Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ragnarok
Anime forum > Anime > Art > centrçti
kaarleens
dazhas fanu ziimeetas bildiites par speeljuku kuraa jau pusgadu es dziivoju
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Kikumi
user posted image

user posted image
Kikyou
Tum darum dam dammmm =D

Heal pls =D
user posted image

user posted image
Sigfa
http://roze.lv/f/uploads/20040712_640_ragnarok4.jpg kas par zakji!!
Kikumi
user posted image
Spectre
nu nevareeju nociesties happy.gif tas nav fanaarts tas ir skriinsots tongue.gif
image
tiesa bilde ir meikota labu laiku atpakal ....... eehhh Kaawaaiiiii
Sigfa
A tu man pasaki, kas tajaa skriinaa ir tas kaa vaidzeetu izraisiit emociju - 'WOW!' ?
Eti ^^
image
image
image
image
image
image
image
image
Eti ^^
image
image
image
image
image
image
image
image
Eti ^^
image
image
image
image
image
image
Eti ^^
image
image
image
image
image
Ichtaa
Do you know which country Ragnarok is from? In Sweden it's called "Ragnarök" and that sounds very swedish to me.
Eti ^^
The name "Ragnarök" can sound swedish for you, but the original game, when downloaded from internet or bought on international countrys is in coreano (eh coreano mesmo? o.O sei la como escreve coreano em ingles) The language can be changed when you make patch's download or the server is at your location. smile.gif
SHadoW_DeVIl
image
image
image
image
image

u play ro?
Arts
In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(ðiks zellis,ðpiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif
Steam
image
image
image
image
image
image
image
disco stu
QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:09) *

In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(ðiks zellis,ðpiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif


Iisteniiba ragnarok ir pasaules gals skandinaavu mitologijaa
disco stu
QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:09) *

In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(ðiks zellis,ðpiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif


lupata un shiks?? Kaut kaa nesaiet kopaa laugh.gif Un vispaar ragnarok ir ir no skandinaavu mitologijas. Tas ir Ciina, kas notiek pirms pasaules gala (Dievs Odins un veel dazji dievinji pret Ne-tik labo dievu Loki un vinja beerni) Kaa es visu to zinu?? Es lasu cool.gif

QUOTE(disco stu @ Mar 11 2007, 10:29) *

QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:09) *

In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(ðiks zellis,ðpiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif


lupata un shiks?? Kaut kaa nesaiet kopaa laugh.gif Un vispaar ragnarok ir ir no skandinaavu mitologijas. Tas ir Ciina, kas notiek pirms pasaules gala (Dievs Odins un veel dazji dievinji pret Ne-tik labo dievu Loki un vinja beerni) Kaa es visu to zinu?? Es lasu cool.gif Aaa un veel kaut kas. Tas rakstaas Ragnarok nevis ragnarock



QUOTE(disco stu @ Mar 11 2007, 10:33) *

QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:09) *

In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(ðiks zellis,ðpiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif


lupata un shiks?? Kaut kaa nesaiet kopaa laugh.gif Un vispaar ragnarok ir ir no skandinaavu mitologijas. Tas ir Ciina, kas notiek pirms pasaules gala (Dievs Odins un veel dazji dievinji pret Ne-tik labo dievu Loki un vinja beerni) Kaa es visu to zinu?? Es lasu cool.gif

QUOTE(disco stu @ Mar 11 2007, 10:29) *

QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:09) *

In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(ðiks zellis,ðpiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif


lupata un shiks?? Kaut kaa nesaiet kopaa laugh.gif Un vispaar ragnarok ir ir no skandinaavu mitologijas. Tas ir Ciina, kas notiek pirms pasaules gala (Dievs Odins un veel dazji dievinji pret Ne-tik labo dievu Loki un vinja beerni) Kaa es visu to zinu?? Es lasu cool.gif Aaa un veel kaut kas. Tas rakstaas Ragnarok nevis ragnarock. Un veel kas (lol es rakstu par daudz) Witchcraft nav nekaada saistiiba ar ragnarok. Un veel kas!! witchcraft vispaar ir sena religija no paleoliitiskiem laikiem, ko pirmie kristieshi nosaukushi par launu un saataanisku. Un vispaar Saataans (tas launais dzeks ar kazas galvu) Ir nozagts no witchcraft, ko iisteniibaa sauc par Wicca (latviski laikam rakstiitos Vikka vau Uikka vai kaut kaa taa) Viens no tiem witchcraft dieviem (latviski vinju laikam sauc dievs ar ragiem^^) ir taads dzekins ar kazas galvu un kazas kaajaam. Tas ir tas saucamais saataans. Angliski vinju sauc "the horned god" vai "the horned one", jo vinjam ir ragi^^ Paldies par uzmaniibu. (ai baac man pirksti jau saap no rakstiishanas)


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.