Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lucid Dreaming
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Marekso
Ir tāda lieta kā Lucid Dreaming... Vienā vārdā sakot - Tu sapnī saproti ka esi sapnī un pārņem sapni savā kontrolē Sapņa Storyline vairs nau kautkāds GLICHY kautkur kad esi.. varli lidot pēc gribas un darīt ko vēlies...!! Pats esmu pirms kautkādiem 2-3 Gadiem to piedzīvojis bij labi... gribētos biežāk tagad atklāju kā tādus sapņus var padarīt biežākus vai kad pats vēlies


More information about Lucid Dreaming
Hikaru
Es to jau sen protu, katru reizi (katru nakti) kontrolēju savu sapni. Dažas minūtes pastaigājot, sāku saprast ka esmu sapnī... un varu darīt, ko gribu. Esmu jau iemācījies lidot kā DBZ - ļoti lielā ātrumā. Gan horizontāli, gan vertikāli.
Esmu mēģinājis no kaut kāda augstuma ļoti ātri lidot uz leju un momentā apstāties 10 cm virs zemes. Viss sekmīgi sanāca. biggrin.gif
Kamehamehu gan vēl nebiju taisījis.... vienmēr aizmirstu to pamēģināt.... nezinu vai kat kas tāds vispār izdotos.
Marekso
wow... kā tu vari atcerēties sapnī saprast ka tu esi sapnī ... darn man gan nekad tas neiznāk ... wink.gif Esi kādreiz paskatījies uz mākoņiem? cik viss izskatās smuki utt.. ???
ReD_FoXy
QUOTE(Hikaru @ Feb 2 2006, 19:05)
... katru reizi (katru nakti) kontrolēju savu sapni ...
*


HOW CAN YOU DO THAT!?!?!? Es nevaru korntroleet savus sapnjus un man tas riebjaas... ;_; *snif*
Hikaru be my dream-sensei? rolleyes.gif

laugh.gif
aigarius
Es par šito pasākumu esmu lasījis šajā te blogā:
http://www.stevepavlina.com/blog/category/lucid-dreaming/

Pirmais ieraksts kāreiz ir audio podkāsts, ku tieši par Lucid dreaming arī tiek runats. Pašam pāris reizes ir izdevies, bet tas ir ļoti reti.
Blackout
Es katru nakti kontroleeju savus sapnjus. Es daru ko gribu, atriebjos, priecaajos u.c. A par maakonjiem runaajot, Es vasaraa, katraa maakonii saredzu jebkaadu formu, un VIENMEER iznaak pokemons (iists) X_xX
Hikaru
QUOTE(Marekso @ Feb 2 2006, 17:27)
wow... kā tu vari atcerēties sapnī saprast ka tu esi sapnī ... darn man gan nekad tas neiznāk ... wink.gif Esi kādreiz paskatījies uz mākoņiem? cik viss izskatās smuki utt.. ???
*


Debesis man vienmēr ir gaiši zilas, bez mākoņiem. Neredzu es mākoņus. Tapēc skatos parasti uz leju (mājām).
Kā es to atceros, man pat nav ne jausmas. Dažreiz pat no sākuma pārbaudu, ilgāk padomāju, vai es tiešām esmu sapnī, lai nesajauktu ar realitāti. Lai nesāktu reāli sazin ko bīstamu darīt (piemēram, lēkāt no piektā stāva).
lastguru
driiz tev realitaate sapluudiis ar sapni, un tu sheit arii lidosi biggrin.gif

ehh... vajag izmeegjinaat... shodien paproveeshu vai pa vienu nakti var iemaaciities... ja neaizmirsiishu...
Sushi
Man agraak arii shitaa bija. Sapnjoju, ka esam ar klasi exkursijaa, un gar vienu celja malu iet taads kaa graavis, kur ir cita pilseeta. Es atpalieku no klases un peekshnji apjeedzu, ka esmu sapnii. Taapeec mieriigi lecu lejaa pa graavi un lidoju. Sajuutas baigi labaas.
Atceros veelvienu reizi, bet, lai neiesliigtu spamaa, nestaastiishu!
Jaapalasa, kas tajaas adresiitees raxtiits!
Marekso
Man baigi gribētos iemācīties katru nakti pašam kontrolēt sapņus...
Kikyou
Es arī tā gribu... ;_;
Bet es vispār reti kad atceros savus sapņus.

A nav gadījumā tā, ka ja cilvēks atcerās savus sapņus, tas nozīmē, ka cilvēks slikti guļ? Un, ka cilvēks sapņo tikai neilgi pirms pamošanās, nevis visu nakti. o.o
Vismaz tā es esmu kaut kur lasījusi, bet tik pat labi tas varētu tā arī nebūt.
deleted-ray
Man ar dažreiz tā ir bijis, taču tagad ļooooooooti reti sapņi ir.
Blackout
A man ar šitiem sapņiem ir tā, ka man bija tāds sapnis, ka es eju pa trepēm skolā.. Un es pēkšņi nokrītu - viss, trepes beidzas - bezdibenis, un man kājas noraustījās, ak dievs kā es nobijos.. Vismaz tieši šis gadījums man ir bijis 4 reizes.
Kazuki
man taa parasti gadaas tad kad es murgoju (un tas ir tieshaam reti)
vienkaarshi saprotu ka tas ir murgs un domaaju baac fiksi jaaceljas augshaa XD
Sushi
QUOTE(Tsukama @ Feb 2 2006, 21:23)
A man ar šitiem sapņiem ir tā, ka man bija tāds sapnis, ka es eju pa trepēm skolā.. Un es pēkšņi nokrītu - viss, trepes beidzas - bezdibenis, un man kājas noraustījās, ak dievs kā es nobijos.. Vismaz tieši šis gadījums man ir bijis 4 reizes.
*



Njaa, bet taa ir cita lieta. Taa gadaas jebkuram. Jo... tur jau tu sevi nekontrole...
Njaa, es arii katru nakti gribeetu iet, kur vien ienaak praataa.!
Hikaru
QUOTE(Kikyou @ Feb 2 2006, 19:50)
A nav gadījumā tā, ka ja cilvēks atcerās savus sapņus, tas nozīmē, ka cilvēks slikti guļ? Un, ka cilvēks sapņo tikai neilgi pirms pamošanās, nevis visu nakti. o.o
Vismaz tā es esmu kaut kur lasījusi, bet tik pat labi tas varētu tā arī nebūt.
*


Jā, sapņo cilvēks pirms pamošanas. Naktī cilvēks guļ, smadzenes atpūšas. Pēc tam (smadzenes pa dažām stundām atpūšas) smadzenes sāk darboties un sāk rādīties sapņi. Ja cilvēkam rodas sapņi, tas nozīmē, ka cilvēks jau ir izgulējies. Parasti ķermenim jāatpūšas ilgāk nekā smadzenēm.
Varbūt tāpēc ka es pārāk daudz domāju, tāpēc saprotu, kad esmu sapnī. Pirms gulētiešanas visu laiku par kaut ko domāju, guļot kaut kādas domas ir (kāpēc es visu laiku kaut ko domāju, speciāli to negribu darīt, bet visu laiku domas lien galvā iekšā). Un agri no rīta, kad esmu dziļā pusmiegā par kaut ko domāju un tad tā aina pāriet sapnī un varu darīt tur ko gribu. Tad kad es apjēdzu, ka esmu sapnī, tad es saprotu ka drīz pamodīšos.
Marekso
. .
. .
. .
. .
. . .
. . . .
. . . .
. . . .
. . O W



laimīgais... es gan parasti nesaprotu kad esmu sapnī, bet ir metodes kā to var panākt... smile.gif
Church
imho nemaisa palasiit Karlosa Kastanjedas rakstiito sapnju vadiishanas sakaraa ..
Sushi
Hikaru, es arii vienmeer gultaa, pirms miega nenormaali daudz domaaju. Visu ko... Bet tad, es vienmeer aizmiegu baigi veelu, un tieshi tad man nav taa, ka apjeedzu, ka esmu sapnii.
Atceros, ka redzeeju sapnii, ka paskatos pa logu (dziivoju peedeejajaa staavaa) un tur paveraas smuks piseetas skats ar MILZIIGU meenesi. Taa kaa parasti ziimee! Peec kaada briizha atkal paskatos pa logu, un shis MILZIIGAIS meenesis ir taads kaa apgrauzts. Un tad es saaku lidinaaties...
Blackout
Sushi, jaa bet es tos sapnjus pilniibaa kontroleeju, dazhreiz taa notiek, kaa es staastiju... Es nemaz neesmu izbriiniits par sho topiku... O.o Jo man tas ir visu laiku T_T ne es esmu trenneejies, ne ko O.o
Ayumi
Shaada sapnu kontroleeshana man ir kaa kuru reizi. Ir bijushas reizes kad vairakas dienas kontroleeju sevi sapnos. Diemzeel peedejaa laikaa man tas neizdodas, bet es piestraadaaju pie taa. Instinktiivi es kontroleeju sevi ja sapnii sajutu ka tas paarveershas par murgu. Tad es uzreiz sasprindzinos un pamostos. (bet diezvai to var saukt par sapnu kontroleeshanu. no vienas puses-jaa) Sevis kontroleeshana sapnos pilniibaa katru nakti ir mans sapnis. Bet man vajadzeetu lai kaads paskaidro, ka sasniekt to vieglaak.
7thcrow
QUOTE(Kikyou @ Feb 2 2006, 19:50)
Es arī tā gribu... ;_;
Bet es vispār reti kad atceros savus sapņus.

A nav gadījumā tā, ka ja cilvēks atcerās savus sapņus, tas nozīmē, ka cilvēks slikti guļ? Un, ka cilvēks sapņo tikai neilgi pirms pamošanās, nevis visu nakti. o.o
Vismaz tā es esmu kaut kur lasījusi, bet tik pat labi tas varētu tā arī nebūt.
*



Īstenībā, tā ir sapņus redz tikai pusmiegā( kautkas līdzīgs transam vai kas tāds), bet ja cilvēks ir pilnībā atslēdzie un atrodas dziļajā miegā, jeb bezapziņas stāvoklī, tur sapņiem nav vietas tikai viens liels abyss.
Tie kas praktizē pašhipnozi, zin kā atslābināties un ieiet sapņu valstībā, kur tu esi pavēlnieks. .... nu tas jau atkal cita opera, tā pat kā mītiskā ārpus ķermeņa pieredze, kas arī bieži tiek saistīta ar sapņiem.
Sweet Dreams... ....are made of this.
Sushi
Njaa. Tas viss tur baigi saistiits ar astraalo kjermeni... Man vienaa graamataa rakstiits, kaa iziet no fiziskaa kjermenja astraalii... Un tur tieshaam var lidot utt, tikai tas ir reaalaak... Pag, taa graamata saucaas ''Tu esi mūžīgs''.
Kaede
Esmu to izjutusi tikai reizi. Man šausmīgi patika. Patiesībā, es daļēji apskaužu tos, kas ko tādu pieprot, jo tas ir fantastiski, ka Tu spēj kontrolēt to, ko redzi un kur atrodies un vari apceļot savā sapnī pat visu pasauli un lidot, tev var būt sapņu boyfreds vai arī tas, ko Tu tik ļoti esi vēlējies, piemēram, man tik ļoti gribētos katru nakti pacelties spārnos un lidot, kā tādam mazam eņģelim, pa visu pasauli... laugh.gif
Tā kā es vienu laiku gāju uz Jogu, tur viens no pasniedzējiem mums arī skaidroja, ka varot iziet no astrālā ķermeņa, brt tas ne visiem izdodoties. Vien ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir viens prikols, ka, parastais ķermenis ar astrālo ir saistīts ar kādu saitu, ja to pāarauj kaut kādā veidā- cilvēks mirst! Un, godīi sakot, ja Tu esi izgājis astrālā, piem, miega laikā un pamosties virs grieztiem un negaidīti saporti, ka nespēj pakustēties...nu, nav patīkama sajūta. dry.gif
Kaoru-chan
Ja taa godiigi runaajot par sapnjiem un taadaam lietaam tad man bija viens taads sapnis kur es nezinu kaada iemesla deelj nokritu uz muguras virs sliedeem. Es acumirklii pamodos jo man aizsitaas elpa. Vispaar man ir bijushi loti daudzi sapnji kuri man liekas kaa realitaate tapec tajos es uzvedos kaa normaali bet tad kad es saprotu ka tas ir sapnis un gribu kaut ko ko izdariit mani pamodina vai pati pamostos dry.gif un tad es esmu grauchy visu riitu.

Un man arii ir bijushi taadi sapnji kuros es kaut kur aizkjeros vai paklupu un uzreiz pamostos bet tik sajuuta taada it kaa buutu tikko no kaut kaadas citas pasaules ieradusies un loti gribaas nokluut tur atpakal bet nesanaak... unsure.gif
Sushi
Manai mammai vienreiz bija taa riktiigi baisi... Vinja redzeeja sapnii, ka kaads vinju, it kaa jokodamies, spezh baseinaa zem uudens... Vinjai saak truukt elpas un tieshi no taa vinja pamodaas. Pamodaas ievelkot taadu riktiigu elpu. Tas jau ir nopietni! Tas, gan man liekas, nav iipashi kontroleejossh sapnis...
Ella
QUOTE(Natsuki @ Feb 8 2006, 23:13)
tev var būt sapņu boyfreds
*


Iesaku par to boyfriend apdomāt, pie Aya-chan var dabūt grāmatiņu zem nosaukuma "Dream Date" tiem kas lasa angliski.... tieši šī burvīgā sapņu tēma.

Nez es sapņu kontroli līdz šim biju uztvērusi kā pašsaprotamu lietu ... blink.gif
Sapņi man rādās vakarā kad esi uz atrubona stadijas , bet piecelties un pārtraukt sapni vairs nevari... nu dažreiz sanāk ja ļooti mēģina, un no rīta puses, kad atrubons ir pārgājis bet īsti pamodies ar nēesi. Rīta sapņi parasti nedarbojas kad tevi no faktiska atrubona uzrauj augšā modinātājs un pieslēdz tavas smadzenes realitātei piespiedu kārtā! Lai ieietu sapņu valstībā vakarā ir 'velams fizisks nogurums, (es te par sevi runāju jo katram tas ir savādāk) ja esmu riktīgi nogurusi tad sapņos gūtās izjūtas ir īpaši spēcīgas, reizēm var sajukt ar realitāti.
Sapņos man ir tikai 2 stadijas un pēc tām es apjēdzu ka tas ir sapnis... Vai nu viss ir pārāk labi, vai nu pārāk sū.... bet ja sū.... tad tik nereālā veidā (sci-fi te man sāk darboties) Personīgi man sapņos vislabāk patīk šūpoties kā laivā tāda sajūta un griezties guļot uz gultas. To otro es atšifrēju pēc vienas filmas noskatīšanās par kkādu spoku māju, tur vienai vecenei gulta sāka griezties kamēr viņa uz tās gulēja, man ar baigi sagribējās tā rolleyes.gif woot pirms gulētiešanas vislaik domāju par to cik forši būtu tā pakrutīties un voila..... sapnī koncentrējoties uz kādu izjūtu vai emociju, konkrētā sapņa (vai varbūt transa?) pakāpē to var izjust diezgan reāli, tāpat kā bailes, vai pat sāpes...
Būtībā tas viss ir mūsu smadzenes... tāds kā virtuālās realitātes ģenerators kurš ieslēdzas noteiktā laika posmā, kad mūsu ķermenis n smadzenes atrodas konkrētā (pusatrubona) stadijā....
Hikaru
Kad es sapņos esmu zem ūdens, no sākuma, aizturot elpu, domāju, ka tūlīt nav ko būs elpot, bet pēc tam izrādās varu elpot zem ūdens, un viss ir kārtībā.

Atceros agrāk murgos, kad biju no kāda bēdzis, pamodos no sapņa, un tādā veidā izglābos. Bet sajūta nebija patīkama. Tagad, kad murgā no kāda bēgu, es saprotu, ka esmu sapnī... sadusmojos, apstājos, pagriežos un sāku sist (taekwon-do stilā, ko esmu trenējies) tam pretī, kurš man dzinās pakaļ. NAV KO MANI BAIDĪT. mad.gif Pēc tam pamodos laimīgs: "Tā viņam vajag... hehehe". tongue.gif
kahi
man arii gadiijies, ka kontrolee savu sapni, bet ilgsošaa laika posmaa tas vareetu pat buut neinteresanti! ir kaadam bijis, ka tu skrien prom no sliktajiem, bet kaajas tik smagas, ka ar varu burtiski jaaraujas... no nepatiikamajiem sapņiem...nu, piem. pagaajušajaa naktii mani knaabaaja vistas, kura rezultaataa es raudaaju, kura rezultaataa man bija iesnas...es to saistu ar gaidaamo putnu gripas epideemiju, kas ''atlidos'' visai driiz!! esat kaadreiz sapnii paredzeejuši naakotni??
Righorn
zeel ka es jau kaadu pus gadu vipaar neesmu sapnjojis unsure.gif , nezinu kaapeec , nav un viss sad.gif
kaads nezin kaadu labu risinaajumu manai prbleemai??? huh.gif
Marekso
Sapnjo ta tu pilnīgi katru nakti! Bet neatceries sapņus! smile.gif Tev ir Ļoti slikts Dream Recall! Nu sapņu atcerēšanās! Jo sapņiem ir tāda tendence vienas dienas laikā aizmirsties ja tu tos nepieraksti vai nedomā par tiem pēc piecelšanās! Vot pamēģini Righorn no rīta kad pamosties uzreiz mēģināt atcerēties ko tu sapņoji! VAR! Man arī likās ka man sapņi ir reti bet tagad ja gribu katru rītu atceros ko esmu sapņojis! Ja negribu tad par to nedomāju un nākošajā dienā vispār neatceros vairs ko es esmu sapņojis!
Righorn
QUOTE(Marekso @ Feb 15 2006, 22:44)
Sapnjo ta tu pilnīgi katru nakti! Bet neatceries sapņus! smile.gif Tev ir Ļoti slikts Dream Recall! Nu sapņu atcerēšanās! Jo sapņiem ir tāda tendence vienas dienas laikā aizmirsties ja tu tos nepieraksti vai nedomā par tiem pēc piecelšanās! Vot pamēģini Righorn no rīta kad pamosties uzreiz mēģināt atcerēties ko tu sapņoji! VAR! Man arī likās ka man sapņi ir reti bet tagad ja gribu katru rītu atceros ko esmu sapņojis! Ja negribu tad par to nedomāju un nākošajā dienā vispār neatceros vairs ko es esmu sapņojis!
*


Paldies shonakt izmeeģināšu!! biggrin.gif
vai sapņu atcereeshanos ietekmee miega dziljums(piem- dienaa galiigi noguuris biju unsure.gif , vai arii- 2 stundas mociijos liidz aizmigu!! mad.gif )????
Marekso
Nē tas neietekmē miega dziljumu!
deleted-ray
Man šodien bija 2 sapņi, no kuriem vēlos izklāstīt pirmo, jo tāds kā nestandarta. Sapnis sapnī. Es sapņoju, ka esmu skolā, kur mēs skatāmies kautkādu no Discovery Channel raidījumiem par Godzillu biggrin.gif. Tad kautkādā brīdī es iemiegu (skolā), un krītu kaut kur ūdenī. Kaut kā apzinos un nobremzēju kādus pāris metrus (vai cm) virs ūdens un aizlidoju kosmosā. Zeme palika maza un tad pamodos. Bija jau forša sajūta, bet man likās dīvains fakts par sapni sapnī. Es sapņoju, ka esmu skolā un tad skolā aizmiegu un redzu lucido sapni.
Tatsumaki
Kā man gribētos iemācīties.kaut ko šādu ! Vai kāds nevarētu "latviskot" kas ir jādara lai varētu Lucid Dreaming ? smile.gif Būšu ļoti pateicīgs ! wink.gif
Sigfa
pieraksti sapnjus no riita kaa piecelies, pirms guleetieshanas paarlasi. Ir veel miljons lietu ko var dariit, bet shiis divas ir galvenaas.

IPB Image
MmmCokkies
Man ir gadījies tikai vienu reizi savu sapni kontrolēt... Izbaudīju arī halk spēku un lidoju kā super mens biggrin.gif

Bet... cilvēkam nevar būt tāds prāta stāvoklis kad viņš neko nedomā vai nenotiek nekas. Zemapziņa vienmēr darbojas līdz ar to domas iet uz priekšu milzīgā ātrumā, kā arī guļot mēs nepārstājam domāt , sapņot, redzēt, iztēloties... Pameiģiniet ne par ko nedomāt biggrin.gif Drīz vien nonāksiet pie slēdziena, ka to nevar panākt, bet ja jūs to spējat apsveicu wink.gif Jeb kura budista sapnis biggrin.gif

ehh būs jāpameiģina šī sapņu lieta rolleyes.gif Cepums par tēmu , interesanti palasīt...
Tatsumaki
Sigfa Arigato gosaimasu ! smile.gif
Tenma
QUOTE(Sushi @ Feb 13 2006, 00:34) *

Manai mammai vienreiz bija taa riktiigi baisi... Vinja redzeeja sapnii, ka kaads vinju, it kaa jokodamies, spezh baseinaa zem uudens... Vinjai saak truukt elpas un tieshi no taa vinja pamodaas. Pamodaas ievelkot taadu riktiigu elpu. Tas jau ir nopietni! Tas, gan man liekas, nav iipashi kontroleejossh sapnis...

Hm, es arī esmu pamodusies no tā, ka sapnī trūkst elpas un tikai pamostoties ieelpoju... Man tādā gadījumā bieži izrādās, ka vai nu ir bijis deguns ciet un esmu aizmirsusi elpot pa muti, vai arī esmu iebāzusi ģīmi spilvenā.

Bet sakarā ar spožajiem sapņiem pašai - es pati tajos sapņos piedalos reti. Biežāk es tos vēroju no malas vai pārmaiņus dažādu tēlu viedokļiem, tāpēc man pārsvarā atkrīt visāda lidošana un citas dīvainas izdarības. Sajūta ir kā lasot stāstu vai skatoties filmu, reizēm pat visai skaidri apzinos, ka tas ir sapnis, ko es vēroju un ļauju savai iztēlei izpausties samērā neietekmējot notikumu gaitu. Vienīgā kontrole, ko izmantoju - reizēm patinu atpakaļ, ja kāds fragments nav iepaticies, un paprasu pārrakstīt, reizēm vienu vietu pat vairākkārt biggrin.gif Šādu sapņu laikā mēdzu reizēm atvērt acis un paskatīties pulkstenī vai iekārtoties ērtāk. Ilgākie šāda veida pusmiega sapņi man ir bijuši ap 4h. Laiks iet līdzīgā ātrumā kā realitātē vai vismaz atbilstoši tam, kā filmās - reālam laikam atbilstošu būtisko notikumu virkne, bet ar izlaistiem gabaliem. Normālos sapņos laika plūdums ir savādāks - reizēm minūtēs mērāmos laika periodos gadās sīkumos nosapņot vismaz pāris stundas. aaaargh, atkal pamatīgs spams biggrin.gif

QUOTE(Sigfa @ Feb 10 2010, 09:45) *

IPB Image

es esmu pārskatījusies animes - es labu laiciņu pat nepamanīju, ka tam klaunam nav redzamas īstās acis laugh.gif
Kikyou
QUOTE(Tatsumaki @ Feb 10 2010, 02:42) *

Kā man gribētos iemācīties.kaut ko šādu ! Vai kāds nevarētu "latviskot" kas ir jādara lai varētu Lucid Dreaming ? smile.gif Būšu ļoti pateicīgs ! wink.gif

Vēl bez pierakstīšanas vari arī mēģināt sev iestrādāt kaut kādu refleksu, piemēram reizi stundā paskatīties uz savām plaukstām. Tas ies līdzi arī tavos sapņos un būsi iegaumējis, ka tev katrai rokai pieci pirksti, nevis trīs vai septiņpadsmit. Ah, vienīgais baigi frīkaina sajūta pamostoties.

Mans reflekss ir kameras izvilkšana tikko ieraudzīts kaut kas interesants. Sapņos manai kamerai ir caurs displejs - tad vienmēr attopos, ka sapņoju.
JnVbt
QUOTE(kahi @ Feb 15 2006, 15:41) *
ir kaadam bijis, ka tu skrien prom no sliktajiem, bet kaajas tik smagas, ka ar varu burtiski jaaraujas... no nepatiikamajiem sapņiem...

huh, šī sajūta man ir labi pazīstama ... bērnībā tādi sapņi ir bijuši vairāki ... šausmīgi nepatīkamas izjūtas, tu sapnīs saproti ka tev ir jābēg, kkas jādara, bet pēkšņi kājas paliek tik smagas - kā iecementētas ... brrr cool.gif

laimīgie tie kuri savus sapņus tik viegli var kontrolēt smile.gif
būs biki par šo tēmu jāpalasa varbūt sanāk ar kkas biggrin.gif

a ko nozīmē tas ja cilvēkam sapņi vispār nerādās?

saka jau ka katram cilvēkam rādoties sapņi, vnk pamostoties visi tiek aizmirsti ... pēdējais sapnis ko spēju atcerēties man ir bijis senās bērnības dienās laugh.gif
man ir ļoti spilgta fantāzija un iztēle, bet sapņi nerādās ... varbūt es visu vnk izsapņoju realitātē ... ? rolleyes.gif
miegs man ir tā kā lācim, ar lielo bomi no rītiem jāceļ augšā biggrin.gif
Arta
Kkad pirms 2 nedēļām izlasīju par šo Lucid Dreaming. Salasījos diezgan daudz un sapratu, eh, sounds fun.
Tad lasīju kā to lai panāk un num, baigi tur tā nopietni un tā un šitā var darīt, slinkums. xD Taču šīs pēdējās 2 nedēļas vakarā pāris raizes padomāju un piedomāju par šo dreamingu.
You know what.

Es tikko ienācu fōrumā un izlasīju ši topika title un man kā ar spaini pa galvu - OMG! THAT HAPPENED TO ME LAST NIGHT!

Sāku atsaukt atmiņā sapni, ja kādam interesē, man tas notika apmēram tā:

Kaut kāds murgains kīno teātris un filma, vieta līdzīga forum cinemas. Esmu tur jau ''bijusi iepriekš''. Bet vēl visādi paplašinājumi un veikali tur bija.. Un es tur vazājos apkārt un pēkšņi iedomājos par lucid dreaming. Un tad atcerējos, ka vienmēr esmu gribējusi sev sapnī iekniebt un, ja nesāpēs, tad laikam sapņoju. Tā arī izdarīju un bija tāda jocīga tirpstoša sajūta [tagad tā dīvaini paliek to atceroties xD]. Un tad tajā sapnī parādījās tāda apskaidrība ''ohmehgosh es tak sapņoju!'' Tad sapratu, ka man jāmēģina turēt vaļā acis un skaidrāk kaut ko saredzēt [man bieži vien ir tādi miglaini sapņi, itkā man redze būtu nenormāli slikta un līdzko aizveru acis sapnī, tad pamostos.] Protams, viss likās diezgan jokains, pārdevējas kaut ko tur murmulēja, tad es sagrābos kkādus saldumus un nesamaksāju, neviens neko neteica. xD Mēģināju kaut kur iet, bet viss kļuva arvien blurrīgāks un es vairs nevarēju ''noturēties'' tur un mjā, laikam pamodos. biggrin.gif

Bet to es atcerējos tikai tagad, visu ko ''tur'' domāju un tā. o.o

Vispār man apzināties sapnī, ka sapņoju, tas izdevies pirmo reizi, lai gan vienmēr esmu domājusi par to iekniebšanu rokā, taču sapņos to nekad neatcerējos.. līdz šim. xD
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.