Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Memoirs of a Geisha
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Sayuri
Pasaule gaida slavenās Artura Goldena grāmatas "Memoirs of a Geisha" ekranizāciju. Tas ir stāsts par kādu meiteni Chiyo jeb Sayuri, kam liktenis lēmis kļūt par geišu, par sarežgījumiem un par mīlestību. Par to, cik liktenis ir nozīmīgs mūsu dzīvē un, ka nav nejaušību. Grāmata ir pasaulē atzīta un populāra, ieteiktu to izlasīt, īpaši tiem, kas vēlas vēl vairāk uzzināt par Japānas kultūras īpatnībām.

Filmai vajadzētu būt grandiozai un mākslinieciskai, vismaz tā var spriest pēc treilera. Ar nepacietību gaidu, kad to varēs skatīt Latvijas kinoteātros.

Links, kur var apskatīt treileri => http://www.sonypictures.com/movies/memoirs...isha/index.html
Link => http://www.imdb.com/title/tt0397535/
Link => http://www.helloziyi.us/Movies/memoirs-of-a-geisha.htm

Un daži screenshoti:
imageimage
imageimage
image


Sayuri
Tagad jau ir pieejams arii torrents ar DVD ripu http://isohunt.com/download.php?mode=bt&id=7781681

Vispaar jau graamata ir labaaka, bet nu tie, kas nav lasiijushi, gan jau filmu veertees pozitiivi. Japaanas faniem anyway jaaredz happy.gif
Sushi
Baigi daudz faili tajaa torentaa. Bet jaanokachaa. Riktiigi gribaas redzeet, jo shaadas filmas man ir cienjaa. happy.gif
Sayuri
QUOTE(Sushi @ Dec 30 2005, 19:52)
Baigi daudz faili tajaa torentaa. Bet jaanokachaa. Riktiigi gribaas redzeet, jo shaadas filmas man ir cienjaa. happy.gif
*



Tas nekas. Ja tev ir winrar, ta vienk extractee no katra diska pirmo failu tb pride-geisha-xvid-cd1.r00 un pride-geisha-xvid-cd2.r00 Winrars pats atextraktos pilnos avi failus. wink.gif
Sushi
Njaa ir ir. Bet es no taa neko nesaprotu. Jaasauc teetis paliigaa! biggrin.gif
silk
Es noteikti gribēšu noskatīties šo filmu, kaut vai tāpēc, ka galvenajā lomā ir Ziyi Zhang. Manuprāt, viņa ir ļoti laba aktrise...viņa katrai filmai prot piešķirt dzirksti(House of Flying Daggers, Jasmine Women, The Banquet) ~
misty_moonlight
Ir skataama shii filma. Man jau patika laugh.gif
Vieniigi kaut kur lasiiju, ka veesturnieki diezgan kritizee filmu, jo esot daudz neprecizitaates, arii fakts, ka galveno lomu speelee kjiiniete, bet nu tas jau nekas. Un jaa nedaudz traucee tas, ka runaa vinji lauziitaa anglju valodaa. tongue.gif
Graamatu neesmu lasiijusi, bet pienjemu, ka taa vareetu buut stipri labaaka. cool.gif
mapet
naaaae... man gan nepatika, pirmkārt jau dēļ angļu valodas ar akcentu. un arī pati filma nelikās interesanta. gan jau grāmata ir labāka.
kaarleens
ne prikesh holiwudas ok Gabals protams ar saldajaam beigaam, bet filmas leenais ritums man patika. Cepuri nost Sayuri ljoti skaista izskatiijaas. Briinums, ka lv pa shito filmu neviens neko iipashu nezin, bet gan jau Naumanis un Rietuma tautu apgaismos
Shinya
OMG, vinjiem ir filma?Ej nost... blink.gif
Es tikko biju no omas nosp...erm...aiznjeemusies graamatu lai briivlaikaa izlasiitu, vnk dieviiga tongue.gif...
Nu tagad es gribu redzeet filmu dry.gif *iet atbriivot vietu datoraa*
Kaadeelj galvenajaa lomaa ir kjiiniete, kaads nezin? blink.gif dry.gif
(Un btw, kaads nav redzeejis to graamatu kaadaa graamatniica?nevaru atrast... huh.gif )
WinK
Super ko lai vairāk saka!! Filma vnk kapitāla pirms dažām stundām nostījos un vēl tagad esmu patīkami apstulbusi!=))
Kenshin
itamais buushot CCP^^)
Tomoko
Noskatiijos ZE dienaa forum cinemas.. ja nebuutu saakumu nokaveejusi, viss buutu ok! happy.gif shii filma ir taada, ko manupraat nevar tik aatri piemirst.. Muuzika..aktieri.. dotu 9 balles no 10! Manupraat filma tieshaam ir izdevusies! (Man riebjas, ka no manas klases 89% uzskata, ka geishas ir japaanju mau... noskatiisies filmu un sapratiis varbuut ko vispaar noziimee vaards geisja.. ) Manam braalis joprojaam labaak patiik peedeejais samurajs tongue.gif!
Blackout
QUOTE(Tomoko @ Feb 24 2006, 20:54)
Noskatiijos ZE dienaa forum cinemas.. ja nebuutu saakumu nokaveejusi, viss buutu ok! happy.gif shii filma ir taada, ko manupraat nevar tik aatri piemirst.. Muuzika..aktieri.. dotu 9 balles no 10! Manupraat filma tieshaam ir izdevusies! (Man riebjas, ka no manas klases 89% uzskata, ka geishas ir japaanju mau... noskatiisies filmu un sapratiis varbuut ko vispaar noziimee vaards geisja.. )  Manam braalis joprojaam labaak patiik peedeejais samurajs tongue.gif!
*



es ar biju ZE dienaa.. wink.gif bet filma tieshaam ir gruuti piemirstama ;D Runaajot par to, ka teeloja kjiiniete.. Es praktiski domaaju taa labaak. Kjiinieshiem ir shauraakas acis, tas padara geishu labaaku.. nu nezinu, man patika.. Un iisti atshkjiriibu nevareeja pamaniit. mana klase ar domaa ka geishas ir japaanju mau... >.> tieshi taa pati situaacija.. nu labi ne filmu, tas paaraak daargi ;D bet biblioteekaa ir graamata "japaana krustaam shkjeersaam", tur ir maza dalja par geishaam, samurajiem un njindzaam.. bet patieshaam daudz info.. es dotu 9.99999999/10 shai filmai XD
+Chibi+
Ah, nu noskaņa filmai bija ļoti laba. Skaistas krāsas, Hatsumomo atveidotāja bija vienkārši lieliska, operatora darbs tās pavājš, t.i. normāls, nothing special.

Heh, no vēsturiskās puses... Nu es nesākšu. laugh.gif Neprecizitātes jau daudz, bet ko tur.. Var jau uz to aizvēŗt acis. *cough*


Man nepatika, ka viņi tik maz runājā japāniski. Nu come on... Kas tās par geišām, kas murmulē in engrish. Un kā Sayuri ar to amerikāni sarunājās? Viņai ko, pēkšņi izcilas angļu val. zināšanas parādījās? Bwah.


Bet īstenībā jau man patika, tikai režisora amerikāniskā izcelsme stipri durās cauri tai noskaņai.
murasaki
graamata bija lieliska, lasiiju sen, bet veel tagad atceros detaljaas. un filma - saliidzinot ar graamatu - nu taa so, so, bet pati par sevi vistotalj jauka. iesaku. beigas iespeejams paaraak laimiigas un storijs arii diezgan nereaals, bet tas piederaas pie lietas un ir ok. aktieriem - visu cienju.. biggrin.gif
Shinya
QUOTE(Tsukama @ Feb 25 2006, 12:12)
Runaajot par to, ka teeloja kjiiniete.. Es praktiski domaaju taa labaak. Kjiinieshiem ir shauraakas acis, tas padara geishu labaaku..
*



Neliela atkaape no temata, bet nu cik esmu noveerojusi japaanji parasti ir bik smalkaaki un acis viniem ir sauraakas nekaa kiinieshiem..vai tad ne?...vai nu es tieshaam ko jaucu...
Bet nu filmu gan es gribu redzeet, tikliidz vareeshu tongue.gif
-kumori-
Es ar lielam ceribam noskatijos filmu, bet mazliet par daudz cereju. Filma bez shaubam ir lieliska. Skaisti skati, apgerbs, pat kustibas, bet man likas, ka ta filma parak ilgi velkas, mazas geishas berniba vilkas pa pus filmu, un es vel cereju, ka filmai bus nelaimigas beigas... Bet neka nebija... Nekas... Filma vienalga bija smuka, vismaz acim bija kur piedurties un pabrinities.
kaarleens
Re kur arii shii filma liidz LV kino atnaaca cool.gif
kahi
ļoti patika filma!! šodien noskatījos, vēl joprojām esmu tādā kā apātijā!! sižets vēl tā, bet krāsas un aktieri uz 10nieku!! labais, ka aktieri ir jau pazīstami! ļaunā vecene izskatījās uz mata kā viena no ''hell girl''! smukas beigas, bet garums ne pa knapu - bišķ vairāk par 2h! un tērpi...ahhh!!! ma tikko daleca, ka šī topika veidotājai ir vārdā Sayuri- kā pseidonīms filmā galv. varonei!! smuki!!

tomēr visvairāk patika sakuras...šitās krāsas!!!!!
Madara
skaista filma, ko lai saka. man patika. happy.gif
Lucy
Es gan sho finmu neesmu redzeeejusi, bet ienaacu izstabaa kad mamma un teetis to skatiijaas... biggrin.gif no saakuma likaas baigi labaa.. rolleyes.gif cool.gif

P.S. Man teetis peectam teica :" Mums tewi jaasuuta uz geishas skolu!!"

image

image


biggrin.gif rolleyes.gif
Shinya
Sodien BEIDZOT to filmu redzeeju... laugh.gif
Nu biju mazliet viilusies saliidzinaajumaa ar graamatu, bet ne tik ljoti... tiiri taa neko... filma jau laba... tongue.gif Ar nelielaam atkaapeem, bet nu minimaali... 9 no 10 taa teikt... tongue.gif
Kaede
Cik esmu dzirdējusi no citiem, tad, ārkārtīgi laba filma šī esot, bet pati nekādi nevaru saņemties aiziet. Trakerī redzēju, bet tas bija formāts, kuram, ja nemaldos, vajadzēja pleijewirīti k-kādu. Nez, vai ir vērts iet?! rolleyes.gif
Shinya
Nee kopumaa filma ir laba, taadeelj ir tieshaam veerts aiziet un redzeet it iipashi, ja veel nav nekaada priekshstata par to kas ir geisha, bet ja ir,vienalga interesanti... tongue.gif
Spectre
Filma ir tā vērta noskatīties vajag.

Bet nu amerikāņu roka ir jūtama daudzām detaļām kam vajadzētu vairāk pievērst uzmanības tika parādītas pavirši.

P.s. Kas tur teicās par tām acīm u.t.t. galvenā aktrise tik tiešām ir Ķīniete nevis Japāniete ...

Anyway noskatīties vaig, ja neesat redzējuši.
Sushi
Jā, es arī noskatījos to filmu. man riktīgi patika. Gaisotne bija laba un aktieriem arī ne vainas (tikai žēl, ka galvenā varone nebija japāniete...). Njā, bija jūtams mazais amerikānīgums, bet varēja iztikt. Filma noteikti ir skatīšanās vērta..
monk
Es ar to filmu noskatiijos pirms kaada laika. Filma likaas jauka. Tikai taas beigas taadas sasteigtas un neprasmiigas.
kahi
tiešām! tas skūpsts nebija, kur bija vajadzīgs, man šitā doma jau ilgi sēž aknās! pārāk ātri viss atrisinājās, varbūt producenti saprata, ka neiekļausies filmai dotajā laikā, tāpēc apgraizīja to pavisam.. dievs nedod, ka viņi šo kļūdu pieļaus vēlreiz!
Tigra2
pirmā daļa bija kolosāla - 10 balles - , nju tas ir liidz tam karam..., tad viss aizgāja kā filmā par kurtizāni, totāls špikojums...biju vīlusies.
bet dēļ pirmās puses vien vērts nenožēlot tās 2 ar kautko stundas, ja tie producenti nebuutu taa beigas sasteiguši tad tā arētu buut gadsimta superfilma.
Nirvana
Cik nu esmu dzirdeejusi tad japaanietes japaanju filmaas teelo kjiinietes, jo vienkaarshi nav labi paziistamu un talantiigu japaanju aktrishu.

Bet pati filma pa pirmo. Sizhets, kaa jau daudzi saka, paaraak sastiepts, bet tas jau to filmu daudz sliktaaku nepadara. Vispaar tika skaisti paraadiits, un arii veelamais efekts, manupraat, tika panaakts.
Un jaa, kurpes ar milziigajaam platformaam ir uuber alles.
lilion
Noskatījos pašu filmu pirms mēnēša sava datorā . It kā jau patika, bet man aizvien ir sajūta ka šajā filmā kaut, kā trūkst tikai es īsti neznu kā unsure.gif
Shinya
Hmm trukst varbut tapec, ka filmas veidotaji ir meginajushi tvert to domu bet njemot veeraa ierobezoto raadiishanas laiku ir naacies sho to saiisinaat panjemt nonjemt un luuk beigaas mazliet kaut kas nevietaa pamainiits... ph34r.gif
Ragana
Nu filma ir neapšaubāmi laba, kaut arī tas tomēr ir amerikāņu ražojums, amerikānisks un ar visādām neprecizitātēm, taču to visu var piedot, jo savu mērķi tā filma ir panākusi - parādījusi, ka geišas nav nekādas m*****.
wisky
Es redzēju filmu angļu valodā. Bija diezgan grūti saprast ko tie japāņi tur saka, jo viņiem tāds akcents...
Filma bija tīri tā neko, bet grāmata man patika desmit reizes vairāk.
Shinya
Es gan teiktu ka shini filma vinju izruna vel bija tiri laba un vareja vel normali visu saprast..nu salidzinoshi ar citiem dzirdetiem engrish, bet nu lab tas jau ka kuram...
Un par gramatu piekritu, bet man uzpeldeja tads jautajums- kads nezin kur gramatas autors smelies sho ideju, vai tas ir izdomajums vai ari geishas atstastijums? (just intereses pec) rolleyes.gif
Sayuri
QUOTE

Un par gramatu piekritu, bet man uzpeldeja tads jautajums- kads nezin kur gramatas autors smelies sho ideju, vai tas ir izdomajums vai ari geishas atstastijums? (just intereses pec) rolleyes.gif


Cik zinu, A.Goldens ir interveejis 2as geishas, kuras vinjam staastiija par savu dziivi. Balstoties uz visu staastiito arii sarakstiita shii graamata. Peec graamatas publiceeshanas vinjsh kaadaa intervijaa bija piemineejis geishas vaardu (Mineko Iwasaki), kura bija vinjam paliidzeejusi graamatas izveidee. Bet taaa kaa Japaanaa geishaam nerakstiits likums ir neko neizpaust par saviem klientiem un vispaar par geishu privaato dziivi, tad vinja savaa dzimtenee tika par to nopelta, dazhi draugi pat piedaavaaja vinjai beigt dziivi ar seppuku. Tad vinja iesuudzeeja Goldenu tiesaa. Peec tam uzrakstiija savu graamatu kaa autobiograafiju "Geisha, A life" , it kaa lai atspeekotu Memoirs of a Geisha neprecizitaates, ko rakstot Goldens pieljaavis.

http://www.youtube.com/watch?v=ngSWyBn5Jq8 <--- Linkaa redzama intervija ar M.Iwasaki un A.Goldenu un veel dazhas interesantas lietas ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.