Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NANA
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Yume
Tiem, kam vārds Ai Yazawa neko neizsaka, paskaidrošu, tā ir ļoti populāra Shojo žantra mangaka, kuras slavenākie darbi ir Paradise Kiss un NANA.
seriāls ParaKiss tika izlaists iepriekšējā sezonā, un guva milzīgu atsauksmi Japānas publikas rindās.
Nesen tika uzfilmēta pilmetrāžfilma pēc mangas NANA sižeta ( ievērojiet, nevis live action, bet tieši mākslas filma ) Tagad sāk iznākt anime TV pēc šī paša dabra.

Spriežot pēc pirmajam divām sērijām- mūzika- pat ļoti laba, varoņu dizains- savdabīgs, bet ļoti Yazawas stilā, animācija - samērā laba, ja prot sadzīvot ar dažām īpatnībām.
Žanrs- shoujo, music, comedy, drama, romance

No manas puses- iesaku paskatīties.
Uzskates materiāli-
image
image
image
image
image
Kaede
te ir viena sērija.

Edit by Yume: un te ir otra
BTW, Natsuki-šāda veida posti skaitās spams. Kam vajag, pats atradīs.
jurc
jā, noskatījos arī, patika, pat ļoti. Šķiet ka būs viens no retajiem šī pavasara seriāliem kuram būs jāseko līdzi smile.gif
Čaru dizains tīri savdabīgs, sākumā ir mazliet jāaprod. Bet sižets un notikumu gaita ir ļoti interesanta.
Cerams ka tālāk nekas netiks izbojāts =)
+Chibi+
Heh heh, šo te seriālu es loti gaidīju... Un sagaidīju vienlaicīgi gan TV series, gan arī mangu.. franciski gan, but anyway.. XD Yup, worth seeing. ^^
Shinobi-sama
Jā, labs gabals pēc pirmajām 2ām epām. Patīkama animācija, viszmaz man. Ļoti patīk daudzie monologi, tas piešķir raksturu izpratni no galvenās varones puses. Background arī ļoti smuki.

Runājot par mūziku, tad jāsaka ka Op lirika (ne pati mūzika) ir draņķīga. Žēl, ka engrish'isms ir tik klaji pasniegts.

Yume: Moš, zini kādu torrentu uz Yazawa Ai mangām? Un labāk gan ir nelikt dirrect linku uz pašu torrentu (epizodēm), bet gan linku uz lapu, kur torrenti varētu būt sasniedzami.
Tigra2
Pilnīgi attaisno cerības, kas uz to liktas. Es jau labu laiku atpakaļ pamanīju anidb ka šāda anime driiz buus un tad cereeju, ka buus laba, jo paradise kiss bija laba, ja nemaldos tā pati mangas maaksliniece.

Openings; endings...erm neesmu muuzikaa eksperts, varbuut taapeec nespeeju pienaaciigi noveerteet... ne īpaši patika.

Bet sākums animei ļoti daudzsološs ar nepacietību gaidu turpinājumu. Ieinteresēja. animei ir nepārprotams magnētisks speeks.
Ayumi
Es laikam esmu vienīgā kurai patika openings un endings XDD

Var jau redzēt, ka baudāma anime (vismaz man). Piekrītu par to animāciju, man gan pagāja kāds laiciņš lai pierastu pie šī īpatnējā stila, bet beigās iepatikās (pat ļoti) Story likās tāds - iz dzīves. (velviena lieta kas paceļ manu vērtējumu šai animei uz aukšu, jo dievinu tāda veida animes) Hmmmm, tākā nēesmu vel redzējusi Paradise Kiss... šķiet būs noteikti jāpaskatās tongue.gif
Gaidu nākamās epas un ceru ka story būs vel aizraujošāks.

Btw - Shiro (vai kā to džeku sauca) ir bishii wub.gif XDD
Church
QUOTE(Shinobi-sama @ Apr 18 2006, 14:58)
...
Yume: Moš, zini kādu torrentu uz Yazawa Ai mangām? Un labāk gan ir nelikt dirrect linku uz pašu torrentu (epizodēm), bet gan linku uz lapu, kur torrenti varētu būt sasniedzami.
*


http://en.wikipedia.org/wiki/Ai_Yazawa
vismaz shii ir lasiita, un bij garshiiga - http://en.wikipedia.org/wiki/Kagen_no_Tsuki http://boxtorrents.com/details.php?id=128787
kaarleens
Animaacijas stils ir njamiigs, 2 epizodee gremdeeshanaas pagaatnee man bikinj nepatiik , bet nu savaadaak izskataas ka arii mani shitas story pakjers. Katraa zinjaa noteikti veeraa njemams jaunaas sezonas produkts.
Shinobi-sama
Kārtējā entuziasta dogma.
Katram ir savi plusi. Kā jau teicu neviena manga nesniedz tās emocijas, kas ir ieliktas monologos un aktiera balsī. Kamēr tu lasi mangu, tu vari iedomāties to visu, bet joprojām tavi iedomājumi balstīsies uz iepriekšēju pieredzi un vienmēr būs salīdzinājumi atiecībā uz to ko esi dzirdējusi. Gandrīz nekad nav bijis tā, ka tavas personīgās fantāzijas saskanētu ar to kā īstenībā ir iecerējis pats mangas autors, tapēc visi šitie "Honestly, palasiet mangu, viņa ir daāaāāudz labāka." ir ļoti smieklīgi.
Ņem vērā, ka tas kurš redzējis anime un pēc tam ir lasījis mangu var būt daudz savādākās domās.


UPDATE:
Mans posts bija atbilde uz vienu citu, kura autors ir to izdzēsis. Vienkārši gļēva rīcība.
-kumori-
Es mangu nelasiju, jo negribeju but pati ta, kas doma vinu emocijas, balsis, runashanas tonju, vai sazin ko vel. Man labak patik iejusties "dzivas" personas, tapec ari pirmo ko izdariju, noskatijos FILMU! Ar istiem aktieriem, emocijam, kas tiesham paradas aktieru sejas. Ta bija viena no burvigakam filmam, kuru esmu redzejusi... Burviga aktierspele un saskanja vinju starpa, kas padarija man anime skatishanos pec tam mazliet vieglaku. Man Mika Nakashima patik ka dziedataja, bet ari ka aktrise vina ir lieliska, un Aoi Miyazaki ir vispiemiligaka Hachi atveidotaja!!! happy.gif Vinas ir visperfektakas Nanas...
image image
Tagad jaizbauda anime, kur uzzin kada ir bijusi Hachi pagatne. Tikai, noskatoties filmu, anime vairs neliekas tik dziva ka sakuma cereju... *ghm*

P.S. Luk viens Fan website, kur viss ir aprakstits par filmu un anime: Nana&Nana
Church
QUOTE(MIMI @ Apr 22 2006, 12:44)
...
un Aoi Miyazaki ir vispiemiligaka Hachi atveidotaja!!! happy.gif
...

offtop
interesanti, vai nau kaada saistiiba ar nevienam nezinaamo Hayao Miyazaki? ;>
Yume
QUOTE(Church @ Apr 22 2006, 15:13)
offtop
interesanti, vai nau kaada saistiiba ar nevienam nezinaamo Hayao Miyazaki? ;>
*


nava gan, Hayao ir tikai dēls, kura nedz sievu nedz kādu citu redinieku, cik es zinu ta nesauc. tongue.gif

Lai nav oftopiks. Ir iznākusi 3 sērija, visi iet lādēt, kam vajag.Live-Evil nosuboja.
+Chibi+
QUOTE(Shinobi-sama @ Apr 21 2006, 19:41)
UPDATE:
Mans posts bija atbilde uz vienu citu, kura autors ir to izdzēsis. Vienkārši gļēva rīcība.
*


es bieži noželoju to, ko pasaku. Man ir tiesības paņemt savus vārdus atpakaļ, ja jau forums man dod šādu iespēju. Es cenšos tikt vaļā no visām entuziasma izpausmēm, lai pārstātu kaitināt sabiedrību ar savu annoying blabbering ^^*.
Church
jau otrais offtopa posts shajaa threadaa
chibi - maini niku atpakalj. tad teu visi visu piedos, jo nevar apbizhoties uz chibi kawaii radiijumiem ;>

P.S.
Live-Evil tajaa skaitaa arii L-A movie nanai subojusi esmot.
kaarleens
QUOTE(Church @ Apr 23 2006, 22:15)
jau otrais offtopa posts shajaa threadaa
chibi - maini niku atpakalj. tad teu visi visu piedos, jo nevar apbizhoties uz chibi kawaii radiijumiem ;>

P.S.
Live-Evil tajaa skaitaa arii L-A movie nanai subojusi esmot.
*


kaads varbuut vareetu padaliities ar L-A mowie torrentu linku ?
Church
QUOTE(kaarleens @ Apr 24 2006, 01:52)
...
kaads varbuut vareetu padaliities ar L-A mowie torrentu linku ?
*


turpat L-E trackerii.
http://a.scarywater.net/live-evil/
http://a.scarywater.net/live-evil/%5BLive-...C3).avi.torrent
Zuzix
uhh... iznākusi ceturtā sērija wub.gif
cik nu spoils, bet:
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
beidzot par sewi sāk stāstīt otrā Nana (me neatceras uzwārdu)
kaarleens
Noskatiijos mowie principaa pilniibaa piekriitu MIMI, tikai ceru ka anime tomeer paarspees filmu, jo protams nevar visu sizhetu ielikt tikai 2h.
Tituldziesma vienkaarshi spaarda vispar viss ost ir noteikti klausiishanaas veerts (vinju var viegli nokachaat no MIMI dotaa fansaita)
zeloco
noskatiijos pirmaas 4 seerijas - I'm addicted *____*
+Chibi+
I might be all negative and stuff, bet man nepatika filma. Varbūt es pārāk daudz prasu no aktieriem, vai arī neesmu pieradusi pie īpašā japāņu tēlošanas stila, bet tik kokainu priekšnesmumu 80% filmas varoņu es nekad neesmu redzējusi. But I'm just all negative and stuff. Hachi gan bija ļooooti jauka. Labāka, kā animē. ^^ Un Yasu bija labs. Bet Nana.. Nu, izskata ziņā jau viņa ļoti labi atbilda, bet -omgrzf- viņa tik briesmīgi tēloja. Shoot.
But I'm just all negative.
+Chibi+
Eh, sanāks dubultposts, bet nu ko tur..

5th episode ļoti laba, jo, thnx god, anime viedotājiem izdevās saglabāt to īpašo atmosfēru, kas ir Nanas un Ren attiecībām. Kind of crazy/happy/lustful/envious/in love/obessed.

Var pavērot, kā Oosaki Nana ir pilnīgs pretstats Komatsu Nana - ne tikai vizuāli, bet arī raxturā un izvēļu ziņā. Tieši tādēļ viņu savstarpējās attiecības ir tik fascinējošas. Heh, pretpoli pievelkas, vai?!
misty_moonlight
Arī mani pavilka shitaa anime...Tikai ar to pagaatnee gremdeeshanos vareeja piebremzeet, un ja nemaldos tad arii shis tas atkaartojaas... Peec taa staasta, atmosfeeras un stila atgaadina Paradise Kiss, kas ir one of my favourite! laugh.gif
Noskatījos arī filmu, bet kaut kas it kaa pietruuka. Lai arī notikumi logjiskaakaa seciibaa, tomēr visu jau nevar paraadiit tik iisaa laikaa, līdz ar to bik sho to vareetu nesaprast...
Aaah un vispaar jaagaida naakoshaas epizodes! cool.gif
Shinobi-sama
Nolādēts, gribu 20 epu nostop šai anime'i.

10ā epa, kā jau visas iepriekšējās, atstāj miīlzīgu siekalu spaini pēc nākamās. Manga nav lasiita, bet nemaz nenozheeloju, jo izpildiijums ir vienkaarshi izcils.
Laugh|nGMan
QUOTE(+Hachi+ @ May 5 2006, 10:41)
I might be all negative and stuff, bet man nepatika filma. Varbūt es pārāk daudz prasu no aktieriem, vai arī neesmu pieradusi pie īpašā japāņu tēlošanas stila, bet tik kokainu priekšnesmumu 80% filmas varoņu es nekad neesmu redzējusi. But I'm just all negative and stuff. Hachi gan bija ļooooti jauka. Labāka, kā animē. ^^ Un Yasu bija labs. Bet Nana.. Nu, izskata ziņā jau viņa ļoti labi atbilda, bet -omgrzf- viņa tik briesmīgi tēloja. Shoot.
But I'm just all negative.
*



Es to kokaino tēlojumu tik negatīvi neuztvēru. Man šķita viņas tēlojums atbilst vizuālajam tēlam. Filmas lēnais ritējums nosākuma vedināja uz domu: "Nu kad tad beidzot kaut kas notiks! Velns parāvis!" Bet ar laiku uzradās interese.
Pēc filmas noskatīšanās droši varu apgalvot LABS GABALS.
Shinobi-sama
Novilku un noskatiijos Nana ending PV. Ljoti smuks Loli interpreteejums.
Uzmetu uz MegaUpload, ja ir veelme var novilkt.
kaarleens
QUOTE(Shinobi-sama @ Jul 16 2006, 11:04)
Novilku un noskatiijos Nana ending PV. Ljoti smuks Loli interpreteejums.
Uzmetu uz MegaUpload, ja ir veelme var novilkt.
*


Tieshaam smuki dziesminja vispaa kau kaa galvaa baigi ieseedusies, dungojaas visu laiku. Meitene kas dzied kau kaa galiigi peec japaanietes neizskataas.
Winry
OMG!Labs, man drausmiigi patiik Nana's ......abaam divaam ir tik izteiktas personiibas!Spožs seriāls tieši tik pat kruts kā Paradise Kiss......uuuuu, tā gaidu nākamās serijas, un manga ar filmu sekos pēc seriāla, es tā parasti daru!
Neesmu tik sen redzējusi tik spilgtu dzīves attēlojumu, parāda to ka dzīvē ne vienmēr paveicas ar ģimeni un mīlestību!Un ne vienmēr ir "and they lived happily ever after"
alt
addicted...


shis briinums ir gana interesants, 32 seerija, gribu naakamo, kaads zin kad naaks aaraa..

veel cik es sapratu ir otraa flma iznaakusi, man pagaidaam torrentus atrast neizdodas

noskatiijos ieskreejienaa 30 seerijas (divas dienas) tagad pat normaali muuziku nevaru klausiities.. viss liek par Nana domaat.

DaiMAO liels un ljauns
es vinju vietaa negribeetu buut, tas viss ir ljauni
paaraak ljauni
-kumori-
QUOTE(alt @ Jan 7 2007, 14:59) *

addicted...


shis briinums ir gana interesants, 32 seerija, gribu naakamo, kaads zin kad naaks aaraa..

veel cik es sapratu ir otraa flma iznaakusi, man pagaidaam torrentus atrast neizdodas

noskatiijos ieskreejienaa 30 seerijas (divas dienas) tagad pat normaali muuziku nevaru klausiities.. viss liek par Nana domaat.

DaiMAO liels un ljauns
es vinju vietaa negribeetu buut, tas viss ir ljauni
paaraak ljauni


*lol* vispar iznakushas jau 36 serijas, tikai nav subotas, so, jagaida lidz vini pabeigs...
Es serijas skatos visas pa vienai, kad iznak, tapec man ir pavisam slikti, ja noskatos kadu seriju un gribu redzet turpinajumu... ~

NANA 2 ir iznakusi Japana decembri, tapec neviens normals tulkotajs vel nav pat ticis klat tam vertigam materialam, ko tulkot... ;D ~

... we just have to wait...
Sushi
Noskatījos filmu NANA. nU ko gan teikt.. vienkārši SUPER! Uzreiz radās interese par animi. Mangu kaut kad sen biju ''šķirstījusi'', bet ne visu, tā kā..
Vispār, kad ieraudzīju, ka Nanu atveido viena no manām mīļākajām JP dziedātājām Mika Nakashima, biju starā! Man likās, ka viņa Nanas raksturu un attieksmi labi attēloja, nelikās, ka tur ir kas kokains (tikai manas domas). Nu un otra Nana arī bija savā elementā.
Vārdusakot, man ļoti patika, tā kā drīz vien sākšu čakarēties ap animi un gan jau, ka arī mangu. smile.gif
alt
smile.gif


33 epizode ar subiem ir iznaakusi!!!

sugoi smile.gif


gribu veel
Catgirl
Būs vēl otra sezona, kā school rumble? Jo Youtubē komentāros bija rakstīts, ka animi veidos tad, kad būs pabeigta manga huh.gif

Es domāju, ka tas hachi bērns ir tiešām kaitinošs, visu tikai sarežgjī. Filmā pēctam likās, ka aktieri nelīdzinās animes varoņiem, izņemot abas nanas.
kamelija
Es vēl neesmu redzējusi NANU. Vai iesakāt noskatīties?
Lars
QUOTE(kamelija @ Mar 6 2009, 18:17) *

Es vēl neesmu redzējusi NANU. Vai iesakāt noskatīties?
protams, jaaredz! saakumaa gan liidz kaadai 13 seerijai shkjita diezgan garlaiciigi, bet peec tam riktiigi iegriezaas...
Looking forward for season 2 biggrin.gif
Yume
QUOTE(Lars @ Mar 6 2009, 22:52) *

..
Looking forward for season 2 biggrin.gif


ebt vai tā otrā sezona maz kādreiz iznāks?
Ja nu vienīgi viņi sākumā grib mangu pabeigt un tad taisīt nākamo sezonu. Bet tajā daījumā mums vēl labi ilgi nāksies gaidīt.
Arta
Mangu lasījusi neesmu un anime redzējusi arī ne [shame on me], taču noskatījos abas daļas filmai un, šķiet, nekas vairāk arī neprasās.. ^^

Visp interesanti. :]
Lars
QUOTE(Art`a. @ Mar 18 2009, 17:18) *

Mangu lasījusi neesmu un anime redzējusi arī ne [shame on me], taču noskatījos abas daļas filmai un, šķiet, nekas vairāk arī neprasās.. ^^

Visp interesanti. :]
Man kaut kā otrādi biggrin.gif Pēc anime noskatīšanās vairs īpaši pēc live action mūvijiem nevilka (kā nekā tas pats anime rīmeiks vien ir, laikam), bet bija tāds dzinulis uzzināt, kas tad notiek tālāk... izlasīju visu tālāko mangu, kas bija pieejama.... droši vien to nožēlošu, kad iznāks otrā sezona..
Arta
QUOTE(Lars @ Mar 18 2009, 19:56) *

QUOTE(Art`a. @ Mar 18 2009, 17:18) *

Mangu lasījusi neesmu un anime redzējusi arī ne [shame on me], taču noskatījos abas daļas filmai un, šķiet, nekas vairāk arī neprasās.. ^^

Visp interesanti. :]
Man kaut kā otrādi biggrin.gif Pēc anime noskatīšanās vairs īpaši pēc live action mūvijiem nevilka (kā nekā tas pats anime rīmeiks vien ir, laikam), bet bija tāds dzinulis uzzināt, kas tad notiek tālāk... izlasīju visu tālāko mangu, kas bija pieejama.... droši vien to nožēlošu, kad iznāks otrā sezona..


Ak tad tā. biggrin.gif
Nūm.. man šīs visa NANAs padarīšana nešķiet tāda, ka omg, man viss jāizlasa/jārez un nevaru sagaidīt, kas notiks tālāk nav, nez kāpēc tik ļoti nesaista, bet ir ļoti labs laika kavēklis, jo nav kkāds galīgs sviests, kas būtu jāskatās tikai, lai noskatītos, thankgod. ;D Bet, ja filmai iznāktu vēl 3 daļa, tad noteikti noskatītos. ^^
Ginta
QUOTE(Art`a. @ Mar 18 2009, 20:14) *
Mangu lasījusi neesmu un anime redzējusi arī ne [shame on me], taču noskatījos abas daļas filmai un, šķiet, nekas vairāk arī neprasās.. ^^
Visp interesanti. :]

Man filma tiešām nelikās nekas ūber, ka gribētos ko vairāk. Bet toties anime ... *sparkly eyes*
Ir vismaz divi lieli iemesli, kāpēc (vismaz man) anime ir over filma: 1. mūzika, 2. artwork (edit: t.i. ja salīdzina ar aktieriem, šajā gadījumā man animētie tēli liekas labāki).
Arta
Es filmu skatījos dēļ outfitiem. biggrin.gif Nezinu kā anime ir tie tērpi, bet nū es vnk esmu safanojusies par to, kas tiem mūziķiem ir mugurā. ^___^ Te nu ir manas sparkly eyes. xD
Pj..
redzēju anime.. tagad uzlikšu vilkties filmu..


Bet ļoti ļoti gaidu season 2 ... Ja tāds būs.. bet baumo ka būs ^^;
+Chibi+
QUOTE(Art`a. @ Mar 19 2009, 16:32) *

Es filmu skatījos dēļ outfitiem. biggrin.gif Nezinu kā anime ir tie tērpi, bet nū es vnk esmu safanojusies par to, kas tiem mūziķiem ir mugurā. ^___^ Te nu ir manas sparkly eyes. xD



tad lasi mangu. it has so much more.
kaiter
ko lai saka perfekti redzejis esmu 2 reizes visu no a lidz z
mana top 5
nekadu pardabisku superspeju nekadu mindfucku vienkarši parasta ikdiena ar savu dramu bet vis ka pienakas tikai galvenai varonaj nana jeb hacčiko par daudz raudashana bet ar visu to idiali
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.