Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Memo Topic
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Forgotten*Memory
Tad tomēr izveidoju topic'u. Šeit likšu tikai "anime" stilā veidotus darbus, jo ar to zīmēšanu man iet diezgan pašvaki un iespējams citi varēs norādīt uz kļūdām vai ieteikt kaut ko sakarā ar detaļām. :]

Šis darbs zīmēts jau labu laiku atpakaļ, bet nemaz ar tik slikts nav, lai nevarētu rādīt citiem. Tik neesmu pārliecināta vai tas iekļaujas "anime"
Imagination
image

Darbs, kuru jau iepostēju citā "Art" topic'ā --> Meistardarbi
Vnk otaku.lv man saistās ar Neko. Tēls no stāsta.
Otaku.lv/Bastet
image
Ghoul
OMFG pirmais ziimeejums ir TIK labs.... @_@ es skatos un saprotu, ka nemaaku ziimeet.... Luuk shii ir maaksla..... *klanos*..... SUPERIIGI darbi.... smile.gif
Ayumi
vnk naw pa ko piesieties. Labs! es gaidu vel. ja saliidzina ar maneejiem, vispaar neliela liidziiba(tik rokas tik labi nesanak, bet ir ok) laugh.gif MORE< MORE MORE!!!
nitra
wow... abi zīmējumi tiešām super! tas pirmais it īpaši happy.gif
Tigra2
Man te tāda sajūta, ka es vienīgā nemāku backgraundus zīmēt. Un Tu vēl saki, ka tev ar zīmēšanu pašvaki. Kolosāli darbi un īt īpaši tas pirmā backgraunds...Kaut es tā spētu.
Pinky
diezgan iespaidiigi, forshs kaķis ! tongue.gif
Kikumi
Esmu kļuvusi par tavu fani! Darbi ir vienkārši wow! Tā tikai turpini! happy.gif
Sushi
Jaa! Shie darbi ir ljoti labi! Cik tad ilgi apm tu ziimeeji? Izskataas peec varena darbinja.
Man arii nesanaak foni, Tigra2, bet ForgottenMemory, cepuri nost!
*sameklee cepuri un klanaas pie monitora*
Kaede
Tas sakranais patiesi ir izcils! ņav vispā kur piešūties! Super!
Suu
tavi ziimeejumi ir vienkaarshi satriecoshi, jo iipashi pirmais man ljoti patiik
Misa
pārsteidzoši skaisti. Man ļoti patīk, viss tik labi un smalki izstrādāts .... un tā aste vispār perfekta :3
Janots
kaki rulzz laugh.gif
aeonseraph
Man patiik tavi darbi, iipashi pirmais... tikai man liekas ka zaljaa kraasa pie uzraxta exit tur neiederaas. Parasti ja taisa melnbaltu ziimeejumu un ja kraasu liek kaa akcentu tad parasti ir tikai viena kraasa, shajaa gadiijumaa taa ir sarkanaa. Taapeec kkaa taa zaljaa bik traucee. bet kopumaa zimeejums ir izdevies man patiik! smile.gif gaidu veel tavus darbus
metaphor
QUOTE
Esmu kļuvusi par tavu fani!

es ari! biggrin.gif
lieki teikt, ka vnk satriecoshi darbi wub.gif bet vaiaak nebuus? sad.gif
Huney Bunny
Baigi jocīgs tas pirmais zīmējums *blink* Bet nu man patīk. Tu citus arī ieliksi? ŅŪ ĻŪDZŪ! me beg ya! wub.gif
Nothinga
Brīnišķīgi abi darbi! Tev sanāk, vajag tikai turpināt! Labprāt redzētu vēl kādu tavu darbu. Nešaubos, ka tie būtu tikpat labi, ja ne vēl labāki, par jau redzētajiem.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.