Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cik shitais forums aiznjem?
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
edg
Roze, cik shitais forums aiznjem? (juutos kaa atkaartojoties tongue.gif)
Roze
Uz doto briidi 198 Mb faili + 9Mb datubaaze..
Kikyou
198 megas O.O Cik ta tev vispaar vieta ir?
volzha
198mb tas tak ir kaa spljaaviens juuraa smile.gif. Es teikt kā minimums 80gb Roze ir hdd.
ausainis
forums 80 gb.. uj
Yume
hmmm, bet padomaa, tad jau droshi pielikumaa vareetu likt kadu anime seeriju... happy.gif
tautietis
manupraat ir kaut kaads limits pielikumiem megabaitos.. un nedaudzos:(
Yume
Ir ir.. taapeec es saku, ka vereetu, ja vieta serverii buutu neierobezhota..
Tad vareetu pielikumu lielumu izmainiit.
keitaro
man gribētos, ka tad kad attīstīsies pašu taisītās anime projekts, gatavā produkcija būtu no šejienes novelkama, bet nez kā tur ir ar to trafiku...
xikes
QUOTE (keitaro @ May 22 2004, 10:44 PM)
man gribētos, ka tad kad attīstīsies pašu taisītās anime projekts, gatavā produkcija būtu no šejienes novelkama

Kaa man patiik shii ideja... rolleyes.gif
Nu nez.. ja forums atrodas uz taa pasha servera uz kaa bija roze.lv lapa (kas gan jau taa arii ir.. ) tad man liekas ka ar trafiku nevajadzeetu buut probleemaam..
Roze
Iespeeja un limits ir Art sadaljai - Maximum file size: 48.83mb.

Nu diezvai liksim kaadas gatavas animes, jo resursi BT / DC ir pietiekami bet pashtaisiitie projekti utt vienmeer welcomeeti smile.gif
keitaro
QUOTE (Roze @ May 24 2004, 06:22 PM)
bet pashtaisiitie projekti utt vienmeer welcomeeti smile.gif

bet ja liks lielus failus un vairāki cilvēki vienlaikus vilks, tas nebremzēs visu pasākumu?
Sigfa
Tas ir atkariibaa no taa, kaa to lietu hosto. Vienmeer var uzlikt BT tracker portu. Tad trafiks buus mazaaks, bet liidz pashtaisiitaam anime jums veel stipri taalu tongue.gif
xikes
Gribeeju uzprasiit..
Vai pastaav iespeeja postam pievienot kaadu citu failu .. nevis bildi.. kaut vai ar to pashu izmeeru.. (liidz 9.77 mb) ?
Es te nesen gribeeju ieposteet vienu wmv filminu, tachu man neizdevaas...
Roze
Nu ar lielu failu virs 2Mb posteeshanu caur http vispaar nav iisti labi.. Ja gribaas likt filminjas tad jadomaa par citiem variantiem ftp u.c.
xikes
OK.. peec veel paris neveiksmiigiem meeginaajumiem pievienot .avi failu 1,85 mb radaas veel kaads jautaajums..
Cik liels tad iisti ir atlautais pievienojamaa faila maksimaalais izmeers..? Cik es esmu sapratis tas nav 9,77 kaa tur raxtiits, bet gan kaut kas veel zem ~2mb ...
Un kaa tu to domaa: caur ftp?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.