Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Visi Otaku apmekletaji izlasiet!!
Anime forum > Anime > Resources
Pages: 1, 2
AnimeFan
OK ja kadam vajag kaut ko parsutit piem. kadam ir Full metal panic un vins to grib iedot kadam citam varat izmantot ftp://anime.spynet.lv ceru ka rit domens bus up smile.gif lai jums veicas..


Ideja man liekas laba jo es tiksu ar pie kaut ka jauna. Varat sutit pat foto vienalga ko. Atrums 700kb/s download un upload

Ok logins vairs nav vajadzigs ka ari paroles nav iesaku lietot parasto exploreru tad viss 100% strada

Ja kadam ir kada kruta animes muzika! Ludzu ieliecie uz ftp://anime.spynet.lv izmantojiet internet exploreru tad vis strada lieciet sadala anime_sound



Ja kadam ir atsutiet uz ftp Inuyashas vacu dziesmas Was ist Zeit? un otru nezinu ka sauc

Ja jums ir labas bildes nometiet tas uz ftp://anime.spynet.lv sadala anime_bildes izmantojiet internet explorer citas programas nestrada. Ja jums ir vel kaut kas ar ko papildinat serveri tad uz prieksu smile.gif Lai bildes+anime+muzika tiek visiem !!!

OK tagad ir ari radio uz http://anime.spynet.lv:8000
Tatad ieejat ataisam listen un ar jebkuru programu kas supporto .pls kuras es esmu parbaudijis tas ir winamp un realmadia player. Winampu var dabut uz ftp folderi radio. Muzika ir visa ta ko cilveki ir nometushi bet domaju ar laiku izstradat labu playlistu ka ari radio. Ir vel iespejams par stremot video smile.gif.
davio
Coooool! Tagad gribas kliegt: edg luuudzu ieliec sexy commando!! wink.gif
Aven
tikko kaa meegjinu ieiet raada login or password incorrect WTF ??
edg
Man gan iet.
1. Pameegjini Otaku rakstiit ar lielo burtu.
2. Mosh tavs ftp klients neprot sadziivot ar to, ka nav paroles

Btw, interesanti, ka uploadeet var, bet piemeeram, dzeest nevar. Nevar arii folderus taisiit. Peh... Ja gribu uploadeet anime, man tas obligaati jaadara vieniigajaa folderii. Ja gribu shaareet savas bildes, tad buus pilns tur ar failiem un neko nevarees saprast. Un ko juus pashi par to domaajat, ka kaut kaads edg uploadee Ocha-ken un juus to _nevarat_ izdzeest!
Sushi
Man arii nesanaak... Nu nez, man gruuti pielec shitaa probleema!
AnimeFan
OK

Meginashu palidzet es ar ar parasto exploreru nevareju ieiet pats iztaisishu ta ka var taisit folderus un pamainishu logina setingus

Edited:Ir meginat tagad cilveki sakiet kas tagad nav kartiba meginashu noverst..
Bet dzest nevares nekad jo ja kads pi.... ieies un visu izdzesis es nevareshu atjaaunot.

OK tagad man ir domens un vis strada ftp://anime.spynet.lv iesaku lietot parasto exploreru ar firefoxu problemas ir

Ja izmantosit parlukprogramu firefox tad kad jus uzpiedisiet uz si linka paradisies tuksa lapa sad.gif bet ar internet exploreru @ iet vis 100%

Man radas vel labaka ideja davai taisam majas lapu par visam animem par kuram te iet runa???? Piem kads runa par Hellsing un vins attaisa vala front page programu vai microsoft word uzliek bildes uzliek aprasku par animi un saglaba ka html nomet man uz ftp un es kad esmu pie komja ievadu vinu saita smile.gif) kruta doma ne taad ne tikai jus varetu lasit par vinu bet radit draugiem ka ari ievadit mezonigi daudz foto jpg formata!!!
Ka jus domajat?


Trīskāršs posts!!! Nopelnīts Warns! Ja gribi kaut ko papildināt savam iepriekš teiktajam, tad izmanto EDIT pogu, nevis taisi jaunu ierakstu.

Ok jurcix
Nirvana
Bet juus tachu sakiet, kaa jums nav, lai zinu, ka to nevajag likt iekshaa.
AnimeFan
Nava neka ja par saitu tu doma!
+Saprotot ka tas varetu tikt parak plashi izmantots ftp domaju iegadaties 600Gb cieto smile.gif
bladez
Te ir viena problēma.

FTP gribēju pie Anime_sounds uztaisīt jaunu folderi un salikt FMA OST, bet viņš uztaisot folderi neļauj to pārsaukt.


Vēl arī pie reizes gribēju paprasīt, lai ieliekat Full Metal Panic? Fumoffu visas sērijas .avi formātā smile.gif .
AnimeFan
Problema noversta tagad var nosaukt folderi ka gribi
bladez
Paldies. Žēl, ka tikai vairs nevaru pārmest uz to folderi to, ko esmu jau Uploadojis.
Un kā sokas ar FMP? Fumoffu???? Kādam ir. Esmu noskatījies tikai 2 sērijas un tās mani tikai paspēja iekārdināt.
AnimeFan
Cilveki sutat kaut ko! labu interesantu kadu animi.
Aven
Iet gan citas progas,tobish man ir fairfoxis, protams taa baltaa lapa paraadaas, bet ja nospiezh refresh tad viss ok(dazhreiz 2x jaanospiezh)
davio
Es piespiedu refresh 5x ar fairifoxi bet man nekaa sad.gif toties ar internet exploreri viss aiziet. Bet man nezkaapeec liekas, ka man kautkaada iemesla deelj ir nereaali mazs upload connection ar vinju, jo meeginaaju ielikt vienu animi, bet raadija ka jaagaida veel 1 diena un 22h laugh.gif
Aven
nu nez, tad man laikam uber krutais foxis tongue.gif
X_Kamui
lol man laikam vieniigajam tur ir sudiigs dawnload speed xDDDDDD
Aven
njea, man ur ir~2-20kb/sec
sandzi
man no turienes 1bilde pa 2 min atnak biggrin.gif:D
sipps
nu man nak ar kadiem 400.0 KB/S BET NA V JA KO ISTI VILKT.
Aven
tev jau tikai ar vampiiriem patiik tongue.gif
sipps
nu ja tas ir man bet tur vispar neka nav un ar vardiem neka nav es tiesi to ari domaju smile.gif
Aven
vispaar shis tas ira, bet craps, Gummy bears? es par to fanoju kad man bija 5 gadi..hellsing, es gribeeju laadet, bet tur pat 1 seerijas nebija, tikai kaada 5 8 10
AnimeFan
Hmm atrumi ir atkarigi principa no jums ja it parak leni pameginat izmantot dap download accalitor plus domaju ka lielaka dala ir vairak vai mazak pazistami ar so programu.
bladez
Ātrums naw īstenībā atkarīgs no kkādiem Download Akselerātoriem.

Piem. vakar man kačājās ar 150kB/sekundē (mans MAX ātrums), bet šodien knapi ar 20kB/s.

Tas ir visticamāk tāpēc, ka vairāk cilvēku uzzināja par šo FTP saitu, un tāpēc idaliet tos solītos 700kB/s uz vairākiem cilvēkiem. Tā lūk.
Niks
QUOTE(AnimeFan @ Feb 12 2006, 11:59)
Hmm atrumi ir atkarigi principa no jums ja it parak leni pameginat izmantot dap download accalitor plus domaju ka lielaka dala ir vairak vai mazak pazistami ar so programu.
*

Stulbs neesi? Tu maz zini, kā tādas programmas strādā? To s**u izmantošana visu tikai pasliktinās, turklāt daudzas nāk kopā ar dažādu drazu.
edg
Shim topkam nav vietas Art sadaljaa. Tajaa tiek reklameets resurss, kur var shaareet/vilkt bildes, taatad tas ir Resources sadaljas topiks.
Un, luudzu, miiljie cilveeki - lieciet topikiem taadus nosaukumus/paskaidrojumus, lai var saprast, par ko iisti ir topiks!
AnimeFan
Bet runajot par noteiktiem laikiem man sutija hellsingu un full metal panic fumofu ta ka kamer es pats kopeju kaut ko jums tie atrumi pasliktinas dazreiz smagi
bladez
Man vispār ātrums sākas no 20kB/s un pēc pusstundas pazūd vispār connections.
Niks
QUOTE(AnimeFan @ Feb 12 2006, 16:50)
Bet runajot par noteiktiem laikiem man sutija hellsingu un full metal panic fumofu ta ka kamer es pats kopeju kaut ko jums tie atrumi pasliktinas dazreiz smagi
*

Kādi dzelži, OS, konfigurācija, vai tie 5.46875 Mbps ir tikai vienā virzienā vai abos kopā?
AnimeFan
700kb/s up 700kb/s down
Niks
Un pārējais, tikai nesaki, ka nezini.
AnimeFan
Semmpron 2gh 80gb hdd tikla karte fast ethernet 100mb/s par video tas pofig par cieto nja ja tagad kliegsi ka tas ir par maz pats zinu bet ja bus vajadziba un pieprasijums taisos iegadaties si menesha beigas ~600Gb cieto
Niks
Tīklenes modelis un OS? Tikai uzdrīksties pateikt, ka tev ir Realtek pa 3 Ls un Windows 9x!
AnimeFan
QUOTE(Niks @ Feb 12 2006, 19:53)
Tīklenes modelis un OS? Tikai uzdrīksties pateikt, ka tev ir Realtek pa 3 Ls un Windows 9x!
*



realtek ta kas naca ar kompi win xp
Sigfa
QUOTE(Niks @ Feb 12 2006, 20:53)
Tīklenes modelis un OS? Tikai uzdrīksties pateikt, ka tev ir Realtek pa 3 Ls un Windows 9x!
*



Ko pieseejies cilveekam. Labaak buutu saacis animes likt virsuu.
Niks
Diemžēl vispirms jāpabeidz lejuplādēt Mackromedia Studio 8, lai varu pabeigt darbu, turklāt līdz šim esmu atturējies no direct connection lietošanas, jo man kaut kā nepatīk salīdzinoši lielais risks uzrauties uz zarazas. Par serveri - sākumam vajag normālu tīkleni un OS, piemēram, OpenBSD, turklāt jāizpēta, kur tieši rodas probza, lai gan, manuprāt, vaina ir tīklenē un/vai OS'ē.
Update: tā ir, kad noguris posto.
kaarleens
vispaar normaali vcilveeki ftp nelien ar internet exploriem un firefoxiem =) , bet tas nu taa rolleyes.gif
ETM
tieshi normaali lien. vot tie kas biki vairaak tanii lietaa orienteejas izmanto visaadu drazu kaa Total Commander, kas to lietu buutiski atvieglo.
Dzonis
AnimeFan, ko gribi tai servakā redzēt? visu pēc kārtas jau gluži nevar uploadot smile.gif.mož būtu svētīgi kkādu request listi taisit vai taml?
AnimeFan
Es ar ta domaju tur jau ieliek cilveki ar notpadu ko velas piem vienam vajadzeja full metal panic nu es pats dabuju un ieliku.
Protams ja liks visu pec kartas tad vienalga cik liels cietais nekad nebus pietiekami bet pagaidam ir normali.

Kads uploudoja kenshinu pam vins loti iepatikas vins no tas smieklu serijas samurais kas nevar neko citu izdarit ka cinities. smile.gif

Cilveki turpinat sutit !!! Liels paldies tiem kas to jau dara un ir izdarijushi
xikes
Whoa. Un tad, kad es jau esmu atmetis ceriibas jel kur dabuut kaadu specifisku dziesmu, taa peekshni paradaas..
Inuyasha vaacu openings biggrin.gif Sen jau gribeeju dabuut. Paldies!
Mosh kaads vareetu veel kaadas vaacu op/ed dziesmas ielikt?
Sword
Reali var ko jaunu pameklet bet tur tiesam vajag request listu lai zinatu ko pielikt ja kadam vajag blush.gif
Nuin
Kam tur vajadzēja Hikaru no Go? Pagaidām nosviedu 61- 65. sērijai.
AnimeFan
Es tas wacu dziesmas ieliku inyashas openingus loti man patik was ist zeit? 3 dienas mekleju lidz atradu smile.gif zinaju ka nesmu vienigais kam patik.

Vel varians ir torrenti bet lai kaut ko dabutu javelk nedelam piem. Fumofu gribeju novilk aptuvenais laiks bija 4 dienas sad.gif tapec man labak patik vietejie serveri ka ftp,dc++ bet tur ar ne vienmer var dabut visu tapec speciali otakieshiem izveidoju ftp so.
sipps
ja jus tur kautko laiekat tad liekat visu serialu uzreiz nevis tikai paris serija? gribu sakt skatities Hikaru no Go a kas tas tikai no 61 serijas???? nefiga ta. liek nu pirmas serijas lidz pedejai kas ir nevis metajas te ar kautkadam serijam no vidus
Nuin
Bija pieprasiijums ielikt no 61-74. Visu seriaalu vajadzees likt vairaakas dienas, jau 4 epas liek vairaak kaa 2 stundas.
AnimeFan
Piekritu ne visiem cilvekiem ir labi savienojumi ar ftp kapec nezinu karbut kompanija vainiga vai ka citadi piem tagad viens no manis velk hellsingu 2 seriajs uzreiz atrums katrai 200kb/s normali bet daziem esmu noverojis atrumu 10,20,50 un ar tadiem gruti kaut ko uploudot.

Ftp ir ielegts visu nakti un pa nakti atrums no 700kb/s ir 900kb/s ta ka iesaku sutit nakti!
Ja serveris nestrada tad tad ir uz isu laiku, jo 99% gadijumu es uzlieku restartu.
Nuin
ir ideja, moS nometat, kas var amv paStaisItAs ar. ^^ Metat jaunajā folderī.
AnimeFan
Liels paldies tam kas nometa visus inuyasha ostus !
yoji
bljaaviens... 99% un taalak negrib vilkt.. :/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.