Help - Search - Members - Calendar
Full Version: One peace vai ka vins rakstaas
Anime forum > Anime > Requests
Ramiel
torrentu vinam? smile.gif vajag prieks visaam epaam, ir kads taads torrents kur vareetu vinu dabut ?
Sword
torrentu kur butu visas srijas nevar dabut var tikai pa serijam ladet bet tas serijas ir tik daudz ka tur vajag tadu cietu ja ne pat kadus 2 cietos nemazak par 200GB
Ramiel
ja es zinu ka vinam ir daudzas serijas, nav jau taa ka es vinas glabaasu uz savu vieto.. noskatiisos un arraaa ar vinam...

p.s. linki ? tongue.gif
Revol
Luudzu - Kaizoku-Fansubs
Ramiel
dankschon :>
Tjen
QUOTE
serijas ir tik daudz ka tur vajag tadu cietu ja ne pat kadus 2 cietos nemazak par 200GB

Ja godigi visas serijas lidz shim one piece aiznem apm 70GB
tapce nav ko te baidit cilveku ... >.>
Spectre
P.s. K-F suberi ir ļoti labi suberi (pats tiaki no viniem velku One Piece), bet jāpiebilst ka viņi kavē pa ~90 sērijām no tā kas tiek rādīts pašlaik pa TV, bet nu parējās epas un suberus vari meklēt iekš www.mininova.rog tur augsha ir searchers ieraksti One piece un dabuusi visu =)) (par citiem suberiem nemāku galvot)
Ramiel
eu veci ir problema ! ne kaizoku ne tani mininova ir 179 epas liidz kaadai 200 sad.gif kur tos varetu dabut kads zin ?
Spectre
Nu ja tev ir pilniigi taa teikt Po Barabanu no kadiem suberiem skatiities tad viemer iesaku lietot dazhadus torrent search saitus .. sadalaa resources ir visadi mineeti piemeram torrentspy.com uzreiz pirmaja lpp atradu to ko tev vaig tongue.gif karoche ja tur nekas nav mainijies pirmaja lapa jau bija 2 torrenti 156-196, un 196-2?? aizmirsu CLICK HERE

UN uzrunāt lūdzu pēc nika, vecis ... esu parak jauns lai tiktu jau norakstiits pie večiem tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Church
QUOTE(Ramiel @ Mar 13 2006, 08:16)
eu veci ir problema ! ne kaizoku ne tani mininova ir 179 epas liidz kaadai 200 sad.gif kur tos varetu dabut kads zin ?
*


baka. kaizoku fansubs i nosubojushi tikai upto 178. un neko vinjiem nepaarmetiisi, jo nau speedsuberi, bet imho kvalitatiivaakie suberi konkreetajam shovam. da i peedeejaas 3-4 reliizes bija sub-week.
rupji sakot staavoklis ir sekojoshais:
K-F 001-179
HK subs (as in honkongas crappy subs like luffy - ruffy un arii pati valoda .. hrm. questionable ;> )
GeruSama 219-257. tolereejami subi.
ja neatrodas citur, batchi boxos: http://boxtorrents.com/browse.php?search=o...at=0&incldead=1
Ramiel
dankschon.

p.s. savus skaidrojumus un komentaarus var arii neizteikt, man ir tikai svariigas epizodes nevis citu cilveku viedokli par suberiem vai ko citu smile.gif
Ramiel
o wow tik sliktu tulkojumu es nu gan negaidiiju >.>
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.