Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Grafika
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Seven_of_zero
Mēģināšu sakārtot projektu lai cilvēkiem būtu vieglāk. Jo meklēt pa tām 33 lapām informāciju tiešām ir apgrūtinoši wacko.gif .

Izmēģinājuma zīmējumi priekš projekta.

Yumes.

user posted image

Seven_of_zero
xikes .

user posted image

Hakis.

user posted image
Yume
Taa, nu es bish paziimeeju, tas ir mans charu variants.. bet nu.. es taa paskatiijos, bish pa jaunu sanaaca.. ma lielaakais uz 15-16 gadiem velk.... tongue.gif
user posted image
user posted image
xikes
Nu ok .. te buus dazi ziimeejumi kas tapa tiiri jautraa atmosfeeraa peedeejaa tikshanaas reizee... nez.. vai taadus charus vareetu izmantot filmaa.. bet nu.. biggrin.gif
user posted image

Nez.. kaut kaa kakju par daudz... smile.gif
user posted image
Lija
tjām.... te nu es kā jau solīju tiku pie skanera un pēc pašas izvēles ieskenēju kaut kādas nelielas skicītes...
user posted image
user posted image
user posted image
te būs kaut kādi mēģinājumi par lidostas tēmu, taču cik esmu saņēmusi komentārus - nav nekas labs (tam es pilnīgi piekrītu)...
user posted image
user posted image
par to lidostas torni, man teica, ka būtībā jau nav slikti tikai vienīgā lieta kas tur neiederās ir pats tornis, bet vispār viss pārējais ir ok, tikai tas tornis... biggrin.gif
Sigfa
tornis shkjiibs, meitenei vairaak pie proporcijaam jaapiestraadaa. peedeejaa bilde vislabaakaa (ne, lidosta tongue.gif )
Yume
Taa, cilveeki.. steidzams pazinojums.. kam ir pieejams skaneris ko es vareetu okupeet uz paaris stundaam?
Es savaadaak nevaru nevienu gifu pat uztaisiit, kur nu veel kautkaadu iisu avi. vai fleshu.
Un vispaar.. kaa buutu ja mees visi ziimeetaaji kopaa saietu pie viena skanera un beidzot kaadu avi. sataisiitu? Savaadaak tas tieshaam izskataas viss gauzhaam nenopietni. Veel bishkin un es noticeeshu tiem kas teica ka nekas nopietns mums no shii pasaakuma nesanaaks. dry.gif
Kima
user posted image

Te jums nedaudz bilzhu no lidostam cool.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
bet te nav Līdostas Rīga

Kima
Oki...Bet shiis ir ko es dabuuju no Latvijas... ph34r.gif

Shitais kur bagaazha naak
user posted image

Skats no malas
user posted image

skats no mals
user posted image

skats no augshas
user posted image

un atkal no malas
user posted image

Diemzheel no priekshas nav...
Bet no taam ieprieksheejaam,vareetu izmantot kad tie cilveeki kaap aaraa.
Un kaa buus ar Japaanas liidostu? huh.gif
keitaro
QUOTE (za4peedinja @ Aug 12 2004, 11:59 AM)
Un kaa buus ar Japaanas liidostu? huh.gif

new tokyo international airport
narita airport
šeit
šeit
un gan jau vēl kaut kur...
Lija
vai mums ir obligāti jāzīmē precīza Latvijas lidostas kopija???? huh.gif nju labi, varbūt ne tādu kā Japānā ar strūklakām... biggrin.gif varbūt kaut kā, tikai lielos vilcienos līdzīga... izzīmēt visu vissīkākajās detaļās man kaut kā nesaista...
Sigfa
vajag lidostu? pachekojiet sheit. http://kinross.net/community/airport/terminal/plans.html vispaar pavazaajieties pa saitu, noteikti apskatiet plaanus/shematikas. Paliidzees.
Haikis
Iztiiriju liekos postus. Sheit ir ziimeejumi, kas ir domaati projektam, nevis kas cits.

Taatad!

1) 4. Septembrii satiekamies! Es, Yume un tie ziimeetaaji, kas veelas piedaliities.
2) Dodamies pie Yumes uz maajaam, kaa bija runaats pirms meenesha.
3) Uzziimeejam beidzot charus.
4) Panjemshu liidz kameru un paskatiisimies, kaa tas ko veelamies uzziimeet izskataas dziivee.

~Aikis
(27.08.2004)
Seven_of_zero
cool.gif
Kariina
erm...vai juus nedomaajat ka taa meitene izskataas peec laucinieces???shitaa laucinieki ggeerbjas...nevajadzeetu kaut kaadas bikses, vai piem. dzzinsus, un normaalu maicinjnu..soorz bet vinja tak ir jakudzas meita, un var tachu norm. apggeerbties..nu galiigi man nepatiik..bet taas jau tikai manas domas... dry.gif
Kikyou
QUOTE(Kariina @ Jan 11 2005, 18:39)
erm...vai juus nedomaajat ka taa meitene izskataas peec laucinieces???shitaa laucinieki ggeerbjas...nevajadzeetu kaut kaadas bikses, vai piem. dzzinsus, un normaalu maicinjnu..soorz bet vinja tak ir jakudzas meita, un var tachu norm. apggeerbties..nu galiigi man nepatiik..bet taas jau tikai manas domas... dry.gif
*



...man jau liekās ka tas, kā cilvēks ģērbjās, nav atkarīgs tikai no tā cik naudas maciņā...
Viss atkarīgs no tā, kā cilvēks pats grib ģērbties.... vai varbūt es kļūdos?
Sigfa
Taas tieshaam ir tikai tavas domas...
DarkRockslizer
Vajadzētu tādu uz punk stila pusi ģērbtu meiču dārgās japāņu dizaineru panckās... mums vajg stilīgu meiteni, ja runājam par jakuzas meitu. Ne, mina-san?
Ghoul
Oh my god!!!!!!!! Juus tieshaam taisaties uzziimeet ANIMi???????
PAshnaavnieki!!!!!!!!!!! Varbuut arii kljuudos pie visa vainojams tas ka paaraak aatri padodos........... laugh.gif
Seven_of_zero
Kas vainas? biggrin.gif . nu uz doto bridi nav parak liela aktivitate bet ar laiku jau kaut kas bus.
Ghoul
QUOTE(Seven_of_zero @ Jan 17 2005, 17:06)
Kas vainas?  biggrin.gif .  nu uz doto bridi nav parak liela aktivitate bet  ar laiku jau kaut kas bus.
*


Tas tachu arkaartiigi gruuts darbs laigan ja no darba biisies tad tieshaam nekas nesanaaks....... laugh.gif
X_Kamui
Cilveki jus zimejat mangu vai animi ??? smile.gif
Ghoul
QUOTE(-Kai- @ Jan 17 2005, 17:31)
Cilveki jus zimejat mangu vai animi ??? smile.gif
*


Cik es sapratu animi( vismaz agraak taa bija wink.gif
X_Kamui
Tad es esmu viens, trakais kas zime pats savu mangu smile.gif
Ghoul
QUOTE(-Kai- @ Jan 17 2005, 17:46)
Tad es esmu viens, trakais kas zime pats savu mangu smile.gif
*


Kas tad tur traks tikai tas arii parasti piegriezas.......... laugh.gif
Kariina
var tak savienot abus ziimeeshanas stilus kopaa..tikai jaamaak...wink.gif
Yume
Emm, gomen ne dārgā kritika Ķerieties pie zinātnes ģeniālā izgudrojuma - zīmuļa un rādat ko domajat.
Un kāpēc nav aktivitates- pirmkārt nav laika, otrkart pa maz zīmētāju.
Mēs vēl vasara tak nospriedām ka reāli pa vasaru tik šito lietu var bīdzīt. Savādāk cilvēkiem nav laika uz kautko nopietnu.

wIZARD
buutu daudz labaak ja vasaraa buutu telpas kur normaali darboties
ar paaris datoriem skeneriem un galdiem uz kuriem ziimeet

any ideas?

Yume
Droši, vari jau sākt meklēt.
Mēs te nevarējam telpas klubam atrast, kur nu vel tk krutas priekš projekta.
Tu esi utopists. Tas taču nav iespējams.
wIZARD
cik tad krutas prieksh projekta vajag un vai aarpus riigas der?
Yume
Cik ļoti ārpus?
wIZARD
jelgava,jelgavas rajons
un ja kas varees palikt pa nakti
Yume
emm, nu tālu tas noteikti nav.
Bet tagad problēma, kad to var dabūt? vai par to jāmaksā?
wIZARD
jaamaksaa nav un shiis telpas man ir pieejamas jebkuraa laikaa
taa maaja nav paaraak taalu no pilseetas(ar kaajaam taalu) un manaa riiciibaa ir otrais staavs
Yume
Nez, uz Kaigana "strelku" kādu negribi ierasties un populāri paskaidrot kas un kā. Un vai tas neraucēs ikdienai citiem cilvekiem.
Ella
Hmm Jelgava =] radi tur manam ir =] A kaa tas naakas viss otrais staavs o_O tev tur taads kaa privaatais neta salons vai o_O ?
wIZARD
huh.gif unsure.gif em.. neta salons nebuus vis
taa ir parasta maaja ar shiifera jumtu
bez datoriem un skeneriem

man nav iisti skaidrs kaadas telpas der varbuut
pasakiet konkreetaak-~cik m2 ,vai datori ir obligaati
vai nets ir obligaats utt

buus jaaizvelkas liidz vecajai skolai(kuru senchi paaris reizes ir finansiaali atbalstiijushi)un jaapjautaajas tur
vinjiem tur ir kautkaads maaciibu centrs kur dazhreiz pa vasaru sabrauc kautkaadi jaunieshi(laikam riiko nometnes)
dariishu cik ir manos speekos
Yume
Emm, nu runājot par to kas ir un nav obligāti. nekas nav obligāti, ir tikai ieteicamais.
Būtu labi ja būtu pieejams daotrs ar skaneri. Un faktiski tas arī viss kas vajadzīgs.
wIZARD
wou .. nu gan ieskreejos laugh.gif blink.gif

liidz vasarai veel ir kaads laiciņsh bet
kad taa vasara pienaaks maaja
buus kaigana riiciibaa

em.. kas jaaziimee?..
Yume
Hehe, anime. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.