Help - Search - Members - Calendar
Full Version: maneejie!!!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
hypnotize
?
nu jaa......
Kaede
Nav tik traki, tikai kaut kas sejaa nepatika... unsure.gif
hypnotize
nu jaaa....tagad arii sapratu, ka deguns nav labs!!!
edg
Viens vaigs ir lielaaks nekaa otrs. Bet centies esi pamatiigi. Kur man laiks buutu taa kraasot...
iewucis
..piekriitu taa jau ir labi, tikai viens vaigs ir skjiibaaks!...nu bet es saoprotu ir jua gruuti uzzimeet paintaa..
hypnotize
kko uzziimeeju...
hypnotize
veel kkas
iewucis
..man liekas kas k-kur pedaam mazliet vajadzeetu reegoties...
Tigra2
Pēdējam sejiņa smuka, bet kājas tādas bišķi nepareizas, plakanas. Turpini, pēdējais daudz labāks kā pirmais.
Kaede
Acis. VNk burvīgas acis! Visas sajūtas atspoguļo! Pēdējie divi likās fantastiski! Īpaši otrais!!! biggrin.gif
hypnotize
nu taaa...vel kkasimage
Sushi
Ljoti smuki darbi. Tieshaam, respect tev no Sushi. happy.gif
Vieniigais- sejas formas tev taadas jociigas sanaak. Lieli vaigu kauli.
Kaede
ah...
Nu vienkārši burvīgs darbiņš! Patiesi fantastiski! rolleyes.gif
Ghoul
peedeejaa man ljoti patiik spaarni, tieshaam labi sanaakushi. smile.gif
gramozeks
labs arti vai pats ziimeeji savu fantaaziju??? happy.gif ??? vai arii tas ir kaads 4ars no Anime??? huh.gif ???
hypnotize
nuu...meegjinaaju izkraasot....
AKIRA
juuu tew i talanc!!! biggrin.gif
Archa
Nu baigi labie darbi!!!! man iipashi patiik peedeejaa darbanoskanja. taa tik turpinaat biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
LeoR
Mmm, kraasas ir lieliskas... taadi puukaini engela spaarninji smile.gif Tev labi sanaak.
Kaede
Pēdējais, hmm...
Interesanti, patika! smile.gif
hypnotize
paldies......censhos...=)
hypnotize
veel viena versija manam engjelim..gaidu arii labu kritiku kritiku!!!!image
Nirvana
Man patiik, kaa tev acis sanaak. Pie paareejaa gan veel daudz jaastraadaa.
Dead Star
Enģelis ir tīri neko ^^
Pēc manām domām varbūt plaukstu varēju bišku smalkāk uzzīmēt , vairāk piestrādāt .. un arī spārnus iekšpusē vairāk paēnot , bet tās jau tikai manas domas. Un jā labi izēnots krekliņš.
Kopumā, manuprāt, tev labi iznāk visi tie efektiņi photoshopā wink.gif
mms61
AI! cIK SMUKI! smile.gif
Angelina
peedeejaa engelja versija man patiik labaak rolleyes.gif
Tjen
Tev drebju locijumi sanak divaini bet ta kopuma normali smile.gif
kahi
nju, labais eņģelis ar ieroci nev tik labs, kā sliktais ar kapiņiem aizmugurē!!! ooo, jā, ieroči...ka tik ar tiem, tad ir labs it viss!
hypnotize
hmmm....nju jaa ...paldies par kritiku..,..gaidu veel kko bet to kas ir centiishos palabot....laikam jaauztaisa buus veel kkas....taadaa stilaaa..wink.gif
Erik4xp
Baigi divdimensionāls ierocis... biggrin.gif
Čitādi jau baigais zvērs un es nenormāli apskaužu par fonu... biggrin.gif
hypnotize
image
nju taa...kkas jauns????ko sakaat?
Dead Star
Hmm ... nezinu man šķiet,ka tā labā roka tiešām ir pa garu.. jeb tikai man tā liekas huh.gif ? Matu gali ar kaut kā izskatās nedzīvelīgi,varbūt arī labajai pēdai nav kaut kas kā vajag, bet kopumā ir jau labi. Man patīk kā tu fonu esi uztaisījusi (Es vēl neko tādu neprotu,tāpēc man tas arī šķiet apbrīnas vērts).
Erik4xp
Labs zobens...
Spārni baigi nepatīk
Fons satriecošs [punkts] ph34r.gif
LeoR
ou, shis patieshaam ir kaut kas jauns, smuks un interesants darbs. Man patiik smile.gif
hypnotize
njaaaa.....taa roka tieshaam bikinj pa garu....un ja taa skataas ties spaarninji arii laikam neiet klaat....pldz.....smile.gif
Kazuki
piekriitu, ka fons ir sanaacis uz wow(apskauzhu tevi-es taa nemaaku). bet man taa poza liekas taada ...nu... nedabiiga... nu jaa un mati tieshaam vareejz buut dziiviigaaki.
Kirara
Izskatās ka viņai mugura sāpētu..
hypnotize
:DDDD
kahi
un krūtis! visa vaina ir krūtīs! šķiet, ka šī sieviete ar savu lepnumu ir apdalīta, ja nu vienīgi viņa nav Madonna!
hypnotize
image
skice...
1.galvenais jautaajums!:
............taadu ir veerts kraasot???
gaidu KRITIKU,,,,,.... blink.gif
Miky
Kautkas nelimējas ar labo smile.gif kaju un vidukli. huh.gif Cejgals ari tads kā apelsins. Priekš (treniņa) labs krāsošanai.
Tigra2
es domaaju,ka kraasot nav veerts, tas jau pats pa sevi ir pabeigts darbs. Pie tam galvu, manupraat, nevajadzeeja noliekt, jociigi izskataas.
Turpini skiceet.
hypnotize
kjeeros pie skiceeshanas....
Miky
Zakis gultā tiri normāls biggrin.gif . Pie otra man skiet vajadzeja vairāk piestrādāt.
Tigra2
izskataas, ka top jauns interesants stils...
gaidu naakamos,mani interesee vai viena nianse, kas daudz ko izshkjir, ir kljuuda vai stils.
Ja naakoshajos nianse saglabaasies, tad gods tev!
(a es netiekshu, kas pa niansi, jo ja taa ir kljuuda, tad taas uzspeeleeshana kljuus negliita)
hypnotize
QUOTE(Tigra2 @ Jul 26 2006, 21:02) *

izskataas, ka top jauns interesants stils...
gaidu naakamos,mani interesee vai viena nianse, kas daudz ko izshkjir, ir kljuuda vai stils.
Ja naakoshajos nianse saglabaasies, tad gods tev!
(a es netiekshu, kas pa niansi, jo ja taa ir kljuuda, tad taas uzspeeleeshana kljuus negliita)


hmmm...nu ko tad jau redzeesim..tavs komentaars mani ieintereseeja...
...censhos un censhos un nevaru saprast, kura tad iisti buutu taa nianse.. smile.gif
Keydan
Varbut tadas niances nav? Un tas "jaunais stils" bija vienkaši glaimi.
Jauns stils hypnotize, varbut...
Isabel Carmin fon Edelhain
Liekas tavs stils uzlabojies kopš pirmā posta. Par jaunajiem runajot pirmajai rokas šķiet stipri par garu. Otra tīri jauka
hypnotize
nu tad nu veerteejiet mani.... rolleyes.gif
Dead Star
Hmm..pirmajam ļoti labi pamanāma kļūda ir kreisās rokas elkoņa locītava ir daudz,daudz par augstu..un labā roka,ja tu gribi,lai paņem galvu un plauksta noliecas,tad arī elkoņa locītavai vaidzēja būt tuvāk galvai.Ar kājām..nu tā puslīdz normāli.Otrajam kreisai pēdai kaut kas ne tā.Ēnojums gan smukiņš abiem happy.gif un vispār malacis,ka mēģini dažādas pozas zīmēt un tā ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.