Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jauns Anime projekts.
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Pages: 1, 2
Tigra2
Te tiek veidots jauns anime projekts. Pilnīgi nopietni un bez atkāpšanās.
Cilvēki, kas ir iesaistījušies.
1. Tigra2 - scenārists
2. Lastguru - konsultants(ar intuīciju)
3. Delicatty - zīmētājs


Gaita:
1.Uzraksta Scenāriju
2.Izveido charus.
3.Dabon režisoru
4.Viss tiek zīmēts.
5.Pievieno vizuālos efektus
6.Ierunā
7.Pievieno skaņu efektus.
8.Visu savieno
9.Pielabo kļūdas
10.Kritiķi izkritizē.
11.Vēreiz pielabojam kļūdas
12.Ja labi, tad iespējams varam kaut ko iesākt ar šo projektu.


Story, totāli condensed

Meitene aizbrauc uz laukiem svinēt Jāņus. Satiekas ar savu māsīcu un tjipa-raganu vecmāmiņu. Vecmāmiņa izstāsta leģendu.
Meitene to neuztver īpaši nopietni. (kā interesantu stāstu)
Jāņu vakarā sader ar savu māsīcu un iet uz mežu papardes ziedu meklēt. Un tad sāk piepildīties leģenda... Viņa satiek nolādētu puisi - vilku.
Viņu vajā bariņš jodu, lietuvēnu un tamlīdzīgu mošķu.
Un bonusā visam viņa atrod papardes ziedu.

Tas nav ne Echi, ne Hentai, ne yaoi, ne shounen ai (vismaz ne starp galvenajiem varoņiem)
bbad
QUOTE(Tigra2 @ Dec 7 2005, 22:45)
...
Gaita:
1.Izveido charus.
2.Uzraksta Scenāriju
...
*


vai tad no saakuma nav jaaizdomaa scenaarijs un tikai tad domaa kaadi chari vislabaak tur iedereesies?
Tigra2
QUOTE(bbad @ Dec 8 2005, 00:10)
QUOTE(Tigra2 @ Dec 7 2005, 22:45)
...
Gaita:
1.Izveido charus.
2.Uzraksta Scenāriju
...
*


vai tad no saakuma nav jaaizdomaa scenaarijs un tikai tad domaa kaadi chari vislabaak tur iedereesies?
*


Nē. Scenārijs ar čariem ir ļoti saistīts, jo charu fiziskos efectus var izmantot scenārijā. Grūti rakstīt scenāriju bez chariem. Story jau ir gatavs. (Tas pašlaik ir slepens story). Kad būs chari izveidošu scenāriju.
Jaffa
starp citu scenaarijs vart arii lloti izmainiities no taa punkta kad ccaram tiek iedots raksturs. Kur saakaas visi sangvinikki holeerikki ieksseejie un aareejie UTT

Domaju ka saakumaa tiessaam jaaizveelas ccari, izskats, raksturs, vieta kur viss notiek, laiks un tad arii leenaam ka pa tiimekli saak veidoties sizzets( kas iepriekss bij tikai nedaudz apdomaats)

Piedod Tigra ka es nevaru iesaistiities ziimeessanaa. Jaa es agraak nodarbojos nedaudz ar ziimeessanu, bet tagad esmu nedaudz paarstaajis. Man nav arii iipassi daudz laika, tam visam ir vaidziigs laiks utt. Es avaru censties paliidzeet kaa vie nveelies. Tikai pasaki. Tikai laikam no ziimeessanas tomeer atteikssos. Sory sad.gif

Varu ieteikt xikes kaa dator knifinnu pieliceeju biggrin.gif man likaas ka vinnss to tiiri labi pieprot
Janus
Pagaidam nav zinams ne zanrs ne scenarijs. Pat nav saprotams par ko tur ies runa un kadiem isti jabut cariem. Tikai ar frizuru un vecumu nepietiek. dry.gif
Varetu jums meginat palidzet ja zinatu kaut ko no ta visa. smile.gif
X_Kamui
Vispirms scenarijs un tikai tad chari!!!
Nu vienkaarši nevar saakt no chariem... es piemeeram nevaru... wink.gif
Sushi
Man arii liekas, ka vispirms scenaarijs. Vismaz man taa buutu vieglaak...
Pag, Tigra, bet kaa tev tas taa... vnk ideja ienaaca praataa vai kas?
Vareetu kko meegjinaat!
lastguru
motivaacija, kaapeec ir taa kaa ir, ir vienkaarsha: ideja un sizhets jau pastaav tigras galvaa, liidz ar ko logjiski ka naakamais solis ir chari
edg
Ja shim pasaakumam neseezh apakshaa ceeli meerkji vai citas muljkjiibas, tad es piesakos paliidzeet, ja:
1. Story ir labs.
2. Atrodat ziimeetaajus
bubu
A kāpēc jauns? Kur vecais palika?
edg
QUOTE(bubu @ Dec 8 2005, 10:15)
A kāpēc jauns? Kur vecais palika?
*


Veco taisa citi.
bubu
A kāpēc visi nevar vienu uztaisīt, un tad tik pie jauna ķerties?
sipps
QUOTE(bubu @ Dec 8 2005, 10:30)
A kāpēc visi nevar vienu uztaisīt, un tad tik pie jauna ķerties?
*



kapec?

tapec ka tas ir tads ziepju burbulis ko visi sakuma megina uzpust,bet tad apraujas.
lai kautko izdarit ir jadar vairak neka jaruna par to. ej izdari un tad pluc aurus nevis otradi. ne velti latviesiem ir tads sakamvards "nedira adu,ja lacis vel meza"
Tigra2
QUOTE(Shumins @ Dec 8 2005, 12:29)
Itkaa jua vesala kaudze projektu ir bijis, tachu nekaa nav sanaacis...vienkaarshi viss kaut kur noklusis un pazudis...diez peec ilga laika pieklusiis shis  blink.gif ?
Bet spriezjot peec taa, ka nesanaaca izveidot sakariigu otaku logo, kas nu tieshaam ir tikai viens ziimeejums...tad naakotne nemaz neizskaataas tik spozji...Un she var ielikt krustinju topic close  ph34r.gif
*


Ja neviens nepieteiksies es pati visu izdarīšu, lekšu kaut vai no biksēm ārā, bet šitais projekts tiks izpildīts! mad.gif
Es bieži esmu padevusies, bet šoreiz ne!
Šis topics tiks slēgts tad, kad tiks atrasti visi cilvēki(vai vismaz gandrīz visi), kas vajadzīgi un kuri gatavi strādāt.
nitra
izklausās jau interesanti, es ar varētu pieteikties palīdzēt, piem. zīmēšanā...
Tigra2
Ok, tad pārdod man savu dvēseli.
Labi tas bija joks.
Ja vēlies, sāc kaut tūlīt uzzīmē vilku, tev lieliski dzīvnieki padodas.
Tigra2
QUOTE(Shumins @ Dec 8 2005, 18:48)
Varu piedaavaat tragjisku beigu scnaarija idejas....
ph34r.gif Tiek atmodinaati ljaunie gari un deemoni, kas noslepkavo visus...
ph34r.gif Palaneeta zeme saduras ar komeetu...nukleaaraa ziema un bads...apmirst no bada un aukstuma...
ph34r.gif Kjiinieshu invaazija...Kjiinieshi apeed visus
ph34r.gif Modificiceeta meera vai cita viirusa epideemija...
ph34r.gif Ne no kurienes uzrodas Shumins ar savu armiju un saak paarnjem vienu valsti peec otras...visus nogalinot...
ph34r.gif Aliens paraadiishanas VS Shumins Armija (beigaaas arii visi nomirst)
ph34r.gif Aliens bez Shumina armijas...Visi nomirst nedaudz aatraak  laugh.gif
ph34r.gif Visi nomirst taapat aiz gara laika  ohmy.gif



Ja taisīšu parodiju kaut ko tādu noteikti izmantošu, bet šoreiz ne, bet paldies par idejām.
Ghoul
es vareetu piestraadaat pie charu dizaina utt. tik nezinu vai vareetu ziimeet multeni tas mani nogalinaatu.... es iepostoshu ziimeejumus smile.gif
X_Kamui
Ehhh, ja man buutu skaneris tad es varbuut pameiginaatu kaut ko saputrot....
bet man taa nava, hehe ta kaa es nepiedalos ^^
edg
Tigra2, nepadodies! Saki cilveekiem, ko tev vajag un mochii augshaa! Lai projekts turpinaatos ir jaabuut biidiitaajam, kas apzinaas, kas ir vajadziigs, kas jaadara un ruupeejas, lai tas arii tiktu dariits!
lastguru
un veel papildinaashu edg, nebaidies mociit cilveekus un izspiest no tiem peedeejo sulu - meilo un zvani ja kaads ko nedara, uzmaacies kapeer nav izdariits.
One winged angel
Japaanji muus nolinchos...
By the way, varbuut es to palaidu garaam, bet kaada veida anime domaajat taisiit?
Un veel par to charu ierunaashanu... Mees taisam Latvieshu animi latvieshu valodaa vai arii lauziisimies un mezhgjiisim meeli runaajot japaaniski(tas neattiecas uz tiem, kas japaanju valodaa runaa tekoshi) ?????Aaa jaa un mums buutiibaa jaaizveelas viens ziimeetaajs, jo paskatoties useru galerijas ir skaidri redzams, ka katram ir savs ziimeeshanas stils.
lastguru
es neredzu muusu viduu (un vispaar Latvijaa) tik daudz cilveeku ar perfekto profesionaalo japaanju valodas dikciju, veel jo mazaak ar voice-actor dotiibaam, lai vareetu ieskanjot anime japaaniski, taatad laikam paliek latvieshu vai krievu valoda (angliski vai vaaciski mums arii nav iipashi daudz cilveeku ar perfekto dikciju).
Tigra2
Par tiem zīmētājiem būs tā:
Viens vai divi nosaka stilu un pārējie zīmēs tai stilā. Ja kāds var dabūt informāciju par to, kā to dara japāņi tad, lai tik posto iekšā. Sakarā ar šo tēmu visa veida info noderēs.
edg
QUOTE(lastguru @ Dec 8 2005, 21:59)
es neredzu muusu viduu (un vispaar Latvijaa) tik daudz cilveeku ar perfekto profesionaalo japaanju valodas dikciju, veel jo mazaak ar voice-actor dotiibaam, lai vareetu ieskanjot anime japaaniski, taatad laikam paliek latvieshu vai krievu valoda (angliski vai vaaciski mums arii nav iipashi daudz cilveeku ar perfekto dikciju).
*


Ja veelies profesionaalu rezultaatu, tad es atsakos no paliidzeeshanas. Ja veelies kaut ko uzcept joka peec, es piesakos par voic-actor, bet tikai un vieniigi japaaniski!
lastguru
Tigra ir project master, kaa vinja teiks, taa buus. manas domas ir ka ja kaut ko dariit, tad dariit to labi, nevis tjap-ljap jautriibas peec.
bubu
QUOTE(Shumins @ Dec 8 2005, 17:48)
Varu piedaavaat tragjisku beigu scnaarija idejas....
ph34r.gif Tiek atmodinaati ljaunie gari un deemoni, kas noslepkavo visus...
ph34r.gif Palaneeta zeme saduras ar komeetu...nukleaaraa ziema un bads...apmirst no bada un aukstuma...
ph34r.gif Kjiinieshu invaazija...Kjiinieshi apeed visus
ph34r.gif Modificiceeta meera vai cita viirusa epideemija...
ph34r.gif Ne no kurienes uzrodas Shumins ar savu armiju un saak paarnjem vienu valsti peec otras...visus nogalinot...
ph34r.gif Aliens paraadiishanas VS Shumins Armija (beigaaas arii visi nomirst)
ph34r.gif Aliens bez Shumina armijas...Visi nomirst nedaudz aatraak  laugh.gif
ph34r.gif Visi nomirst taapat aiz gara laika  ohmy.gif

perfekti! (ikviens no tiem!)
Tigra2
Tā, es esmu grākojusi, nenoturējos un sāku rakstīt scenāriju,( priekš pirmajām 5 minūtēm sanāks smile.gif )Un līdz ar to meitenes izskats ir nedaudz konkrētāks. Acis gaiši pelēkas, Mati gaiši brūni, viņai nav čolkas. viena nepaklausīga šķipsna, krīt pāri vaigam
image
Es domāju, ka mati varētu izskatīties šādi (ja vēlaties kaut ko pielabot, uz priekšu)(seju neņemiet vērā)
Parādās vēl trīs chari.
Lauras mamma(45. gadus veca)
Lauras tētis (48. gadus vecs)
Lauras brālis(19. gadus vecs)

P.S.Sory, edg bet šis projekts nebūs joka pēc ķepu-ļepu taisīts, tāpēc, ierunāšana notiks latviešu valodā. un rezultātam jābūt profesionālam. Lai gan es šai lietā esmu zaļš gurķis.
One winged angel
Hmmm.... nu nez, man vaards Laura neizklausaas iipashi animeeisks, bet ja jau taa saka animes meistars tad lai taa buutu... Par ko tad iisti ir shis anime, man taa arii neviens nepaskaidroja, Tigra2 jau saak rakstiit scenaariju, bet par ko, kaads tips??? TB zhanrs??

PS. taa meitene izskataas peec manas klasesbiedrenes, LOL laugh.gif
Ghoul
njaa, ja gribu uzzimeet personaazus man jaazin kas par animi taa buus, citaadaak ne taadu chari sanaaks... tomeer scenaarijs ir jaagatavo pirmais... tongue.gif
ETM
Galvenais lai darba vadiitaajam buut labas attieciibas ar paareejiem, jo regulaarie uzbraucieni pamatiigi var sagraut jebkaadu gribeeshanu straadaat, ja cilveeks visu laiku apzinjaa nepatur faktu, ka tie uzbraucieni neljauj darbam apstaaties.

Kad taisiijaaam kursa projektu, pie beigaam bijaaam gatavi nogalinaat to komandasbiedru, kas uzraudziija lai viss notikti maksimaalos tempos un atbilstu kvalitaatei, tachu visi zinaaja ka bez taa nevar, un ka vinjsh to dara visu labaa, un ka iisteniibaa vinjam nav dziives meerkjis sagraut apkaartesoshajiem garstaavokli.
Bez taa visa mees nebuutu uzrakstiijushi darbu uz 9, kuru bija jaataisa pusgadu rekordiisaa laikaa (3 dieenaktis [jaa, bez miega]).
Tigra2
Labi, rakstu scenāriju pēc tam var domāt kaut ko tālāk. Tikai, tā negribas rakstīt to vismaz 200lp garo tekstu. Varbūt varam to apspriest otaku ziemassvētkos. Pie tam man vajaga palīgu.
X_Kamui
QUOTE(One winged angel @ Dec 8 2005, 21:46)
Aaa jaa un mums buutiibaa jaaizveelas viens ziimeetaajs, jo paskatoties useru galerijas ir skaidri redzams, ka katram ir savs ziimeeshanas stils.

Tas ziimetais savaa mužaa, viens, visu neuzzimees!!! wink.gif

QUOTE(lastguru @ Dec 8 2005, 21:59)
es neredzu muusu viduu (un vispaar Latvijaa) tik daudz cilveeku ar perfekto profesionaalo japaanju valodas dikciju, veel jo mazaak ar voice-actor dotiibaam, lai vareetu ieskanjot anime japaaniski, taatad laikam paliek latvieshu vai krievu valoda (angliski vai vaaciski mums arii nav iipashi daudz cilveeku ar perfekto dikciju).

Domaaju vajaga taisiit vai nu angliski vai krieviski.... varu pateik kapeec ne latviski, bet... neteikšu tongue.gif (neko rasistisku es nepadomaaju ^^)

QUOTE(Tigra2 @ Dec 9 2005, 22:59)
Labi, rakstu scenāriju pēc tam var domāt kaut ko tālāk. Tikai, tā negribas rakstīt to vismaz 200lp garo tekstu. Varbūt varam to apspriest otaku ziemassvētkos. Pie tam man vajaga palīgu.

Vajaga izdomaat kaut vai tikai saakumu lai zinaatu ka chariem jaizskataas un tt
Bet tie otaku ziemassveetki diez vai notiks, ta kaa vajadzeetu saskrieties kaut kur citur...
Sushi
Hahaaaaaaa... Man gribeetos ierunaat... anglju valodaa!!
X_Kamui
QUOTE(Sushi @ Dec 10 2005, 01:42)
Hahaaaaaaa... Man gribeetos ierunaat... anglju valodaa!!
*


Bet man krievu ,))))))))

Vel ir taalu priekš ierunaašanas, pagaidam pat scenarija nava^^
Sushi
Tas taapeec, ka taa irtava dzimtaa val, vai ne?
Man krieviski galiigi nesanaaktu ierunaat! laugh.gif
X_Kamui
QUOTE(Sushi @ Dec 10 2005, 01:51)
Tas taapeec, ka taa ir tava dzimtaa val, vai ne?
Man krieviski galiigi nesanaaktu ierunaat! laugh.gif

Jaaa, un es esmu lepns par to^^ krievu valodu ir jaazin 100% ,))))


Labi nesaaksim par to diskuteet, a to admiini piesiesies ^^
un ieliks man tos jau sen nopelniitus 10% biggrin.gif
Tigra2
Sākums jau ir. Otaku ziemassvētkos parādīāu un iespējams klāt vēl kautko būšu pierakstījusi, ja vien dabūšu vajadzīgo informāciju.

Steidzami vajadzīga info par Senlatviešu maģiju!!!!!!!!
Ja kādam ir tad lai vai nu posto iekšā, vai nu iedod linku, vai nu atness uz otaku ziemassvētkiem (ja notiks), bet tas tādā gadījumā, ja ir rakstītie avoti, kurus negribas postot.
edg
Cik es atceros, mees senos laikos baltos teerpos gaajaam uz pokainju mezhu kokleet.

http://tehvi.dv.lv/Pokaini.html
One winged angel
Kai, es domaaju to, ka anime izskatiisies shausmiigi, ja vienaa vietaa chari buus uzziimeeti taa, bet otraa savaadaak, vajag tad izveeleeties taadus ziimeetaajus, kas ziimee apmeeram liidziigi, bet paskatoties useru galerijas, kaa jau teicu katrs ziimee citaadaak, nejau par labumu iet runa, bet par stilu... Tu saproti ko es ar to domaaaju?




Un par to Senlatvieshu magjiju, man ir zinaams cilveex, superspeciaalists shajaas lietaas, bet shis cilveex mani nolinchos, ja es publiski sheit ievietoshu vinjas Mailu, taapeec gaidi no manis PM, Tigra2 smile.gif


Editojam: Bljaaviens kautkas nogaaja greizi ar tiem citeejumiem wink.gif
Edit2: edg mani paarliecinaaja
Yume
pssst, es te biš gribēju pastāstīt kas notiika ar iepriekšējo projektu, lai jūs zinat ar ko rēķināties.

Tātad, pirmkārt, mums viss sākās daudz nopietnāk neka jums, jo mēs zinājām ar ko sākt, un konkrēti orientējāmies kam jābūt.
Un tad sākās problēmas. Jo nevarēja nonākt pie viena viedokļa čaros, nebija telpu zīmēšanai kopā, nebija scenārija, o kura varētu konkrēti uztaisīt filmu, bija labs stāsts, bet bija vajadzīgs pārāk liels darbs, lai to pāveidot ( sorry, my bad, to vajadzēja darīt man, bet biju pa slinku) .
Nākamā lielākā problēma bija paši zīmētāj. To vienkāršinebijapietiekoši.
Cik es skaitīju 5 minūtēm minimālais ir 9 000 zīmējumu. Un sorry, viens cilvēks to nevar izdarīt, ir vajadzīga grupa- charu zīmētāji, backgrounds, krāsas utt.
Iespējam ka lietai tika pieiets no pārāk saražģīta leņķa un tāpēc visi padevās.

Bet nu -karogu jums rokās, tapiniet. Es varu kādu čaru iemest uzskicētu, tikai ma kknkrētāk vajadzētu zināt sīkumus- stilu animācijai, stilu drēbēm, utt.
Ayumi
njaa, man skiet ka sheit ar nekas nesanaks. nu sorry animes taisiishana ir domaata profiem. saciet ar mangaam ( es personiigi mangas projektu taisu un vaacu grupinju dalibnieku. ehh, kaa piepuuleejos lai to pateiktu bet gribeetaaji jau var arii pie manis pieteikties..duh... dry.gif es gan teicu ka neluugsu paliidziibu otaku bet)
nju, tigra. kaa lai dizaineri ziimee charus ja laagaa story nezin (protams ir charu apraksts, bet dazkaart ar to nepietiek, ja saproti ko ar to domaaju)
aigarius
Es pievienotos ieteikumam izveidot (kaut vai uz tā paša stāsta) vispirms mangu un, varbūt, arī live action gabalu. Amatieri daudz labu lietu ir uztaisījuši, piemēram:
* http://www-uk.starwreck.com/ - uz Star Trek motīviem bāzēta fanu filma
* The Gamers - filma par RPG spēlētājiem
* Troops - tipa realitātes šova epizode par Star Wars Impērjias zaldātu ikdienas dzīvi uz attālas planētas smile.gif

Ja nevar dabūt gatavu mangu, tad pie anime pat ķerties nav vērts, savukārt live action vienalga būs vieglāk uzveidot nekā pilnvērtīgu anime.

P.S. Tas Starwreck gabals ir atzīts par somijas gada filmu - to no interneta ir nokačājuši un noskatījušies vairāk nekā 10 miljonu cilvēku, attiecīgi tie cilveki, kas šajā filmā piedalījušies ir dabūjuši ļoti labu ierakstu savā CV, ja viņi kādreiz iegribētu braukt uz Hollivudu laimi meklēt vai vienkārši taisīt kādu filmu jau par valsts vai ES naudu cool.gif
Ayumi
QUOTE
Vieniigais reaali redzams projekts buutu Cosplay & Video...Nu sataisat kaut kaadus teerpus un raujaut augshaa visaadas iisfilmas...Buus ko dariit un realizeet savas fantastiskaas idejas....
Kaapeec tieshi video...Taapeec, ka uzziimeet vienu bildi ir kas cits, nekaa uztaisiit animaaciju...Tas vairaak ir tehnisks jautaajums...Video tev epizodes pashas sataisaas...atliek tikai sagriest un noformeet...
Nopeerk sev interneta lapu...10Gb un piemet pilnu ar savaam iisfilmaam un fantaaziju realizaacijaam...
Video kamera + Maajas lapa ir vismaz kaut kas reaals...Atliek idejas, teerpi un laiks...
Vismaz buutu kas reaali izdaraams...Varbuut padomaa labi...Citaadi ies taapat kaa Yumis teica, laigan arii toreiz protesteeju un iereecu  laugh.gif
Bet ja cilveeki grib ciiniities ar veeja dzirnavaam pa visu varu, tad venkaarshi nekaa cita neatliek kaa ljaut ablomeeties....

VOT TAS JAU IR KAUTKAS SHUMINJ! ohmy.gif blink.gif laugh.gif
Kursh grib kautko shaadu veidot (kluusim pa aktieriem) me piesakaas! biggrin.gif
davai shuminj, tu ieteici mums sho ideju, tu arii rezisors.


ETM
es jau vareetu pachuksteet kursh ar sho lietu jau ir nodarbojies, sataisiijis iisfilmu, kas tika atziita starptautiskaa liimenii un shobriid piedalaas konkursa otrajaa liimenii, bet vai to vajag?
One winged angel
Vajadzeetu kautko taadu, lai var labi izsmieties!! Kaa es smeejos pie filmas Gamers!!! haha laugh.gif Tas bija labais, pietam shodien tuuliit braucu speeleet RPG.
Tigra2
Tie kas ir gatavi kaut ko darīt (nopietni, nevs vienkārši prikola pēc), vai negrib kautkur savākties, visu apspriest, sākums stāstam ir tikai turpinājumu nevaru rakstīt, jo trūkst informācijas, pie tam man tiešām vajag kādu, kas palīdz ar to story, scenārija rakstīšana ir līdzīga lugas rakstīšanai, pārveidot story par lugu ir viegli, lugu par scenāriju arī viegli.
Yume
tu ļoti maldies, tar to stāsta pārveidošanu lugā.
Redzi, luga ir viens, scenārijs kautkas cits. Sāc darīt pati sapratīsi.

Un runājot par live action. mhahaha, cik laicīgi, mēs ar kursabiedriem sēdējam trešdien bibliotekā un tur tapa plānos StarWars love action.. XD sanāca ģeniāli. Slaš ar plastelīna varoņiem. BTW, Obi-Van izrādījās trensvestītsar narcisisma un ekshebecionisma nosliecēm. To es laikam mūžam atcerēšos.

Bet, nu reāli, var tiešām savākties un prikola pēc nofilmēt live action, like- fan video. Pēc pieredzes varu teikt, tas ir ļoooti jautrs pasākums.
Tigra2
labi, iesākumam, lai redzētu kā mums padodas darbs gruppā wink.gif , savācamies pārģērbjamies par ... kuru anime vai filmu ir redzējuši visi, par tās chariem, bet tādu nopietnu filmu vai anime (vnk tā ko tagad rakstu būs ļoti ilgi jāraksta un gatava būs tikai pēc ziemassvēkiem, pie tam tur darbība notiek jāņos)... un varam kaut ko tādu darīt, tikai...kādam ir videokamera?
Varam sazināties caur skype? Ja kādam skype nav tad to var novilkt http://www.skype.com
(ja kas es skypā vienmēr esmu it kā not aviable, bet tā nav taisnība es vienkārši maskējos)
X_Kamui
Yeah.... es protams par mangas zimeešanu ^^
bet nu var ari kko nofilmeet, buus jautri rolleyes.gif
QUOTE(Tigra2)
... kuru anime vai filmu ir redzējuši visi, par tās chariem, bet tādu nopietnu filmu vai anime

X biggrin.gif ..................... me kamui ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.