Help - Search - Members - Calendar
Full Version: InuYasha: Tenka Hadou no Ken
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Kikio
Vai ir kaads, kurdh buutu redzeejis sho filmu? Angliskais nosaukums ir "Inuyasha: Swords of an Honourable Ruler" , kaut gan tas ir nepreciizi iztulkots, jo vajadzeetu buut "Inuyasha: Swords of a World Conquest". Vienu gan varu teikt - shii filma OBLIGAATI jaaredz visiem Sesumaru faniem!!! Lieliska!!!
deleted-ray
Anime jeb mākslas filma???
Kikio
QUOTE(Ray @ Nov 30 2005, 13:05)
Anime jeb mākslas filma???
*


Pilnmetraazhas anime, 2003. gada. Labaakaa no liidz shim uznjemtajaam.
deleted-ray
Nu tad ne tajā sadaļā, jo šeit ir runa par filmām, par animi ir augstāk, bet tik un tā gabals bija labs smile.gif Nez kad būs noslēdzošā OVA.
Tigra2
Es arī gaidu noslēgumu.Un es kā Sesshomaru fane saku, ka smukiņā demona vārds nav Sesumaru, bet gan Sesshomaru, ja lasa mangu tad Setsushomaru. Bet nenoliegšu šī animes mākslas filma tiktiešām bija super. Un tā dziesma, kas skanēja beigās, arī forša, no galvas jau zinu.
Hikaru
QUOTE(Kikio @ Nov 30 2005, 12:53)
Vai ir kaads, kurdh buutu redzeejis sho filmu? Angliskais nosaukums ir "Inuyasha: Swords of an Honourable Ruler" , kaut gan tas ir nepreciizi iztulkots, jo vajadzeetu buut "Inuyasha: Swords of a World Conquest". Vienu gan varu teikt - shii filma OBLIGAATI jaaredz visiem Sesumaru faniem!!! Lieliska!!!
*


Esmu redzējis visas četras filmas. Ne tikai šo trešo. Un man lieliski patika visas četras. tongue.gif
lastguru
QUOTE(Tigra2 @ Nov 30 2005, 15:31)
Sesshomaru, ja lasa mangu tad Setsushomaru.

emm... iisteniibaa vinjsh ir sesshoumaru (殺生丸, jeb せっしょうまる - pilniigs (noziimee "perfekts", "tiirs") dziiviibas izniicinaataais; to izrunaa ar garo ō "ou" vietaa). bet tas "setsushomaru" ir no nezinaashanas, liidziigi kaa saka "tetsusaiga", kad pareizaa izruna ir "tessaiga". lieta taada, ka 'っ' (mazais "tsu") simbols kalpo lai dubultotu naakamo liidzskani.

P.S. filma man arii paika.
RahXephon
O jaa esu redzeejis visas 4tras InuYasha filmas, taas bija prosta superiigas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.