec piesaatinaat to ar visaadiem no konteksta aaraa leecosjiem sviestiem buutu lieka grezniiba. Maksimaali pietureeties galvenajai sizjeta liinijai, ruupiigi izstraadaat centraalo varonju teelus (gan vizuaali, gan raksturu zinjaa) un iztikt bez salkani banaalaam beigaam, luuk jums veiksmes formula sjaadam bezbudzjeta projektam.
Kikyou
Var jau fantasy arii aizstaat ar radio swh masku balli XDDDDDDDD
Ir jau arii jaukas animes bez fantasy =) Vajag citiem radiit iespaidu ka anime nav tikai puukaini dziivniecinji kas splauj uguni vai sit ar elektriibu =)
Haikis
Nu es pilniigi neatbalstu vienkaarshu jau esosho fantasy kopeeshanu. Ja gribi fantasy izdaoma ko jaunu, kameer ne, tikmeer labaak palikt bez fantasy.
xikes
Nu kaut ko relatiivi jaunu es jau arii esmu izdomaajis.. Kaut kas ir salikts kopaa no dazaadiem citiem story, kaut kas no manis pasha, kaut kas veel...
Nu sheit vari palasiit..
http://otaku.lv/index.php?showtopic=243&view=findpost&p=4356
Tikai kaa jau kaut kur teicu.. tas shkiet prieksh pirmaa darbina ir par garu... ja nu vieniigi kaadam nav iipashi milziiga apnemshanaas visus motiveet shim te story...
Guest
To jau es lasiju ieprieksh. Atgaadina starpdimensionaalo pasacinju par parastaam meiteniiteem un puisiishiem kas izkriit cauri dimensiju telpaam lai glaabtu pasauli. Bija viena anime... hmm... kur meiteniiti izmeta citaa dimensijaa lai atmodinaatu robotu kas kaujas ar zobeniem... utt utjp.

Kas tajaa staastaa ir? Viss! Un sajaukts lielaa putraa. Nav interesanti.
Haikis
tas biju es.
xikes
hmm.. tik tieshaam? heh.. laugh.gif neesmu gan tieshi sho anime redzeejis, bet nu.. shkiet ka skatoties visu ko citu var galvaa rasties arii taads sizets.. heh.. laugh.gif
Haikis
Vajag orgjinalitaati. Un staastaa par meiteniiti, kas nonaak sveshaa pilseeta nesaprot ne vaarda un vinju neviens nesaprot ir juutama orgjinalitaate. Tikai nevajag sabojaat ar muljkjiigiem paveersieniem. Situaaciju komeedija, ja arii ir interesanta, taa tomeer nav risinaajums pirmajam projektam. Driizaak tas buutu risinaajums fanfikam.
Dzonis
hm....Kaa buutu ja vispirms tiktu uztaisiita neliela manga ar shii pasha staasta liiniju, lai vareetu redzeet peec kaa izskataa.Ok. anime laba lieta, bet kaa buutu ja vispirms uzmeistarotu ko mazaaku?peec tam jau veiksmes gadiijumaa var tjerties pie kaa lielaaka
Haikis
Manga jau ir taisiita. smile.gif Vajag ko stiliigaaku!
Dzonis
smile.gif aa!nu tad neko...
Tador
citur jau rakstiiju, bet teikshu veelreiz: uzmetiishu scenaariju 20 min animei vai 50-70 lapu mangai. biggrin.gif
gaidat ko no manis shonedeelj domaaju.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.