Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FMP:TSR DVD....
Anime forum > Anime > Resources
Takashy
njaa, tiko atradu vienu lappu... nez vai kaads jau zin to bet kad es mekleeju tur FMA (ja kaads zin kur dabuut labas lietas par FMA ta sakiet luudzu.. biggrin.gif ) tur pie reizes ar atrada FMP:TSR DVD iso... prieksh pirmajaam 3 dvd... nez, es stipri ceru ka ir japaaniskaas un nevis kautkaads taas anglju dvd.. nez, pec lieluma jau taa ..... pashlaik laadeeju pirmo DVD.... ta jau redzees kas labs tur buus...

PS: Adresse....

http://tracker.datorrents.com:6969/torrent...at=0&incldead=0

^^;
bubu
KAA jau arī ripo DVD FMP:TSR'am.
Dero
Jaa KAA ir pagaidām tikai 5 ep., noteikt lieliskaa kvalitātē, bet viniem, cik es zinu ir problēma ar kodekiem. sad.gif
bubu
Nevis viņiem ir problēma, bet tev ir problēma, ja neesi pareizi visu sainstalējis. Uzliec CCCP un visa problēma pazudusi smile.gif

Man ar KAA relīzēm (kodekiem) nav bijušas problēmas, ja godīgi, tad vispār nav bijušas problēmas ar kodekiem.
davio
Lietojot universaalo playeri VLC probleemas ar kodekiem pazudiis (Tas gremo pat nepabeigtus failus un nedeelju valkaatas zekjes laugh.gif )
Revol
QUOTE(davio @ Jan 13 2006, 01:14)
Lietojot universaalo playeri VLC probleemas ar kodekiem pazudiis (Tas gremo pat nepabeigtus failus un nedeelju valkaatas zekjes  laugh.gif  )
*


Un tas taa nebuut nav, VLC ir viens no sliktaakajiem softsub atbalstiem (nespeej pareizi rendereet ssa/ass subtitrus, nepiedaavaa pat iespeejas srt subtitriem mainiit uzstaadiijumuj), bez tam VLC ir probleemas ar h264/AVC video atskanjoshanu.
Niks
QUOTE(bubu @ Jan 13 2006, 01:09)
Man ar KAA relīzēm (kodekiem) nav bijušas problēmas, ja godīgi, tad vispār nav bijušas problēmas ar kodekiem.
*
Kā tad tu sauc šo biggrin.gif:
QUOTE(bubu @ http://www.netsec.lv/forums/index.php?showtopic=2163&view=findpost&p=11917)
Priekš tā h264 kodējuma tev dators par vāju. h264 ir ļoti prasīgs pret resursiem
Es uz sava Celerona 2ghz (atmiņa gan 768mb), ar nero kodekiem, kas ir labāki (ātruma ziņā efektīvāks par open-sourcē pieejamiem), nevarēju normāli skatīties analoģiskas kodējuma video. (Vai tik tas nav eva.renewal?)
Varbūt viens variants, ko tev pamēģināt - pārkodēt aac skaņu uz mp3, tad varbūt tas mazāk resursu ēdīs nost. (AAC ar ir prasīgs formāts).
Papildus mplayer, ar VLC mēģināji, lai arī tas ar anamorphic video nedaudz gļuko (nepareizu aspect ratio uzrāda)?

P.S. Ja kādam ir līdzīga probza, viens no risinājumiem ir izmantot tieši priekš konkrētajiem dzelžiem kompilētu MPlayer (kā OS iesaku FreeBSD, taču derēs arī citi *nix`i).
Revol
Vai arii izmeeginaat CoreAVC directshow decoderi kas pateeree liidz pat 40-70% mazaak resursus kaa citi AVC/h264 dekoderi, lai arii vinjsh ir veel ljoti agraa alpha stadijaa, tomeer ir ljoti stabils (vismaz man nav bijushas probleemas), ar vinju pat uz sava Athlon 2500+ tagad varu ar AVC/h264 kodeetus 1080p izshkirtspeejas HD video skatiities (taa ir 1920 x 1080 izshkirtspeeja) ar AAC skanju (lai gan tikai 2ch)

Tomeer vispaareeji skatoties ar 2 ghz (pat celaron) nevajadzeetu buut probleemu atskanjot lielaako dalju AVC/h264 kodeetajiem video, vispaariigi skatoties ja ir procesors virs 1.5 ghz tad tam vajadzeetu atskanjot AVC/h264 ja nav neparasti liela izshkirtspeeja (virs dvd standarta) vai apvienojumaa ar serezhgiitiem ass/ssa softsub efektiem.

Pietam to saukt par probleemu ar codeciem ir, manupraat, pilniigi nepareizi, taa ir probleema ar konkreetaa datora jaudu, vai nepareizi nokunfigureetu sisteemu, vai arii pbcak.
Niks
QUOTE(Revol @ Jan 13 2006, 03:42)
Tomeer vispaareeji skatoties ar 2 ghz (pat celaron) nevajadzeetu buut probleemu atskanjot lielaako dalju AVC/h264 kodeetajiem video, vispaariigi skatoties ja ir procesors virs 1.5 ghz tad tam vajadzeetu atskanjot AVC/h264 ja nav neparasti liela izshkirtspeeja (virs dvd standarta) vai apvienojumaa ar serezhgiitiem ass/ssa softsub efektiem.
*

Manuprāt, tu iebracauci auzās - tad jau man visam bija jābūt kārtībā, taču tā nebija.
Revol
QUOTE(Niks @ Jan 13 2006, 05:02)
QUOTE(Revol @ Jan 13 2006, 03:42)
Tomeer vispaareeji skatoties ar 2 ghz (pat celaron) nevajadzeetu buut probleemu atskanjot lielaako dalju AVC/h264 kodeetajiem video, vispaariigi skatoties ja ir procesors virs 1.5 ghz tad tam vajadzeetu atskanjot AVC/h264 ja nav neparasti liela izshkirtspeeja (virs dvd standarta) vai apvienojumaa ar serezhgiitiem ass/ssa softsub efektiem.
*

Manuprāt, tu iebracauci auzās - tad jau man visam bija jābūt kārtībā, taču tā nebija.
*


Nu nezinu, nezinu. Es tiko pameeginaaju ar Celtic_Druid [2006.01.01] mplayer buildu skatiities zx.end.of.evangelion.renewal.v3.h264.mkv [ar HE-AAC skanju] un man uz Athlon 2500+ videeji CPU noslodze skatoties Process Explorer bija ap 30% shur tur uzlecot liidz 40-50%, bet visaadi citaadi pilniigi nekaadu probleemu skatiities.
Lai arii 1.8ghz celarons ir vaajaaks, tomeer neshkjiet ka vinjsh ir gandriiz 3 reizes vaajaaks par athlonu. Nu veel veelaak varbuut pameeginaashu uz pentium M 1.73ghz aparaata patesteet ko tas saka.
Lai arii shis testi tika veikts uz windows, nedomaaju ka ir traki liela atshkiriiba no linux [driizaak uz linux vareetu buut pat labaak]
lastguru
Es uz sava Pentium-M 1.7GHz Dothan aparaata nekaadas probleemas neesmu maniijis ne ar kaadiem failiem (kas par kompi un OS, skatiit manaa sigaa), iznjemot divus gadiijumus:
- ar kaadu AMV ko Hikaru uztaisiija - tur man peldeeja (out of sync) skanja liidz pat 0.25 sekundeem, taa arii nesapratu kur vaina, procis shausmiigi aiznjemts it kaa nebija, taapeec padomaaju ka taa ir Hikaru vaina biggrin.gif
- un veel es nevareeju normaali noskatiities Kakurenbo - paspeeleejot kaadas 5-10 minuutes, visi plejeri peec kaartas kreshojaa, iznjemot totem-gstreamer, kuram bija citas probleemas kaut kaadas, bet noskatiities kaut kaa izdevaas.
Church
QUOTE(Niks @ Jan 13 2006, 02:29)
...
P.S. Ja kādam ir līdzīga probza, viens no risinājumiem ir izmantot tieši priekš konkrētajiem dzelžiem kompilētu MPlayer (kā OS iesaku FreeBSD, taču derēs arī citi *nix`i).
*


yup. ar MPlayer es skatos vairumu h264 enkozhu tai skaitaa uz p3-650 ;>. protams - HDTV, shaadi enkodeets, jaaaizmirst.
Taka
Manuprāt problēma ar Celeroniem ir tā, ka viņiem ir krietni zemāka FSB (joprojām kādi 100-133MHz, ne?) nekā P4 vai Athlon'iem, kā arī smieklīgi mazs L2 kešs - 128-256KB, kas pie video dekodēšanas ir ļoti būtiski. P4 un Athlon L2 kešs ir vismaz 512KB, Extreme Edition pat līdz 1MB, nūū ir vēl ūberproči, bet diez vai kāds mājā tur Xeon'us ar L2 kešu 2MB smile.gif
bubu
QUOTE(Niks @ Jan 13 2006, 02:29)
Kā tad tu sauc šo biggrin.gif


Es biju domājis, ka man nebija problēmu dabūt bildi, tb ka rādīt ta rāda. Jo no Dero posta biju sapratis, ka viņam vispār problēmas ar kodekiem (kautko nerāda vai tml). Tas, ka man h264 bremzē, tas jau sen tā wink.gif
Niks
QUOTE(Taka @ Jan 15 2006, 13:16)
Manuprāt problēma ar Celeroniem ir tā, ka viņiem ir krietni zemāka FSB (joprojām kādi 100-133MHz, ne?) nekā P4 vai Athlon'iem, kā arī smieklīgi mazs L2 kešs - 128-256KB, kas pie video dekodēšanas ir ļoti būtiski. P4 un Athlon L2 kešs ir vismaz 512KB, Extreme Edition pat līdz 1MB, nūū ir vēl ūberproči, bet diez vai kāds mājā tur Xeon'us ar L2 kešu 2MB smile.gif
*
Celeron FSB ir līdz 400 MHz, ar kādu arī mans procis strādā, taču pēc šī nezinu ko domāt:
QUOTE(http://en.wikipedia.org/wiki/Front_side_bus#Memory)
Setting a FSB speed is related directly to the speed grade of memory that a system must use. The memory bus connects the northbridge and RAM, just as the frontside bus connects the CPU and northbridge. Often, these two buses must operate at the same frequency. Pushing the front-side bus to 170 MHz means pushing the memory to 170 MHz in most cases.

Similar to the PCI and AGP buses, however, the memory bus can also be run asynchronously from the front side bus. In Pentium 4 systems, it is possible to see memory ratios of "5:4" and the like. The bus will run 5/4 faster than the memory in this situation, meaning a 200 MHz bus can run with the memory at only 160 MHz. With bus speeds increasing rapidly, it is often necessary to run the RAM at a lower frequency than the system bus in order to stay within the limitations of the DRAM modules on the memory stick. This incurs a performance penalty, but it allows slower RAM to be used with the faster bus speeds that some processors were designed for.
Toties Intel lapā atrodamais man patika:
QUOTE(http://www.intel.com/products/processor/celeron/index.htm)
The Intel® Celeron® or Celeron® D processor may contain design defects or errors known as errata which may cause the product to deviate from published specifications. Current characterized errata are available on request.
Paldies, ka informējāt, varat būt droši, ka mans nākamais procis būs no AMD.
bubu
Lai gan pamatīgs offtopiks, bet:
Intel'am nav nevainas. P4 Dothan (Pentium M) nav ne vainas. Performances ziņā pārsit A64.
Taka
Niks - Celeroni ir tie paši P4, tikai viņiem ir daži defektīvi bloki, kuri tiek bloķēti un procesors dodas uz veikalu pārmarķēts, tā top Celeroni... smile.gif Tāpat dara arī AMD.
Ne jau Intelā ir problēma, vienkārši nesaprotu tos cilvēkus, kuri ņem šādus apgraizītus, defektīvus procesorus - Celeronus un ... ēē... neatceros kā to Celeron analogu no AMD sauc, un tad brēc, ka viņiem kompis naīt smile.gif
Vienmēr esmu ņēmis tikai "pilnās versijas" - PII, PIII, P4 un neesmu žēlojies. Tiesa, es parasti neņemu mātesplates no HVZ ražotājiem.
Sauciet mani par stulbeni, bet ņemot mātesplati es uzticos pārbaudītām vērtībām - ASUS, Abit, Intel, Gigabyte, ja ņemtu AMD proci, tad tikai ar nForce čipseta mātesplati un tikai no kāda lielā brenda - tie vismaz nenožņaugsies uz pāris izlīdzinošajiem kondensatoriem uz atmiņas šinas, ij normālu onboard sound ieliks (tiesa es esmu nelokāms standalone skaņas karšu piekritējs), ij pratīsies kabelīšus līdzi iedot.
Starp citu - noname mātesplašu ražotāji savulaik lika tāādus AC97 onbaord kodekus, ka vecie Celeroni ar 100-133MHZ FSB, divxus vienkārši spēlēt nevarēja - procis nespēja vienlaicīgi pavilkt skaņas un video dekodēšanu - rīstījās. Elementārs apgreids uz parastu SB128 (Tagad SB 4.1) visu atrisināja smile.gif
Niks
Paldies par infu, lai gan es to jau sen zināju. Tādu lūzni lietoju, jo pagaidām ir sasāpējušākas problēmas, piemēram, dzīvokļa kapitālais remonts, lai ziemā nav jāuztraucas par elektroniku (diemžēl tas nebija joks).
lastguru
QUOTE(bubu @ Jan 15 2006, 21:40)
Lai gan pamatīgs offtopiks, bet:
Intel'am nav nevainas. P4 Dothan (Pentium M) nav ne vainas. Performances ziņā pārsit A64.
*


Dothan nekaadaa gadiijumaa nav saistiits ar P4!!! Pentium M seerija ir modificeetie Pentium-III, kuriem pielika paaris fiichas, samazinaaja razhoshanas procesu, druscinj nooptimizeeja, piestraadaaja pie elektriibas pateerinja, un piebaaza liidz ausiim ar keshu.

Niks, celleroni ir tie pashi pentiumi, tikai bez daljas no kesha un veel kaut kaa. procesorus vienmeer taa razho visi, gan intel, gan amd, gan visi citi razhotaaji: kristaals ir viens un tas pats, tik peec testiem tam tiek uzziimeeta nominaalaa frekvence (jaa, neviens nerazho chipus ar dazhaadaam taktsfrekvenceem, vnk defektiivaaki tiek markjeeti kaa ar mazaaku frekvenci; izturiigaakie - ar lielaaku). ja atklaajas kaadi defekti, tad tiek paarbaudiits, vai kaadam leetaakam modelim tie bloki ir vajadziigi (taa pentiumi ar defektiivo keshu paartop par celeroniem). vnk nav ko pirkt apgrieztaas versijas. bet kas attiecas uz kljuudaam, tad taas arii meedz gadiities visos procesoros, gan intel, gan amd, gan citos - dizaina kljuudas, rupniicas kljuudas, utt., kurus standarta testi var arii neatklaat.
bubu
sorr, zinu jau zinu, ka PM nav P4, to 4 no P4 vajag tur novākt. Netīšām uzspiedās..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.