Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Filozofiskās Pārdomas No. 43!
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
GoldLeader
Pagājušajās pārdomās secinājām, ka garīgi atpalikušajiem nepienākas ballstiesības. Šis man, kā jau kārtīgam geimerim un fantasy fanātam ir vēl svarīgāks jautājums...un turklāt diskutāt par to pašlaik visādos forumos skaitās BAIGI stilīgi, un mēs tač negribēsim atpalikt...nu tā...mans viedoklis ir, ka nindzjas rullē! Viņi vnk izlec ārā, un nogriež tev galvu, viņi lido un viņiem ir SUPERSWEET šurikeni...kādam ir pretenzijas? Argumentus lūdzu, tauta, argumentus.... ph34r.gif
bubu
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 09:43)
...skaitās BAIGI stilīgi...

offtopic: Baigi ir tad, kad baidās.
Elektrauma
Protams ka muuki biggrin.gif tongue.gif
ShinChan
Neizprotu tavu domu gājienu. Pompozi pieteikt tematu, piekabināt klāt galīgi nesaistītu aptauju un gaidīt, ka visi metīsies to apsriest. Varbūt pārmaiņas pēc izpaud arī savu "filosofisko" viedokli, lai nav tā kā ar tavām iepriekšējām pārdomām, kad iesaistījies vien tad, kad sarunas iebīdījās ebreju virzienā.
Starp citu, ko tu īsti gribi lai mēs apspriežam: kas krutāks vai kas idzīvos pēc atomkara? Un irļ oti labi ka mēs cenšamies apsriest to tematiku, kas ir "stilīga" arī citos forumos, taču varbūt derētu arī kāda jaunrade?
GoldLeader
Filozofisks ir tas, ka nav konkrēti iespējams pateikt, kas ir krutāki tongue.gif Un savu viedokli es pateici pimajā pārdomu postā! Jā....un pavediena apraksts ir sviests...vienmēr ir bijis, un vienmēr būs! Un bāc tauta...nevar jau tikai par nopietnām tēmām vienmēr filozofēt...jums humora izjūtas galīgi nav? blink.gif
Ghoul
muuki, jo:
1. Vinji maacaas dziivot nevis nogalinaat sava labuma deelj ( labais vienmeer uzver, tipa biggrin.gif ) Un esmu dzirdeejis, ka krutaakie no vinjiem speej nogalinaat ziloni ar rokas pieskaarienu biggrin.gif
2. Nindzjas, ir speeciigi ciikstonji un tomeer tikai slepkavas....
3. Oh cmon visi zin, ka piraati neko nemaak.......biggrin.gif
GoldLeader
Nindzjas NAV tikai slepkavas! Viņi arī spiego, un ir visādā citādā ziņā superkrutākie!
ShinChan
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 15:26)
...jums humora izjūtas galīgi nav?  blink.gif
*


Tāda dīvaina man viņa ir, taču tā ka galīgi nav arī nevarētu teikt...vismaz pašam tā šķiet.
Parasti redzot vai alsot kaut ko asprātīgu pasmaidu, taču šis nav tas gadījums.. sorry
QUOTE(S.U.D @ Oct 31 2005, 15:33)
3. Oh cmon visi zin, ka piraati neko nemaak.......biggrin.gif
*


Ko var gribēt no vienkājiem, vienročiem, vienačiem ar pussprāgušu papagaili uz pleca? Visu mūžu uz kuģa braukalē un dzer spirtotas dziras (iepretim atturīgajiem mūkiem un ne mazāk "sausajiem" nindzjām).
GoldLeader
Nu jā...bet pirātiem ir pistoles tongue.gif Ahoy mates!
ShinChan
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 15:51)
Nu jā...bet pirātiem ir pistoles tongue.gif Ahoy mates!
*


Nu nu, kamēr tu to uzparikti smagā reibumā lādēsi, kāds shinobi tevī jau būs desmit shurikenus salaidis.
GoldLeader
He...es jau kaukur minēju, ka fanoju par nindzjām...jā, nindzjas izPWNo mūkus ar to, ka nindzjas lieto ranged ieročus!
Sērfijs
Bet mūki tikai ar gribas spēku vien atvairīs šurikenus un poisondartus, tāpēc mūki ievalda.
edg
Ninja klusaam pielaviisies, novaaks, aizlaviisies. Interesanti? Shaolin muuks aizstaavees savu klosteri atklaati ar krutu kautinju. Es balsoju par tiem, kuri nav garlaiciigi!
GoldLeader
Nindzjas NAV garlaicīgi! Nindzjas apvāks visus tos mūkus, ātrāk, pirms kāds ar aci pamirkšķinās!
Ghoul
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 17:32)
Nindzjas NAV garlaicīgi! Nindzjas apvāks visus tos mūkus, ātrāk, pirms kāds ar aci pamirkšķinās!
*


Tu noveertee muukus par zemu!ninja domaas, ka or visus apvaacis, bet tad tiks nogalinaats, muuki rlz!!!!!
GoldLeader
Nea, nindzjas sametīsies uz vienu roku ar pirātiem un kamēr pirāti novērsīs uzmanību, tikmēr nindzjas izmantojot maģiju, visus apvāks! Netici? paskaties šite
Ghoul
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 17:36)
Nea, nindzjas sametīsies uz vienu roku ar pirātiem un kamēr pirāti novērsīs uzmanību, tikmēr nindzjas izmantojot maģiju, visus apvāks! Netici? paskaties šite
*


paraadot to saitu tu veeleejies, pateikt, ka piekriiti, tam, ka ninjas tiktu pwnoti????? Ehh piraati baidiitos noveerst muuku uzmaniibu, tik stulbi vinji nav..... wink.gif
GoldLeader
You don't want to get pumped! Ninjas are t3ch awsomest! Pirāti mūkus vnk apšautu, un aplaupītu klosteri...un tad nindzjas viņus apvāktu!
Ghoul
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 17:40)
You don't want to get pumped! Ninjas are t3ch awsomest! Pirāti mūkus vnk apšautu, un aplaupītu klosteri...un tad nindzjas viņus apvāktu!
*


bet izdziivotu viss krutaakais no muukiem:
image
vinjsh vienatnee piekautu visus piraatu un arii ninjas ( netici noskaties DBZ ) tongue.gif
KLOL vispaar muuki buutu paarak speeciigi, lai piraati vinjus taa vnk noshautu ( vispaar piraati baidiitos ciiniities pret muukiem ), muuki sadakiitos divaas grupaas, viena sistu piraatus, bet otra ninjas.... biggrin.gif

Vot sviestu runaajam... laugh.gif
sipps
es saprotu ka jums diviem vienkarsi darit nav ko, savus privatos stridinu kurs krutaks varat risinat ar PM starpniecibu. parejiem tas neliekas diesko interesanti.
GoldLeader
Jā...bet toties cik azartiska diskusija! Un kas te kko teica par krutiem mūkiem? image
THIS IS POWER! Viņš viens visus apvāks! Kapē? Jo viņu nevar nobloķēt! tongue.gif
edg
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 16:32)
Nindzjas NAV garlaicīgi! Nindzjas apvāks visus tos mūkus, ātrāk, pirms kāds ar aci pamirkšķinās!
*


O jaa, aatri apvaaks un aizies. Aarkaartiigi interesanti! Nee - vienkaarshi aizraujoshi! Zobens - tas nav kruti. Uzmetiisim atombumbu - tas ir kruti! Jo aatraak un vairaak, jo labaak. Taatad tu fano par tiem, kas jo aatraak un vairaak nogalinaas, nevis kurus interesantaak skatiities ciinjaa. Un jeega? Parasti taa, kaa tu, domaa cilveeki, kuri uzskata, ka noteiktu cilveeku dalju izslepkavoshana buutu lielisks labums cilveecei. Un shaads leemums baazeets uz subjektiiviem spriedumiem, kurus tu uzskati par vispaaraakajiem. Ja man nav taisniiba, izlabo, un pasaki savus iemeslus.
Ghoul
un luuk atrisinajums visaam muusu probleemaam biggrin.gif cool.gif
image

Vispaar palieku, pie sava viedoklja par muukiem, vinji tiek maaciiti visu muuzu 'n' stuff, taapeec vecs muuka ( jo vecaaks muuks jo krutaaks ) mieriigi uzvareetu ciiinjaa ar ninju!!! Ja neciinaas aci pret aci, ninja tieshaam vareetu salikt nabaga muuku ar sneak attack, savukaart muuks nekad neuzbruktu no muguras, tapeec vinjsh, manuprat, ir pelniijis buut krutaaks smile.gif
GoldLeader
image
Un tavs Wrath of God pazūd, kā nebijis! Un nindzjas nav stulbāki....viņi vnk ir efektīvāki...man vnk sneak'ot un pielavīties un tad nogriezt kādam galvu, nevis brutāli, aci pret aci kādam nogriezt galvu liekas stilīgāk!
sipps
QUOTE(edg @ Oct 31 2005, 17:49)
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 16:32)
Nindzjas NAV garlaicīgi! Nindzjas apvāks visus tos mūkus, ātrāk, pirms kāds ar aci pamirkšķinās!
*


O jaa, aatri apvaaks un aizies. Aarkaartiigi interesanti! Nee - vienkaarshi aizraujoshi! Zobens - tas nav kruti. Uzmetiisim atombumbu - tas ir kruti! Jo aatraak un vairaak, jo labaak. Taatad tu fano par tiem, kas jo aatraak un vairaak nogalinaas, nevis kurus interesantaak skatiities ciinjaa. Un jeega? Parasti taa, kaa tu, domaa cilveeki, kuri uzskata, ka noteiktu cilveeku dalju izslepkavoshana buutu lielisks labums cilveecei. Un shaads leemums baazeets uz subjektiiviem spriedumiem, kurus tu uzskati par vispaaraakajiem. Ja man nav taisniiba, izlabo, un pasaki savus iemeslus.
*



pilniga taisniba tas lidzinas 3 klases skolnieku sarnam " betmens ir stipraks" a vot ne atlidos suprmens un visus jus nogalins. ai isteniba ULTRAMENS vispar ir pats krutakais jo vins var but tik liels un saspiets betmenu un supermenu. haha.

velejaties redzet dzivus pokemonus? palasiet so topiku un noteikti sapratisiet ka nevelaties but no weirdo grupas.
GoldLeader
NU beeeidz....vai tad tevi nekad nav uztraucis šis eksistencionāli svarīgais jautājums? Un vai tev galīgi nav humora izjūtas...ak nē....tu laikam saproti, ka jebkurš no augstākminētajiem pamatīgi ņem priekšā jebkuru vampīru, ja? Vampīri s.cks, ja?
Ghoul
QUOTE(sipps @ Oct 31 2005, 17:59)

velejaties redzet dzivus pokemonus? palasiet so topiku un noteikti sapratisiet ka nevelaties but no weirdo grupas.
*


ehhh baidiities beernishkjiigi paniekoties un stulbi pastriideeties, par teemu, kur objektiivu viedokli rast neiznaaks ( laikam), ir pokemoniski, nevajag aizmirst beernu sevii, taa bus labaak, vieglaak dziivot.... biggrin.gif

Vispaar es gandriiz apvainojos dry.gif gandriiz laugh.gif
edg
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 17:02)
NU beeeidz....vai tad tevi nekad nav uztraucis šis eksistencionāli svarīgais jautājums? Un vai tev galīgi nav humora izjūtas...ak nē....tu laikam saproti, ka jebkurš no augstākminētajiem pamatīgi ņem priekšā jebkuru vampīru, ja? Vampīri s.cks, ja?
*


Man shis topiks neliekas jautrs -> man nav humora izjuutas. Shinchan arii tas neliekas smiekliigs -> vinjam arii nav humora izjuutas. sippim tas neliekas uzjautrinoshs -> arii vinjam nav humora izjuutas! Redz, kaadi mees te, visi, savaakushies bez humora izjuutas. Labi, ka vismaz tev taa ir, un tu vari muus visus apgaismot ar labu humoru!

P.S. Es reizeem tieshaam veelos buut Jounin grupaa.
GoldLeader
Lol...n00bs! Aizejiet uz superfantasy.nemirst.lv un pamācieties, kas ir smieklīgi un kas nav...un bā...kas tad pēc jūsu domām skaitās smieklīgi? Hentai filmiņas ar Džordžu Bušu un Mr. T? Well...if yes, then i pity you....
sipps
ir latviesiem tads sakmvards " ne aklajam ko paradisi ne mulkim ko iestastisi" ir bezjedzigi piedalities kautkada diskusija par to kas ir krutas viens vai otrs mošķis.
edg
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 17:13)
Lol...n00bs! Aizejiet uz superfantasy.nemirst.lv un pamācieties, kas ir smieklīgi un kas nav...un bā...kas tad pēc jūsu domām skaitās smieklīgi? Hentai filmiņas ar Džordžu Bušu un Mr. T? Well...if yes, then i pity you....
*


Tev ir shaurs pasaules redzeejums, ja tu nezini citus humora veidus kaa "jeeli debiils" un "izcili jeels". Man pie kaajas, kas tev liekas labs humors. Taapat lielaakajai daljai foruma. Taviem offtopic topikiem buutu jaabuut taadiem, kas patiik daudziem (nevis tikai 3 cilveekiem), vai arii taadiem, kas tieshaam ir ar kaadu jeegu. Citaadi tu vienkaarshi kakaa forumaa. Tas traucee.
GoldLeader
Lol...ja mans humors tev liekas izcili jēls un jēli debīls, tad kapē tu posto manās filozofiskajās pārdomās ja? Un vispār, chill man! Tev ir pārāk iedomīga attieksme pret cilvēkiem...ja es neesmu, kā tu, tad mani uzreiz jāsit...sheesh
ā, un citur NAV tik slimīga attieksme! šeit, piemēram!
Taka
Tā jau arī šķita... Kāpēc tu tik ļoti centies pārvērst otaku.lv par kurbijkurnei līdzīgu bezsakara forumčatu?

Vienreiz ieskrūvē savās smadzenēs, ka otaku.lv nav kurbijkurne, te tomēr vidējais vecums ir lielāks un cieņā ir sakarīgākas diskusijas, nevis viens vienīgs bezjēgas sviests.

Zini - varbūt aizej uz šo saitu - www.iauto.lv, tur pat forumā ir tāda topiku sērija - No Spam No Fun. Tieši tavā gaumē.
GoldLeader
Es neko necenšos pārvērst....vnk jūs atgādinat manu matemātikas učeni, vai labākajā gadījumā vecu sēni! tongue.gif Jums ir tā...anime! cool...yay....cool...yay...cool....well...at least, i'm not SICK WITH THAT! C'mon...jā, anime IR baigi cool, bet jums ir jāpadomā, ka savādāk arī funu var dabūt!
Taka
Zini, anime sastāda ļoti mazu daļu no manas dzīves.
Tas ko tu šeit izvērs ir vienkārši spams, kuram nav nekāda sakara ar nopietnu vai nenopietnu diskusiju.
Tā kā pats jau atzinies, ka tev spams=jautrība, domāju, ka tev labāk palikt forumos, kur tas tiek veicināts. Šeit noteikti ne.
ShinChan
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 17:46)
Es neko necenšos pārvērst....vnk jūs atgādinat manu matemātikas učeni, vai labākajā gadījumā vecu sēni! tongue.gif Jums ir tā...anime! cool...yay....cool...yay...cool....well...at least, i'm not SICK WITH THAT! C'mon...jā, anime IR baigi cool, bet jums ir jāpadomā, ka savādāk arī funu var dabūt!
*


Maldīgs iespaids tev ir radies un pie tā visticamāk vainojams pilnīgs informācijas trūkums par šo forumu. Lēni iedzer tējiņu, pastaigā pa pavedieniem, iepazīsties ar tur rodamo informāciju, nevis sāc savu overhyped tarāntipa topikošanu un postošanu. Tici man tas palīdzēs izjust konjunktūru.
GoldLeader
Es pārstāšu besīties, ja to, ko es daru, nesauks par stulbu!
ShinChan
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 17:53)
Es pārstāšu besīties, ja to, ko es daru, nesauks par stulbu!
*


Manis pēc vari arī nepārstāt. Punktus par to tev neviens nedos.
Tigra2
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 18:46)
Es neko necenšos pārvērst....vnk jūs atgādinat manu matemātikas učeni, vai labākajā gadījumā vecu sēni! tongue.gif Jums ir tā...anime! cool...yay....cool...yay...cool....well...at least, i'm not SICK WITH THAT! C'mon...jā, anime IR baigi cool, bet jums ir jāpadomā, ka savādāk arī funu var dabūt!
*


Atver acis un apskaties rūpīgāk, kur tu atrodies. dry.gif OTAKU ANIME FORUMS
ja jau esi no tā slims, tad kāda jāņa 'pēc tu te atrodies. Forumu taču ir tik daudz.
Un manuprāt nevis Otakieši tev uzbrauc, bet tu uzbrauc mums. dry.gif Jo apvainojot šo forumu, tu apvaino mūs visus.
Un lai nebūtu oftopiks pažiņoju. Ņinzas tiešām ir super, kaut nu es prastu kaut vienu ninjutsu...
GoldLeader
LOL....es nevienu neapvainoju...patiešām...pat necenšos...jūs vnk izspiežat no mušas ziloni...jā, man patīk anime...jā, anime ir cool....ehh...
Church
QUOTE(Tigra2 @ Oct 31 2005, 18:04)
Un lai nebūtu oftopiks pažiņoju. Ņinzas tiešām ir super, kaut nu es prastu kaut vienu ninjutsu...
*


riebiigas aizdomas, ka teu i nepareizi radies stereotips skatoties animi ;>
njindzas i normaali spiegi/slepkavas. nekaa romantiska un nekaadu narutardisku ninjutsu. bik specifiskaaks viens no daudziem austrumu ciinju veidiem, nedaudz akumuleetas zinaashanas bik labaak sleepties, bik labaak nepamaniitam nogalinaat / zagt dokumentus utml. + smags / sadistisks treninjsh jau no ljoti agra (3-5g) vecuma ..
kas tur romantisks?. vinji nau pat ideaalisti. pragmatiski spiegi/asasini saviem warlordiem (vai mainoties laika veesmaam - tagad triviaali par naudu).
P.S.
ceru, ka arii holivudas njinzu filmas netiks njemtas informatiivaa materiaala par vinjiem ieguushanai ;D
aigarius
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 08:43)
Pagājušajās pārdomās secinājām, ka garīgi atpalikušajiem nepienākas ballstiesības. Šis man, kā jau kārtīgam geimerim un fantasy fanātam ir vēl svarīgāks jautājums...un turklāt diskutāt par to pašlaik visādos forumos skaitās BAIGI stilīgi, un mēs tač negribēsim atpalikt...nu tā...mans viedoklis ir, ka nindzjas rullē! Viņi vnk izlec ārā, un nogriež tev galvu, viņi lido un viņiem ir SUPERSWEET šurikeni...kādam ir pretenzijas? Argumentus lūdzu, tauta, argumentus.... ph34r.gif
*



Lūdzu visucienijamos adminus saskaitīt visus šajā treadā redzamos apvainojumus un spam tipa ziņojumus un piemērot atbilstošās sankcijas banojot GoldLeader no foruma uz mūžu atbilstoši foruma noteikumiem.

Es esmu visu pateicis.

Edit: Nu ne gluži visu. Lai man nepārmet neobjektivitāti, es pārlasīju visus GoldLeader postus šajā forumā un no 54 postiem atradu, ka tikai 5 no viņiem ir kaut kāda jēga. Es nesaku, ka viņš ir pelnījis 49 warnus, bet nu tuvu tam gan.

P.S. Lai pats nedabūtu warnu par offtopiku, piebildīšu, ka minētās trīs kategorijas piekopj pavisam dažadus cīņas stilus un uzverētājs ir vairāk atkarīgs no cīņas apstākļiem. Ninja uz varēs negaidītā cīņā, pirāti uzvarēs barā, mūki uzvarēs ilgā cīņā.
Church
QUOTE(aigarius @ Oct 31 2005, 19:33)
...
P.S. Lai pats nedabūtu warnu par offtopiku, piebildīšu, ka minētās trīs kategorijas piekopj pavisam dažadus cīņas stilus un uzverētājs ir vairāk atkarīgs no cīņas apstākļiem. Ninja uz varēs negaidītā cīņā, pirāti uzvarēs barā, mūki uzvarēs ilgā cīņā.
*


bet kaa piemeerotaakie peec dziives ideologjijas postapokaliptiskam laikam - piraati. nekaadu idejisku/humaanisku aizspriedumu. tiira pragmatika. potenciaali izmantojot par peso skaitliski mazaako (peeec specializaacijas specifikas) njinzu pakalpojumus. ja izdziivo liidz vecaakiem gadiem, varbuut aizejot klosterii. ;>
Tigra2
Es par naruto safanojos. Tapēc arī gribētu būt tāda ņinza kā anime Naruto. Es jau pati apzinos patiesību. es jau tikai sapņoju. Pirms atradu anime gribēju būt pirāts. Vispār ar manu sassodīto iztēli es varu iztēloties jebko. Bet ja viņi visi cīnītos barā. *smaidu un iztēlojos* mūki uzvarētu.
Church
QUOTE(Tigra2 @ Oct 31 2005, 22:08)
Es par naruto safanojos. Tapēc arī gribētu būt tāda ņinza kā anime Naruto. Es jau pati apzinos patiesību. es jau tikai sapņoju. Pirms atradu anime gribēju būt pirāts. Vispār ar manu sassodīto iztēli es varu iztēloties jebko.  Bet ja viņi visi cīnītos barā. *smaidu un iztēlojos* mūki uzvarētu.
*


arii piraati ir over-romantiizeeti. nu _nav_ vinji kaa rafaela sabatini romaanos, _nav_. ;>
brunjinieki arii .. diezgan attaalu no valtera skota romaanos esoshajiem ;>

nez kaapeec gribeetu piem. pashiem fanaatiskaakajiem viduslaiku fanaatiem dot iespeeju padziivot shajaa brunjinieciskajaa romantiskajaa laikaa. ar visu izrietosho .. alkoholismu / antisanitaariju / vergturiibu & cilveektirdznieciibu / nospiedoshaa vairaakuma zemo dziives liimeni / epidemologjisko situaaciju / videejo vecumu karu, slimiibu, bada deelj / inkviziicijas ugunskuriem / religjiozo fanaatismu / aizspriedumiem, maanjticiibu
lastguru
KAS te notiek? Sheit ko, YuGiOh forums vai kurbijkurne kaada? Shajaa forumaa nav vietas chatam. Nu tieshaam kaa mazi beerni: supermens vs. betmens vs. ultramens kaa sheit kaads jau pateica (laikam,sipps)... nu un liidziigi striidi parasti notiek starp pirmaas klases beerniem mad.gif
attieciigi topiks tiek sleegts. Buutiibaa tas paarkaapj sekojoshus noteikumus:
QUOTE
5. Dažreiz labāk paklusēt, it īpaši ja nav īsti ko teikt.
6. Šis nav čats, ja gribās patērzēt, dariet to citur.
7. Atbildei jābūt pamatotai, informatīvai un interesantai foruma dalībniekiem.

attieciigi S.U.D. un Goldmaster ir pelniijushi vismaz 3 warnus... dazhi citi biedri arii paaris warnus ir pelniijushi. Bet taa kaa admini shajaa foruma ir miilji un puukaini, peec Yumes vaardiem, es tik daudz pirmai reizei nelikshu (bet kaut kas noteikti buus)... bet briidinu ka shie miiljie un puukainie admini naakosho bezjeeziigo chatu sodiis baargaak
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.