Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Online veikaliņš iekš anime.lv
Anime forum > Anime > Resources
zenofex
Tiem kas vēl nezina, paziņoju:
http://anime.lv/shop/

Pieejams: manga, anime, krekliņi, figūriņas, žurnāli.

Nepārtraukti pienāk jaunas preces.
X_Kamui
Mde par šo veikaliņu zinu jau sen, bet taa kas man vajadziigs tur nava sad.gif
davio
Es ar zināju par šito veikalu jau kaadu laiku. Man iepatikās tās action figūriņas tongue.gif bet slinkums pirkt sad.gif
Keiko
Viss jau būtu labi, bet kāpēc visi žurnāli, mangas ir krievu valodā. Labi es saprotu, ka latviešu valodā nav. Bet kāpēc viņi nepiedāvā angļu valodā. Pat uz plakātiem nosaukumi ir krieviski. mad.gif
Taka
Vāji. amazon.com>>>>anime.lv/shop tongue.gif
Un viss krieviski. Krieviski runājošajiem otaku varbūt tur ir ko ņemt, bet sev es tur īpašu interesi neredzu, varbūt to AnimeGuide žurnāliņu tikai, vai Ghibli brelociņus laugh.gif

Bet redzēsim kas būs tālāk, vienīgais anime veikals Latvijā tomēr, tāpēc atliek cerēt uz uzlabojumiem cool.gif
zenofex
Nu, nu.
Latvijā neko citu nevar arī gaidīt. Tas pats amazon.com tak ir pieejams, ņem VISA karti un pērc, kāmēr maciņā kodes savairojas un pašam nav ko ēst.

Ja mūsu valstī runātu tikai latviski, tad, domāju tāda veikala vispār nebūtu. Visa produkcija tač nāk no Krievzemes.
Taka
Starp citu - tā arī neiebraucu kāda tajā veikalā ir pasūtīšanas un apmaksas sistēma, jo nekāda helpa nav. Daudziem diskiem ir kaut kāda pasūtīšana/sarunāšana - uz vietas nav. Ņemot vērā vietējās otaku auditorijas ierobežoto pirktspēju, baidos, ka tas būs smagi ceļams pakalpojums.

VISA karti visas bankas tagad pakaļ met, nav problēmas pie tādas tikt, ja vien ir vēlēšanās un vajadzība.
Dero
Katra gaume jau ir atšķirīga, bet filmas, ko piedāvā MC-ENT ir ļoti labas, gan orģ. val., gan krievu tulkojumaa, un nav filmētas kino ar kameru.

P.S. Veikala Liels+ ir ka netiek uzspiests maksāt ar karti, bet var saņemt ar pasta starpniecību.
Taka
Runa neiet par gaumi, bet par pašu veikalu. Viņi nupat sākuši - tad jau redzēs. Latvijas veikali parasti piedāvā vairākus apmaksas veidus, ne tikai ar karti un tas ir normāli.
Par viņu piedāvātā repertuāra kvalitāti vispār šaubu nav, lai iekarotu tirgu jāsāk ar labāko!
Cerams, ka viņi atvilks šurp visu MC ent repertuāru, nu vismaz visas Runča Zābakos filmas. Tās es būtu ieinteresēts savākt.
misty_moonlight
Reāls veikaliņš būtu daudz interesantāks un jaukāks, bet nezin gan kā būtu ar noietu unsure.gif
Taka
Ineta veikals ir lētāks - nav jāmaksā par skaistām telpām, pārdevējiem utt. Ir tikai pāris cilvēki, kuri pieņem pasūtījumus un pako preces.
Vispār pēdējos pāris gados Latvijā vērojams interneta veikalu bums.

Gribēju tikai piebilst, ka interneta veikali Latvijā pagaidām tikai attīstās un par normālu servisu vispār runāt nevar, ir bijusi negatīva pieredze un ne ar vienu vien vietējo veikalu, tāpēc diemžēl, arī uz šo projektu raugos diezgan skeptiski.

Ja viņiem izdosies nodrošināt normālu servisu un sortimentu, tas būtu ļoti jauki, bet viegli tas nenāksies. Interneta veikals tomēr prasa vairāk nekā sajūgt datubāzi kopā ar weblapu.

Lai jau viņiem izdodas, laiks rādīs...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.