Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Music
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Pages: 1, 2
Seven_of_zero
Te tad apspriedīsim visu kas saistās ar mūzikas pavadījumu.
Ella
Nu jaapiebilst ka protu labi dziedaat un ja ir vajadziiba Luudzu!!!!
Kikumi
Es ar varu mazliet padziedāt. Varbūt ne tik labi, bet tomēr dziedāt! happy.gif
Varu būt backvocalist priekš Elladoras! wink.gif
zenofex
Ok, muuzikas treads. Tuuliit saposteeshu savu jau sarazhoto muuziku. Izsakieties biggrin.gif

Kaa arii gribeetu buut autors anime background muuzikai smile.gif
zenofex
1) An Adventure
Tapis pirms apmeeram diviem gadiem, Angelic Layer iespaidaa, kaut gan to pashas animes motiiviem muuzikaa ne smakas nav.
2) Catching the Alpha Waves
Origjinaali tapis pirms apmeeram 3.5 gadiem, bet apdeitots apmeeram pirms 2 gadiem. Razhots ziemaa, gariigais nebija visai labs.
3) End Is The New Beginning
Saliidzinoshi jaunaakais darbs, tapis pirms 1.5 gadiem. Bez zemteksta, tachu bija doma veltiit visaam pasaules sievieteem. Kaa arii shajaa skanjdarbaa nav vienas melodijas liinijas, jo taa tika ar midi taisiita, un man neizdevaas to aaraa normaali dabuut, rakstot wavaa. Tikai caur line-out uz magneetiskaas lentas izdevaas.
4) Bez nosaukuma pagaidaam
Pats jaunaakais darbinjsh, veel nepabeigts bet nu... Veerteejumam.
Saiko
mmm... tev ir talants zenofex - man patīk un jo īpaši An Adventure...
kuchieris
Taa kaa man patraapiijaas austinjas, noklausiijos 1. gabalu - Nu vai zini - Man patiik!!! wink.gif
Sigfa
baigi labaa ambience...

shkjiet, ka intro buutu perfekti izmanot praata veetras 'lidlauks paaraak taals' vai 'reality shows' ... veel vareetu pameegjinaat kautko no abbas, bet praata veetra labaak der.
Haikis
Zeno- man patika muuzika, tikai ar austinjaam biku ausiis grieza dazhas frekvences....
xikes
Labais... smile.gif
Dzonis
Zenofex - tieshaam pats taisiji? dry.gif Tikko noklausiijos (adventure).Nu moins.Kaut kas liidzigs trance. Gandriiz vai raudiens naak virsuu (mans baigs electro muuzikas fans). smile.gif
Lija
mūzika-baigi labā, nomierinoša, relaxējoša...
(saglabāju savā datorā un lieku klausīties savām stresainajām darba kolēģēm) biggrin.gif
zenofex
Jaunaakais briinums, ko soriit uzcepu un kas var nodereet anime projektaa:

Chase
Westy
QUOTE (zenofex @ Jul 18 2004, 01:15 PM)
Jaunaakais briinums, ko soriit uzcepu un kas var nodereet anime projektaa:

Chase

Ar Fruity Loops taisiiji ??
zenofex
Nay, FruityLoops ne visai patika, tas gan bija sen kad pameegjinaaju tos. Viss augstaak izliktais ir taisiits ar programminju Buzz, plus bisk apstraadaats SoundForgee.
Ella
Varbuut man nav taisniiba, bet 6kjiet ka te ir veerts paskatiities kas un kaa!!! sleep.gif
http://www.lionking.org/sounds/
zenofex
Reku vel viena muzichka no manis, iechekojiet un komentaarus luudzu!
http://anime.bug.lv/mp3/1.mp3

wIZARD
klausos jau otro dienu un kaa neapniik taa neapniik..
laba muzichka..
baseboalbatboy
QUOTE(dexis @ Mar 4 2005, 17:10)


laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ej tūū nost tas tik bī labais,nu moins... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
lorraine_cutie12
I just want to play Ragnarok Online RPG!!! tongue.gif
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"RoK on~!"
Seven_of_zero
Emm sory , this should bee in Games topic. This is The Latvian Anime Project Topic.
wink.gif
Janus
Man vairak patik muzika no anime smile.gif utt. Bet citi seit liek fignas. Tikai neapvainojieties. tongue.gif Bet katram jau ir sava gaume. biggrin.gif
Seven_of_zero
Jautajums nr 1. Vai tu zini kam si muzika ir paredzeta. 2. Vai esi lasijis par Anime projektu.???????????

ja ne tad izlasi kartigi vissu. forumam apaksa ir opcija. radit visus topikus. kas ir bijusi..
AniMaris
labāk zīle rokā nekā mednis kokā, smalka ķirurģiska operācija. Labs cilvēks un pazīstams kā tāds; jauna slota tīri slauka tongue.gif
GunMetaL
dzīves gudrības ko? he
Kenshin
muuzika tochn laba.... hmn.. taas 1aas 4 man gan nedeva iekshaa bet nu... ja izdotos buutu dikten labi ^^
ReD_FoXy
es dziedu kniipaas un knaukjos ja kaadam tas kko izsaku... ja vajag varu dziedaat taa tiiri neko... skolotaajas ar mani ir apmierinaatas.... kad breist kkas lielaaks un jums vajag otro balsi - zvaniet man dry.gif
Ayumi
ok, bet kads tavs telefons? cool.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Ichno-sama @ Jun 16 2005, 23:02)
ok, bet kads tavs  telefons?  cool.gif
*


6730444... biggrin.gif
Sērfijs
Ja kaut kas izdodas un ja vajag, varu piespēlēt ģitāru.
Ayumi
te jau kautkas top! sarauj animes fani!! biggrin.gif
baseboalbatboy
QUOTE(ReD_FoXy @ Jun 16 2005, 19:11)
QUOTE(Ichno-sama @ Jun 16 2005, 23:02)
ok, bet kads tavs  telefons?  cool.gif
*


6730444... biggrin.gif
*



Viss es tew suutu stuulbas bezjeedziigas iszinjass un chakareeju tawu mobiilo!!!
laugh.gif
Tsukino
Hmm, paldies par ideju.
Tagad es chakareeshu savus draugus, kuriem riebjas anime.
laugh.gif
ReD_FoXy
baseboalbatboy... njaa... aiziet un es uz tavu nummuru suutu skaistas bombenes ar ne mazaak kaa 100 sms... dry.gif gaidi... laugh.gif tongue.gif
Tador
es taakaa varu nodrushinaat stingru basu ar normaalu amplituudi... un ljoti labus ljaunus smieklus biggrin.gif..hehe..
bet ja taa nopietni man ir pieeja labai aparatuurai un normaalas zinaashanas, taakaa es varu plus miinus nodroshinaat visaadu viedu montaazhu. (ieprieksheeja pieredze: Siena shkjuunis) un lai gan paarsvaraa tas ir par videomateriaaliem, arii ar muuziku mosh varu paliidzeet - pieejama laba ierakstu sisteema.
Sērfijs
ES - ģitāra, Tador - grouling vokāls, ReD_FoXy - maiga gotiska balstiņa.
Mums vajag tikai basģitāru, bungas, vēl vienu ģitāru, taustiņus un Anime Black metal bands gatavs MUAHAHAHAHAHA!!!!
Ayumi
neaizmirsti par zenofex. vins arii var nodereet! cool.gif
Rudoru-san
Ja runa par Anime, vajag arī Nihon-lyrics... ne? Pašlaik mācos Japāņu valodu, bet tik labi jau vēl nemāku... Un kas tad mūziku komponēs? blink.gif
Tador
hmmmz... muuzikas komponistu visdriizaak vajadzees mekleet no malas... mosh kaadu bezceriigu romantikji peedeejkursnieku no japaanjiem or sumtin...
dcrow
par mūziku, ja projekts sāktu virzīties, tad varētu es par mūziku parunāt ar vienu 4alīti...www.piastro.net (šajā saitā ir izlikti viņa treki)
not_alone
a varbut salieciet industriju.. wub.gif
hocico un wumpscut,piemeram wub.gif
Tador
QUOTE(not_alone @ Jul 13 2005, 14:30)
a varbut salieciet industriju..    wub.gif
hocico un wumpscut,piemeram  wub.gif
*


nea
industrije nederees...
vajadzees vislabaakajaa variantaa modernizeetus latvieshu gabalus no viduslaikiem ect.
Sērfijs
Tad labāk folkmūziku - tautasdziesmas nedaudz mūsdienīgās skaņās neizraujot galvenās tēmas.
xikes
Es balsoju par j-pop stila muuziku, tikai .. latvieshu valodaa.. biggrin.gif
dcrow
Par mūziku agri vēl domāt, kad vispār kautko darīt saksiet?
Sērfijs
QUOTE(xikes @ Jul 14 2005, 07:04)
Es balsoju par j-pop stila muuziku, tikai .. latvieshu valodaa.. biggrin.gif
*



j-pop latviski tas pats pop vien būs, bet, lai ko no mūzikas izvēlēsieties gan es izbrīvēšu laiku, lai palīdzētu.
xikes
Nu..nez, neesmu dzideejis latvieshu valoda kaadu j-pop stila dziesmu.. Tak ne jau tikai aloda mainaas, ir tak arii taads kaa aatraaks, skaniigaaks, juatraks skaneejums.. Nu tak.. sakiet, ka es nekluudos..
Sērfijs
QUOTE(xikes @ Jul 14 2005, 15:59)
Nu..nez, neesmu dzideejis latvieshu valoda kaadu j-pop stila dziesmu.. Tak ne jau tikai aloda mainaas, ir tak arii taads kaa aatraaks, skaniigaaks, juatraks skaneejums.. Nu tak.. sakiet, ka es nekluudos..
*


pop kā jau mūzikas žanrs nemainās, tie piedēkļi, piem. "j", parāda tikai reģionu.
Tas ja mēs uztaisam kaut ko Latvijā tikpat skanīgu padarīs to, labākajā gadījumā ar nosacījumu, ka mūsu darbs paliek populārs, par Latvijas pop`u.
Bet nu, protams, katrā reģionā ir kaut kas savs tāpēc arī liek, piedēkļus.
xikes
Nu tak vienalga kaa saucas..
Es domaaju, ka arii latviski var iedziedaat (nu vai arii kaut kaa paarveidot) kaadaa smalki skanoshaa balsii, pievient j-pop raxturiigu, aatru, skaniigu, izteiksmiigu pavadiijumu.. un imo nebuus paaraak liidziigs ierastajam pop.. wink.gif
Eh.. nu labi.. neesmu paaraak liels specs shinii jomaa, lai vareetu kaut cik pamatoti meeginaat pieraadiit savu taisniibu.. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.