Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Programmas darbam
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
aigarius
Tikko uzdūros Internetā jaunam brīvās programmatūras projektam, kas būs ļoti noderīgs visiem,kas grib taisīt anime - Synfig. http://www.synfig.com/

Tā ir brīva programmatūra - tas arī nozīmē, ka tā ir bezmaksas un arī to, ka viņa ir diezgan universāla. Ir versijas gan Windows, gan MacOS, gan Linux vidēm.

Izskatās ļoti spēcīgi. Vēl paskatieties sample movikus, skrīnshotus un dokumentāciju. Ja ir kādi jautajumi, tad var prasīt meiling listē.

image
jurc
Darbā šo lietoju, jo ir bezmaksas.
Pēc nelielas lietošanas izsecināju - līdz photoshopam tam ir tālu, kautkad ja padomā, kas gan stāv blakām photoshopam? Uzskatu ka nekas.
Bet ir daudzas iespējas ko neatradīsi photoshopā, tas gan ir patīkami =)
Bet priekš freeware programmas ir laba, ir peitiekami daudz iespēju lai mēģinātu izveidot ko labu.
edg
Vai photoshop arii var taisiit animaacijas?

Un kaada ir synfig atskhjiriiba (plusi,miinusi) saliidzinot ar macromedia flash? Cena, protams, ir veeraa njemama atskhjiriiba, bet kaa ir ar funkcionaliaati?
baseboalbatboy
Vai kaads vareetu luudzu pateikt kaa shito Programmu lejuplaadeet?!! huh.gif Man pilniigi nav ne jausmas.Esmu jau labaaku laiku mekleejis kkaadas animeeshanas programmas internetaa ... bet beigaas vienmeer atrodu otaku.lv laugh.gif
bubu
Kas, vai tiešām tu neredzi linku? Aigarius'a posta pašā pirmajā rindā.
Un tajā lapā pats pirmais links D/L = Download.
Tālak tad izvēlies kāda tev OS ir. Win, Mac, Linux, vai kas cits, un velc visu pēc kārtas.
Joe
QUOTE(baseboalbatboy @ Nov 20 2006, 03:53) *

Vai kaads vareetu luudzu pateikt kaa shito Programmu lejuplaadeet?!! huh.gif Man pilniigi nav ne jausmas.Esmu jau labaaku laiku mekleejis kkaadas animeeshanas programmas internetaa ... bet beigaas vienmeer atrodu otaku.lv laugh.gif

http://www.synfig.com/download/
Catgirl
es tur iegaaju un meeginaaju kaut ko uztaisiit, bet viss iznaaca nesmuki.... sad.gif
baseboalbatboy
QUOTE(Joe @ Nov 20 2006, 19:53) *

Njaaa dry.gif tik aprobezhots neemsu tongue.gif ...Es zinu ka jaaspiezh us D/L Bet kas taalaak kas ar tiem bugiem jaadara Kur lai es vinju to programmu lejuplaadeeju.Kas tur tie daudzie jaanolaade un jaasaliek kopaa vai kaa?
Joe
Tajā lapā sameklē uzrakstu "Download" un zem tā Windows(hvz kāda tev OS) un pretī Windows spied uz synfig vai synfigstudio.
GM
QUOTE
es tur iegaaju un meeginaaju kaut ko uztaisiit, bet viss iznaaca nesmuki....


Ja gatera ripzāģa operators ieietu tēlnieka darbnīcā un sāktu skaldīt granītu, galarezultāts arī nebūtu sevišķi smuks. Attiecīgi uzdrīkstos izteikt pieņēmumu, ka tavā gadījumā vaina ir nevis progarmmatūrā, bet tās lietotājā.
baseboalbatboy
QUOTE(Joe @ Nov 24 2006, 10:20) *

Tajā lapā sameklē uzrakstu "Download" un zem tā Windows(hvz kāda tev OS) un pretī Windows spied uz synfig vai synfigstudio.


Nolaadeeju visus triis un nekas nenotiek! sad.gif
Vinzento
Kaads var izstaastiit soli pa solim kas jaaka4aa un kas kaadaa seciibaa jaainstalee !! Man ir windows XP dry.gif
bubu
Mja... tur taču skaidri un gaiši teikts D/L sadaļā zem Download virsraksta: Windows. Kas vēl var nebūt skaidrs?
jurc
QUOTE(Vinzento @ Dec 17 2006, 17:06) *

Kaads var izstaastiit soli pa solim kas jaaka4aa un kas kaadaa seciibaa jaainstalee !! Man ir windows XP dry.gif

Paņem winxp defaulto Windows Movie Maker, sazīmē bildes, saliec freimos un būs tev vieglākais veids kā uztaisīt animāciju.
Ja jau ir par grūtu PAŠAM pareizi novilkt un uzinstalēt (vai atrast infu kā tas darāms), tad paša programmas lietošana tev būs par grūtu.
Nemet plinti krūmos, mēģini, atkal mēģini, nesanāk savādāk mēģini un galvenais LASI kādus paziņojumus izdod. Pastāv ari tāds README fails.... ja kas.

Un nē, šeit uz tik muļķīgiem jautājumiem tev nedos neviens atbildes. Iztaisno pirkstus, un pats mēģini.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.