Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Konkurss rakstniekiem..
Anime forum > Anime > Fan fiction
Aven
Kaa jau juus visi nojaushat es un veel dazhi entuziasti tasaam komiksu, bet mums vaidziigs labs scenaarijs, bet mums TAA nava!!
Taapeec es luudzu juusu paliidziibu..
Jaabuut par seniem laikiem-fantasy.. nu kautkas LotR stilaa..
Please help..
unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Righorn
Staastaa ir 5 galvenie chari- Rogue, Maags, Archers, Fighters, un veel viens...
Tigra2
Es varētu mēģināt jums to stāstu uzcept, un man ir daži ar to saistīti jautājumi:
1. Vai jūs vēlaties visu gatavu stāstu, vai arī kādu gabalu no tā, lai tālāko darbību ietekmētu paši?
2. Cik personas drīkst aktīvi darboties (vai var visam piešķirt vēl dažus personāžus aktīvus personāžus?)?
3. Vai uz mani neapvainosies, ja es kādu nogalināšu(un nevarēs atdzīvoties)?
davio
Manupraat var iztik ar gabaliem ja tu taa veelies galvenais jaaizdomaa ir staasta ideja un galveno varonju meerkis. Citus charus noteikti vareetu ievietot (bez lielaa, ljaunaa teela jau neiztiksim). Hmm par to nogaalinaashanu... Varbuut tu vari samierinaaties ar kaada 2. plaana aktiera/u naavi?
Arts
Sepphirotha sindroms. dry.gif Paturi katanu pie sevis,tad varbūt varēsi killēt.Mani jūs neiekļāvāt komandā,bet vienalga es jums centīšos palīdzēt.Varbūt 5. chars varētu būt dēmons,jo viduslaikos bez viņiem neiztiks.Piemēram viegli aizkaitināms un dusmīgs,bet vēlāk viņš pēdējos charus iemīl.Tad viņš varētu beigās iet bojā glābjot citu dzīvības.Viņa + un - varētu atklāties komiksa gaitā.
davio
Neiekljaavaam komandaa? blink.gif Khmm dry.gif Varbuut neesi pamaniijis bet tu jau no saakuma esi sarakstaa biggrin.gif Muusu Komikss . Ja tu gribi savu charu vari taisiit deemonu bet par to runaasim tur te ir tikai raxtniekiem.
Aven
@Arts Komandaa tu biji jau no pasha saakuma, vienk jaabuut veeriigaakam..
@tigra2 Paldies par atsauciibu! Tai staastaa vaidzeetu buut kaadam puukjim un ciinjaam..ar laiku paraadiisies jauni chari, taapeec luudzu seko jaunumiem!
Tigra2
Labi sāksim to story.

Aven attēlotais chars skatā ir jauninjs 15-16 gadus vecs, netīrs un berž grīdu kkādā krodziņā.Backgraund: daudz ļaužu dzer alu, tumša telpa
Viņam sejā ielido lupata. Viņš noņem lupatu no galvas un paskatās, kas met. Metējs ir krodzinieks.
- Strādā rūpīgāk Slunķi.(krodznieks ir resns rižs ar vasaras raibumiem un lielu, lielu alus punci, un īsām kājām)
-Es jau strādāju(Aven chars izskatās kā citronu sulu ierāvis)
Aven chars pieceļas paņem spaini un iet. pie aizmugures durvīm vinjs Paslīd uz ziepes un uzveļas virsū kādai personai apmetnī, kad abi ir nokrituši,apmetnis ir nošļucis galva un mati ir redzami. elfa (vinja izskatās apmēram 16 gadus veca, tumši mati, zaļas acis)
Elfa zaudējusi samaņu
''Ko man darīt?'' Aven chars ir tiešām uztraucies
''Par elfa apdullināšanu mani pakārs!''
'' Nē, mani no sākuma tēvocis novāks...tad labi, mani nepakārs''
''bet tas nav labāk!!!''
Aven chars izskatās tā it kā būtu gatavs apraudāties.
No kautkurienes atskan:
'-Slunķi! Slunķi!!!!
''Uuuu, tas ir tēvocis'' Aven chars izskatās sasodīti pārbijies.
-Tūlīt nākšu - Aven chars atsaucas
Sagrābj meiteni(elfu) un stiepj vinju prom. Aiziet līdz stallim un noliek viņu sienā.



-||- Skats beidzas -||-
davio
Ljoti labi! Tiktieshaam komeedija un varbuut tu arii vareetu paliidzeet izdomaat muusu chariem vaardus (tiem kam veel nav) Lai visu staastu nevajadzeetu tik Aven cahrs saka davio charam. laugh.gif
Tigra2
Ok, Aven chars būs Daniēls jeb Dans
Davio chars Agnuss
Righorn chars Robins
Ghoul chars Foboss
Ja kādam ir mežonīgas pretenzijas, tas lai domā pats
Btw. stāsts turpinaasies, kad tiks uzzīmēts uzrakstītais gabaliņš.
Aven uzzīmē savu charu jaunāku, tievu, tā lai būtu smalkāks un īsāks par Robinu, es jau domāju, ka stāstam iespējams būs otrā daļa, tjipa viss pēc divdesmit gadiem, tad tavs chars būs tāds kā uzzīmēts.
kazeminarocloud
man its too bad that i can't rad latvian dry.gif
Aven
zin, mani speeki taa jau izsiika ziimeejot sho charu.. varbuut vinsh slepus no teevocha diedeleeja naudu un gaaja uz citu krogu pieesties?? laugh.gif
Tador
Ja vajag kaadu paliidziibu, es varu visnotalj labi kaujas aprakstiit, izdomaat tehnikas ect...
ja ko citu veel vajag, prasat, mosh arii to vareeshu ^__,^
kazeminarocloud
was i just insulted?? mad.gif
Ghoul
QUOTE(Tigra2 @ Jan 11 2006, 21:48)

Ghoul chars Foboss

*


hei, manam charam ir vaards, tevis dotais vaards ir neelfisks, lai paliek mans Alaks, Ok, luuuuuuuudzu *puppy eyes*, nu ja obligaati jaabuut Fobossam, ta lai paliek, bet Alaks buutu labak smile.gif
Kazuki
driizaak izklausaas peec kaut kaa austrumnieciska nekaa peec elfiska...
Allahs. ;D
Tigra2
foboss no latīņu valodas nozīmē bailes un ņemot vērā ka viņam nav acu zīlīšu viņš tād deemonisks izskatījās, bet ja vēlies tad tavu charu sauc Alaks.
Tie vārdi tika domāti kaa rezerves variants anyway.

QUOTE
was I insulted?

No, we were not talking about you. Anyway, you can learn Latvian language
Ghoul
QUOTE(Tigra2 @ Jan 11 2006, 23:12)
foboss no latīņu valodas nozīmē bailes un ņemot vērā ka viņam nav acu zīlīšu viņš tād deemonisks izskatījās, bet ja vēlies tad tavu charu sauc Alaks.
Tie vārdi tika domāti kaa rezerves variants anyway.
*


ou cool, ta l;ai paliek Alaks ... smile.gif

eem jaa ziiliites netiishaam aizmirsu uzziimeet biggrin.gif

mums taakaa dereetu sskt ziimeet.. ?biggrin.gif
Tigra2
Jā zīmēt derētu jau tā kā.
Zīmē kas grib.
Ja kas, tā elfa būs very important person, tāpēc dark angel, ja vēlas, var pieņemt viņu kā savējo, izskatu arī var mainīt...


Btw. Agnus nozīmē jērs.
Kazuki
ok, tikai pasaki kaadai tai elfai apmeeram buutu jaabuut. iisa ,gara, resna, skinijs? metaaliste, pukju beerns?
edit: atradu to teik par izskatu, a kaada vinja vareetu buut raxturaa?
davio
Whatever buushu varenais jeers. laugh.gif
Righorn
QUOTE(kazeminarocloud @ Jan 11 2006, 21:13)
was i just insulted?? mad.gif
*


neah...
Robins hmmm... skan labi, atgaadina Robinu Hudu un manu iisto vaardu!!! Ljoti labi.. Paldies laugh.gif
kazeminarocloud

QUOTE
No, we were not talking about you. Anyway, you can learn Latvian language


*


Oh....where on this site? cause im already learning japanese tongue.gif
kazeminarocloud

QUOTE
neah...
Robins hmmm... skan labi, atgaadina Robinu Hudu un manu iisto vaardu!!! Ljoti labi.. Paldies laugh.gif

*


blink.gif I can't read that!
edg
QUOTE(kazeminarocloud @ Jan 12 2006, 16:59)
QUOTE
No, we were not talking about you. Anyway, you can learn Latvian language


*


Oh....where on this site? cause im already learning japanese tongue.gif
*


You can't learn latvian. Only the chosen ones speak latvian.
kazeminarocloud
QUOTE(edg @ Jan 12 2006, 21:32)
QUOTE(kazeminarocloud @ Jan 12 2006, 16:59)
QUOTE
No, we were not talking about you. Anyway, you can learn Latvian language


*


Oh....where on this site? cause im already learning japanese tongue.gif
*


You can't learn latvian. Only the chosen ones speak latvian.
*


...................................shut-up......the sage has spoken!
Kazuki
now your gonna get warn for that.
kazeminarocloud
QUOTE(dark_angel @ Jan 13 2006, 21:53)
now your gonna get warn for that.
*


opps
edg
lol, i'm not so evil to warn about every little thing! smile.gif

Talk against me once more and you get banned! mad.gif

Don't take me seriously rolleyes.gif

and I will make sure you get banned from all the anime forums I have privileges in cool.gif

That was just a joke.

As it is a joke that you're now banned from 4chan ph34r.gif
Tigra2
Turpinās scenārijs.


Krogā blakus krodziniekam stāv robins un alaks. (Robins ir īss, alaks garš: attiecība ~ 3/4 pret 4/4, krodzinieks ir viena garuma ar robinu( tas palīdzēs uzzīmēt))
Dens pienāk pie viņiem.
- Den, Tu elfu te neesi redzējis? Krodzinieks prasa.
Denam uz pieres parādās sviedri, vinjš ir ļoti nervozs.
Pārējie skatās uz viņu, viņam pamatīgi paliek bail ko alaka.
''Viņa laikam ir kopā ar viņiem, tātad viņi mani novāks...''
- Neee
Dens stāv, sastindzis un nervozs.
- Ko tu te stāvi, ej strādāt slunķi!!!! krozinieks iebrēcas
Daniēls izlavās no kroga un iet uz stalli.
Apsēžas uz spaiņa blakus siena gubai , kurā guļ elfa, ''Ko man tagad darīt, ko man tagad darīt...ko man tagad darīt...Ko man tagad darīt.... u.t.t''

Pēc. 5 stundām.

''Ko man darīt, ko man darīt, ko man darīt.''
-EEEh! jau saule riet? tēvocis mani novāks! - dens ir sasodīti uztraucies un nervozs
''elfa vēl guļ, lūdzu, dievs, kaut viņa rīt būtu prom un mani neatcerētos.''
Daniēls ir nometies ceļos, salicis rokas un lūdz dievu.
pieceļas, bikses ar zirgu sūdiem.
- Man nav veiksmes...- Dens nopūšas un velkas uz krogu
Ienāk krogā, cilvēku nav.
''Dīvaini, dīvaini, te neviena, tēvocis arī nenāk un virsū nebrauc.'' Atver kādas durvis kroga galā, kāpj pa šauru eju, vecām koka kāpnēm, kas čīkst, nonāk nedaudz plašākā gaitenī un redz gaismu plūtam no durvīm. No tās puses skan balsis. Viņš atver durvis.
Istabā ap galdiņu sēž krodzinieks viņa rižā, resnā sieva, un Robins un Alaks. Dzer šņabi.
Dena mute līdz zemei, pats balts kā līķis.

turpinājums sekos, kad uzzīmēsiet šo daļu,( kas ziimēs izdomājiet savā starpā. )


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.