Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mani ziimeejuminji...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
Lii
image

pagaidam viens, mans pirmais darbinjs.. happy.gif
harpy
shitam laikam jaabuut user gallery vai kaa vinju tru sadaljaa, ne?

Ziimejeumam naf ne vaians wink.gif taa tik turpini smile.gif
Lii
nu es nezinaju, ka tur jaliek... unsure.gif
Arts
Backround smuks un effekts arī labs. smile.gif Liec tikai pie User Galleries. wink.gif
LeoR
Smuks ziimeejums. Man it iipashi patiik, kaa tev ir sanaacis fons.
Kaede
Patiesi, piekritīšu, ka zīmējums ir tīri sakarīgs un labs! rolleyes.gif
nekodzuki
man ļooti patīk šis zīmējums... mīļa sejiņa... un fons ir vienkārši brīnišķīgs!!! smile.gif
Sushi
Shis ziimeejums arii man ljooti patiik! biggrin.gif
Tieshi taa- gan fons, gan seja ljoti labi sanaakushi! smile.gif
Lii
paldies, paldies... visi ta slavee.. blush.gif
Righorn
NU jaa Fons jau baigi smuks, bet seja liekas tāda pārāk riņķveida(vajadzeeja nedaudz zoda formu ietaisiit) Skropstas ir WOHOHOOO blink.gif !! UN es joprojaam isti nezinu kas notiks ar kakla labo pusi...
Namejs
hmmm es wispaar neatziistu paintaa ziimeetus darbus bet shitas man patiik
Lii
Beidzot pēc ilgiem laikiem man atkal uznāca zīmējamais... happy.gif nu tad nododu jūsu vērtēšanai šo darbiņu..

image
LeoR
Smuks zīmejums, tik tas backgrounds taa nevisai. Pirmajā zīmējumā bija labāks. Un vēl kontūrlīnijas prasītos arī savādākās krāsās nevis melnā, it īpaši matiem un sejai.
Lii
Ņemšu vērā! cool.gif
Sushi
Njaa, shitas arii labs drawings! smile.gif Nee, nu iistenibaa fons ir labs, varbuut vnk vajadzeeja saglabaat PNG formaataa! Man gan liekas, ka sejai ar kontuuraam viss ok...
~Nefi~
Pēdējais ir reāli jauks zīmējums. Mīļš! smile.gif
Kazuki
cmuki XD man patiik.
gramozeks
miilji ziimeejumi un meitenes arii!!! caurduro6ais Kawajs!!!^_^!!!
Lii
Shito te uz aatro uzkriceleeju... unsure.gif ar taadu shviiciigu roku... laugh.gif un nezin kapec gribejas aizmugure likt roza krasu... huh.gif nu vienvard sakot zinu, ka nav nekas dizhs, bet gribejas ielikt tapat vien!

image
Aven
Miilji smuki, redams ka ar ashu roku taisiits tongue.gif
Lii
Nu te viens kopdarbinjsh! Zimeeja: Sushi, Lucky, es un vel viena meitene (kura nav otaku biggrin.gif ) bet nu, viss jau ir noraadiits ziimeejumaa (kas ko ziimeeja) laugh.gif

image
Ginji
yo taa nekas tik kaa man teica viens pazina kad maciesis zimeet uz daca parveido jau zimeetus darbus taa labaak iemaaciiisie eeno un kraasot. laugh.gif laugh.gif
Lii
1kart, tie zimejumi ir speciali taa taisiiti (bez eenaam un kraasaam), 2kart - neieveroji, ka iepriekshejie darbi ir eenoti un apstraadaati?! huh.gif
Sushi
Hehehe, mani pirmie darbiņi ar tabletu. biggrin.gif
Ko var darīt, ja roka tik ļoti trīc? laugh.gif
Kikyou
QUOTE(Ginji @ Feb 27 2006, 15:38)
yo taa nekas tik kaa man teica viens pazina kad maciesis zimeet uz daca parveido jau zimeetus darbus taa labaak iemaaciiisie eeno un kraasot. laugh.gif  laugh.gif
*



Lol. Man jau liekās, ka ieēnoti viņi izskatītos tieši sliktāk. Melnbaltam ēnas nevajag.

Vispār tas pēdējais ir labs. Man patīk kopdarbi. XD Kur ta' jūs to zīmējāt? Skolā? Pie kāda mājās?
Sushi
Njā, pie Lii mājās! laugh.gif
Vajadzētu tā biežāk, ne Lii? smile.gif
Lii
Nu šitie arī kopdarbi, tikai tā, ka katrs zīmēja kaut ko klāt vienam, nevis katrs savu zīmējumu. Autori: Sushi, Lucky, Lii. biggrin.gif Enjoy...

image

Nosaukums: Žažu kopdarbs.

image

Nosaukums: Žažu džekiņš. laugh.gif
Sushi
laugh.gif Lii, tu tomēr ieliki, ko? laugh.gif
Njahā... Tas bija smieklīgi... Njus, Lii tagad varētu ko nopietnāku, ne? biggrin.gif
Hhaa, tas otrais bija labs! laugh.gif
Lii
Gan jau ielikšu kaut ko nopietnāku. Kad būs laiciņš pazīmēt. wink.gif
kahi
uz ātru roku zīmētais ir sanācis vislabāk!! derētu tev vēl kādreiz tā padarīties!! laugh.gif
Miki
nu shitie mums sanaaca taadi smiekliigi....bet ko dariit ziimee veel.... biggrin.gif
mms61
Tu diezgan Reāli zīme! smile.gif
Lii
Nu, pēc diezgan pailgāka pārtraukuma viens zīmējumiņš... biggrin.gif
P.S. paldies par komentāriem. happy.gif

image

Šitais mazliet savādākā tehnikā...
Erik4xp
Tāds baigi uzsvītrots zīmējums... Izskatās labi...
Sushi
Wow.. Lii, super! blink.gif Izskatās dikti labi! Smalki.. un sejas izteiksme arī tāda sakarīga... Man patīk.
Tas ir taisīts uz vecā labā paint? smile.gif
Lii
Jap! Vecais labais paints uzdarbojās! Nevar tak viņu atgrūst malā, uzmetīs lūpu... laugh.gif
Dead Star
Eee .. tik tiešām labi,pat nezinu pie kā varētu piekasīties biggrin.gif Tu krāsoji arī uz paint ? nu ja jā , tad tiešām apbrīnojami priekš manis ^^ , ja ne tad tik un tā kopskats ļoti labs
Kirara
interesanta tehnika peedeejam darbam, tikai galva ir par apaļu.
..taa es domaaju
Lii
Jā, krāsoju ar uz paint. Ar tabletiņu švīkājos. biggrin.gif
edg
Izskataas, ilgi njeemies. Zods gan jociigs - uz saanu.
kahi
juu, šitik sīkas līnijas! nu, ja cilvēkam ir tāda pacietība, tad var viņu droši saslavēt par labi paveiktu darbu! un krāsas arī labi saskaņotas, nava tādi indīgie toņi!
edg
QUOTE(kahi @ Apr 7 2006, 20:30)
nu, ja cilvēkam ir tāda pacietība, tad var viņu droši saslavēt par labi paveiktu darbu!
*


Pilniigas muljkjiibas! Tad vari saslaveet par censhanos, bet ne par labi paveiktu darbu! Es esmu reaalists. Var censties liidz veeders izkriit laukaa, un uzziimeet kaut ko viduveeju, bet tas nav iemesls motiveet vinju censties veel, turpinaat. Ja cilveeks 5 sekunzhu laikaa pusmiegaa uzziimee uubermaakslu, kasot ar kaaju aiz auss, tad ir veerts vinju motiveet dariit veel. Jo nav svariigi, ka vinjsh nemaz necentaas. Svariigi ir, cik labi vinjsh ir uzziimeejis. Nav veerts cilveekam ljaut ticeet, ka vinjsh ar laiku ziimees ljoti labi, ja vinjam nekas neizdodas (tas nav, Lii, par tevi domaats. taveejie ziimeejumi man patiik). Nav veerts vinjam izniekot savu laiku. Atradiis labaaku nodarboshanos, vai sapratiis, ka ziimee sevis nevis atsauksmju deelj.
Tigra2
Man patīk, interesanta tehnika.
Tas puisēns tāds samiedzies izskatās, it kā kāds viņam skābu konču buutu iedevis.
QUOTE(edg @ Apr 8 2006, 11:54)
Nav veerts cilveekam ljaut ticeet, ka vinjsh ar laiku ziimees ljoti labi, ja vinjam nekas neizdodas (tas nav, Lii, par tevi domaats. taveejie ziimeejumi man patiik).  Nav veerts vinjam izniekot savu laiku. Atradiis labaaku nodarboshanos, vai sapratiis, ka ziimee sevis nevis atsauksmju deelj.
*


Samērā dumji tā teikt. Es esmu dzīws piemērs tam, ka ar centību war panaakt ļoti daudz, piemēram, man reiz daži teica, ka es nekad newarēšu nodziedāt tīri notis augstākas par augšējo do(to do, kurš ir tai gammā, kuru wisu laiku jātrennējas bērniem koros pirmajās klasītēs), bet es tagad waru tīri nodziedāt arī līdz nākošajam la (bet lai to panāktu es wairākus mēnešus katru dienu trennējos dziedāt) __ Tā ir tā izslavētā latviešu spīts!!!
Fakts ir tāds, ja tu kautko tiešām vēlies, tad tu to wari!!!
kahi
edg, man arī patīk lii darbi, tā ka nevajag! es redzu, ka cilvēks ir centies, un ir sanācis, ja ne leonardo da vinči, tad nu skatāms darbs gan, bez tam es nerunāju par cilvēkiem, kuri kasa aiz auss, bet par konkrēto gadījumu - lii , es tikai vēlos, lai cilvēks turpina iesākto un pilnveidojās! manis pēc, tu vari būt pesimists, vai reālists, vai arī cilvēks no malas, bet man darbi patīk, un es motivēšu cilvēku strādāt,( jo, piekrītu tigrai - daudz ko var panākt ar cenšanos un rezultātu uzlabot (mēs te nemaz neapspriežam uubermākslu, vai klodu monē!)) līdz kaut vai pakaros!

lii, gaidu jaunus darbiņus smile.gif
Lii
Nekad nebūtu iedomājusies, ka šitais zīmējums tādu diskusiju izraisīs. Varu godīgi pateikt, ka es pie viņa nemaz tik ilgi neņēmos. Vienkārši bieži vien ir tā, ka es kaut ko sāku zīmēt un man nemaz nav nodoma taisīt kaut kādu tur nezin kādu darbu, es vienkārši zīmēju un kad iesāku gribās pabeigt, un es cenšos pabeigt tā, lai pašai arī daudzmaz patīk. Nav tā, ka es stundām sēdētu un labotu vienu rokas pirkstu, kas nekādi nesanāk. Nesanāk šoreiz, sanāks citreiz. Viss jau ar laiku un treniņiem ir izkopjams. biggrin.gif Protams, nav arī tā, ka es necenstos nemaz.
Sushi
Njā, Lii, tu te diezgan pareizi izteicies. Piekrītu.
Njuu.. vai nākamais darbiņš jau top??? smile.gif
Lii
Viens darbiņš tikko uztapa. smile.gif negribējās šoreiz krāsot, man pat liekas, ka izkrāsojot izskatītos tieši sliktāk. Nododu jūsu vērtei... ph34r.gif

image
kahi
he, he, labs! patīk uzraxts uz krekliņa - i love to annoy - burvīgs! ļoti patīk smaidīgā saulespuķe apakšējā kreisajā stūrī!
Sushi
image
Sushi iekārojās pakrāsot.. nu tā murgaini.. rolleyes.gif

P.S.- starp citu, viņš nebija tik spilgts!! mad.gif
Lii
He he, kā redzu arī slavenais Zaķis Dārzkopis ir ieviesies manā darbiņā. biggrin.gif krāsiņas ir tādas paspilgtas, bet tā jau smuki. Tikai tas striķis, ar ko sasiets puika tāds jocīgs sanācis. Varbūt pārāk vienāds ar to lāci... cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.