Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AMV taisīšana
Anime forum > Anime > Requests
Tigra2
The file C:\Program Files\DC++\Downloads\Tactics - 07.avi cannot be imported because the codec required to play the file is not installed on your computer. If you have already tried to download and install the codec, close and restart Windows Movie Maker, and then try to import the file again.

Ko man darīt, ja Mooviemaker saka tā.

Es būtu ļoti pateicīga, ja kāds varētu pateikt kāda programma man vajadzīga.
(Uberliels paldies, ja kāds ieliks arī linku, kur dabūt šo progu)


Nezinu vai, kas šāds jau tika jautāts, bet cik es skatījos nevarēju atrast.
Keydan
sad.gif К слову, у меня та же проблема...
Blackout
err, izskataas, ka lieta sleepjas kodekos.. nezinu, kuru tieshi tev vajag, bet noteikti jaabuut taadiem(vismaz man taadi ir xD):
DivX521XP2K,
ac3filter_0_70b
XviD-1.0.1-05062004
augshaa bija nosaukumi, ar kaadiem tev vajadzeetu mekleet dc++ ^^
Janus
Pamegini CCCP (Combined Community Codec Pack) for Windows 2000/XP Labs codecs tongue.gif
Man patik ka visu rada es vienkarsi google ierakstu "free codec download" un sainstale kadus 15 man visas filmas rada tongue.gif
Tigra2
Iet!!! IET!!!!`Nespēju noticēt!!!!
Hontoni arigatou minna.
Liels, liels paldies.

Domāju, ka šo topicu varētu saglabāt, lai šeit runātu par problēmām saistītām ar AMV taisīšanu. Ja man, tas tik ļoti noderēja, varbūt noderēs vēl kādam.
Tigra2
sory par doublepost, bet man atkal ir probleema ;(
Es uz vienas sērijas bāzes izveidoju AMV, aizmirsu to visu iztaisīt par video (atstāju kā movie maker failu)
Sēriju izdzēsu, un tagad visu fragmentiņu vietā rēgojas krustiņi. Es zinu kāpēc tas tā notika, bet vai kāds nezin kā to var labot?
Vnk ieguldīts darbs un negribas visu darīt pa jaunam.
ETM
a to pashu failu atlikt tupat atpakalj? vai arii nepaliidz?
Tomoko
Eh.. Man ar tā pati problēma, kas Tigrai bija, tikai tā sākās, kad es uzinstalēju CCCP kodeku paku. Owkay, pamēģināšu Hydrange dotos kodekus..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.