Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sis tas jauns
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Jaffa
huh.gif
user posted image
nu jaa tas laikam esmu es cool.gif protams dziivee neesmu tik skaists huh.gif biggrin.gif
Jaffa
user posted image

ssis man sanaaca kad muueejie speeleeja pret ssveici un es darbaa speeli pa raadio klausiijos nu nezinu liinijaas bissku ir kaa ir pie vaigiem bet nu kaa sanaaca taa sanaaca par acu proporcionalitaati jau nerunaasim dry.gif
Jaffa
gribu dzirdeet pilniigu kritiku lai zinu ko pielabot mad.gif
Jaffa
xikes man jau ar nav neta maajaas bet nu laikam buus jaameklee kada normaal apstraadaajamaa proga tu moss vareetu ieteikt kaadu un pateikt kur nokaccaat a to man jav driiz visi ziimulli buus beigussies bet no reaala kraasaina eenaina utt darba ne minnas
Kikyou
Hmm... es neredzu ne mazaako iemeslu kritizeet... Tagad tikai saac kraasot happy.gif
Yume
Nu par kritiku runaajot..
Man tas viss ir par statisku, jaa... tutoriaalos pamaaca kaa ziimeet.. bet nu, tik tieshi peec vinjiem vadiities.. nez..
Sejas ir ideaali ar ideaali pareizaam proporcijaam, es pat godiigi izskaitiiju. Bet uz manu skatiemu, tur prasaas kustiiba.
Jaffa
yumi es jau varu paraadiit arii kustiigu bilzzuku bet protams ka saakumaa ir jaaiemaacaas kas kur kaa notiek un kaa tas izskataas uz lapas rik lloti jav es peec graamatas neziimeeju vienmeer ir kaads knifinnss no manis

bet jaa par kustiibu buus jaapiedomaa huh.gif
Jaffa
user posted image

kustiiga bilde bilde dry.gif nu itkaa ir kustiiga bet protams veel ilgi un dikti jaapiestraadaa un siikaas detallas arii nevar apstraadaat jo ziimuls paaraak resns biggrin.gif
Jaffa
samurajinnss arii ir dry.gif

user posted image
Yume
O, šitās man labāk patīk. happy.gif
Bet vienala kautkas truukst, nezinu kas iisti. laikam man pēdējā laikā ideālisms piemeties. dry.gif
*nopēta bildi ko taisās iet skanēt* zini, nē, ideālisms,pēc šādas nepabeigtas bildes, notekti nav.
Bet kautkas tur trūkst.
Ā, ja, tai pirmajai meitenei, tāda sajūta ka gaisa turbulences 1,5 metra augstumā ir reizes 10 stiprākas nekā zemāk. Mati , atšķrībā no drēbēm, baigi plīvo.. tongue.gif
xikes
Not bad..
Varbuut siikaakas detalas vareetu.. Nu nopeerc grafiita ziimuli, ja tev parastais par resnu... smile.gif Es visu laiku ar taadu tik vien ziimeeju.. Kaads nezin vai ir veel tievaaks par 0,5 mm?
Nez kas taa par graamatu, kuru tu piemini.. dereetu man arii ieluukoties, jo savaadaak visu ko es maaku esmu iemaaciijies tikai no anime bildeem un video.. nu ja neskaita to ka vienaa no pirmajaam klaseem uzzinaaju, ka acis cilveekam ir sejai pa vidu nevis augshdalaa... biggrin.gif Un dereetu jau veel uzzinaat kaadu knifinu, kas paliidz ziimeet...
Nu ko lai daudz saka.. taa tik turpini... tev sanaak pat looti labi.. nu un pameegini arii izkraasot....
Runaajot par kraasoshanu .. es izmantoju Adobe Photoshop 6 .. tiiri labs.. varbuut saakumaa liksies sarezgiits, bet veelaak looti noderiigs.. Kur vinu var nokachaat es nezinu, es vinu dabuuju no draugiem..
Jaffa
yumi vai tad tunekad neesi redzeejusi meiteni ar llooooootttiiii pliivojossiem matiem ????? tagad tu taadu redzi biggrin.gif jaa es zinu ka truukst es veel neesmu daudz ko atkodis piemeeram man darbi parasti sanaak labaak kad piemeeram biju nenormaalajaa besii un jutos kaa nereaals kraans kurss visiem kriit uz nerviem man tapa passportrets kuraa tiessam esmu beediigs

un jaa xikes es nezinu kaa es tev to graamatu vareetu iedot iisteniibaa tur saakumaa ir punktu tehnika primitiivaas kontuuras no kuraam veelaak vis paariet reaalaas kontuuraas nu detallaas man vaig beidzot iegaadaaties a3 formaata lapu smile.gif lai beidzot uzziimeetu ko lielaaku tikai tad tas stulbais skeneris nennems pretiim dry.gif
Jaffa
vakar pa vivu skatiios noir nedaudz ietekmeejos un noleemu ka jaauzkleceree arii kaads ments

user posted image

zinu tikai to kad gribeeju labot vinna sskkiibo kaklu un pauri bij jau par veelu sad.gif
xikes
Hehe ..nu shitam peedeejam kaut kas ar labaas rokas pirkstiem nav kaartiibaa.. nez vinam to shkiet ir bishku par daudz.. smile.gif Ja nu vieniigi starp tiem kaads domaats arii iikshkis... tongue.gif
Nez nu par to graamatu... ja tu dziivo kaut kur Riigaa tad jau nav paaraak liela probleema.. Vai arii piemeeram Iecavaa.. tad jau pavisam nav probleema kaut kur satikties un ...
Jaffa
rolleyes.gif tas viens no pirkstiem ir iiksskkis vispaar jau es dziivoju Aizkrauklee bet Rigaa ssad ta d sanaak iegriesties par nelaimi peedeejaa laikaa paaraak biezzi jaapaskataas vai uz kaada diska man veel taa graamata ir biju ieliidis tavaa e- pastaa un tu zini vecitt tev ir talants es aatraak gribu nodot tavaa riiciibaa to graamatu saakumam vinna ir ideaala jop es piemeeram savaa muuzzaa iipassi nebiju aizraavies ar mangaam nez moss kautkad jav ir tur jaabrauc kaadu vasaras dreebi iepirkt tad jav arii saskriesimies turaas
xikes
Tev taa graamata ir digitaalaa formaataa? Tad jau pavisam geniaali.. smile.gif
Nu ok .. tad zino kad domaa braukt... Un tad jau sarunaasim.. biggrin.gif
Manu e-pastu? Tu domaa manu to maajas lapu.. ? nu jaa tur ir gandriiz visi mani ziimeejumi... smile.gif
Jaffa
tur jau tas prikols ka es redzeeju tavus ziimeejumus un tie tiessaam ir labi ..... nu es tev aizsuutiissu kautko kad braukssu bet var gadiities ka pirms eksaameniem man sanaaks te nedaudz ilgaak aizkaveeties man digitaalaa formaataa ir 3 graamatas par kautinniem par komiksiem un pamati pats esmu ticis tikai pie pamatu saakuma smile.gif kaa jau redzeeji ziimeeju veel tikai sejinnas
xikes
OK .. tad ariii es tev vareetu pieshkirt to Photoshop'u ..
Tad zino.. smile.gif
Jaffa
klausies xikes sen nav redzeets neviens tavs darbs uz kompja moss ieliec smile.gif ar kaadu labu bekgraundu un smuku meiteenu cool.gif
xikes
Nu mans viens ir pagaidaam veel tapshanas stadijaa.. Palicis vien pabeigt kraasot un to background uztaisiit.. nu un tur arii ir meitene.. smile.gif
Bet nu tagad esmu nedaudz aiznemts ar taas mangas ziimeeshanu .. bet nu gan jau kaut kad pabeigshu...
Jaffa
noveelu tev veiksmi......

ssodien eju straadaat(par apsargu) man tur ir totaalais bezpriggels un videeji vienaa vakaraa es uztaisu 2 - 3 darbus taa kaa riit vai pariit arii buus ssis tas jauns
Jaffa
xikes nesanaak man tikt pie neta un skanera reizee un maajaas pat iisti veelas disketes nav nu nezinu kad vareetu iedot tev lielaaku izmeeru vee lpie tam visi eksaameni ....jaanni sad.gif palaidies esmu nav pat bijis laika iisti kautko uzziimee bet graamatu es tev vareetu atvest piektdien protams ja t ubuusi riigaa man 12 30 dariissanas bet pirms tam sso to varu iedot. raksti kaa nu buus......
Jaffa
aa un veel kas moss man tev diskaa ierakstiit visus tos materiaalus kas man ir dry.gif un t uvareetu man varbuut iedot kaadu manga rpg geimu uz pc jo man nekaa tamliidziiga nav sad.gif
xikes
Heh.. njaa.. tikai tagad ieraudziiju,ka te arii kas jauns ieposteets.. smile.gif
Hmm.. no anime/manga speeleem jau nekaa iipashi daudz man nav.. ir tikai
FF7, FF8 ,Grandia 2 , Breath of Fire 4 .. tas arii laikam viss.. mosh kaaduno shiem gribi.. ?
Jaffa
grandija 2x buutu man ggeniaali .. bet protams tikai tad kad saskriesimies......

varu visiem paveestiit ka laikam esmu nedaudzzz popularizeejis sso forumu rolleyes.gif man taa dzilli netiisi laikam sanaaca nu vaardu sakot sestdienas vakara zinnaas varbuut buus arii piemineeets ssis forams

bet protams taa ir liela aviize un tas noziimee ka var buut zadzersska uz vienu dienu vai divaam bet rakstam itkaa jaabuut.

nu ko sestdien sakataties un veerteejat biggrin.gif
ShinChan
aga, publikaacijas virsraksts "Pieaugusji cilveeki, bet skataas multenes". Raksta turpinaajumaa tiek pamatiigi iztirzaati foruma daliibnieku nepilnveertiibas iemesli, kas liek mekleet mierinaajumu lielacainaas, zilmatainaas gigantiski pupainaas meitenees. Tiek atspoguljots arii vieteejaa kruumu psihologa dr.asoc. hab. med. Ansja Labdraazja viedoklis (visus vinjus sabaazt psihenee). Rakstu caurauzj moraale, ljaudis, Dieva deelj, nepalieciet taadi, kaa vinji. Taadu es iisumaa izteelojos iespeejamo rakstu visnotalj augsti veerteetajaa laikrakstaa "Vakara zinjas", kuru es lasu reizi 2 meenesjos.
Sigfa
QUOTE (ShinChan @ Jun 29 2004, 10:58 AM)
aga, publikaacijas virsraksts "Pieaugusji cilveeki, bet skataas multenes". Raksta turpinaajumaa tiek pamatiigi iztirzaati foruma daliibnieku nepilnveertiibas iemesli, kas liek mekleet mierinaajumu lielacainaas, zilmatainaas gigantiski pupainaas meitenees. Tiek atspoguljots arii vieteejaa kruumu psihologa dr.asoc. hab. med. Ansja Labdraazja viedoklis (visus vinjus sabaazt psihenee). Rakstu caurauzj moraale, ljaudis, Dieva deelj, nepalieciet taadi, kaa vinji. Taadu es iisumaa izteelojos iespeejamo rakstu visnotalj augsti veerteetajaa laikrakstaa "Vakara zinjas", kuru es lasu reizi 2 meenesjos.

cereesim uz preteejo. =]
xikes
mmm mellow.gif
Jaffa
iisteniibaa es ssodien jav redzeeju rakstu nu nemaz tik traki tur nav un nevaig sevi uzskatiit par "nepieskaitaamu" deell mangaam biggrin.gif joks

viss ir ok cool.gif
ShinChan
QUOTE (Jaffa @ Jun 30 2004, 12:42 PM)
iisteniibaa es ssodien jav redzeeju rakstu nu nemaz tik traki tur nav

"Vakara zinjas" tu saki, un veel sjodien?! Nu laikam vajadzees paarkaapt sev paari, aizraapot un nopirkt to tenku lapeli. Jaagust apstiprinaajums savai nepieskaitaamiibai tongue.gif
Guest
sory ka tik iligi nedevu zinu vienkarssi bijau pilnigi atrauts no interneta nu par taam vakara zinnaam ir kaa ir raksts bij tiiri taa neko bet virsraksts tiessaam bij padrausmiigs varbuut kaads ir kurss bij nopircis? Labi rit vel sso to pastastiissu rolleyes.gif
Guest
tas biju es Jaffa nebija laika piereggistreeties dry.gif
Yume
Hehe, un veelarvien neesi...
Catgirl
ei, uzzīmē vēl kaut ko!!! Nevari arī nedaudz palrāsot? Dzīve nav melnbalta!
Tamashi
Zinu pat to graamatu no kuras tu noziimeeji 2 ziimeejumu,visumaa neslikti!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.