Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Story & Charters
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Pages: 1, 2
Seven_of_zero
Šinī topikā tad apspriedīsim visus sīkumus ap un ar story.
Te viens sūdzējās ka story ir bez koncepta utt. Tad nu ludzu domāsim Kādi būs tie charteri un parējais. Bet par bāzi gan laikam izmantosim šo:

Story.
Japāņu meitenei skolā visi dara pāri, mājās māte visu laiku uz viņu dusmojas. (tēvs ir Jakudza boss) Meitenei tas apnīk, viņa paņem mātes pasi kredītkarti nedaudz skaidras naudas (ap 200 ls) un dodas uz lidostu. Tur viņa pieprasa biļeti uz tuvāko reisu prom no Japānas. (te sākas si-fi) Viņa dabū biļeti
tiešajam reisam Tokija-Rīga. Aizlidojusi uz Rīgu meitene no lidmašīnas paņem aprakstu par Rīgu. tālāk viņa staigā pa vecrīgu un mēģina atrast lētu hoteli. Viņa atrod viesnīcu saulīte. pēc pāris dienām viņai tiek anulēta kredītkarte. (Tālāk vel nedaudz būs jāpadomā ko viņa darīs 2 mēnešus līdz viņai beidzas vīzas derīguma termiņš). Vīzai ir bedzies termiņš un viņu sāk vajāt imigrācijas departaments. tikai viņai izdodas no tā visādi aizmukt (uzrāpjoties uz māju jumtiem. Speciāla karatē paņēmiena izmantošana utt) Beigās viņu tomēr noķer. No imigrācijas departamenta viņa piezvana uz Japānu savam tēvam kurš pamazām ir sācis domāt kur ir viņa meita. Meitene paziņo ka atrodas Latvijā un viņu ir saņēmis ciet imigrācijas departaments. Tēva birojā nolaižas karte un uz tās parādās kur tā Latvija atrodas. Pēc 4 st Rīgas lidostā nosēžas jakudzas lidmašīna. Tēvs pats sēžas mašinai pie stūres, izbrauc uz šosejas un brīnās kapēc visi brauc nepareizajā pusē. Ceļu policija viņus aptur ( to gan viņiem nevajadzēja darīt). pēc pāris stundām viņus atrada kolēģi. viņi bija sasieti un mutēs katram bija iebāzts japānas karodziņš.( te vel būs jāizdomā jocīgi atgadījumi līdz viņi aizbrauc uz imigrācijas departamentu) Tālāk seko atbrīvošana. tēvs nolemj palikt Latvijā. Kaut kur latgalē- skats ar smukām mazām mājiņām skats vairāk pa kreisi betona bunkuri 100iem jakudza apsargu. tanki, pretgaisa aizsardzības sistēmas, dzeloņdrātis utt. Jakudzas boss sēž istabā un spēlē kokli.
Seven_of_zero
Pirmais ko derētu apspriest ir cik tad galveno charteru būs. nu vismaz tādu kuri diezgan aktīvi darbojās.

1) Meitene no japānas
2) Viņas tēvs jakudza boss (Ro-sama)
3) Viņas Māte
4) Vietējie??? (cik)
5) imigrācijas departamenta darboņi. 2
Sigfa
meitenes darbiibu noteikti vaidzeetu izviziit tiiri prieksheejaa plaanaa, viss paareejais ir sekundaars. Nu, tad veel protams otrajaa plaanaa ir vinjas gjimene un draugs, treshajaa- ID darbinieki un cetrutajaa mees pashi.
Ella
Skiet ka jaatgriezjas pie jautaajuma par teelu vaardiem!!!
aya-angel
Mees te ar Yume padomaajaam un izleemaam japaanietes teevam t.i. jakudza bosam "pie$kirt" vaardu Ro. Vienk. labi skan : Ro-sama wink.gif
Seven_of_zero
Lai iet Ro-sama, pieņemts.
Haikis
Nuu!! no drauga latviesha nevajadzeeja atteikties! Tas dotu dialoogu un jaukumu visam projektam. Kapeec jums nepatiik jauki momenti ar juutaam? Paaraak mazinji esat, vai? Beerni? Es taa nedomaaju.
Bez shii momenta manupraat japaanietei nav veerts palikt latvijaa jo imigraacijas dienests vinju vienkaarshi aizsuutiitu maajaas. (likumus vajag lasiit)
xikes
Nedomaaju, ka te kaadam vareetu nepatikt story ar nelielu romantikas piegarshu... rolleyes.gif
Nez ja esi lasiijis to garo, 4000+ postu topicu (kas ir maz ticams, jo tas vareetu kaadas paaris stundas aiznemt.. smile.gif ) Tad tur kaut kur arii paviideeja ideja par shaadu sizeta variantu, bet shkiet ka taadaa gadiijumaa tas story vareetu sameeraa izstiepties un beigu beigaas visticamaak visiem aptrruktos gribasspeeks lai turpinatu, vai arii veel kaut kaadu iemeslu deel tieshi deel garaa sizeta projekts apstaatos.. un taa vismaz var secinaat no taa visa kaut tur raxtiits.. (tajaa thredaa)
Man jau personiski nav nekas pret shaadu sizetu, bet shkiet ka vairaakums tajaa briidii tomeer bija pret...
Bija jau arii man veel ideja par fantasy sizetu, bet.. nu tas pat manupraat prieksh pirmaa darbina ir taa "nedaudz" par garu... smile.gif
Sigfa
bez romantikas neiztiek neviena filma, anime vai ne-anime tongue.gif
Spectre
Jaapiekriit Sigfa cik neesu anime luureejis nu okej negluzhi ka tur milestiiba, bet dod nojaust, ka ir juutas un so..... Takshto kaads Letinu Dzhedajs arii vareetu tikt iesaistiits, bet vinsh turaas pie THE WAY OF THE SAMURAI ------ alja no women .... laugh.gif
Guest_Duarh
Japaanji nesauktu yakuza bosu par sama. No way. Vecu muuku varbuut vai karali, bet ne jau bosu. Sama nav gluzhi macho title. Vienkaarshi Ro ir daudzreiz superior.
Sigfa
QUOTE (WhoKnowsWho @ Jun 15 2004, 05:10 PM)
Jaapiekriit Sigfa cik neesu anime luureejis nu okej negluzhi ka tur milestiiba, bet dod nojaust, ka ir juutas un so..... Takshto kaads Letinu Dzhedajs arii vareetu tikt iesaistiits, bet vinsh turaas pie THE OF THE SAMURAI ------ alja no women .... laugh.gif

Not fun laugh.gif
Haikis
Nemaz arii neievilktos.
Es izlasiiju visu topiku no 33 lapaam jau kaadu laiku atpakalj. UN secinaaju, ka man nebuutu prieka ziimeet stuulbiibas, nevis pacensties un ielikt darbu tur kur man pasham buutu interesanti skatiities izmnaakumu.
Romantiskie momenti buut iisi. Saskatiishanas, kaut kas taads, kas satur visu staastu kopaa. Citaadi naf nekaadas jeegas,
Latvju pausis - dzhedajs/samurajs - nepatiktu iisti. Driizaak jaaatgriezhas pie idejas, ka zeeni pieaug leenaak, kaa sievietes smile.gif Bet tur vajag nopietni piedomaat.

Pamats labs -> Japaanju meiteniita attopas lidostaa. Flashbaks par to, kaa vinja aiziet no maajaam. Tad taalak - iekaapj autobusaa, padefilee pa riigu, nonaak probleemaa, kur izglaabj latvju pauisis. Acis, smaids. Sarunas dazhaadaas valodaas. Miilestiiba?! Siikaas vecajam - jakuzai pazinjo ka vinja meita nav redzeeta maajaas jau paaris dienas. Kas ir atbildiigs? Tad atgriezhamies pie sadziiviskas probleemas - gjimene. Tur ljoti skaisti buutu reaalismu ietureet. Vecaaki iebilst, bet deels ir pieaudzis un var darit ko grib. Ierodas jakuza pa celjam satiekoties ar policiju, bet bez debiilismiem ar karodzinjiem mutee. ... rodas jautaajums kaa vinji risina dialoogu, jo tas ir tieshi saistiits ar varonju raksturiem.... .... Mums ir savs jakuza laachupleesis smile.gif Tobish latgale, dzelonjdraatis, villa, kokle. Kapeec? Vinjs nolemj neiet prom, kameert abi neapprecas, vai ko tamliidziigu. Nezinu.. Iespeejams vinju Japaanaa meklee?

Visam jaabuut saistiitam. ja gribat imigraacijas dienestu, tad aiziet. Tikai mieriigi izdomaat vajag, kad vinju pareizi piespeleet. Otrajaa seerijaa? smile.gif))
Sigfa
imigraacijas deinestu var piesiet tad kad meitenei viiza beidzas, ja vinjai taada vispaar ir.
Haikis
Nu vo... tagad vajag uzmest varonju idejas uz papiira un neta, tad salikt dialoogus un aiziet.

Bet vispirms mums vajag filminjas melodiju, kuru klausoties un kjerot noskanju ziimeet. Taa vismaz dara japaanaa un peec pasha pieredzes zinu - baigi paliiz.
Sigfa
haha, kaa buutu ar kaadu ROSEWATER kompoziiciju? laugh.gif

j/k...
Rudoru-san
Par to story vēl var daudz runāt, jo ne jau visi grib kaut ko tādu taisīt... This forum is full of fantasy fans u know... Daži grib taisīt Anime ar kaut ko pārdabisku... Bet ideja iesaistīt Latviju nav slikta... Un tomēr tā ne pārāk par to policijas & citu iesaistīšanu... dry.gif Tikai tad, ja kāds no mums par to kaut ko zina, jo var sanākt kaut kāds sviests dēļ tā, ka mēs nezinam neko par policijas lietām... ph34r.gif
Tador
visdriizaak varam njemt Latviju kuraa ietriecas Magjisks Meteoriits biggrin.gif:D
bet ja taa nopietni - labaak pa puszinaamiem laucinjiem nemeetaajieties.
ja kaads grib, es varu uzcept nelielu darbu - 20 min anime vai kaadas 50 - 70 lapas manga.
xikes
Izlasiiju to story, kas tapis ar Lijas un Za4peedinas puuleem..
Kaa jaut eicu, lasiiju ar aizrautiibu.. dazus siikumus, gan man gribeejaas pamainiit, bet tie tikai siikumi..
Heh.. vispaar story kaa radiits pirmajai vai pirmajaam divaam anime seerijaam (manga chapteriem..) smile.gif
Tas ir tikai saakums..
Respect par darbu..
xikes
Ok.. tagad ir bishku vairaak laika taapeec nedaudz pakomenteeshu to Lijas un Za4peedinas darbu. Posteet to textu laikam buutu tiirais nepraats.. nu vismaz vareetu paarbaudiit, cik liels ierobezojums ir ziimju skaitam vienaa postaa.. biggrin.gif Bet nu vienalaga, neposteeshu..
hmm.. nez vai tas buutu jaasaka.. iespeejami.. k-hem.. spoileri.. huh.gif

Kaa jau teicu story ir tiiri ok, un to lasiiju ar aizrautiibu, lai gan tas ir tikai saakums.. vajag, noteikti vaajg turpinaajumu, citaadi taads aprauts staastiijums sanaak. Diezgan daudz piedomaats pie dazaadiem siikumiem, kas 1x lasot nemaz nav pamanaami.

Viens jautaajums autoreem par sizetu..
Jaanis. Tas bij tas pats cilveeks, kas savaa pirmajaaa kadraa seedeeja pie PC? Taa laikam sanaak, jo cita tur neviena nebija, ja nu vien kaads no zila gaisa uzradaas, un kaads cits kaut kur izkuupeeja.. smile.gif
Ah.. un veel.. kaada izskataas lotosa seedeehasnas poza?

Vietas, kas man nepaaraak.
1. Kaut kaa nedaudz banaali likaas doma par ieprieksheeju satikshanos sapnii.. lai gan sho nevaru taa `peec visiem pantiem` nolikt, jo man nav nekaa, ko vareetu ietekt likt taa vietaa. Turklaat, ja turpinaajumaa sapniem atklaasies veel paaris dzilaakas noziimes, tad buus pat interesanti.. bet pagaidaam..
2. Saruna pusnaktii (netaalu no beigaam) starp Zani un muusu varoni, kuram vaards veel nav pieshkirts.
Taads pastulbi naivs jautaajums no vina puses -
`Tu teici, ka zvaigznes, taas ir pasaules?` (nu vai kaut kaa liidziigi, preciizi neatceros)
Nu es protams pienemu, ka vinsh nav padzilinaati maaciiies astronomiju, bet buutu ta kaa jaazin taadas shkietami elementaaras lietas, ka katra zvaigzne ir vienlaiciigi arii saule savai solaarajai sisteemai, kura sastav no planeetaam, uz kaadas no kuraam iespejams mitinaas kaada dziiviiba t.i. ir cita pasaule.
Piedaavaaju sho fraazi momainiit pret: `Jaa, pasaulu patieshaam ir daudz..`
Attieciigi kaut kaa nedaudz redigeejot arii sekojoshaas fraazes..

Nu bet kopumaa ir ok. Pats esmu meeginaajis raxtiit dazaadus staastus (neviens nav nonaacis liidz rindinai `The End`), zinu, cik tas reizeem var kluut apniciigi, cik reizeem gruuti izdomaat, kas gan tagad notiks taalaak.., ko vinsh/a tagad teiks.. utt..
Labsirdiiga, viegla, jauka komeedja.. gan jau buus labi.. tagad tikai nesapiit tur iekshaa visaadus citplaneetieshu iekarotaajus un citus sci-fi vai fantasy elemetus.. (*paskataas uz peedeejo uzraxtiito teikumu un nobriinaas, ka patieshaam ko taadu uzraxtiijis.. *)

not_alone
QUOTE(Sigfa @ Jun 16 2004, 14:59)
haha, kaa buutu ar kaadu ROSEWATER kompoziiciju? laugh.gif

j/k...
*




ak..mans..dievs.tu doma industrial rosewater,vai ne?vai ne vai ne vai ne????Jāāāāā!!!mans ar visām 4epām un organiem par!!!!!
Lija
QUOTE(xikes @ Jul 15 2005, 11:49)

Viens jautaajums autoreem par sizetu..
Jaanis. Tas bij tas pats cilveeks, kas savaa pirmajaaa kadraa seedeeja pie PC? Taa laikam sanaak, jo cita tur neviena nebija, ja nu vien kaads no zila gaisa uzradaas, un kaads cits kaut kur izkuupeeja.. smile.gif
Ah.. un veel.. kaada izskataas lotosa seedeehasnas poza?

Vietas, kas man nepaaraak.
1. Kaut kaa nedaudz banaali likaas doma par ieprieksheeju satikshanos sapnii.. lai gan sho nevaru taa `peec visiem pantiem` nolikt, jo man nav nekaa, ko vareetu ietekt likt taa vietaa. Turklaat, ja turpinaajumaa sapniem atklaasies veel paaris dzilaakas noziimes, tad buus pat interesanti.. bet pagaidaam..
2. Saruna pusnaktii (netaalu no beigaam) starp Zani un muusu varoni, kuram vaards veel nav pieshkirts.
Taads pastulbi naivs jautaajums no vina puses -
`Tu teici, ka zvaigznes, taas ir pasaules?` (nu vai kaut kaa liidziigi, preciizi neatceros)
Nu es protams pienemu, ka vinsh nav padzilinaati maaciiies astronomiju, bet buutu ta kaa jaazin taadas shkietami elementaaras lietas, ka katra zvaigzne ir vienlaiciigi arii saule savai solaarajai sisteemai, kura sastav no planeetaam, uz kaadas no kuraam iespejams mitinaas kaada dziiviiba t.i. ir cita pasaule.
Piedaavaaju sho fraazi momainiit pret: `Jaa, pasaulu patieshaam ir daudz..`
Attieciigi kaut kaa nedaudz redigeejot arii sekojoshaas fraazes..

*



Jā tas kas sēdēja pie datora bija Jānis (varbūt ne tā sanāk uzrakstīt lai citi saprastu, jo vienkārši pašai ta viss ir skaidrs.. *^^*

par sapņiem runājot tur tiešām tālāk būs dziļāka un daudz kas ar to saistīts, kā nekā tā ir tikai pirmā nodaļa un diezgan bieži pirmās nodaļas ir tās murgainākās.. happy.gif

Par tām zvaigznēm bija tas domāts vairāk pārnestā nozīmē... wink.gif
Kima
QUOTE(xikes @ Jul 15 2005, 12:49)
Ah.. un veel.. kaada izskataas lotosa seedeehasnas poza?

*


wai tiesham es neizlaboju to gabalu...es tak izlabiju...newar buut...warbuut Lija tew nosuutiija weco gabalu....Lija?
Jebkuraa gadiijumaa runa iet par sakrustotaam kaajaam....laigan iistai lotoss pozai peedas i uz augshu...bet kad raxtiiju, domaaju laikam par kko greizu tongue.gif
Lija
QUOTE(za4peedinja @ Jul 15 2005, 16:34)
QUOTE(xikes @ Jul 15 2005, 12:49)
Ah.. un veel.. kaada izskataas lotosa seedeehasnas poza?

*


wai tiesham es neizlaboju to gabalu...es tak izlabiju...newar buut...warbuut Lija tew nosuutiija weco gabalu....Lija?
Jebkuraa gadiijumaa runa iet par sakrustotaam kaajaam....laigan iistai lotoss pozai peedas i uz augshu...bet kad raxtiiju, domaaju laikam par kko greizu tongue.gif
*


es nosūtīju to ko tu man atsūtīji.. ^^ tikai izņēmu ārā to kas bija Boldā..
bet tu Za4uk neuztraucies, gan jau next reizē parādīsi kā tas ir un tauta vienkārši uzzīmēs.. ^^
xikes
Par lotosu tagad skaidrs.. smile.gif citaadi jau saaka kaut kaadas perversas domas rasties.. laugh.gif

OK, prieks dzirdeet, ka sapnis nebij tikai taads aatrs atrasts veids, kaa sasaistiit galvenos varonus..

Par zvaigzneem tik un taa liekas bish diivaini.. Nekas tragisks jau, bet vienkaarshi kaut kaa kriitas galvenaa varona (eh, vajag vinam vaardu..) inteligences pakaape lasiitaaja/skatiitaaja aciis..

Anyway, uz aatru roku uzziimeeju Riku.. Nedaudz pietureejos pie story apraxta, nedaudz pats pieliku..
Izmantoju eenoshanas tehniku, ko arii vareetu pielietot ziimeejot anime.. nez, imo melnaas liinijas bish pa resnu.. jaaiegaadaajs buus smalkaaka tintes pildspalva..
ok, te buus
image
Ak jaa, vieniigais, kas te ar photoshopu ziimeets speciaali shim ziimeejumam (t.i. shaadu metodi nevarees pielietot anime taisot) ir acis..

Ja nu kaadam intersee kaa ziimeeju eenas..
image
Kima
manupraat ok, tik matus weel bikiit iisaakus....
Lija
klau izmetam to frāzi vispār ārā ja viņa tur lec ārā.. no tā stāsta jēga nemainās untas bija tāpat vienkārši mirkļa vājums.. wink.gif
xikes
QUOTE(Lija @ Jul 18 2005, 17:25)
klau izmetam to frāzi vispār ārā ja viņa tur lec ārā..  no tā stāsta jēga nemainās untas bija tāpat vienkārši mirkļa vājums..  wink.gif
*


? huh.gif
Tu domaa, to par zvaigzneem/pasauleem?
Imo, ideja par sarunu pusnaktii uz solina ir sameeraa interesanta. Ja met arraa, tad vajag ko citu vietaa izdomaat, neseedees tak vini tur abi taapat vien kluseejot.. wink.gif
Lija
QUOTE(xikes @ Jul 19 2005, 05:59)
QUOTE(Lija @ Jul 18 2005, 17:25)
klau izmetam to frāzi vispār ārā ja viņa tur lec ārā..  no tā stāsta jēga nemainās untas bija tāpat vienkārši mirkļa vājums..  wink.gif
*


? huh.gif
Tu domaa, to par zvaigzneem/pasauleem?
Imo, ideja par sarunu pusnaktii uz solina ir sameeraa interesanta. Ja met arraa, tad vajag ko citu vietaa izdomaat, neseedees tak vini tur abi taapat vien kluseejot.. wink.gif
*


tiks izdomāts.. precīzāk jau iz izdomāts.. tur varētu būt viena.. khm.. diezgan interesanta un savā ziņā provokatīva aina.. ^^
Kima
man jau bail......ko tu dariisi muusu nabagam Glwenajam Varonim?Rika neiebildiis es ceru...
xikes
mm..tas tada sagadiishanas, vai kaa?
Vakar chekojot lastguru japaanu valodas apguves materiaalu secinaaju, ka Rika sastaav no skanaam Ri+ka, tb, ja samaina vietaam, sanaak Ka+ri= Kari biggrin.gif
Kima
speciaali...es nevareeju izdomaat vaardus...pa teljuku dzirdeeju ka iet digimoni.... ><
xikes
heh, pirmaa asociaacija jau arii bij ar digimoniem, bet nu.. who cares..
Peec ieprieksheejaas metodes uzziimeeju Riku sizeta saakumaa.. Shoreiz kaut kaa detalizeetaak sanaaca.. biggrin.gif
image
Someone paliidziet man apavus izdomaat.. smile.gif
Lija
ja godīgi tad varbūt, ka pat sākumam apavi der... nez ko viņi tur tajās Japānas skolās valkā... (varu vienīgais ieteikt pūkainas rozā čībiņas, taču jūtu kā mani tūlīt sitīs tāpēc izliksimies ka to neteicu es.. happy.gif )
un pēc tam varētu būt kaut botas vai kaut kas tamlīdzīgs (augstpapēdenes - atkal jūtu ka sitīs.. ), jo ja viņa ceļo vajadzīgi kaut kādi ērti apavi (lielākajai cilvēces daļai kas te atraodas liekas ka botas ir ērtas... mistiskā kārtā... taču varu tikpat labi apgalvot, ka ja labi prot apieties ar agustpapēdenēm tad viņas var būt tikpat ērtas..) labi, ceru ka šo postu neviens nelasīs.... gone.. ph34r.gif
Hikaru
QUOTE(Lija @ Jul 25 2005, 19:31)
labi, ceru ka šo postu neviens nelasīs.... gone..  ph34r.gif
*


Hihi.. izlasīju. biggrin.gif

Ķedas vai krosenes ir ērtas. Uzģērbt krosenes un uzrakstīt uz tām "Atitas". Vai arī kādus citus burtus nomainīt, kā citās animēs raksta (Panazonik, Zony, Buma, utml.). biggrin.gif
Kima
Yuhuuu, skukjis da best!!!Patiesham,tikai mati vinjai melni (neuzprasiities, citaadi es vinju par rudmati pataisiishu (man ir vara, hahahahahhaha <---visai ljauni smiekli) laugh.gif )
Nju par apaviem, kediniekus neaizetikt!!!Tos vinja te Latvijaa dabuus un staraa buus!!! >< happy.gif
xikes
Taaks.. naakoshais teels..
Pienemu, ka iepaziistinaat nevajag.. smile.gif
image
Vajadzeeja laikam bish vairaak detalu.
Lija
whaaaa....Zane!!!! rolleyes.gif
Wow.... tik gari matii!!!!
Bet ja godīgi tad šis tēls viņai piestāv.. wink.gif
xikes
Vai kaads atceras veel Tomoko?
image
Kima
acis bik aukstaakas, shauraakas...bet taa super!!!!
xikes
Beidzot naaca iedvesma uzziimeet arii sho smile.gif
Otrs galvenais varonis, pagaidaam veel bez vaarda..
image
Nu vismaz saakuma versija..
Lija
WAHHHHHH..... DZEKS!!!!!
Superrrr!!! Viņam ir brūnas, brūnas actiņas...
Njaaaa... happy.gif
xikes
Ak.. bruunas.. Lasiiju, it kaa, vairaakas reizes to story.. kaut kaa neaizkeeraas.. smile.gif
Nevareeju izdomaat iisti kraasu aciim, taapeec kaut kas uz orandzo toni.. happy.gif
Liidziigi kaa ar matiem.. heh .. OK, Rikai buus melni mati.. buus..
Tigra2
Manuprāt šim sižetam nav garšas, ideja par latvijas pieminēšanu ir banāla, tas ir tieši tas pats, kas zīmēt senlatviešu dievības ēģiptiešu stilā. Man daudz vairāk patiktu, ja Latviešu meitene aizceļotu uz Japānu.
Tas varētu sanākt interesantāk.
Ghoul
QUOTE(Tigra2 @ Aug 27 2005, 15:39)
Manuprāt šim sižetam nav garšas, ideja par latvijas pieminēšanu ir banāla, tas ir tieši tas pats, kas zīmēt senlatviešu dievības ēģiptiešu stilā. Man daudz vairāk patiktu, ja Latviešu meitene aizceļotu uz Japānu.
Tas varētu sanākt interesantāk.
*


Probleema ir tur, ka daudz vieglaak ir ziimeet Latviju, ne Japaanu shaubos, ka mees vareesim ziimeet Tokio 'n' stuff ielas ( var jau pashi izdomaat, bet tas taa ). Nez man patika ideja ar bunkuriem, tankien 'n ' stuff Latgalee un Ro to visu veero!!!!!! Ziimeet to visu japaanaa var sanaakt brutaalaak ( pret mums ) !!!!!
Tigra2
Kādā ziņā brutālāk, nedaudz neizprotu tavu domu gājienu.
Ghoul
QUOTE(Tigra2 @ Aug 27 2005, 16:51)
Kādā ziņā brutālāk, nedaudz neizprotu tavu domu gājienu.
*


mums tas var saapeet, vajag cilveeku kursh paziist japaanu utt.
Tigra2
Varbūt var sazināties ar kādu japāni, kurš runā angļu valodā.
Ghoul
QUOTE(Tigra2 @ Aug 27 2005, 16:57)
Varbūt var sazināties ar kādu japāni, kurš runā angļu valodā.
*


tieshi tas un buutu brutaali, neapdomiigi !!!!!!!!!!! esam latvieshi un jaaziimee multene par Latviju!!!!!!!!! naf Japaanu
Tigra2
Tu nu gan esi patriots! Vairāk tādus vajag! un ja skatās no šī aspekta tad es tev piekrītu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.