Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sniega diena
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2
Tigra2
Man ar māsu ir tāds paradums. Pirmo dienu, kad ir sniegs mēs nosvinam. Un es tā iedomājos varbūt mēs visi varētu te iepostot dažas savas bērnības fotogrāfijas ar sniegu, jo bērnībā vairākums sniega dienās tik tiešām uzvedās kā svētkos. Nu vismaz es noteikti.

image
Es un manas māsas. (Es esmu tā ar to sarkano cepurīti)


P.S. Ja nu kautkādā mistiskā gadījumā šāds topiks jau pastāv, tad dzēsiet ārā.
Taka
Tā izskatās manā pusē šodien:

image


image
Nuin
Un tā izskatās manā pusē šodien.

image

image
ShinChan
kaut kāda ņirgāšanas, visiem ir, bet man Vidzmes augstienē nekā
bubu
Lai gan pats tikko pamodos, bet nu man pa logu izskatās šādi:
image
Agrāk no rīta gan jau, ka bija smukāks skats...
Taka
QUOTE(ShinChan @ Nov 18 2005, 14:51)
kaut kāda ņirgāšanas, visiem ir, bet man Vidzmes augstienē nekā
*


Toties Tev visilgāk saglabāsies pavasarī...
Kaede
Šodiena paties ira burvīga! Visur tā sasnidzis!!! Tik skaisti! Forshi!!!
bubu
Nav forši gan... Par maz līst lietus. Ja lītu normāli - tad gan būtu forša diena.
ShinChan
QUOTE(bubu @ Nov 18 2005, 16:41)
Nav forši gan... Par maz līst  lietus. Ja lītu normāli - tad gan būtu forša diena.
*


... un pa nakti vēl tādu sulīgāku mīnusiņu
Tigra2
QUOTE(ShinChan @ Nov 18 2005, 17:49)
QUOTE(bubu @ Nov 18 2005, 16:41)
Nav forši gan... Par maz līst  lietus. Ja lītu normāli - tad gan būtu forša diena.
*


... un pa nakti vēl tādu sulīgāku mīnusiņu
*



Un vēl labāk ja naktī būtu kārtīgs sals, kas saglabājas arī pa dienu un ledum pa virsu uzsnieg sauss sauss sniedziņš. Cik forši būs nogāzties wink.gif
Dero
Varbuut ar manu muti runna miegs, bet shoriit peec 2 neguleetaam naktim dodos maajaas, izejot uz ielas skatos saacies neliels putenis, da veel trakaak jau nevar buut, bet tomēer vareeja, atnaakot māajaas visi pirksti bija burtiski zili, aiz apkakles neskaitaamas reizes bija aizkritis sniegs. tongue.gif
X_Kamui
QUOTE(Angelic @ Nov 18 2005, 16:12)
Šodiena paties ira burvīga! Visur tā sasnidzis!!! Tik skaisti! Forshi!!!
*


Un auksti ^^ bet tomer forši....
Righorn
ar ziemu un aukstumu man saistaas tiekai divas lietas ziemassveetki un hokjis, ko joprojaam gaidu cool.gif !
Sushi
Nee! Negribu iipashi bojaat sho topic, bet man riebjas sniegs!!!
Ziema man patiik, bet ne sniegs... lai gan... visi taapat ziemu nevar iedomaaties bez sniega (es domaaju sheit, Latvijaa)...
Man shii diena bija prieciiga tikai taapeec, ka draudzenei bija dzimshanas diena... rolleyes.gif
sipps
ziema ka tada ir viens drankigs gadalaiks un vel tas sniegs un augstums un tumsa kas vispar var but sliktaks par ziemu? ja nnu vienigi ziema aizpolara loka,bet tad jau vienalga ziema vai vasara viss viens.

nost ar ziemu
Tigra2
Izskatās, ka tas arī bija viss, ziema beigusies, atkal ir tizls nenoteikts laiks, bez drusciņas sniega. Uz ziemassvētkiem atkal sniedziņa nebūs un martā atkal būs dry.gif Bet tāda ir dzīve...
ShinChan
Man pret ziemu nebūtu iebildumu, ja vien mums to kāds dotu. Līdz šim ir bijis viss kas tikai ne normāla ziema, kaut kāds slapjš sniegs, tad atkala, tad atkal dubļi, tad kaut kāda nenosakāma šlura nāk no gaisa. Un ja kāds vēl muldēs par to, ka nav nepiemērotu laika apstākļu tikai nepiemērots apģērbs, gāzīšu pa purnu. Nafig tādu ziemu.
Tigra2
Viss dēļ globālās sasilšanas. Ja mēs visi apvienotos, tad spētu apturēt to. Bet to jau neviens nedarīs... Ja kāds vēlas izbeigt globālo sasilšanu tad ir daži risinājumi. Vispār man liekas, ka ja vismaz puse otakiešu ķertos tam nopietni klāt, tad tas arī iespējams tiktu pārtraukts. Jo katrs no mums viens pats neko daudz neevarētu, bet visi kopā... patiesībā pat tad ja mūsu ir tik cik esam mēs varam izdarīt daudz. Ja kāds vēlas palīdzēt glābt pasauli, lai sūta man PM. (Tas tik tizli izklausas, bet es gribu mēģināt, jo ja pat izgāzīsimies, tad vismaz ar mierīgu sirdi, jo daudz ļaunāk ir sēdēt rokas klēpī salikušiem)
edg
Globaalo sashilshanu veicinaat, lai ziema nebuutu vispaar! Uraa!
Tigra2
Edg tu bišķi t';a kā nesaprati sekas. Mēs visi pazudīsim un apsprāgsim, nevis ziema. Bet ziema arī un vasara arī un vispār viss, kas uz šīs planētas dzīvo. Pie tam ja mēs aizvāktu rūpnīcas un sastādītu vairāk kokus un neaudzētu cūkas un govis tad tas viss slānis(tik daudz no tā kas būtiski ietekmē klimatu) 20 gadu laikā pazustu. Jebkurā gadījumā globālā sasilšana tad pārtrauktos. Bet mums gan būtu jānodarbojas ar lauksaimniecību un jāpārtiek no putnu gaļas, olām un dārzeņiem, augļiem.
Un lai izglābtu ekosistēmu no plastmasas paliekām jāizdomā kā pavairot arhibaktērijas un tās arī veiksmīgi jāpavairo.

Rīcības plāns.( tas ir jādara.)
1.Otakieši pakļauj pasauli
2.Iznīcina rūpnīcas
3.Pavairo arhibaktērijas
4.Ievieš animi par globālo ticību!
5.Un tad varam biggrin.gif muhahahahahahahaha
Aven
QUOTE(edg @ Nov 29 2005, 21:29)
Globaalo sashilshanu veicinaat, lai ziema nebuutu vispaar! Uraa!
*


Liels tef FUI! fui fui fui!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif kaa taa var runaat, ja nezinaaji tad cilveeka vaardiem ir milziigs speeks, pirms ko veelies, rittiigi to apdomaa vai tieshaam to veelies. ne nu protams ja buus globalaa sasil6ana nebuus ziemas plusinsh(tev) bet ar laiku nebuus dziiviibas uz zemes- miinusinsh(mums visiem) tak shto apdomaa veelreiz un veelies isteenu veeleeshanos.. FUI tongue.gif biggrin.gif
ShinChan
QUOTE(edg @ Nov 29 2005, 21:29)
Globaalo sashilshanu veicinaat, lai ziema nebuutu vispaar! Uraa!
*


second that biggrin.gif

Ko ņaudat, viss iet savu dabīgo ritējumu, kam lemts cepties tas cepsies...un kopā takš jautrāk
Tigra2
QUOTE(ShinChan @ Nov 29 2005, 23:22)
QUOTE(edg @ Nov 29 2005, 21:29)
Globaalo sashilshanu veicinaat, lai ziema nebuutu vispaar! Uraa!
*


second that biggrin.gif

Ko ņaudat, viss iet savu dabīgo ritējumu, kam lemts cepties tas cepsies...un kopā takš jautrāk
*


Tev arīpublisks fui biggrin.gif
Jackal
QUOTE(Shumins @ Nov 29 2005, 22:21)
Driiz palielinoties karstumam izkusis antarktiida...daudz apluudiis...izzjuus amazone un izkaltiis tropu muuzja mezji...bet veel var dzivot...tad tropu mezji no sausuma, kaa spanijas kruumi, aizdeksies un tad gan vaaks klaat...
Uzsils okeans un saaks izgarot okeaana legjendaaries pasleeptie metaana kraajumi, kas tagad zem uudens labi iekonserveeti...atmosferaa temperatura nav izturama un metaans piepilda visu...game over...


Varētu palūgt precīzu datumu vai aptuvenu mēnesi, lai es zinu kad man mest pie malas visus darbus paņemt bankā kredītu un iet atzīmēt šīs jaukās pasaules galu! huh.gif
Tigra2
QUOTE(Shumins @ Nov 30 2005, 00:02)
QUOTE(Jackal @ Nov 29 2005, 23:50)
Varētu palūgt precīzu datumu vai aptuvenu mēnesi, lai es zinu kad man mest pie malas visus darbus paņemt bankā kredītu un iet atzīmēt šīs jaukās pasaules galu! huh.gif
*



Mums veel buus ko straadaat liidz pensijai...taaka nav ko steigties...;P
Un ja Tigra izdomaas veel ko uzsaakt, tad prieku ar krediitu teereeshanu nebuus dry.gif
Buus vien jaastraadaa...Lai vareetu beerniem uz zemassvetkiem uzdaavinaat sniegu...
*


Ok. tādā gadījumā izaugšu liela un izveidošu kupolu zem ūdens, tad izlaidīšu pa pasauli bad viruss un, lai visi nosprāgst, pajiņkas un labiņos Otakus ņemšu kupolā un loti daudzus japāņus arī. Un tad paziņošu tev pa PM dienu pirms tā kad izlaidīšu vīrusu.

Ko es te runāju, laikam par resident evil safanojos.
Sushi
Nee.. vajag vnk izniicinaat snieguuuu!!!
Tigra2
Nu vispār es skaidri nesaprotu termina nacisms definīciju, tapēc tagad domāju, vai man uzbrauca vai ne.
Nu bet padomā loģiski kādā veidā tad lai kaut ko izmaina, es apzinos savu bezspēcību starp šiem- amerikāniskā tipa domātājiem, kas domā tikai par to lai pašam būtu labi un nesataucas, ka pirms sekundes izmirusi kāda augu suga, ka pirms sekundes izmirusi kāda dzīvnieku suga. Galvenais lai pašam būtu labi, pie vienas vietas, kas notiks ar pēcnācējiem, pie vienas vietas, kas vispār notiks! Tas tiktiešām ir vienkārši pretīgi.
Tu gribi teikt, ka tev patīk staigāt pa smiltīm, kad tev pēkšņi kājā ieduras stikla gabals. aiziet peldēties un izlienot ārā konstatēt, ka tev sānā iedūrusies šļirce. Un vēlāk konstatēt ka tev ir Aids. Vispār kolosāli. Domu gājiens - ai nu labi, nomiršu jauns, vismaz reimatisma nebūs!
Padomā kā ir labāk. Dzīvot vai mirt? Tas ir atkarīgs tikai no mums, ja mēs izvēlamies dzīvot, tad mēs varam kaut ko darīt, ja mirt, tad vairs neko.
Jāmēģina izveidot biotopu uz marsa, vismaz daži varēs izdzīvot...

Vai arī es kļūšu par teroristu un uzspridzināšu visas rūpnīcas. Un tiktiešām būšu nacists(pasakiet lūdzu kāds ko tas vārds nozīmē)



Varbūt ums venkārši jāpārvācas uz tropiem? Problēma ar aukstumu un pretīgo laiku atrisināta. Man ir teorija kā padarīt sahāru par normālu auglīgu augsni. Tur zeme lēta nopirksim zemi un sāksim saimniekot. Sadalīsim pienākumus dzīvosim In hidden vilage of sand, puse ies rūpnīcas spridzināt, puse rūpēsies par saimniecību, pātiksim no banāniem un datelēm, kokosriekstiem arī un būsim viena liela laimīga teroristu ģimene, dabas mīļotāji, Kas skatās anime.

Man vispār bija tāda doma katrā klimata joslā irīkot Otaku hidden vilages. Un es izdomāju kā varētu uztaisīt mašīnu, kas nekaitē dabai. smile.gif


P.S. Idejas kā mājas, uzzīmē un dzīvo.
One winged angel
Juus visi esat traki... Kaapeec jums nepatiik sniegs??? Sniegs ir labs, sniegs ir auksts, ar sniegu var sapikot kaadu kameer shis sakjer gripu un dabuu neskaitaamus zilumus... taadejaadi izniicinot cilveeci MUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA!!! Es atvainojos, es aizraavos, t.i. es gribeeju teikt sniegs ir labs un tas rada muusos prieku(lielaakajai daljai) ... Tas te attiecaas uz Sushi!
Ko es gribeeju teikt... Kaapeec tikai Labos Otaku laidiis tai kupolaa iekshaa, kaapee nedriikst ljaunpraatiigus maniakus kaa es, un Tigru ar jo vinja izlaizh to viirusu!!! Un runaajot par to te jau ir aizgaajis offtopaa, tikai Sushi meegjina saglaabt topiku

Edit peec tigras posta: Jaa spridzinam ruupniicas!!!!!
Tigra2
QUOTE(One winged angel @ Nov 30 2005, 01:00)
Juus visi esat traki... Kaapeec jums nepatiik sniegs??? Sniegs ir labs, sniegs ir auksts, ar sniegu var sapikot kaadu kameer shis sakjer gripu un dabuu neskaitaamus zilumus...  taadejaadi izniicinot cilveeci MUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA!!! Es atvainojos, es aizraavos, t.i. es gribeeju teikt sniegs ir labs un tas rada muusos prieku(lielaakajai daljai) ... Tas te attiecaas uz Sushi!
Ko es gribeeju teikt... Kaapeec tikai Labos Otaku laidiis tai kupolaa iekshaa, kaapee nedriikst ljaunpraatiigus maniakus kaa es, un Tigru ar jo vinja izlaizh to viirusu!!! Un runaajot par to te jau ir aizgaajis offtopaa, tikai Sushi meegjina saglaabt topiku

Edit peec tigras posta: Jaa spridzinam ruupniicas!!!!!
*



Sniegs ir labs tikai drīzumā mēs vairs to nedabūsim, tapēc arī te iet runa par globālo sasilšanu. Pie tam te Spams sakarā ar to nenotiek, jo topics ir domāts arī diskusijām par globālo sasilšanu. smile.gif
Un ja nu gadījumā tāds kupols būs tad psihus arī ņemam, neņemam tikai amerikāniskā tipa domātājus, slepkavas. Pervertus mēs arī ņemam.
aivvv
tiessaam nezinu kaada velna peec bet man radaas taada pastuulba ideja izteikt arii savas domas par sso ziemas aizsaakumu kas ssobriid ir manaams latvijaa

nju tas izklausaas apmeeram taa visa eiropa mocaas un baidaas no sniegputenniem kad tas atnaak pie mums mees atveram ziemassveetku tirdzinnu vecriigaa un izdzenam beernus dziedaat vai tas ccista nav vienkaarss kolosaali biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif uzliekam savdabiigu miiksto eiropai un priecaajamies par sniedzinnu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tigra2
QUOTE
P.S. Tigra2 ja interesee shaadas lietas kaa savaldiit pasauli un dziivot "laimiigi" iesaku tev novilkt Scrapped princess...Tur arii bija kaut kas analogs...
Bet vispaar naakas secinaat, ka Animes kurina vardarbiibu ph34r.gif


Jā, nenoliedzu, es sāku no pacifistes kļūt par nacistu!!!!
Naktīs gaudoju! Staigāju pa jumtiem(vienu mlaiku biju mēnessērdzīga) . izgatavoju granātaas. Izgatavoju indes. Izgatavoju arī zāles, kā nekā esmu dziednieces mazmeita. Nodarbojos ar visādām raganu padarīšanām, māku pāris afrikāņu lāstu! Māku izsaukt garus u.c. Pie tam vēl ticu dievam. blink.gif
Vienvārdsakot es esmu kautkāds psihs!

P.S. Shumin, ja jau tu esi lietuvēns, tad apvainoties uz tevi nav jēgas. Viss kārtībā, cilvēku terorizēšana nav nemaz tik slikta nodarbošanās. smile.gif

QUOTE
nju tas izklausaas apmeeram taa visa eiropa mocaas un baidaas no sniegputenniem kad tas atnaak pie mums mees atveram ziemassveetku tirdzinnu vecriigaa un izdzenam beernus dziedaat vai tas ccista nav vienkaarss kolosaali biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif uzliekam savdabiigu miiksto eiropai un priecaajamies par sniedzinnu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Tieši tā, kā nekā esam viena reti forša zemnieku tauta. Nevis smalki franču kundziņi.
NOAR
Es ieniistu sniegu. Es ieniistu ziemu.
Vieniigais, kas man laika padariissanaa patiik, ir globaalaa sasilssana.
Tigra2 - saderam, ka tev neizdosies aptureet globaalo sasilssanu.

Cilvēks te ir 'nnepri4om'. Daba sarazzo vairaak CO2, kaa cilveeks to jebkad speetu.

Taas kupola, ciemu, teroristu idejas atbalstu. Uzskatu ka kaa nestandarta teoreetikkis vareetu paliidzeet, tikai nopietnu grupu vajag.

Ps:
closedeyes.gif Izaugssu liels - uztaisiissu ruupniicu, kas razzo CO2. closedeyes.gif
biggrin.gif
Tigra2
QUOTE(NOAR @ Dec 8 2005, 18:12)
Es ieniistu sniegu. Es ieniistu ziemu.
Vieniigais, kas man laika padariissanaa patiik, ir globaalaa sasilssana.
Tigra2 - saderam, ka tev neizdosies aptureet globaalo sasilssanu.

Cilvēks te ir 'nnepri4om'. Daba sarazzo vairaak CO2, kaa cilveeks to jebkad speetu.

Taas kupola, ciemu, teroristu idejas atbalstu. Uzskatu ka kaa nestandarta teoreetikkis vareetu paliidzeet, tikai nopietnu grupu vajag.

Ps:
closedeyes.gif Izaugssu liels - uztaisiissu ruupniicu, kas razzo CO2. closedeyes.gif
biggrin.gif
*


Ja runa būtu tikai par sasilšanu, es neko nedarītu. Runa ir par kaut ko vairāk. Tev tiešām vajadzētu par to vairāk uzzināt, jo ja tu atbalsti oglekļa uzkrāšanos atmosfērā tad tu:
1.Par globālo sasilšanu diez ko daudz vis nezini
2. Atbildēji šai topicā, lai uzkrātu postu skaitu un neizlasīji iepriekšējos postus.
3. Esi idiots(ja jau zini visu, kas notiek sakarā ar globālo sasilšanu, un tikmuntā atbalsti)
Kazuki
ziema kaa taada man nepatiik. auxc. pirksti un ausis salst, luupas spreegaa. un ja veel uzmetas kaada auxtumpumpa tad tas ir kronis visam. dry.gif
bet jaaatziistas ka ziemai ir arii sava labaa puse. piemeeram ja tu savaac veselu draugu un pazinju baru un tad ej uz kalna braukt ar deeli vai vienk taapat patizloties. tas ir jautri biggrin.gif
Janus
Sniega diena ir forsi it ipasi, ja tu tad vari visu dienu sedet otaku un luret Anime biggrin.gif
Tigra2
Un pa to laiku zem tiltiem un maajaas bez apkures nosalt daudz cilveeku...

visam ir savas ēnas puses. Piemēram Siltajās zemēs no siltuma dūriena aiziet bojā daudzi cilvēki. Tiktiešām labi nav nekur, tapēc dažu prātos tika radīta tāda abstrakta zeme Paradīze, kur valda mūžīgais pavasaris.
aigarius
QUOTE(NOAR @ Dec 8 2005, 17:12)
Vieniigais, kas man laika padariissanaa patiik, ir globaalaa sasilssana.
Cilvēks te ir 'nnepri4om'. Daba sarazzo vairaak CO2, kaa cilveeks to jebkad speetu.
*



Šobrīd atmosfērā ir par 18% vairāk CO2 un pārēju siltumnīcas gāžu nekā tur ir bijis vairāk nekā 4 miljonu gadu laikā (atzīmēsim, ka ledus laikmetu cikls ir tikai ~100 000 gadu). Pirmo reizi pa 4 miljoniem gadu atkūst Sibīrijas mūžīgie sasalumi, kas nākošos x gadus atmosfērā izdalīs tik daudz papildus CO2, cik cilveks var tikai 5*x gados saražot (t.b. glābties samazinot CO2 emisijas jau varētu būt par vēlu).
Turklāt varu tevi vēl iepriecināt ar to, ka, visticamāk, Latvijā nākošajos 50 gadus kļūs tikai aukstāk un vējaināk, nevis siltāk - dažus mēnešus atpakaļ ienāca dati, ka Grenlandes ledus kusšana iepludina Atlantijas okeānā tik daudz svaiga un vēsa ūdens, ka tas draud pārtraukt silto Gofstream straumi, kas ir vienīgais, kas padara Eiropu siltāku nekā Kanādu. Šis pārtraukums ar ļoti lielu varbūtību arī izraisīs pāragru ledus laikmetu, kura gadījumā visa Eiropa tiks pārklāta ar vairākus desmitus metru biezu ledus slāni uz dažiem simtiem gadu, līdz Golfstreams atjaunosies.
Šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, Golfstream ātrums kritās par gandrīz 20% (pēdējos 40 gadus viņš svārstijās ~1-3% robežās).

Vēl joprojām gribas globalo sasilšanu?
edg
Secinaajums: pizhikus somaa un uz Japaanas dienvidiem!
Taka
Lasot visu šo gaušanos, nācu pie secinājuma ka jaunā paaudze ir absolūti nīkuļi smile.gif
Shumin, ja tu ilgi staigāsi bez cepures, var apsaldēt savas pelēkās šūniņas, ja tu viņas kaut cik vērtē, protams. No liela aukstuma smadzenēs supravadītspēja diemžēl neiestājas.
Gadus 20 atpakaļ, kad bija ārā -25 un mūs laida mājās no skolas, jo bija auksts, mēs maucām uz kalniņu slidināties.
Saģērbieties tak normāli! Nespēju saprast visus šos varoņus bez cepurēm un plānās jaciņās. Ziema ir kolosāls gadalaiks un to vajag izbaudīt. Tikai saģērbieties attiecīgi.
Tagad vismaz izejamās dienas varēšu pavadīt Baiļu distančslēpošanas trasē! Jahūū!
xikes
Ziema, ziema, ziema, forever!
Un vislabaak, kad ir labi daudz sniega, un nav ne mazaako paziimju, ka tas vareetu saakt meeginaat kust.
Auksts, balts, kluss, mieru dvesoshs gadalaiks.
Imo pasaule ir visskaistaakaa tieshi ziemaa, kad sniegs visu apsedz ar baltu, tiiru paklaaju, nosleepjot visu nevajadziigo, visu nesmuko. rolleyes.gif
Zeel tik, ka latvijaa taa sniega taa pamaz.. un tas pats tik aatri nokuust.. sad.gif
edg
QUOTE(Taka @ Dec 9 2005, 09:39)
Shumin, ja tu ilgi staigāsi bez cepures, var apsaldēt savas pelēkās šūniņas, ja tu viņas kaut cik vērtē, protams. No liela aukstuma smadzenēs supravadītspēja diemžēl neiestājas.
*


Es aukstumaa vienmeer daudz skaidraak domaaju. Siltumaa gribas guleet.
Par smadzenju apsaldeeshanu nav veerts uztraukties. Jaauztraucas ir par to, vai nesakjers iesnas vai klepu!

QUOTE(Taka @ Dec 9 2005, 09:39)
Saģērbieties tak normāli! Nespēju saprast visus šos varoņus bez cepurēm un plānās jaciņās. Ziema ir kolosāls gadalaiks un to vajag izbaudīt. Tikai saģērbieties attiecīgi.
*


Kas salst?
- ausis. Var uzvilkt cepuri, ja speej atcereeties to izdariit.
- deguns. Ko gjeerbt?
- zods. Ko gjeerbt?

Var jau vienmeer staastiit, ka cilveeki neprot sagjeerbties u.t.t., bet salshanas objekti ir tie, ko normaali apgjeerbt nevar. Tad jaatin shalle ap seju vai ar sleepotaaja masku jaastaigaa. (un jaaiet uz banku peec naudas...)
Taka
edg, neizvērs demagoģiju. Deguns lielā aukstumā salst tikai tad, ja ir vējš.
Tigra2
Par to deguna salšanu un zoda salšanu ir gaužām vienkārši.
Tadors, tak, parādija kā vajag. Jāņem šalle un jāuztaisās kā ņinzai. Izskatās forši un deguns ar zodu nesalst. Pie tam arī uz 60% samazinās iespēja, ka dabūsi aukstumpumpu, man jau viņas arī tāpat nemetas, bet daudziem tas palīdzēs.
edg
QUOTE(Taka @ Dec 9 2005, 11:17)
edg, neizvērs demagoģiju. Deguns lielā aukstumā salst tikai tad, ja ir vējš.
*


Taa nav demagogjija. Deguna salshanai nevajag nekaadu paaraako veeju. Ne arii paaraako salu. Ja tev ir savaadaak, tad nedomaa, ka visi taadi.
NOAR
QUOTE(Tigra2 @ Dec 8 2005, 17:35)
QUOTE(NOAR @ Dec 8 2005, 18:12)
Es ieniistu sniegu. Es ieniistu ziemu.
Vieniigais, kas man laika padariissanaa patiik, ir globaalaa sasilssana.
Tigra2 - saderam, ka tev neizdosies aptureet globaalo sasilssanu.

Cilvēks te ir 'nnepri4om'. Daba sarazzo vairaak CO2, kaa cilveeks to jebkad speetu.

Taas kupola, ciemu, teroristu idejas atbalstu. Uzskatu ka kaa nestandarta teoreetikkis vareetu paliidzeet, tikai nopietnu grupu vajag.

Ps:
closedeyes.gif Izaugssu liels - uztaisiissu ruupniicu, kas razzo CO2. closedeyes.gif
biggrin.gif
*


Ja runa būtu tikai par sasilšanu, es neko nedarītu. Runa ir par kaut ko vairāk. Tev tiešām vajadzētu par to vairāk uzzināt, jo ja tu atbalsti oglekļa uzkrāšanos atmosfērā tad tu:
1.Par globālo sasilšanu diez ko daudz vis nezini
2. Atbildēji šai topicā, lai uzkrātu postu skaitu un neizlasīji iepriekšējos postus.
3. Esi idiots(ja jau zini visu, kas notiek sakarā ar globālo sasilšanu, un tikmuntā atbalsti)
*



Es vienmeer izlasu visu topiku, lai saprastu, par ko vispaar runa, un kas jau izrunaats. Par idiotu sevi neuzskatu (kurss tad uzskata), bet globaalo sasilssanu atbalstu tikai taadeell, ka tas nav kaitiigi (peec idejas dinozauriem tas meteoriits arii nepatika, bet mums un kaa veel!) un ir dabisks process. Un ja cilveeki nespeej pielaagoties kaut kaadam nieka siltuminnam, tad i nav pelniijussi dziivot tiiraa dabaa. Un ja tu runaaji par dabas piesaarnnossanu vispaar, tad es tacc neestmu par dabas piesaarnnossanu kaa taadu, man vienkaarssi patiik globaalaa sasilssana.
Un vispaar zallie ir lloti konservatiivi - nu un kas ka viss mainaas - un ja nu uz labu?


QUOTE(aigarius @ Dec 8 2005, 22:31)
QUOTE(NOAR @ Dec 8 2005, 17:12)
Vieniigais, kas man laika padariissanaa patiik, ir globaalaa sasilssana.
Cilvēks te ir 'nnepri4om'. Daba sarazzo vairaak CO2, kaa cilveeks to jebkad speetu.
*



...Turklāt varu tevi vēl iepriecināt ar to, ka, visticamāk, Latvijā nākošajos 50 gadus kļūs tikai aukstāk un vējaināk, nevis siltāk - dažus mēnešus atpakaļ ienāca dati, ka Grenlandes ledus kusšana iepludina Atlantijas okeānā tik daudz svaiga un vēsa ūdens, ka tas draud pārtraukt silto Gofstream straumi, kas ir vienīgais, kas padara Eiropu siltāku nekā Kanādu. Šis pārtraukums ar ļoti lielu varbūtību arī izraisīs pāragru ledus laikmetu, kura gadījumā visa Eiropa tiks pārklāta ar vairākus desmitus metru biezu ledus slāni uz dažiem simtiem gadu, līdz Golfstreams atjaunosies.
Šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, Golfstream ātrums kritās par gandrīz 20% (pēdējos 40 gadus viņš svārstijās ~1-3% robežās).

Vēl joprojām gribas globalo sasilšanu?
*



Nu neuztur tacc viena Golfa straume visu to siltuma padariissanu. Jaa, te klluus aukstaaks, bet ledus laikmets gan neiastaasies, jo veel tacc pastaavees globaalaa sasilssana.
Tigra2

Un tik un tā sakarā ar to visu mēs būsim totālos sūdos. Ja papildus visam pazudīs arī ozona slānis tad mēs visi vienkārši apsprāgsim no radiācijas.

CO2 + freons = dead people

(Shuminam tas patiks smile.gif )
Ceru, ka būšu labs scenārists un nopelnīšu daudz naudas, tad varēšu kupolu būvēt. Jo sekas šim visam būs tiktiešām sliktas.(atgriežas ideja par kupoliem)
Normāla kārtība pēc ozona slāņa pazušanas atjaunosies 1000 - 3000 gados(ja tiks veikti daži pasākumi ātrāk, ja netiks veikti arī tie kas kupolā būs sūdos.), un tad varēs no kupola līst laukā.


(Vispār es zinu par ko būs viens mans storijs)
Church
QUOTE(NOAR @ Dec 9 2005, 13:41)
...
Es vienmeer izlasu visu topiku, lai saprastu, par ko vispaar runa, un kas jau izrunaats. Par idiotu sevi neuzskatu (kurss tad uzskata), bet globaalo sasilssanu atbalstu tikai taadeell, ka tas nav kaitiigi (peec idejas dinozauriem tas meteoriits arii nepatika, bet mums un kaa veel!) un ir dabisks process. Un ja cilveeki nespeej pielaagoties kaut kaadam nieka siltuminnam, tad i nav pelniijussi dziivot tiiraa dabaa. Un ja tu runaaji par dabas piesaarnnossanu vispaar, tad es tacc neestmu par dabas piesaarnnossanu kaa taadu, man vienkaarssi patiik globaalaa sasilssana.
Un vispaar zallie ir lloti konservatiivi - nu un kas ka viss mainaas - un ja nu uz labu?
...
Nu neuztur tacc viena Golfa straume visu to siltuma padariissanu. Jaa, te klluus aukstaaks, bet ledus laikmets gan neiastaasies, jo veel tacc pastaavees globaalaa sasilssana.
*


vai threads anime fanu topicaa ir izsmeljosha informaacija klimatologjijaa? vai tu kaadreiz tieshaam esi kaut vai populaarzinaatniskos darbos lasiijis par globaalaas sasilshanas tempu akseleraaciju peedeejos, industriaalajos gados? vai kaut paaris ne dzeltenaas preses rakstus par triviaaliem sleedzieniem kas izriet no shiis sasilshanas? par to pashu golfa straumes noziimiigumu? "knjigu njechital no mnjenjie imeju" <g>
misty_moonlight
Trakie cilveeki!!! Kaa jums var nepatikt ziema...
Ziemaa tak ir tik jauki, kad aaraa ir lielas kupenas un lielaam puukaam kriit sniegs - tad ir viss taads balts un patiikams klusums. Tikai prasaas kaadu piku kauju un sniegaviiru uzripinaat... Mans vecaisteevs paarceljoties uz Austraaliju esot tecis, ka tur pietruukst tikai viena - ziemas!
Un vispaar galvenais atrast sev kaadu nodarbi ziemaa, ko ar draugiem var dariit... Vienalga slidot, sleepot... Es bez kalna un deelja vairs nedziivoju un gaidu sezonu smile.gif Un ir tak tik jauki savaakties un aiziet uz Lidinju paslidot un peec tam kaadu karstviinu... mmm smile.gif
Priecaajieties, ka mums daba devusi taadu daudzveidiibu... vasaraa brauc uz juurmalu un peldies, bet ziemaa priecaajies par sniegu. Dienvidnieki par to muus meedz apskaust U know...

Un vispaar, ja reiz topiks par beerniibas bildeem un sniegu... Sorr, ka bilde taada tumsha, bet no negatiiva skaneeta...

image
Kazuki
QUOTE(Shumins @ Dec 9 2005, 14:01)
QUOTE(Tigra2 @ Dec 9 2005, 12:55)
... ka dabūsi aukstumpumpu, man jau viņas arī tāpat nemetas, bet daudziem tas palīdzēs...
*



Shitaas aukstumpumspas ir iedzimts kaut kas...man arii nekad muuzjaa nav bijusi, bet citiem no aukstuma visu laiku metaas...Konkreeti tizli izskataas...Vienkaarshi vechiem nav ko tusot ar taadaam vairs, kam shiis metas...lai dziivo vienas pumpainas, tad peec 100 gadiem aukstum pumpas tiks izskaustas laugh.gif
*



piekriitu ka tas izskataas debiili.
bet tas nav nekas iedzimts, tas ir viiruss un ar to ja vienreiz apliipi, tad visu dziivi valjaa netiksi. tas drankjis meedz paraadiities tad kad imuunsisteema ir visnovaajinaataakaa. ( labi ka man biezhi taa nemeedz gadiities)
smile.gif
Kazuki
tas ir herpes viirusa paveids nevis hiv. un tieshaam tad kad cilveekam uzmetusies taa pumpa buchoties ar vinju nevajag, bet paareejaa laikaa shis cilveeks nav biistams biggrin.gif
edit: taa nav tikai meitenju slimiiba. daudziem chaljiem ar ir. laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.