Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Art of Keydan
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Keydan
Сразу прошу извенения за то, что на некоторых рисунках прослеживаются контура других! Просто рисую на бумаге для ксеракса, с обеих сторон! biggrin.gif

Для начала Мечник:
IPB Image

Меха:
IPB Image

Как просил! Сильно не бейте! ph34r.gif
Pakkun
vispaar ir pat labi happy.gif ja jau prasi nekritizeet tad neteikshu tongue.gif dazhas minor kljuudas jau ir.
Keydan
wink.gif Знаю, знаю... Но ятолько учусь! И рисую с головы.

Самурай!
image
Pakkun
shitas man riktiigi patiik, kaut vai neatbilst manga pashaa pilniibaa, bet tomeer labs. piemineeshi tikai vienu kljuudu, kura nav mainiijusies- kakls par garu.
Keydan
А... Я сам себя за это всё время ругаю... Хотя ты Блич видел у Игиго шея подлиннее будет! smile.gif
Keydan
Shinobi!
image
image
image
ed_soprano
Jubei mnje nravitsa,.pomojemu normaljno vi6lo +}
Dobavilbi bolj6e pohozesti na to 4to eto dvizenije bilob vax !
Keydan
Ещё выкладываь?
Nirvana
А что...мне нравится. хоть и наблюдается пара ошибок. Молодец. Еще потренируешся и будет совсем хорошо.
Выкладывай еще, выкладывай! Буду рада видеть.
Keydan
image
kahi
nerakstīšu krieviski...samierinieties!

visiemdžekiem, kuru sejas var redzēt - mutes tādas, it kā tie tikko būtu dzīvu sīpolu norijuši(nebārt mani par nepatiku pret sīpoliem). bet proporcijas labas...nu ir šādas tādas stila kļūdas, bet tas laika gaitā ieiesies.
btw. patīk ieroči!
Keydan
Эээ... Здесь рты только у 2х! Но вы правы!
Оружие - мой конёк! Все недочёты приму к сведенью! Просто рисование рук и лиц всегда было моим слаюым местом!
П.С. Мне всёрано на каком языке пишите (лишь бы были русским английским или латышским)

image
Keydan
Мини манга!
image
image
Один из очень старых!
image
Не совсем анимэ...
image
kahi
man jau pusmangā likās, ka beigas būs uz to pusi! džeki kā vienmēr - gredzenu pav. stilā (sorri, bet vienīgais, ar ko es varu salīdzināt!) nu, un kā vienmēr... ieroči (esmu pusķerta uz viņiem!)
Alexiel aka Organic Angel
Мини манга рулит!
Супер, выладивай "исчо".
Keydan
2 Alexiel aka Organic Angel:
Миниманги или рисунков?
2 kahi:
Ну я прпосто ничего кроме воинов толком рисовать и не умею... такая вот ирония! Правда были попытки рисовать девушек-ангелов и девушек-воинов... но все они тчетны...
image
Keydan
image
image
anishuara
Ni4e takije risunki... tongue.gif mne dazhe o4enj nravjatcca.... interesnaja mislj... osobenno 4ibi variant.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Erik4xp
Dzelzss tipam nav ne vainas...
Keydan
Да... я лично сам считаю что "дровосек" одно из лучших моих призведений!


image
image
X_Kamui
Последний реально выглядит^^
....да и ваще ты клёво рисуешь rolleyes.gif
Keydan
blush.gif Да ладна... У меня была знакомая... вот она КЛЁВО рисовала! У меня по рисованию всегда 8-9, у неё 10 стабильно! Да и вще... девчёнки которые хорошо рисуют чаще встречаются!

Этот старый очень:
image
anishuara
mne nravetsja poslednij...no tancujushij s me4amitozhe klasnij happy.gif prodolzhaj....
Keydan
image
image
image
Pakkun
idejas forshas, tikai piestraadaa pie proporcijaam. rokas vietaam vaig garaakas smile.gif
viss ir forshi, tikai tas peedeejais riktiigi banaals biggrin.gif izpildiijums nav slikts, tikai ideja nodraazta tongue.gif bet viss ir kulee! happy.gif
Keydan
Да... Я согласен последний у меня лоханутй получился...
Kirara
Arii nerakstiishu krievu val., esam tachu Latvijaa!

QUOTE(kahi @ Apr 23 2006, 20:23)
man jau pusmangā likās, ka beigas būs uz to pusi! džeki kā vienmēr - gredzenu pav. stilā (sorri, bet vienīgais, ar ko es varu salīdzināt!) nu, un kā vienmēr... ieroči (esmu pusķerta uz viņiem!)
*



Jaa, darbi tieshaam ir taa kaa no gredzenu paveelnieka.
Un vispaar no mangas tur ir kaadi 25%

Sorry.
asamashii ritori banpaia
sword dancer stoit razvivatj - concept horoshij..
kahi
brīžiem tev milzu insekti sanāk! un kaut kas ar pirkstiem nav kārtībā, arī ar pārējām proporcijām. ieroči arī tādi sviestaini! džekiem sejas tādas drūmas!~varēja taču kādreiz pasmaidīt!
Keydan
Знаю... у меня всегда с руками были проблемы... Да и рисунки-то не свежие! Самый свежий из всех здесь большой рогатый дядька, Шай-2, Шай-3!

QUOTE
Un vispaar no mangas tur ir kaadi 25%

Раз уж на то пошло то скажу вот что: Не все манги и Анимэ сделаны как манги и Анимэ! (Знаю... тавтология)
Там всегда есть несколько чаров с такими "рылами" как у моих. Я читал книжку, там писалось что есть несколько стилей манги: Реалистичный, комичный, какой-то там SD (кто знает что это?). Так вот в реалистичном там все лица более... хм.. западные! Пример: Да тот-же Блич! (вы видели лицо его бати? вот про это я и говорю, лица у них более реалистичные, глаза чуть больше чем нужно)!

П.С. Где вы здесь Властилина колец увидели? Не понимаю! mad.gif
Keydan
Ещё немного арта!
image
image
Pakkun
chaliit, tev ierochi sanaak vnk paaraakie! tur vajag izdomu, un tev taa straadaa happy.gif
Keydan
Paldies! smile.gif
kahi
nu, varbūt tomēr uzzīmē kādu meiteni?? piekāst, ka spārni būtu tādi saburzīti, vai krūtis nadabiski lielas, tikai gribētos redzēt! un vēl kādu īso komiksiņu, plīz!
Keydan
Эх... девушек я рисую не очень хорошо... но могу...

Новые:
image
image
Nirvana
Nu svezhije raboti namnogo ludshe starih. Sovetuju starije nje vikladivatj. A vot novih poboljshe. Kstatji, s tenjami nemeshalo bi porabotatj.
Kirara
Cat ir vislabaakaa.
Keydan
Ещё одина мини-манга про мальчика Bithehell Outou

image
kahi
nu, var ierēkt! minimanga baigi labā! un par meitenēm - nemaz nav tik traki. vēl pie pēdām jāpiestrādā(tur es piesienos daudziem), pat krūtis normālas. bet sunim vajadzēja tādas austiņas kā Inuyašam! aaa, cik tās ir piemīlīgas!
Keydan
А какие там у него уши? Что-то не припоменаю...
Keydan
Развил идею Сворд Данцера!

image
kahi
nu, vai zini... Inuyasha... esi redzējis? ja nē, tad tev nav ne sīka nojausma, par ko es runāju, bet tās austiņas ir tik mīlīgās...viiii (nu, labi, tas bija blondiski...)

un, cik tam džekam zobenu? man sanāca 8, bet neesmu droša. a kā viņš spēj panest??
Keydan
Плохо считаеш! Их всего 5 и 1 в земле! И того 6! Но та что в земле не его! Я просто забыл труп нарисовать...

П.С. Инуяша это парень в красном кимоно? Нет, не смотрел, а надо бы...
Keydan
image

Впервые у меня получилось нарисовать девушку! Да причём волшебницу!
Pinky
kjermenis ir sanaacis perfekti, bet ar seju kkas nav kaartiibaa. rolleyes.gif
Keydan
Оно просто немного большевата...
Kirara
seja ir paaraak viiriskjiiga.
Pakkun
super, mums forumaa ir karotaaju ziimeeshanas meistars! happy.gif pameegjini kko kustiibaa, nu tip ciinjas ainas.
taa meitene reeciiga tongue.gif , ja gribi kko uzlabot shajaa jomaa ieej kaut vai tutorials un papeeti, man paliidzeeja, tikai slinkums kko dariit biggrin.gif
Keydan
Спасиба! Сёня вечером попробую чёнить нарисовать в движении...
kahi
jaa, līķi vajadzēja! pilnīgi piekrītu par seju - tādi ļoti asi vaibsti un biš patukša! nevar mani vainot par to, ka es nepareizi skaitu. dažiem taviem ieročiem nevar redzēt kur priekša, kur pakaļa! jā, inuyasha ir džekiņš sarkanā kimono. bet tev vēl ir laiks noskatīties. pati nesen tikai sāku!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.