Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Heroes
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
tihiro
Nu taa ir filma ja kaads nav redzejis tad miili iesaku noskatiities jo tik skaistu filmu biezi nenaak skatiities, tie skati ir vienkaarsi pasakaini kraasas kaa mainaas fantastiski. Padalieties iespaideim luudzu........ wub.gif
kaarleens
tu domaaji filmu hero ar jetu lii ?
Pikis
Jop šito filmu es arī esmu redzēji man patikā, jā tās krāsa filmā bij vienreizējas un atmosfēra arī. Tur vel daudz bija arī skaistu ciņas skatu viens no skaistākajiem bija manām domām uz ūdens rolleyes.gif smile.gif
kaarleens
man labaak tas kur taas sievietes kaavaas un lapas lidoja
Dzonis
vai arii skats, kad ar bultaam apshaudiija to ziimeetaaju pilseetu
ShinChan
Es vinju jau ilgu laiku velku, bet vienmeer kaut kas atgadaas (paredzeets un neparedzeets), kas traucee man vinju novilkt liidz galam. Skatiities es vinju noteikti skatiisjos, vieniigi sakiet vai ir labaaka par Ang Lee "Crouching Tiger, Hidden Dragon", kas man liidz sjim ir bijusi austrumu zobenciinju filmu etalons?
edg
QUOTE (kaarleens @ May 17 2004, 09:24 AM)
man labaak tas kur taas sievietes kaavaas un lapas lidoja

o jaa... wub.gif
Yume
Nezinu, man Hero diez ko negaaja pie sirds.. man likaas par garlaiciigu..
Kraasas smukas, dabas skati smuki.. bet kopsumaa vareeja labaak uztaisiit, ar taadu budzhetu kaa vinjiem bija..
Nu jaa, un taa legenda kas tur bija apspeeleeta, "Imperaators un slepkava" balstaas uz to pashu legendu, bet taa manupraat ir viena no labaakaam veesturiskaam filmaam, ko par Hero nevar teikt..
Bet nu tas ir mans, subjektiivs viedoklis..
edg
QUOTE (Yume @ May 17 2004, 06:07 PM)
Kraasas smukas, dabas skati smuki..

Tieshi to jau arii vajadzeeja baudiit. Sizhets mazaak svariigs, galvenais tie skati! smile.gif

Kaa angliski(japaaniski) ir "Imperators un slepkava"?
ShinChan
QUOTE (edg @ May 17 2004, 06:59 PM)
Kaa angliski(japaaniski) ir "Imperators un slepkava"?

Kam tev japaaniski? Taa ja nemaldos bija kjiiniesju filma, lai gan nee, tas bija vairaaku valstu koprazjojums. A angliski buus "Emperor & assassin". Ljoti laba filma, interesans sizjets, daudzslaanjains un nekaadu salkanu beigu, kas mani biezji vien iedzen niknumaa.
edg
Aa, pareizi kjiinieshu, doh... tongue.gif

Paldies par anglisko! smile.gif
Yume
"Im[erātors un slepkava" bija Ķīnas Korejas kopražojums. Bet filma tiešām laba, ja ir iespēja skataties. Viņu reizi pusgadā noteikti, pa TV XXI rāda. Ja redz programmā, tad skrien pēc pults un sēž skatās.
ShinChan
QUOTE (Yume @ May 18 2004, 09:19 AM)
Viņu reizi pusgadā noteikti, pa TV XXI rāda.

Vai tad? man liekas ka tur Bertolucji "peedeejo imperatoru" biezji raada, sjo es veel nebiju piefikseejis. Vinju pirms kaada pusgada pa LTV7 raadiija. Tad vinjiem bija uznaakusi kaut kaada apseetiiba ar labaam aazijas filmam (veel arii "Tabu" raadiija).
edg
Jaasaak tagad domaat, vai tikai nebuushu pa LTV7 redzeejis... kaut kaa nevaru atcereeties ne sizhetu, ne kadrus sad.gif
standby
Heroe - viena no SKAISTAKAJAM manis redzetajam filmam ever!! Riktiigi noraudajos smile.gif

liidziga (ne tik grandioza) ir Muka kardinashana (vai Pedeja muka kardinashana - diemzhel pareizo nosaukumu neatceros), bet jarekjinas ar divainam ainam un vel divainakiem sizheta pagriezieniem, par beigam nemaz nerunajot.
ShinChan
QUOTE (standby @ May 23 2004, 01:57 PM)
liidziga (ne tik grandioza) ir Muka kardinashana (vai Pedeja muka kardinashana - diemzhel pareizo nosaukumu neatceros), bet jarekjinas ar divainam ainam un vel divainakiem sizheta pagriezieniem, par beigam nemaz nerunajot.

visaadas kaardinaasjanas atminos, bet muuka nee, varbuut pastaasti ap ko sizjets groziijaas, varbuut buusju redzeejis?
standby
ShinChan, njem un tagad shito noveertee - speciali iebraucu video noma lai paskatitos pareizo nosaukumu biggrin.gif Taatad Temptation of the Monk, rezhisore Karla Loy (or something) filma, ka noproti, kjiinieshu.
ShinChan
QUOTE (standby @ May 25 2004, 07:42 PM)
ShinChan, njem un tagad shito noveertee - speciali iebraucu video noma lai paskatitos pareizo nosaukumu biggrin.gif Taatad Temptation of the Monk, rezhisore Karla Loy (or something) filma, ka noproti, kjiinieshu.

buus jaanoprovee.

Starp citu, naakam5dien (4. juunijaa) pa LTV7 raada jau sjur tur forumaa pieaukto"Tabu". Visi tie, kas veel nav redzeejusji, nelaizj garaam iespeeju. Skaists, stilizeets staasts par samuraju kaisliibaam un ciesjanaam. Un kaarteejo reizi NN nav pacenties sjai filmai pieveesrt uzmaniibu...ghrrrrr!!!!
kaarleens
pa tabu runaajot man nepatika kau kaa taa teema man tomeer bikinj riebumu udzen nu sory
ShinChan
QUOTE (kaarleens @ May 27 2004, 02:09 PM)
pa tabu runaajot man nepatika kau kaa taa teema man tomeer bikinj riebumu udzen nu sory

nu var tacju distanceeties no homosexuaalaa sizjeta un uztvert to kaa vienkaarsji labu kino, bez tam nekaadi atklaati sexuaali skati netiek raadiiiti un gejiskums filmaa nebuut nedominee.
Spectre
Heh, filma bij laba un tam sizhetam ar nebija ne vainas. A nezinu kur tur vareeja kaadu gejiskumu maniit. biggrin.gif
ShinChan
QUOTE (WhoKnowsWho @ May 31 2004, 02:09 PM)
A nezinu kur tur vareeja kaadu gejiskumu maniit. biggrin.gif

Sjo piektdien skaties uzmaniigaak, garaam nepalaidiisi wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.