Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Full Metal Panic!!
Anime forum > Anime > Requests
bladez
Vajag kādu, kam būtu nokačāts līdz galam, jo trūkst sīderu vip.torrents.lv

Visiem līčeriem (kopā 7) ir nokačājies līdz 99.91% un tālāk naw sīderu.
Kāds izpalīdiet taču. sad.gif
bubu
Kāpēc tu domā (ja jau neprecizē), ka visiem ir tieši tā fansubberu grupas sērijas kas tur ir?
bladez
Ok. Ar Full Metal Panic tiku galā, bet pasakiet kādu vietu, kur var dabūt
Full Metal Panic? Fumoffu.

Tikai neisakiet to no ISOHUNT, jo tur ātrums maximālais ir 5byte/sec.


P.S. Arī neisakiet .mkv formātā, jo man neiet matroskas decoders.
Revol
QUOTE(bladez @ Feb 10 2006, 18:16)
Ok. Ar Full Metal Panic tiku galā, bet pasakiet kādu vietu, kur var dabūt
Full Metal Panic? Fumoffu.

Tikai neisakiet to no ISOHUNT, jo tur ātrums maximālais ir 5byte/sec.
*


Luudzu : FMP? Fumoffu on AniDB izveelies kuras grupas ripus/subus gribi un vai nu velc caur ed2k [linki ir tur ja registreejies], vai arii apmeklee izveeleetaas grupas web lapu un atrod tur torrentus, vai arii ieej izveeleetaas grupas irc kanaalaa un velc no xdcc botiem vai fserviem. Izveele tavaas rokaas. [personiigi ieteiktu KAA dvdripus taam seerijaam kuras vinji pabeigushi [pirmaas 10], buus vislabaakaa kvalitaate]

QUOTE(bladez @ Feb 10 2006, 18:16)
P.S. Arī neisakiet .mkv formātā, jo man neiet matroskas decoders.
*


btw matroska nav codec un tam nevajag dekoderu, tas ir tikai konteiners un nepiecieshams ir splitters ko var dabuut te Haali Media Splitter, vai arii vienkaarshi uzinstalee CCCP [links man sigaa] un aizmirsti par jebkaadaam playback probleemaam smile.gif
bladez
Nu es jau zinu, ka tas tik konteiners. Es esmu visādi mēģinājies, bet viss kas ir .mkv formātā man nežēlīgi attēls raustās, bet skaņa iet normāli.

BTW tākā man vispār ārzemju nets ir lēns, tad varbūt ielieciet FMP? Fumoffu otaku.lv ftp saitā. Tas būtu ļoti jauki, un visi tad varētu dabūt.
Es jau mirstu vai nost, gribēdams dabūt šito. Noskatījos treilerīti, un jau pat uz mazā treilerīša rēcu kā traks.
bubu
Visdrīzāk dators švaks un nevelk H264 kodējumu, kurš viesbiežāk tiek likts šai mkv konteinerī.
Revol
Ja ir vaajsh dators un nevelk h264 dekodeejot ar ffdshow vai nero decoderu tad var pameeginaat ar CoreAVC dekodeet, kas ir ljoti optimizeets h264 dekoders un videeji 40-60% mazaak resursus pateeree dekodeejot nekaa citi h264 dekoderi.
CoreAVC on CCCP
Niks
Jei bogu, es tak tev jau Warez'ā teicu, ka tev procis par vāju (jamam - Celka 1.1 GHz)! Starp citu, Matroska nenozīmē, ka video noteikti būs H.264.
bladez
Nu es jau zinu. Tāpēc es arī prasu, lai neliek .mkv formātā (*duh*).
Bet paskaidro tad, kāpēc man vienreiz gāja .mkv formātā filmas, bet vairs neiet??? Varbūt izmērs par lielu?? Nzn. Vienreiz gāja, bet pēkšņi neiet.

P.S. Es šeit esmu nevis lai atrisinātu savas Hardware problēmas, bet lai iegūtu attiecīgo anime. Tākā, lūdzu ja naw slinkums, tad ielieciet ftp://anime.spynet.lv šo FMP? Fumoffu.
Niks
Sāku šaubīties, vai tu spēj uztvert tekstu:
QUOTE
Matroska nenozīmē, ka video noteikti būs H.264.
AnimeFan
Es ieliku paris serijas parejas bus velak ja kads ieliks


Edited:Visas FMP fumofu serijas ir uz servera
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.