Help - Search - Members - Calendar
Full Version: LineAgeII
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2
morfin
SoulHunt

Serverim nekāda vaina unsure.gif

Nesen sācis darboties... (vēl pat nav mēnesis wink.gif )

Protams LV! :latvia:

SoulHunt Info ..... RAM varbūt par mazu, bet, ja jau parādīsies vairāk playeru, tas noteikti tiks labots (tās tikai manas domas sleep.gif ) -

Online laikam max pašreiz ir bijis 19 (diezgan daudz, ņemot vērā, ka vins īpaši nekur nav reklamēts ...

RATES:

RateXp = 2
RateSp = 2
RateDropAdena = 2
RateDropItems = 2
RateDropSpoil = 2
RateQuestsReward = 2


Kā jau redzat, nav nekādi lielie, bet tie kam patīk izbaudīt spēli, nevis jau pēc pāris dienam but vienam no high LvL, šis serveris varētu patikt wink.gif


Saita ir Gan LV, gan ENG un ja vajag, palīdz arī tiem, kas runā tikai RUS... Tāpēc domāju, ka serverim var būt nākotne wink.gif ...

Nesaku, ka baigi uber kuulais, bet ir ok! smile.gif

Ja ir vēlēšanās - lūdzu:

Vispirms izlasi SoulHunt RULES!
SoulHunt Home
SoulHunt registration!
SoulHunt Downloads
SoulHunt Forum
Psycholog
Pateicos, tieshi mekleeju kaadu serveri, kur lai izmeegjina, kas tas lineage iisti ir par briesmoni smile.gif
Ceru, ka noobus tur uznjem? o_O
morfin
QUOTE
Ceru, ka noobus tur uznjem? o_O


Uzņem, uzņem smile.gif

Pats īsti nezinu, bet noprotu, ka daudzi nemaz nezin, kas ir LineAgeII un ko tur dara dry.gif smile.gif kautarī vel nesen domāju, ka Tā ir populāra spēle smile.gif ...
Pašam liekas labākais MMORPG - varbūt nav tik liela 'pasaule kā WoW, bet grafika gan smukāka (gaumes lieta smile.gif )

BTW, ja kādas problēmas or ect. vari meklēt pēc admina or kāda no GM (!) čatā...
Vai arī LineAge2.com ... drop

Ceru, ka adreses ir pareizas jo pats La2 sen nebiju spēlējis, bet vnk pareklamēju jo gribētos lai tur butu vairak cilvēki ON un pats varētu uzgriezt smile.gif
Psycholog
Kaadi tad ir kanaali ircaa, mozh atklaasi? blink.gif
A tas ir normaali, ka es sainstaleeju, saliku patchus, iesleedzu un man tagad ka4aa veel kautkaadus uploudus pati proga? :piu:
-kumori-
QUOTE(morfin @ Feb 22 2006, 17:50)
RATES:

RateXp = 2
RateSp = 2
RateDropAdena = 2
RateDropItems = 2
RateDropSpoil = 2
RateQuestsReward = 2


Kā jau redzat, nav nekādi lielie, bet tie kam patīk izbaudīt spēli, nevis jau pēc pāris dienam but vienam no high LvL, šis serveris varētu patikt wink.gif


OMFG!!! Ar tadu exp rate, tur nebus nekada speles "izbaudishana", jo nebus, kur kachaties, visi viena vieta. Pie normalam drebem ari netikt, jo naudas uz to ari nav. Un vel vaji, jo nevares nopirkt ne spirit, ne soulshots, vai sazin kadu normalu ieroci... *ouch* Un questi laikam ari jaiet 3 dienas, lai savaktu 10 itemus. Bet vispar... Kopuma atgadina Linage2.com servaku. Ja cilveks NAV spelejis kada no atri dabujamo lvl servera. happy.gif

Pilnigi piekritu morfin. Spele tiesham ir feina. Man loti patik DE drebes. Mazliet atgadina prostitutas, bet tas ta... Un tie mazie chari *kawaii* Apkartne ari realistiska un monstri vienkarshi lieliski izskatas.
@Psycholog
Yup, yup tas ir normali... Vnk tas vel kacha speciali TAM serveram visu ko, kas nav citos serveros. [vai kaut ka ta]
morfin
QUOTE(Psycholog @ Feb 24 2006, 16:42)
Kaadi tad ir kanaali ircaa, mozh atklaasi? blink.gif
*



IRC channel #soulhunt.lv [ server: irc.lv ]

QUOTE(Psycholog @ Feb 24 2006, 16:42)
A tas ir normaali, ka es sainstaleeju, saliku patchus, iesleedzu un man tagad ka4aa veel kautkaadus uploudus pati proga? :piu:
*



1. uzinstalē spēli
2. Uzliec soulhunt.lv pach
3. Spēli palaid no lineage2/system/l2.exe!

ja palaidīsi spēli no ikonas kas ir lineage2 mapē nevis lineage2/system, Vīņš ņems updates no LineAge2.com! - tādejādi tev būs vēlreiz jāveic 2. solis vai arī jāpārinstalē spēle!
morfin
QUOTE(MIMI @ Feb 24 2006, 19:35)

OMFG!!! Ar tadu exp rate, tur nebus nekada speles "izbaudishana", jo nebus, kur kachaties, visi viena vieta. Pie normalam drebem ari netikt, jo naudas uz to ari nav. Un vel vaji, jo nevares nopirkt ne spirit, ne soulshots, vai sazin kadu normalu ieroci... *ouch*  Bet vispar...
*



Ja exp būtu 4+ un adena ~2 - Tad varētu sūdzēties par to, ka nauda varētu pietrūkt, bet uz pašreizējajiem rates viss nāk vienādi, gan lvl gan adena wink.gif - sākumā varbūt nav viegli, bet vēlāk pacietīgi un pamazām spēlējot var sasniegt daudz ko... vienīgī problēmas var sagādāt A grade, bet nu .. rolleyes.gif

QUOTE(MIMI @ Feb 24 2006, 19:35)
Un questi laikam ari jaiet 3 dienas, lai savaktu 10 itemus.
*




Questi nav jaīet (vismaz pašreiz), Profesiju var nomainīt pie event manager, sākuma pilsētās!
Pakkun
nu nez, nez.... man serveris patiik, kompaanija ar normaala; rates patiik; ja grib aatru speeli, jaaspeelee css...
Andromens
QUOTE(Pakkun @ Feb 26 2006, 15:16)
nu nez, nez.... man serveris patiik, kompaanija ar normaala; rates patiik; ja grib aatru speeli, jaaspeelee css...
*


-offtopic-
cs:s nav ātrā, ja grib ātrus geimus q3 and stuff like that ...
Psycholog
QUOTE(morfin @ Feb 26 2006, 12:53)
1. uzinstalē spēli
2. Uzliec soulhunt.lv pach
3. Spēli palaid no lineage2/system/l2.exe!

ja palaidīsi spēli no ikonas kas ir lineage2 mapē nevis lineage2/system, Vīņš ņems updates no LineAge2.com! - tādejādi tev būs vēlreiz jāveic 2. solis vai arī jāpārinstalē spēle!
*



Vot shito gan vajadzeetu ielikt kautkaadaa pirmajaa lapaa vai kautkamaa taadaa, jo iesaaceeji tak nezinaas smile.gif Es jau cita servera maajaslapaa uzzinaaju par to...

Piekriitu, ka CS ir sameeraa leena speele

Ja kaadu interesee, tad soulhunt serverii viens tips ir izveidojis anime klanu happy.gif
Gutts
QUOTE
Ja kaadu interesee, tad soulhunt serverii viens tips ir izveidojis anime klanu

Varbut tad ir verts pariet no extreme servera uz sito...pamest visu iesakto un pabeigto...Un rodas tads jautajums ka ar bagiem vajadzetu tac cupam vinu but nemot vera ka serveris ir samera pajauns...
Aven
Cilveeki man taads jautajums, cik liels ir lineage?
Pakkun
nuuu... apmeeram 3,7 kubikcentimetri tongue.gif
Aven
dem...pacelj kjepu tas kursh dziivo vecmiilgraavi un kuram ir LA2 uz dvd tongue.gif, bet ja taadu nav tad ja var lai riit man atnes to dvd uz jukatanu, PALDIES! happy.gif
Pakkun
tas nebija domaats kaa GB, bet gan kaa kubikcentimetri- mazliet mazaaks par rubika kubu biggrin.gif iisteniibaa ir zem 2 GB, bet speli iesaku, riktiigi aizrauj! ph34r.gif
Aven
es zinu kas tas ir! esmu 10 severos vairaakus charus kachaajis 40+ tongue.gif:P:P
nu bet tomeer...ir kaadam vinsh?
-kumori-
Man ir smuki sapakots *rar* un *zip*, stav mapite, kura tagad ir 1,9GB liela dry.gif ...
Es, Aven, tev varu pa skype parsutit, vispar tas ir pailgi, bet... *ghm* Man, protams, ari ir diskos [parastajos-5gabali], bet ar tiem ir vairak ja4akarejas, jo njemti no viena servera un neder visparigam L2 lietojumam. Ja vajag parsutit failus, tad dod zinu.
ETM
Gribeetos apzinaat tos cilveekus, kuri speelee Lineage 2 uz L2eXtreme serveriem. es jau paaris dienas esmu atsaacis mociit sho speeli. atrodos uz hirate serveriem.
Hikaru
Es jau paaris nedēļas esmu atsācis dzīvot šajā pasaulē uz http://lineageii.ru pirmā servera ar x1. biggrin.gif Līdz 25. lvl jau tiku.
TRoTiLs
nu es pienjemsim speeleeju uz Reality Latvieshu servera kas nesen atdziivojaas... rate=x1... tikko serverim veel paraaadiijaas riktiigie dzelzhi, agraak servers bij diezgan populaars, speeleeja arii netikai no Latvijas.. nez man pienjemsim patiik shis serveris
nu ja kas saites ir
www.lineage.lv
http://reality.forumup.com/
ETM
UII, reality atdziivojies... bet nu es kaukaa neticu ka mans vecais akkounts tur veel pastaav.

Pats nesen nokonstateeju, ka L2X smagi suukaa sava "balansa" deelj.

Speeleeju uz l2-paradise Aurora (15x) servera. No visiem shis patiik vislabaak, jo uz reality tanii senajaa pagaatnee bija forshi tikai tad, kad bija pietiekoshi daudz purnu onlainaa no "saveejiem" (tobish n00bu klana). Ja kas tas N00bu klans toreiz bija sarakstaa 2. vietaa 8)
TRoTiLs
njaa... tagad ar laiku tur vairaak tautas saak paraadiities... vecie speeleetaaji un klani ar...
ajj nepareizi uzraxtiijaas adrese
www.lineage2.lv
Keydan
I played for two monts on www.lineageII.ru , got myself a phantomranger lvl 45 and then I realized that this game sucked! But it was fun!
Darkelves are the best, that's my opinion!!! And dwarves in this game sucked the moast! They had no battle potential! Not like in WoW! dry.gif
ETM
Kaapeec katram buutu jaaizreklamee savs servaks. pie taa visa tas katrs to speeli ir nupat saacis. ja jau saak no 0 tad kaapeec lai nepievienoties jau esosham comunity, bet gan aizliist uz kaukaadu ljevo serveri un tad bljaustiities ka vajag cilveekus?

Un interesanti kad tu tiksi liidz tai 3rd class... ja tas cilveecinjsh apstaaajaas pie 45 lvl tad vish pat b grade nav lietojis un diez vai uz ToI bijis. Kaada vinjam starpiiba par 3rd class?
ETM
eee, jauki. Un tad luudzu apskaidro man, tumsonjam, pirieksh kam TEV 3rd class ja tu speelee uz 1x servera? Tev maz pietiks pacietiibs 50+ dabuut? Es jau nerunaaju par to, kas vajadziigs lai dabuutu tresho profu. UN L2 veel joprojaam ir garlaiciigs taadaa zinjaa ka tur ir GRIND. smagaa liimenii. No lvl 59-60 dabuut tikpat ilgi kaa no 1-30+. Protams, ir cilveeki kam tas patiik, bet ir taadi kam tas riebjas. Un nez kuri tad bus tie labie skili charam bez pirmaas klases (1x server)?


EDIT: tur tanii tavaa briinumaa var pilniigi oficiaali pirkt adenu...
Psycholog
High rate serveri un visadas tamlidzigas fignjas sabojaa visu speeles izbaudiishanu...vienkarshi saak parak aatri palikt garlaiciig...iipashi labi to saproti, ja kljuust par adminu kaadaa MMORPG serverii un peekshnji tev ir pieejams pilniigi viss, ko vien var dabuut...
ETM
man 4ota neliekas baigi forshi veltiit pus gau lai ieraudziitu b grade weapus... vai, piedod, es aizmirsu, ka visu ekipu tavaa servaa var nopirkt par reaalo naudu. Protams, tas ir baigi forshi un nemaz negrauj balansu speelee. Hi reiti tev padara pieejamu visu ko var dabuut speelee? A velreiz padomaat un pamatot neveelamies? Hi reiti tev padara ieejamu iespeeju lietot stuffu. Bet tu pameegjini vinju ieguut! Tas ir pieklaajiigos serveros kur NEVAR priekshrociibs dodoshu ekipu pirkt par reaalo pikji.

Tas ka es negribu veltiit meenesi tam lai dabuutu pirmo jobu, nav saprotams kaa fakts ka man nepatiik grinds. ja man nepatiktu, es nespeeleetu lineage. Tas ko es mekleeju no 15x servera ir kvalitatiivs klanu savstarpeeju interakciju komplekss, tai skaitaasieges un pvp eventi. Un nez cik interesanti ir taados piedaliities ar <20 lvl charu?

Dazhiem varbuut skjiet interesnata doma mekleet sev ekipu vaacot to pa daljaam. Nevis peerkot veikalaa (dajebkursh non grade un d grade ir nopeerkams).
<Graph>
hmm izkatās interesanti, sen jau gibu iemēģināt Linage tik ka parasti kko nomuģiju, taka laiks laikam sākt. varbūt kads var pateikt kur novilkt Linage II un kadas Class un Race var izveleties? unsure.gif
<Graph>
uh thx dude noteikti iečikoošu. rolleyes.gif
ETM
Nu gan tu brauc auzaas. Ja 90% nepeerk adenu tas noziime ka 10% sev sagaadaa priekshrociibas attieciibaa pret paareejiem. Vai es kljuudos?

Un 15x vienkaarshi ljauj man sakt speeli ar kaadu 40 lvl priekshrociibu. Kaada tam vaina? es varu izbaudiit speeli augstajos liimenos, paarmainjas peec. Kapeec paarmainjas? Varbuut tapeec ka es pats esmu speleejis uz 1x serveriem?

Tu piekjeeries punktam, kur es pasaku ka hi reiti nav slikti un saac beert argumentus ka 1x ir labi. Jeega? es neapgalvoju preteejo.

Turpretii tu absoluuti izgaaazies pretargumenteejot to punktu peec kura tas serveris izgaazhas: var pierkt adenu. Shii ir taa lieta kas man absoluuti neskjiet pienjemama. Tad nu luudzu meegjini paskaidrot kur es savos uzskatos kljuudos, neizmantojot argumentus kaa "90% taapat nepeerk".

Es neesmu speeleejis uz shiem serveriem, tapeec es negrasos komenteet ar ko vinjsh ir slikts. Es tikai noraadu uz aciimredzamaam nepilniibaam.

Ja veeles, vari meegjinaat izklaastit kas shajos serveros ir labaks par paareejiem, es buushu prieciigs uzklausiit.


UPD: Nenotureejos "jaamaak sist izmantojot potionus un skillus"... Skillus? Zem 20lvl? Tur bija taadi skili kurus jaamak izmantot? Un potioni? WTF? tev vainu ir nauda potiem/ss vai nav. Thats it! Tur nu nekaadas maakslas nevajag. Luuk kas ir jaamaak, tas ir darboties kaa komandai. BET... ee.... zem 20 lvl nav izdeviigi veidot komandas xp vs loota zinjaa... shaize, ne?
Rags
Nenoturējos biggrin.gif
QUOTE(One winged angel @ Apr 20 2006, 15:18)
...90% no speeleetaajiem sho opciju neizmanto, jo ja vinjiem nebuutu zheel teereet naudu uz kautkaadu tur speeliiti...
Šeit var redzēt tavu "milzīgo" mmorpg pieredzi. Serveris kuru tu norādīji ir krievu serveris. Viņi tur ļoti bieži liek iekšā naudu. Protams ne visi, taču vairākums, itsevišķi sākot spēlēt. Šo varu apgalvot ne tikai no manas mmorpg pieredzes, itsevišķi rus serveros, bet arī tādēļ ka tur vienu laiku spēlēja mans paziņa no krievijas, kuru tur ievilka draugi. Gandrīz visi High-lvl pērk adenu, no tā tas serveris arī dzīvo un ir tik liels tongue.gif

Runājot vispār, tas nav tikai L2. Cilvēkiem kas strādā bieži vieglāk nopirkt ingame money un sākt vieglāk lai ātrāk izbaudītu spēles labumus. Itsevišķi tas ir Krievijā ph34r.gif Pats esmu pārdevis mmorpg naudu krievijas serveros, tici man, pērk un daudz laugh.gif
ETM
Paluugshu pamatot (ar citaatiem no maniem postiem) savu pagalvojumu ka es saku ka 1x ir slikti.

Varbuut pats iemaacies postus lasiit un veel jo vairaak SAPRAST.

Pie kam, tu visu laiku grozi savus apgalvojumus. Vienubriid tu beec, ka par naudu peerk tikai 10% un kad Rags aizraada, ka taa nav, uzreiz apgalvo ka tu top zinot un, jaa, iisteniibaa daudzi izmanto reaalo naudu. Shii siikaa fakta deelj es vispar negribeetu uztvert neko no tevis teiktaa nopietni, bet es tomeer esmu gatavs uzklausiit tavu vioedokli un redzeet pieraadiijumus taviem paglavojumiem. Vienkaarshi negrasos pieljaut ka tu te izplati pilniigi maldinoshu informaaciju.
Rags
Ehem, tā starpcitu, palasiet mīļie dārgie topika nosaukumu un pirmo postu biggrin.gif
Šis nebija topiks par serveriem, bet par vienu konkretu. Jums laikam būtu jāpārvācas uz to kopējo L2 topiku tongue.gif
ETM
Ak tad manos postos doma taada? Nevar izlasiit, bet doma ir? Nu es apsveicu teivi ar briiniskjajaam fakjiira speejaam, bet nu labak pacenties lasiit kas rakstiits, nevis sacereet kas tur vareetu buut.

1x serveris un 3rd class: tev jaapaceljas liidz 75, jaadabuu subclass (nokriit uz 40), atkal jaapaceljas uz 80. hmm... cik dienaas tu to grasies izdariit? Es suudzos ka gruuti? Nee! Es apgalvoju ka ilgi.

NPC pils guardi ir lvl 50 mobi. nav radsies doma, ka klans, kursh pili ir sev izsitis ir ar augstaaju videejo leveli? Nu tad vai nebuutu taa, ka lai siegees buutu jeega piedaliities, tad vajag arii pashiem buut 50+?

Un ar ko atskjiras maaceeshana speeleet low rate un high rate serveros? Es driizaak teiktu ka low rate ir vienkaarshaak. Vienkaarshi ilgaak, bet vienkaarshaak. Kautvai taa iemesla deelj, ka zemos lvlos nav daudz skilu kururs buutu jaamaak pareizi pielietot.
ETM
Jautaajums cik dienaas tika uzdots ar noluuku. Ja es pajautaatu cik meeneshos, tad tu atkal saaktu skaidrot ka nemaz tik ilgi nav.

Kur lai dabuu naudu low levelos? varbuut NOPEERKOT vinju, kaa tavs serveris piedaavaa. Tici man, palielinot reitus naudas daudzums atieciibaa pret xp nepalielinaas (vai tu pat tik daudz nesaproti) un tikt pie B grade ir daudz gruutaak nekaa tu vareetu iedomaaties (aciimredzot, nekad nav naacies meegjinaat tikt pie taada), jo, tavu briinumu, to par naudu gribot nopirkt nevar, jo veikalos nav. Taatad: naudas taapat nav vairaak kaa zemo reitu serveros, ekipu dabuut gruutaak. Kaut kaa man neizskataas ka tavs arguments par vieglaaku speeleeshanu hi reitos iztur kritiku.
Aven
lai arii kaa man negribeetos shoreiz esmu ETM pusee un vinjam ir taisniiba happy.gif happy.gif HI sereros kaa dazhiem liekas tiktieshaam ir aatraak uzkachaat levelu ( daah) 20 h laikaa var mieriigi tikt liidz 50-60 levelam vai pat ar 2 chariem ieguut max levelu(atkariigs no servera) bet mees nedabuusim dropu kas izkritiis no mobiem jo mums tas buus vainu aaraak suudiigs vai arii vairs nederees....
protams arii lo serveriem ir savi plusi..
Un manupraat ar katru reizi RPG speelju razhotaaji gruutiibas latinju pacelj augstaak un augstaak:
speeleejot 90 kuratur gada Lunar:silver star story 24h laikaa nuubz, ja nuubz var dabuut 40lvl , bet speeleejot jau 2003 gada razhojumu var dabuut tikai 30 levelu amatieris kursh ir izgaajis 50+ rpg...
ETM
nu 20 stundu laikaa lvl 60 tas jau ir biku par traku. no taadiem reitiem gan vajadzzeetu vairiities, ja vien neiet uz tiiraako pvp. (o, jaa l2ex tik tieshaam ir izcils shajaa zinjaa)

Un prikols tieshi taads arii ir. Tu esi speeleejis hi rate serveros... tad tu varbuut apzinies, ka atskjiriibaa no low rate, kur tu liidz 20 lvl esi sakraajis ap 200 abone, te tev ap 52 lvl saak intereseet kaa tu ar saviem 300 iron ore vareetu uzrazhot ekipu kurma vajag pusotru tuukstoti. Low rate = daudz vairaak nosistu mobu, daudz vairaak dropu. Par adenu visu nenopirksi (nrmaalaa gaiijumaa).
ETM
Tas, ka es pasaku, ka uz hi-rate nav vieglaak speeleet kaa uz low-rate, nenoziime ka es noniecinu low rate serveri. Jeb tu tik tieshaam nemaaki lasiit un saprast tekstu vienlaiciigi? No saakuma tu pasaki ka speeleet hi-raitos ir ljoti viegli un neinteresanti, ar tam lieku pretargumentu un tu to visu parveert par low rate noniecinaashanu... miilja diskusijas virziishana. Tu kaadreiz esi arii normaali aizstaaveejis savu viedokli, nevis kaa mazs beerns apvainojies un ar fraazi "es ar jums vairs nerunaashu" aizskreejis prom? Tas ka es pasaku ka Hi rate peec tevis noraadiitajiem kriteerijiem nav sliktaaks par low rate, un tu nerodi tam pretargumentu, nenoziimee ka es saku ka low rate ir slikti. vinji vienkaarshi nav labaaki peec dotajiem kriteerijiem.

!a>b equals a<=b

Magjiskaa vienaadiibas ziimiite nav saprotama? Ja es saku ka nav labaaks, nenoziimee ka ir sliktaaks. manaa skatiijumaa peec tevis snirgtajiem kriteerijiem hi rate un low rate ir vienliidziigi. <= par < paarveert tu pats, nespeejot uztureet veseliigu dizkusiju. Pat es pats vareetu pateikt argumantus ar ko low rate vareetu buut pievilciigaaki pa high rate. Taapat varu pateikt ar ko High rate ir pievilciigaaki par low rate. Visas shiis diskusijas laikaa tu esi pieraadiijis, ka tu to izdariit nevari.
Janus
Nezinu saku spelet tagad esu fans XD Speleju uz arzemju servera tongue.gif Ir savi plusi un minusi bet spele laba un grafika ari XD man patik visas smukas mantinas XD
Ka jau parasti esu mans milakais chars visas speles kur piejams knight tongue.gif
ETM
1. Padalies ar servera adresi/nosaukumu, ja nav slinkums
2. L2 ir veselaam triis raseem Knighti, kas nav gluzhi vienaadi. Vareeji arii preciizaak pateikt kas esi (mineejums: Human knight).
One winged angel
ETM taa teikt na haljavu atmineeja tongue.gif

Jaa arii tur speeleeju, esmu vainiigs pie taa, ka vinjsh tur speelee te ir taa adrese
bez mums diviem paziistu veel 4 latvieshus, kas tur speelee

Starpcitu tas rus serveris tieshaam baigi iesakoja, sapratu kad iesaaku dragonu biggrin.gif
pietam vinju failos bija vairaaki trojan horses

Sheit, dragon networkaa, vinji arii bishku piestraadaajushi pie speeles pashi, te kad esi pliks tad tieshaam ESI pliks (es domaaju kad novelk kko), nevis tev muguraa paraadaas sliktaakais armors biggrin.gif
varbuut, citur taa arii bija, vnk shis pirmais serveris kur redzu ko tadu



edit: ievietoju pareizo linku, pirms tam bija nepareizs
ETM
Dazhi censhas panaakt lai speele buutu peec iespeejas liidizigaaka retailam, citi pataisa charus bez armora plikus... miilji.
One winged angel
biggrin.gif labs! biggrin.gif

Nav jau tik traki... biggrin.gif, kaut arii elfu un dark elfu vecenes baigi labaas rolleyes.gif

Man ljoti iepaticies shis serveris, speeleejam uz 5x, kaut arii vinjsh veel iedalaas 1x, 15x, un pat 30x, bija arii 50x, bet to nonjeema tehnisku apstaaklju deelj un kautkaada stulba playera deelj, kursh chakareeja serveri un hackojaas, tur veel bija viens 5x un veel kautkaads, neatceros taa reitus, diezgan plashi iedalaas, jo daudz speeleetaaju
Spectre
Ieejot dragon networka bija patiikami ... jo tur pirmajā lapusītē ir abas mmorpg ko gāmēju, tb Ro esu pametis pa 2 gadi nonstop manča bikīt apnika ph34r.gif

Par high rate:
- Ro spēlēju uz 1x servera nu ticiet man dažreiz pat paliek žēl tā nosistā laika n-tās negulētās naktis utt. laugh.gif
- L2 spēlēju tagad uz 15x servera, ja iebrauc ekonomikā uz servera un ir pietiekami daudz smadzeņu nav grūti tikt pie normāla ekipa diezgan ātri proti uz B-grade setiem un wepiem tur gan nākas normāli pasvīst + cilvēkam, kas strādā un nav nedēļā up to 80h ko veltīt gāmei, uz 1x servera tas būs ļoti ilgi.

P.s. Atceraties spēles ir domātas atpūtai nevis lai tā kļūst par jūsu otro darbu, nedod dievs viņa vēl ieņems pirmo vietu Jūsu dzīvē (kā man tas bija ar ragnaroku) negulētas darba deinas naktis zili riņķi ap acīm utt. wink.gif
Janus
Man sitas speles ir bijusas ka otrs es. tongue.gif Tadel esu ar tam aizravies tongue.gif Spleju daudz parak daudz tongue.gif Tagad speleju LA2 Infinity x5 serveri uz dragon net Varbut vel kads grib nakt uz x5 serveri ? tongue.gif
ETM
Uz l2p Aurora speelee (cik nu aktiivi, bet tomeer) vismaz 5 otakieshi... vieglaak ir sapulcinaat cilveekus kur vinju jau taa ir daudz.
Pakkun
es tagad speeleeju www.mikrolineage.lt uz x2 reitiem.
serveris labs, nelago, ir jau barinjsh latvieshu, pa laikam ir eventi, pietiekami daudz tautas(vakar pusnaktii bija 600 smile.gif )
ETM
l2-paradise tagad nelago (kaadu laiku atpakalj bija nokritis ruuteris kautkur tapeec lagoja biki), minimums 800 lietotaaji onlainaa, eventi katru otro nakti kaa minimums (parasti katru nakti). Visstabilaakie neoficiaalie serveri out there.
Janus
Arprats ienistu www.mikrolineage.lt serveri drausmas pat pk nevar normali dry.gif Guard uz sola un Viss jau ir pirmaja pilseta un kas tas pa prikolu ar mobiem uzsakot speli pacik lidz sim speleju normala serveri man sitas liekas drausmigs Tadel es labak turpinasu taja tongue.gif Neapvainojieties bet BAKA serveris dry.gif

Es tada serveri negribu savas otras majas jo nav interesanti dry.gif
One winged angel
Jaa, PK ir jautra lieta biggrin.gif to nevar atnjemt cilveekiem tongue.gif Pagaashsveetdien mani centaas novaakt kaadi 6 cilveeki peec kaartas, parasti tur neviens taa netrako, bet laikam vinji bija dusmiigi par to ka nogalinaaju vinju draugu tongue.gif patiesiibaa jau vinjsh saaka.... Tautas tur ir daudz, 1,5-2k uz Infinity, bet serveris peedeejaa laikaa lago, taapeec daudzi paariet uz citurieni... Populaaraakais no Dragon-Network serveriem ir Dragon (15x) gadaas, ka uzraada pat full, bet parasti ir Normal.
Man patiik Infinity( ja neskaita tos fakinos lagus un disconnectus, kad taadi paraadas) nav ne aatri, ne leeni... normaals kachsh, normaals drops, viss rullee cool.gif
Nemaz jau tik biezhi vinjsh nelago, tikai kad saak lagot, tad vnk gribas kaadu novaakt dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.