Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mangas $
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Nuin
ļaudis palūdza man izvejdot aptauju, cik tad jūs esat gatavi izdot naudas par mangu Latvijā.
ReD_FoXy
Divi manupraat pa maz.. Chetri pa daudz... taatad kompromiss - 3 ls laugh.gif
harpy
juus protams mani varat sist, bet- necik - kaapeem man maksaat par to, ko es vatu dabuut pa velti?????? laugh.gif
Kikyou
QUOTE(harpy @ Dec 27 2005, 19:57)
juus protams mani varat sist, bet- necik - kaapeem man maksaat par to, ko es vatu dabuut pa velti?????? laugh.gif
*



Tāpēc, ka grāmatu turēt rokās ir savādāk nekā lasīt grāmatu uz datora.
Un tāpēc, ka man nepatīk kabači. Un tāpēc, ka es aizgāju uz Z-svētku balli ar gaļas cirvi. (Nopietni.)

Anyway, ja ir valodā, kuru saprotu, tad nezinu... Arī tos 5 Ls būtu ar mieru maksāt. o.o
Ka tikai zem 8 Ls. :3
harpy
QUOTE(Kikyou @ Dec 27 2005, 21:08)
QUOTE(harpy @ Dec 27 2005, 19:57)
juus protams mani varat sist, bet- necik - kaapeem man maksaat par to, ko es vatu dabuut pa velti?????? laugh.gif
*



Tāpēc, ka grāmatu turēt rokās ir savādāk nekā lasīt grāmatu uz datora.
Un tāpēc, ka man nepatīk kabači. Un tāpēc, ka es aizgāju uz Z-svētku balli ar gaļas cirvi. (Nopietni.)

Anyway, ja ir valodā, kuru saprotu, tad nezinu... Arī tos 5 Ls būtu ar mieru maksāt. o.o
Ka tikai zem 8 Ls. :3
*



nu protams, bet par graamataam skaita taas lietas, kur lielakaoties ir teksts nevis bildiites( neskaitot beernu graamatas un ilustrariivaas rakst enciklopeedijas), taads graamatas var pirkt ar pa 10 Ls ja vinjas ir labas - shamaas attiista izteeli atshkjiriibaa no komiksiem( atvainojos mangas).
Manga savukaart ir vienk bilzhu graamata, labi Alichino varbuut es a nopirktu( tsk tsk tsk)...
Vienk manaa skatiijumaa ieksh mangas naf tik daudz lasaamaa lai vinju nevareetub pie kompja izlasiit, kas savukaart naf tas labaakais a parastajaam graamataam...
X_Kamui
Njaaa ^^ par labu mangu mieriigi atdotu kaadus 5-10 ls.....
lastguru
too manu variables. kas pa mangu, kadaa valodaa, kaadaa kvalitaaatee, cik biezu? Par "donald duck" (vai kaa tas zhurnaals saucaas) apjomu buutu zheel 2Ls; par kaut kaadu lielaaku izdevumu varbuut pat 5-10 Ls nebuutu zheel.
Kikyou
QUOTE(harpy @ Dec 27 2005, 20:19)
Manga savukaart ir vienk bilzhu graamata, labi Alichino varbuut es a nopirktu( tsk tsk tsk)...
*



Laikam tas kā kuram.
Bet man manga liekās tuvāk grāmatai nekā komiksam.

Atšķirība ir tā, ka grāmatā vietas/tēlu apraksts ir uzrakstīts ar burtiem, bet mangās - uzzīmēts.
zenofex
Par mangu tulkotu angliski (nu, to ko amazonee var dabuut) maksaatu to cenu, par kuru sho mangu var dabuut amazonee, plus nedaudz par piegaadi. Par jebkuru citu variantu - atkariigs no kvalitaates.
harpy
QUOTE(Kikyou @ Dec 27 2005, 22:51)
QUOTE(harpy @ Dec 27 2005, 20:19)
Manga savukaart ir vienk bilzhu graamata, labi Alichino varbuut es a nopirktu( tsk tsk tsk)...
*



Laikam tas kā kuram.
Bet man manga liekās tuvāk grāmatai nekā komiksam.

Atšķirība ir tā, ka grāmatā vietas/tēlu apraksts ir uzrakstīts ar burtiem, bet mangās - uzzīmēts.
*



nu tur jau ir viss tas saals pasleepts - komiks ir bilde ar replikaam, graamata savukaart viss ir izteikts vaardiem, graamata paredzeeta izteeles veidoshanai, komiks( nju mangas gadiijumaa shamai biezhi vien ir graamatas forma un taa ar ir graamata) savukaart ir kaarteejis izgudrojums, lai cilveeks nedabia smadzeniites, bet gremo tas kas vinjam tiek pasniegts. Naf a neko labaaks kaa jebkura filma. bija vecs labs fantastikas staasts pa shito teemu laugh.gif bet taa jau ir cita runa wink.gif
Un nevajag noliegt - manga ir komiks, komiks japaanju izpildiijumaa! un anime ir muultene - japaanju izpildiijumaa, tas ka vinju parasti sauc citaadaak nenoziimee, ka tas ir kautkas cits.
Un es taakaataa nopirktu Alichino manga ph34r.gif
Sērfijs
3.50, šī cena man vienmēr ir patikusi - ne par daudz, ne par maz.
deleted-ray
A kur variants "Mangu nelasu"? O_o
Church
es ceru ka turpmaak shajaa threadaa postees cilveeki kas tieshaam ir gan skatiijushies animi, gan actually lasiijushi mangu. nevis "knjigu njechital, no mnjenjie imeju". nezkaapeec peedeejie posti par komiksiigu komiksiigo shaadu iespaidu atstaaja ..
Gutts
Viss atkarigs no mangas un tas kvalitates un mazliet valodas.
Piem. para berserker un bastard es butu gatavs maksat vairak ka pa 5ls bet savukart naruto , shaman king manas acis nav verts pat 2ls
Hikaru
Es pirktu pa 10 $ kā amazonē (ja angļu valodā), bet protams tikai to mangu, kas man interesē. Gribās kaut ko pasūtīt, bet jāmaksā par piegādi pārāk daudz - par katru grāmatu atsevišķi vēl daudz jāpiemaksā klāt. Laikam grāmatas bija dārgāka pasūtīšana nekā DVD.
Bet no Krievijas pa tiem pašiem 2.50 LS, cik maksāja Ranma.
edg
Manas domas sheit sakriit ar lastguru:
http://otaku.lv/index.php?showtopic=2420&v...indpost&p=67928

Ir konkreetas mangas, kas no manis 10ls dabuus bez liekas domaashanas. Tajaa pashaa laikaa par lielaako dalju es nedoshu arii tos 2ls.
+Chibi+
Nu, ja kās grib, lai mangas pirktu un šī kultūra attīstītos, tām jābūt ap 3.50, jo tie cilvēki, kas tāš pirks, būs lielākoties visādi lūzeri, heh heh (es), vai jaunieši (atkla es), kuriem ar to naudu ir tā kā ir. 4ls jau ior par daudz. Tā kā mēnešbiļete 2 tramsportiem, gandrīz vai. O.o
Blackout
Nu, es pirktu par 4LS, kursh te ir piemineets....Man liekas, lai gan visa manga mums ir ljoti miilja, bet vai vinja ir tik daargi veerta?
Hikaru
QUOTE(+Chibi+ @ Dec 30 2005, 17:52)
Tā kā mēnešbiļete 2 tramsportiem, gandrīz vai. O.o
*


Nevajag pirkt biļetes. Jāpārvietojas ar kājām... kā es. wink.gif biggrin.gif Ja zina kur iet, nevis staigājot pa kādu Daugavas salu, mēģināt tikt uz kādu Rīgas malu, tad viss kārtībā.
Jātaupa nauda mangai.... un anime dvd. biggrin.gif
+Chibi+
Es maxāju par kartiņu 7.15ls!!! ja es taigātu ar kājām, es sen būtu mirusi! es tachu "devochka na pabegushkah" >.> Mangām es šajā darbā pelnu, mangām! altaidīs no darba, es labi, ja 1ls varēšu mangām iedot! Alas.
Ghoul
es par mangu maksaatu 7Ls un leetaak, vairak dotu tikai ja kaada manga kuru man ljoti vajag.

Latvijaa paardos magas??/ wiiiiii
Dzonis
neko jaunu nepateikshu, tik pievienojos zenofex, lastgutu un edq baram (vinju teikto skatiit augstaak)
anishuara
Uzskatuka par mangaam man buutu zheel maxaat vairaak par2 ls un tas tikai taapeec ka ir baigaais naudas truukums... sad.gif
Janus
Mangu es laprat pirktu ari pa 5Ls bet ja butu dargak tad gan jabut kaut kam ipasam lai pirktu.
smile.gif
Shoune
Ta ka man apmierina par vienu mangu maksat 7 marcinas(7 latu, Anglija), man liekas ka 7 lati butu normali...
Church
domaaju, vairumam izdodamaa summa ir atkariiga no konkreetas mangas veertiibas. polls/diskusija imho ir diezgan lieka.
kaarleens
Gribeetos piebilst ka gribeetos mangu tomeer varbuut angliski, bet nu ja kvalitatiivi iztulkots bez charu vaardu kropljojumiem kaa to citreiz miil dariit krievu tulkotaaji, tad arii vareetu lasiit krieviski.
Ehhh ja Riiga kaads uztaisiitu mangas kafejniicu ehh nereaali sapnjic rolleyes.gif
Taka
QUOTE(Church @ Jan 5 2006, 03:09)
domaaju, vairumam izdodamaa summa ir atkariiga no konkreetas mangas veertiibas. polls/diskusija imho ir diezgan lieka.
*


Atkarīgs no personas ienākumiem un tā cik daudz aiziet izdzīvošanai un cik paliek pāri. Ja naudas pietiek, var sūtīt no amazones vai kāda cita ārzemju ineta veikala un īpaši nespringt...
Man īpaši fascinē tie "nabaga amerikāņu studenti" (tā viņi paši sevi dēvē) kuri sūta mangu un DVD tikai no Japānas, kur tas viss maksā vismaz 3x dārgāk nekā ASV rolleyes.gif
Alexiel aka Organic Angel
Any price actually.
Because the ones I bring from abroad cost me more than this.
But it depends on the translation and material (paper). The ones from Russia are awfull.
Hikaru
Jā, Ranma manga, kas nāk no Krievijas ir uz toletes papīra uzdrukāta.
Manga, piem. no ASV, ir uz savādāka papīra?
Ghoul
manliekas, ka |ASV manga ir uz kvalitatiiva papiira, bet taa manga kura tika piedaavaata animefest 2 bija uzdrukaata uz kkaa kas bija mazliet labaaks ( biezaaks ) par parastu aviizu papiiru. Teikshu, ka papiirs bija normaals, lasiit var laugh.gif
baseboalbatboy
Nu nez dazhas mangas piem ASV maksaa liidz 10Ls(ASV naudaa)
Nuu ja es buutu gatavs maksaat kaadus ...eee...mmm...3 ls tongue.gif
Righorn
Es nemaksaatu necik, ja gribeetu tad dabuutu kaut kur internet, bet taa pavisam mangas ljoti maz lasu!! unsure.gif
Pinky
iisteniibaa nav noziimes cenai, galvenais, ka laba manga !
cdmax
27.01.09

No šodienas ir iespējams pasūtīt mangas(angļu valodā) no saraksta ar 50% priekšapmaksu. Pirmā lielā piegāde varētu būt jau pēc 2 nedēļām(pirmie saņems tie, kas ir iepriekš pasūtījuši). http://anime-san.lv var atnākt arī uz biroju un apskatīties un pasūtīt, nopirkt.'Ir izlikta arī pasūtījuma forma vieglēkam pasūtījumam.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.