Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Piens ir veselīgs jūsu kauliem!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4
Tomoko
Šie ir mani pavisam vecie darbi. Droši variet tos ignorēt, jo tie ir zīmēti tiešām sen.
Nu, taaatad, skolaa tiku pie skenera (beidzot) un noleemu ielikt dazjes manus darbinjus..
Click to view attachment
Click to view attachment
Un.. Kenshins!
Click to view attachment
Nju, tad sakiet, ko domaajiet.. smile.gif unsure.gif
davio
Nav slikti. Otrajaa darbaa vinjai sejas izteiksme ir tik iigna, ka man pat kauns uz vinju skatiities. tongue.gif
LeoR
Uh, smuki, tev labi sanaak. 2. un 3. man patiik vislabaak, nee treshais vislabaak, laikam taapeec, ka kraasains smile.gif
Tomoko
QUOTE(davio @ Dec 22 2005, 13:22)
Nav slikti. Otrajaa darbaa vinjai sejas izteiksme ir tik iigna, ka man pat kauns uz vinju skatiities.  tongue.gif
*


Nju nez, manupraat sejas izteiksmei viss kaartiibaa smile.gif! A tad kapeec tev kauns?? biggrin.gif
QUOTE(LILOME @ Dec 22 2005, 15:41)
Uh, smuki, tev labi sanaak. 2. un 3. man patiik vislabaak, nee treshais vislabaak, laikam taapeec, ka kraasains smile.gif
*


Tas man sanaaca kraasains, jo dazjiem darbiem ieskeneejot bija slikta kvalitaate, taapeec naacaas paartaisiit melnbaltus.
* * *
Click to view attachment
(Sho gan nevar normaali samazinaat, jo tad ziimeejums izskataas izkropljots sad.gif
davio
Tapec, ka man tas izskatās apmēram ta: Beidz blenzt vai arī saspershu tevi 100 gabalos. mad.gif
Tomoko
QUOTE(davio @ Dec 22 2005, 17:56)
Tapec, ka man tas izskatās apmēram ta: Beidz blenzt vai arī saspershu tevi 100 gabalos.  mad.gif
*


Nu, tam bija domaats savaadaaks nodoms! tongue.gif Anyway, es shodien meegjinaaju uz datora uziimeet.. nu taa sanaaca... unsure.gif smile.gif
Click to view attachment
Tas ir mans pirmais ziimeejums, taa kaa saudzeejiet ar kritiku..
Aven
Ljoti labs darbs, tikai mani mazliet biedee taa acs.. ph34r.gif
Arts
No acs nav ko baidīties,tā ir smuka. smile.gif Mans skaneris ir salabots un iesniegšu jaunu topiku,bet tas ir cits stāsts.Zīmējumi ir smuki,tikai netaisi pārāk lielas acis. wink.gif
Aven
Jaa acs ir smuka, bet mani biedee tas kur ir taa otra..
Tjen
Megini uzimet vainu mazakas galvas vai lielakus kermenjus smile.gif
Bet prieksh iesaceja loti loti labi!
Ka iesacejs iesaceju respektsss biggrin.gif
davio
Ja tas tev ir pirmais darbs tad es tevi patieshaam apsveicu. Tā tik turēt! Malacis!!!!!!
Kaoru
Izraadaas, ka Tomoko ir ielikusi darbus.. Baigi smuki! (Un darbs uz datora tev +/- izdevies! smile.gif ) Tev tikai 2. darbaa taas acis biku par lielu, a taa viss kaartiibaa.
^___^
Sushi
Tos pirmos darbus diemzjeel nesanaak redzeet, bet uz datora ziimeetaa ir laba!
Prieksh pirmaa darba pat ljoti laba (haa haa, kaada man bija pirmaa uz datora laugh.gif )
Galva ir ljoti laba, varbuut tikai kjermenis taads neproporcionaals!
smile.gif
Kaede
Njus, darbiņiem nava ne vainītes! rolleyes.gif
Ļoti interesanti, jauki.
Sushi
O jaa... Tikko redzeeju pirmos darbus!
Kenshins ljoti forshinjsh! smile.gif Otraa meitene arii laba! biggrin.gif Man patiik!
Tomoko
QUOTE(Tjen @ Dec 22 2005, 23:06)
Megini uzimet vainu mazakas galvas vai lielakus kermenjus  smile.gif
*


Mans stils tongue.gif!
QUOTE(Kaoru @ Dec 23 2005, 00:39)
Ooo, Tomo-chan ir ielikusi darbus (beidzot!!)
*


Vari iedomaaties, es tiku pie skenera! biggrin.gif

QUOTE(Sushi @ Dec 23 2005, 12:51)
Galva ir ljoti laba, varbuut tikai kjermenis taads neproporcionaals!
smile.gif
*


Mmm, es to kjermeni meegjinaaju kkaa "iestarpinaat" tajaa ziimeejumaa biggrin.gif!
QUOTE(Angelic @ Dec 23 2005, 18:29)
Njus, darbiņiem nava ne vainītes!  rolleyes.gif
Ļoti interesanti, jauki.
*


Thank you, thank you wery much smile.gif!
QUOTE(Sushi @ Dec 23 2005, 20:23)
Kenshins ljoti forshinjsh! smile.gif Otraa meitene arii laba! biggrin.gif Man patiik!
*


Paldies! smile.gif Kenshins ir mans miiljaakais darbs, un taapeec to ieskeneeju pirmo tongue.gif! Naacaas tikai ilgi ziimeet wink.gif!
Un ja tev tik ljoti patika Kenshins, gan tev patiks shis biggrin.gif :
Click to view attachment
Un veel vienkaarshi samurajs happy.gif!
Click to view attachment
(Vairaak nevareeju samazinaat, citaadi ziimeejums buutu sakropljots sad.gif )
Sushi
Abi peedeejie tieshaam smuki darbi.
Samurajam labs profils, kaa arii mati!
Kenshins ir smiekliigss, taads miiljuminjsh! biggrin.gif
Tigra2
I like it.
Vispār zīmēts pat ļoti labi. Mana vecmamma teica, ka talantīgu cilvēku var atpazīt pēc līnijām, kādās zīmēts. Tavas līnijas ir ātri un precīzi ievilktas ar vairākiem vilcieniem. Tev noteikti labi padosies skices, bet grūtības radīsies ar lielāka apjoma darbiem, kur nepieciešama ārkārtīga precizitāte. Iesaku izstrādāt skicēšanu.
Gaidu nākošos darbus.
Kagome
darbi labi.... neko citu nevartu pateikt happy.gif ..... tikai, manupraat tev galvas jaacenshas jaaziimeet biski mazaakas, vispaar tev jaacenshas ziimeet viss proporcionaali , nevis taa ka galva lielaaka par kjermeni vai otraadaak......
bet tas samurais tev vnk sanaacis ideaals, viss normaali uzziimeets..... smile.gif happy.gif
Kaede
Njus, pēdējie divi. Hmm. Otrais kaut kā nepatika, pirmais likās normāls... rolleyes.gif
Tomoko
QUOTE(Kagome @ Dec 24 2005, 20:55)
darbi labi.... neko citu nevartu pateikt happy.gif ..... tikai, manupraat tev galvas jaacenshas jaaziimeet biski mazaakas, vispaar tev jaacenshas ziimeet viss proporcionaali , nevis taa ka galva lielaaka par kjermeni vai otraadaak......
bet tas samurais tev vnk sanaacis ideaals, viss normaali uzziimeets.....  smile.gif  happy.gif
*


Hehe, es vienubriidi biju ziimeejusi kkaadus kjinkjeezinjus, ar lielaam galvaam, un maziem kjermeniishiem! Laikam tas jau palicis par ieradumu! biggrin.gif Demo, Arigato! smile.gif
QUOTE(Angelic @ Dec 25 2005, 17:14)
Njus, pēdējie divi. Hmm. Otrais kaut kā nepatika, pirmais likās normāls... rolleyes.gif
*


A kas vainas otrajam? tongue.gif laugh.gif ?
And please, dont kill me!!!
Click to view attachment
Shis taac neproporcionaals.. sad.gif dry.gif
Click to view attachment
Kaede
Tehniski jau otrais ir labs, vien man ne vsai tas, ka mati aizklāj acis nu tā, k-kā ļeva uzreiz izstās. Nepievērs uzmanību, manas domas... laugh.gif
Pēdējie divi ļoti labi. Īpasši pirmais... rolleyes.gif
Red Devil
tie ieprieksheejie divi t.b. samurajs- izskataas ka vinjam nocirstas rokas un acis arii kaukur pazudushas. p.s. samurajiem ir savaadaaki zobeni(tu uzziimeeji araabu). bet taa ir o.k.
Sushi
Peedeejais darbs baigi labs. Tikai tev ir ljoti taads... haotisks rokraksts. Ja tu pacenstos ar taadaam mieriigaakaam liinijaam... smile.gif
Suu
o ieliki beidzot savus darbinjus, tu pateikshu ka tev nemaz nemaz nav tik slikti. tikai turpini ziimeet. biggrin.gif
Tomoko
Nu lab, simts gadus te neko neeesmu likusi.. ieskeneeju sho ziimeejumu skolaa, ieliku photobucket, bet vinjsh pats visu samazinaaja.. un paaraak daudz samazinaaja.. meegjinaashu ielikt sho ziimeejumu labaaka izmeeraa....

Aaa, un atvainojos ka shii lapa ir saburziita un netiira biggrin.gif

image

[UPDATE!] Uzliku lielaaku wink.gif
LeoR
Smuki, smuki, ko tur vairaak, lai saka. biggrin.gif
Sushi
Hehe, un tu izvēlējies zīmēt tieši viņu! smile.gif Ļoti labs darbs!
Kazuki
shitas peedeejais ir tik tieshaam cmuks smile.gif
Erik4xp
Wohow. Labi uzzīmēts. Ja jau lapa tāda tad nopūlējies nepajokam. biggrin.gif Protams supper.
Deadly Frozen
Tas Ed`s ir baigi smuks blink.gif
Arts
Tik žēlas actiņas ka kucēnam....Jā Edukiņ atradīsi tač sarkano akmeni! tongue.gif
Tomoko
Thank you, Guys!!!! wub.gif Apsolu, ziimeejumu dabuushu mazliet lielaaku, lai vareetu redzeet manas kljuudas tongue.gif! Un garlaiciibas deelj (kura sit augstu vilni) uzmakareeju uz datora pa 8 min sho meiteni.. nav veel gluzji pabeigts darbs.. luudzu pashlaik (taa kaa nav iisti pabeigts) nenokritizeet liidz nervu sabrukumam biggrin.gif wink.gif

image

aaa... un Arts.. viens liels LOL XDDD!
Kikumi
Tas Eda zīmējums izskatās nozīmēts. Bet, nju, kurš tad to nav darījis... Treniņa nolūkos tas ir piedodami! wink.gif
Tomoko
QUOTE(Kikumi @ Feb 24 2006, 22:12)
Tas Eda zīmējums izskatās nozīmēts. Bet, nju, kurš tad to nav darījis... Treniņa nolūkos tas ir piedodami! wink.gif
*


Nu jaa.. noziimeets ir.. bet noziimeet arii jaamaak! happy.gif tongue.gif
Kikyou
QUOTE(Erik4xp @ Feb 20 2006, 18:38)
Ja jau lapa tāda tad nopūlējies nepajokam.  biggrin.gif
*



Lol, es tādu lapu varu arī divās minutēs dabūt ar B grafīti. XD B grafītis baigi smērējās.

Tas pēdējais ir ok priekš 8 minūtēm.
Sejas izteiksme tāda, "Mammu, Tēti, man jums kaut kas pavēstāms par Jūsu porcelāna tējas servīzi. Tās vairāk nav." XD

Nozīmēt tiešām jāmāk. Es pat ar koppapīru nevaru nozīmēt. Varbūt tas tāpēc, ka man briesmīgi nepatīk plaģiātu taisīt.
Sushi
Pēdējais- smuks un vienkāršs! Starp citu, frizūra- precīzi tāda pati, kādu vienreiz uzzīmēju vienai meitenei pie saviem zīmējumiem (ne uz datora). smile.gif
Nē, bet ir tiešām smuki! Pamācies apieties ar Photopaintiņu un būs vēl labāk! laugh.gif smile.gif
Tomoko
Okii.... sen te nekas nav likts..
Sho te nofocheeju ar fotokameru, taadeelj kvalitaate nav no taam labaakajaam, bet peec kaadas nedeeljas es to izlaboshu - ieskeneeshu ^^

image

Bija domaats ka vinja skaisti seezj pljavinjaa.. bet nu... kas tur ir sanaacis spriezjiet pashi.. sleep.gif (btw, ziimeejums nav nofocheets pilniibaa.. taa kaa..)
Tomoko
dry.gif ..

Ziimeejums pazuda. Skaneeshana nekaada.. dry.gif

Anyhow, simts gadus te neesmu bijusi, nu tad vismaz..

image
kahi
tev ''atpakaļ no ķīmiskās tīrītavas'' pazudis burtiņš s, vai arī es akla kļūstu! a zīmējumu nozīmēji, vai??smile.gif
edg
QUOTE(kahi @ Apr 27 2006, 18:39)
a zīmējumu nozīmēji, vai??smile.gif
*


Vo, man arii pirmais tas praataa ieshaavaas! Tagad noziimeet un viltot ir populaari tongue.gif
Tieshaam neticami smuki sanaacis.
Tomoko
QUOTE(edg @ Apr 27 2006, 19:06)
QUOTE(kahi @ Apr 27 2006, 18:39)
a zīmējumu nozīmēji, vai??smile.gif
*


Vo, man arii pirmais tas praataa ieshaavaas! Tagad noziimeet un viltot ir populaari tongue.gif
Tieshaam neticami smuki sanaacis.
*


Wihiii...tieshaam liels paldies! Es to pati uzziimeeju, vnk man skills mazliet ir audzis, un shausmiigi gribeejaas ziimeet! ^^

QUOTE
tev ''atpakaļ no ķīmiskās tīrītavas'' pazudis burtiņš s, vai arī es akla kļūstu!

Nu, mums skolaa vecie, nolietotie skaneri.. tongue.gif

image
Tigra2
Neko tādunebiju gaidījusi, kolosāli. Tas, ka cilvēkiem liekas, ka nozīmēts ir sava veida kompliments, jo pierāda, ka darbs ir pārāk labs.
Tā tik turpināt, es jau esmu nopwnota, priekšā vien ayumi, sushi un kikyo(protams, ir veel, bet taas - taas aktiivaakaas un jaunaakaas.)
Tomoko
Nu, kā jau var redzēt - man bija garlaicīgi.. tongue.gif

image

Bet šis ir pēc pasūtījuma. ^^
Es zinu, ka nemāku zīmēt pirkstus un plaukstas!!!

image
LeoR
Peedeejais loti smuks, meitene var skriet uz balli pie sava prinča, tik to kreiso roku vareeji mazliet veiksmiigaak uzziimeet...
Kirara
Manam datoram ekrāns rāda divas reizes visu bālāku, tāpēc man tavus zimējumus ir grūti apskatīt.
Pats pēdējais tev ir labi izdevies (nu jā, šo es labāk varu apskatīt) , sevišķi acis! (galva ir vienīgais ko varu normāli apskatīt)
Dead Star
Acis tiešām iznākušas skaisti,bet man šķiet,ka visu(tas ir degunu un muti,acis ar) vajadzētu vairāk nobīdīt pa labi,jo salīdzinot ar sejas formu kaut kā pašreizējā neštimmē - pašai sejai pārāk liela nobīde pa kreisi... Nu bet tā jauks zīmējums happy.gif
Tomoko
Nu, beidzot tiku pie skenera un es izmantoju izdevību XP Šie abi zīmējumi zīmēti Zvieniekciemā, kur nebija interneta civilizācija.XD
IPB Image
IPB Image
Aven
QUOTE(Tomoko @ Aug 14 2006, 17:50) *

...Zvieniekciemā...

Ja tā ir tā vieta kura atrodas aiz Saulkrastiem uin pirms tuujas/ruupeem/kursiishiem-tad tas ir Zvejniekciems biggrin.gif

Diezgan smuki darbi!
Tikai pirmajam proporcijas galva:ķermeni nav īpaši pareizas manuprāt un
otrais ir par spilgtu :/
Tomoko
QUOTE(Aven @ Aug 14 2006, 16:18) *

QUOTE(Tomoko @ Aug 14 2006, 17:50) *

...Zvieniekciemā...

Ja tā ir tā vieta kura atrodas aiz Saulkrastiem uin pirms tuujas/ruupeem/kursiishiem-tad tas ir Zvejniekciems biggrin.gif

Diezgan smuki darbi!
Tikai pirmajam proporcijas galva:ķermeni nav īpaši pareizas manuprāt un
otrais ir par spilgtu :/

Jā, jā, tas pats Zvieniekciems! laugh.gif Heh, paldies! ^^ Par proporcijām es zinu, iesāku zīmēt, un pie beigām tikai sapratu, ka nav riktīgi. Man tā bieži ir. XP
Otrais par spilgtu? o.ō Man liekas, ka par gaišu... bet nu, skeneri gan par to sist nevajag..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.