Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lietotāju grupas
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
lastguru
Sveicinaati, jaunieshi,

klaat pie ierastajaam lietotaaju grupaam: Chuunin (gandriiz visi lietotaaji), Jounin (admini) un Kage (Roze), tikai pievienotas sekojoshaas:

* ALK - Alkohola Lietoshanas Komiteja, kas turpmaak uznjemas kontroleet alkoholisko dzeerienu piegaadi un lietoshanu otaku pasaakumu laikaa (tai skaitaa arii ierobezhoshana), saprotams, ka saskanjojot ar riikotaaju un citaam atbildiigaam personaam.

* NERV - Nozīmētie Extremālās Reatskurbināšanas Vagari, nodrošina kārtību un īpaši pārrauga alkohola lietošanu otaku pasākumos

* Kaigan Valde - ieveeleetaa Kaigan anime kluba valde. diemzheel nevar uztaisiit taa ka dazhiem indiviidiem raadiitos vairaakas grupas - taa pazuda divi valdnieki: es (grupa Jounin) un alt (grupa NERV)

* weirdo - self-explanatory. ierobezhojums: peec redigjeeshanas vienmeer paliek "Edited by...", ko citi var atsleegt. Nekaadu citu ierobezhojumu saliidzinot ar paareejiem lietotaajiem nevajadzetu buut.
edg
Es dodu priekshroku apziimeejumam "Alkohola Lietoshanas Komiteja" nevis "Komisija". Nezin kaadu zemapzinjas, subjektiivu balsu iespaidaa, man taa labaak patiik.
GM
QUOTE
Es dodu priekshroku apziimeejumam "Alkohola Lietoshanas Komiteja" nevis "Komisija".


What's the difference? Galvenais, ka pirmie divi vārdi nemainīgi paliek. wink.gif
lastguru
izlaboju, btw... kaa Sigfa pateica, taa tagad arii ir...
Sigfa
QUOTE(lastguru @ Oct 30 2005, 23:48)
izlaboju, btw... kaa Sigfa pateica, taa tagad arii ir...
*



Es? ko es pateicu?
+Chibi+
Oh, great. Can't wait to be special now. Varētu vēl grupu: bīstamie. Nu, piem., yaoi faniem... XD
lastguru
QUOTE(Sigfa @ Oct 31 2005, 00:00)
QUOTE(lastguru @ Oct 30 2005, 23:48)
izlaboju, btw... kaa Sigfa pateica, taa tagad arii ir...
*



Es? ko es pateicu?
*


ups... atvaino... "kaa edg pateica, taa arii ir"...

QUOTE(+Chibi+ @ Oct 31 2005, 00:03)
Oh, great. Can't wait to be special now. Varētu vēl grupu: bīstamie. Nu, piem., yaoi faniem... XD
*


tu vienmeer esi special. pashlaik tevi pieliku pie valdes, bet ja gribi buut vienaa grupaa ar aivvv, varu nomainiit tavu grupu uz "weirdo"... ja gribi... Varbuut tu taadaa veidaa celsi shiis grupas prestiizhu, jo taa tieshaam nav nekaads apvainojums... tikai atzinja ka cilveeks nav taads kaa vairums wink.gif
+Chibi+
QUOTE(lastguru @ Oct 31 2005, 00:20)

QUOTE(+Chibi+ @ Oct 31 2005, 00:03)
Oh, great. Can't wait to be special now. Varētu vēl grupu: bīstamie. Nu, piem., yaoi faniem... XD
*


tu vienmeer esi special. pashlaik tevi pieliku pie valdes, bet ja gribi buut vienaa grupaa ar aivvv, varu nomainiit tavu grupu uz "weirdo"... ja gribi...
*




nē. es negribu, lai man liedz taisīt polls! dry.gif (ko es vēl ne reizi neesmu darījusi un nekad arī laikam nedarīšu) un es gribu lielu pastkasti.....


YAY! Es esmu Valde! *staro* S*ck on that, ALK. tongue.gif Tas nekas, ka Valde nedarbojas, ka mūsu priekšsēdētājs pat nevaru dabūt tos goddamn dokumentus, ooooo, es pat nesākšu, mani ir sakrājies tik daudz ko viņam teikt, ka laikam sākšu pieraxtīt, citādi aizmirsīšu visus tos lieliskos drauds, ko esmu sadomājusi! Ooo, kāds metaforu lidojums..... dry.gif
lastguru
Khem, khem! UZMANIIBU TIEM KAS NEMAAK LASIIT: grupai weirdo nav nekaadu ierobezhojumu, pilniigi nekaadu, iznjemot to ka redigjeejot postut vinji vienmeer atstaas peec sevis "Edited by" (bet arii sho ierobezhojumu var nonjemt ja kaads ljoti gribees)!
edg
QUOTE(+Chibi+ @ Oct 30 2005, 23:26)
YAY! Es esmu Valde! *staro* S*ck on that, ALK.  tongue.gif Tas nekas, ka Valde nedarbojas, ka mūsu priekšsēdētājs pat nevaru dabūt tos goddamn dokumentus, ooooo, es pat nesākšu, mani ir sakrājies tik daudz ko viņam teikt, ka laikam sākšu pieraxtīt, citādi aizmirsīšu visus tos lieliskos drauds, ko esmu sadomājusi! Ooo, kāds metaforu lidojums.....  dry.gif
*


Un kursh iisti peec taa visa S*ck? ALK vismaz ir biedriiba, kas reaali darbojas. Tas nekas, ka nav oficiaali, bet mees riikojam miitinjus, pasaakumus u.tml, savu neformaali apzinaato statuutu ietvaros. Kaada bija Kaigan peedeejaa biedriibas riikotaa aktivitaate? Vai, kaa otaku pienaakas, kaljat dizhus plaanus, bet nekas uz priekshu neiet?
Es luudzu atvainoshanu par sho postu. Bet, ja cilveeks lamaajas, kaa man neatbildeet?
GM
QUOTE
ALK vismaz ir biedriiba, kas reaali darbojas.


Tieši tā - ALK ir kā minimums trīs kopsapulces nedēļā, kurās tiek testēts jaunais "ekipējums" un apspriestas citas nenormāli svarīgas lietas.
Ghoul
ehh kaads tak var apvainoties, ka vinjam ir grupa weirdo!!! dry.gif pamaniiju, ka atliek naakt no kbkurne un tu jau tiec uzskatiits par weirdo!!! ????

Ehh wateva, es gribu buut weirdo, luudzu!!!!! smile.gif rolleyes.gif
lastguru
QUOTE(S.U.D @ Oct 31 2005, 15:13)
ehh kaads tak var apvainoties, ka vinjam ir grupa weirdo!!!  dry.gif  pamaniiju, ka atliek naakt no kbkurne un tu jau tiec uzskatiits par weirdo!!! ????

Ehh wateva, es gribu buut weirdo, luudzu!!!!! smile.gif  rolleyes.gif
*


soirvakt pagaidaam nav weirdo, kaut gan ir no kurbijkurnes.

Un ieliku tevi tajaa grupaa.
ShinChan
nevar vēl kādu jaunu grupu izfunktierēt? Piemēram, "offtopikotājs" (es tā kā vairāk par sevi domāju)
lastguru
var, bet kaapeec tev weirdo nepatiik? (iisteniibaa es gribeeju tev jautaat vai gribi tajaa iestaaties, bet noslinkoju)
ShinChan
QUOTE(lastguru @ Oct 31 2005, 15:56)
var, bet kaapeec tev weirdo nepatiik? (iisteniibaa es gribeeju tev jautaat vai gribi tajaa iestaaties, bet noslinkoju)
*


Ja nav nekādu ierobežojumu, kas teattiektos arī uz visiem paŗējiem biedriem, tad ok. Bet vienmēr jau gribas sev kaut ko ekskluzīvu kā, piemēram, "ūdensvīrs" vai tamlīdzīgi
Sērfijs
Varētu uztaisīt grupas pa zodiaka zīmēm.
ShinChan
QUOTE(Sephiroth @ Oct 31 2005, 16:05)
Varētu uztaisīt grupas pa zodiaka zīmēm.
*


tu nesaprati, tā nav horoskopa zīme biggrin.gif
Sērfijs
QUOTE(ShinChan @ Oct 31 2005, 16:06)
tu nesaprati, tā nav horoskopa zīme biggrin.gif
*


Nekas, nekas, bet toties kāda ideja.
lastguru
man nepatiik ideja par horoskopa ziimeem, man patiik ideja par savaadnieku grupu... vinji nav slikti vai labi, vienkaarshi atshkjiriigi wink.gif . Pielieku Shinchanu pie weirdo... nu ta baigi prestiizhaa grupa veidojas... wink.gif

UPD: tik neaizmirstiet ka tajaa weirdo grupaa ir aivvv wink.gif
GoldLeader
Nu ok...bet kapē ES esmu weirdo grupā?
sipps
kapec? nu tu vari lepoties ar to ka nesi kaukads tur Chuunin bet gan kas cits, par to tev but japriecajas nevis jablaustas.
GoldLeader
well then....i'm hapyy, i just asked!....būs pie tevis uz darbu jāaiziet! tongue.gif
edg
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 16:30)
Nu ok...bet kapē ES esmu weirdo grupā?
*


Weirdo grupaa var ielikt jebkuru uz pamatotu un arii nepamatotu aizdomu pamata, ka tu vari saakt diivaini uzvesties. Ja veelies nebuut weirdo grupaa, tad paraadi, ka esi mieriigs un prognozeejams. Tu forumaa esi tikai 4 dienas un
  • ieradies iista pokemona garaa, izbljaustot ljoti informatiivo un svariigo zinju, ka esi pieteicies shim forumam
  • jau paspeeji gandriiz uzsaakt flame topikaa "Warn sisteema - adminu egoisms"
  • esi izveidojis jau 3 topikus, no kuriem neviens pats nav par ar anime teemu

P.S. Bet tu noteikti esi atshkjiriigs no manis un vairuma foruma daliibnieku. Vari ar to lepoties!
GoldLeader
Well...es pārāk daudz animes neesmu redzējis, takā esmu diezgan liels n00bs šajā jomā...un ja es sākšu pavedienu, kas jau kkad ir bijis, tad būs stulbi...un komentēju es ar tikai to, ko esmu redzējis...un atvaino, visos citos forumos IR "introduction" pavedieni! Un fleimu es nesāku tongue.gif Nekad pat tāda doma nav bijusi!
edg
QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 16:43)
Well...es pārāk daudz animes neesmu redzējis, takā esmu diezgan liels n00bs šajā jomā...un ja es sākšu pavedienu, kas jau kkad ir bijis, tad būs stulbi...un komentēju es ar tikai to, ko esmu redzējis...
*


Nu tad vareetu mazliet piebremzeet ar tiem offtopic. Shis nav "es atrisinaashu visas tavas probleemas" forums, bet gan "anime" forums. Jaa, te ir offtopic sadalja, bet taa nav domaata, lai cilveeki to izmantotu masveidaa.

QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 16:43)
un atvaino, visos citos forumos IR "introduction" pavedieni!
*


Vai es vainiigs? Vai es vainiigs, ka tu neiepaziisties ar shii foruma specifiku un to, ka sheit nav "introduction" pavediens, un netiek piekops taada veida marazms?

QUOTE(GoldLeader @ Oct 31 2005, 16:43)
Un fleimu es nesāku tongue.gif Nekad pat tāda doma nav bijusi!
*


Es arii nesaku, ka tu saaki! Tu tikai provoceeji uz flame. Varbuut ne tiishaam, bet, vicinoties ar zobenu uz ielas ar aciim ciet, visi garaamgaajeejiem izdariitie ievainojumi tachu arii buus netiishaam! Laboties ir tavaa zinjaa, lai cilveeki neuzskatiitu, ka tu esi flameris. Ja tu uzskati, ka neprovocee uz flame (kaut citi taa uzskata), tad esi nenormaals egoists un uzskati sevi par pasaules centru.
lastguru
eu, piebremzeejam, labi, nevajag jau pirmajaa diena jauninjo apeest...
GoldLeader
@ flaming & egoism heh...a yes or no stance....i prefer to be somewhere in the middle...
@ intro thread zini....tas nav marasms....*must send MaGo cult here!*
@ offtopic thread well...ja jau jūs negribējāt, lai offtopic threadu izmanto, tad kapē radījāt, ko, a? Nu sorr...pabeikšu skatīties Tenjou Tenge un The Slayers un zināšu vēl biki par anime...un tad vēl skatīšos...un kamēr nezināšu, runāši tikai par to, ko esmu noskatījies!
@ lastguru Paldies, bet es pats labi tieku galā...
sipps
QUOTE(lastguru @ Oct 31 2005, 18:03)
eu, piebremzeejam, labi, nevajag jau pirmajaa diena jauninjo apeest...
*



pirmkart vins nav nekads jauninais, neviens vinu neaiztiktu, ja vins prastu kartigi uzvesties, bet vins ka jau kartigs parbedzejs no cita foruma, grib lai vins tiktu pamanits un tadel rada par sevi uber kruta pokemona iespaidu. vel jo vairak vins to dara jebkuriem lidzekliem. pat launakais ir tas ka liela dala cilveku vinu pazis personigi, un ticiet man vins visu laiku ir ka driģenes saedies un nevar pierimt
GoldLeader
sipp, a kas man būtu jādara? reizi dienā jāielogojas iekšā, lai apstiprinoši pamātu ar galvu, un turpinātu neko nedarīt? Un es neesmu nekāds pārbēdzējs, goddamnit! Vēl joprojām esmu aktīvs iekš kurbijkurnes arī...
X_Kamui
Kaa buutu ar "Kaigan member" grupu? wink.gif
jurc
QUOTE(-Kai- @ Nov 2 2005, 16:31)
Kaa buutu ar "Kaigan member" grupu? wink.gif
*


Iedomājies ka Chunnin grupa ir Kaigan memberi un nevajadzēs veidot grupu... jo domājams ka ar laiku tur lielākā daļa būs iestājusies.
Un nevajag vairāk grupu.. jo vairāk grupu jo lielākas problēmas. Ir labi kā ir (bija).
sipps
QUOTE(JurCHiX @ Nov 2 2005, 16:47)
QUOTE(-Kai- @ Nov 2 2005, 16:31)
Kaa buutu ar "Kaigan member" grupu? wink.gif
*


Iedomājies ka Chunnin grupa ir Kaigan memberi un nevajadzēs veidot grupu... jo domājams ka ar laiku tur lielākā daļa būs iestājusies.
Un nevajag vairāk grupu.. jo vairāk grupu jo lielākas problēmas. Ir labi kā ir (bija).
*




kas no ta ka ir tika daudz grupu? kaut vai katram sava, kads gan globalas problemas tas kadam var radit? vai kadam trauce tas ka es esmu kada cita grupa neka parejie? nevienu tas pilnigi un galigi netruce, vai ari es kludos?
+Chibi+
QUOTE(edg @ Oct 31 2005, 08:27)
QUOTE(+Chibi+ @ Oct 30 2005, 23:26)
YAY! Es esmu Valde! *staro* S*ck on that, ALK.  tongue.gif Tas nekas, ka Valde nedarbojas, ka mūsu priekšsēdētājs pat nevaru dabūt tos goddamn dokumentus, ooooo, es pat nesākšu, mani ir sakrājies tik daudz ko viņam teikt, ka laikam sākšu pieraxtīt, citādi aizmirsīšu visus tos lieliskos drauds, ko esmu sadomājusi! Ooo, kāds metaforu lidojums.....  dry.gif
*


Un kursh iisti peec taa visa S*ck? ALK vismaz ir biedriiba, kas reaali darbojas. Tas nekas, ka nav oficiaali, bet mees riikojam miitinjus, pasaakumus u.tml, savu neformaali apzinaato statuutu ietvaros. Kaada bija Kaigan peedeejaa biedriibas riikotaa aktivitaate? Vai, kaa otaku pienaakas, kaljat dizhus plaanus, bet nekas uz priekshu neiet?
Es luudzu atvainoshanu par sho postu. Bet, ja cilveeks lamaajas, kaa man neatbildeet?
*




QUOTE(GameMaster @ Oct 31 2005, 09:20)
QUOTE
ALK vismaz ir biedriiba, kas reaali darbojas.


Tieši tā - ALK ir kā minimums trīs kopsapulces nedēļā, kurās tiek testēts jaunais "ekipējums" un apspriestas citas nenormāli svarīgas lietas.
*




<off-topic>
ā, nu forši! Es tagad emsu izstumtais elements! Es jūsu "sapulcēs" piedālos biežāk, kā Kaigan! Un tas NAV tāpēc, ka Kaigna nav sapulču, nē... Mēs vienkārši, atšķirībā no jums, gribam visu to padarīt par legālu... Eh, Kaut gan. Tuvākā gadsimtā. *raud* AR ko es emsu sapinusies???? </off-topic>


Man gan patīk ideja par daudzām dažādām grupām, tas padara to visu kaut kā... īpašāk. Dunno. Sounds like fun. And this place IS for fun, isn't it? Ja neskaita spama ierobežojumus.
sipps
QUOTE(+Chibi+ @ Nov 2 2005, 21:25)
ā, nu forši! Es tagad emsu izstumtais elements! Es jūsu "sapulcēs" piedālos biežāk, kā Kaigan! Un tas NAV tāpēc, ka Kaigna nav sapulču, nē... Mēs vienkārši, atšķirībā no jums, gribam visu to padarīt par legālu... Eh, Kaut gan. Tuvākā gadsimtā. *raud* AR ko es emsu sapinusies???? </off-topic>


Man gan patīk ideja par daudzām dažādām grupām, tas padara to visu kaut kā... īpašāk. Dunno. Sounds like fun. And this place IS for fun, isn't it? Ja neskaita spama ierobežojumus.
*


tak rit mums ir karteja spulce un katrs vina var piedalities. mes apdomasim un izstradsim kaut kada veida statutus neko nopietnu bet tomer. un padarit kautko legalu musdienas ir pavisam vienkarsi ja vien nav zel 8ls
Blackout
QUOTE
Oh, great. Can't wait to be special now. Varētu vēl grupu: bīstamie. Nu, piem., yaoi faniem... XD

es esmu par yaoi grupu blink.gif
zenofex
Ņemiet arī vērā, ka foruma ierobežojums neļauj foruma biedram vielnaicīgi būt divās grupās (ok, members var pārmantot tiesības no citām grupām, bet tas neuzrādās viņa profilā). Un jo vairāk grupu jo grūtāk no šī ierobežojuma izbēgt.

Kā arī, kāda gan jēga vispār ir no šādām grupām? Tīri informatīva? Tad jau to var ierakstīt gan "From" laukā gan arī parakstā galu galā...
Blackout
heh, tochno vajadzees ierakstiit smile.gif)))
sipps
QUOTE(zenofex @ Nov 5 2005, 10:58)
Ņemiet arī vērā, ka foruma ierobežojums neļauj foruma biedram vielnaicīgi būt divās grupās (ok, members var pārmantot tiesības no citām grupām, bet tas neuzrādās viņa profilā). Un jo vairāk grupu jo grūtāk no šī ierobežojuma izbēgt.

Kā arī, kāda gan jēga vispār ir no šādām grupām? Tīri informatīva? Tad jau to var ierakstīt gan "From" laukā gan arī parakstā galu galā...
*



nevajag jau but tik konservativam. ka kads kautko grib un tas nevienam netrauce lai tak vinam tiek. un nav jau ipasi daudz cilveku kas velas but vairakas grupas vienlaicigi.
kaarleens
Naac manaa klanaa , vai gribu tavaa klanaa laugh.gif
Atvainojos protams bet man shis viss beernishkjiigi smiekliigi izskataas.
edg
QUOTE(kaarleens @ Nov 6 2005, 17:17)
Naac manaa klanaa , vai gribu tavaa klanaa  laugh.gif
Atvainojos protams bet man shis viss beernishkjiigi smiekliigi izskataas.
*


Taa iemesls, nepaarprotami, ir forumaa valdoshaa garlaiciiba, jo cilveekiem pietruukst edg postu, ko lasiit!
ETM
ir ieteikums kloneet edg un taadaa veidaa panaakt edg postu skaita palielinaashanu. nevajag uzreiz uzskatiit ka mees tiecamies peec kvantitaates nevis kvalitaates. edg posti tachu jau taa ir augstaakaa labuma produkcija.

Mums vajag vairaak edg!

P.S. Naac manaa klanaa! mans klans ir visR0x0riigaakais!!111oneone1!111
+Chibi+
QUOTE(ETM @ Nov 8 2005, 00:16)


Mums vajag vairaak edg!

P.S. Naac manaa klanaa! mans klans ir visR0x0riigaakais!!111oneone1!111
*




taisat ALK sub- klanu: edg klanu. Ņemot vērā, ka forumieši jau ir tik slimi, ka veido hipotēsiskas ģimenes, klanu ideja pat liekas tīri saprātīga.
ETM
jaa jaaa jaaa!!! ALK turpmaakaas izaugsmes rezultaataa tiks veidotas apakshvieniibas, racionaalaakas dziives uzlaboshanas proceduuras veikshanai, kuriem par vadiitaajiem tiks izveeleeti augstu staavoshi ALK paarstaavji. un tad vareesim veiksmiigi saakt starpklanu fleimwarus ar draudziigiem uzbraucieniem citiem klaniem, kur katram apakshklanam buus iipasha strateegjiska noziime un ruupiigi izstrtaadaats taktisks vaardu kraajums. Nu dziivosim, redzeesim, bet neazimirsti, ka shobriid tieshi TEV, shii posta lasiitaaj, ir vienreizeeja iespeeja pieteikties ALK biedriibaa un buut kopaa ar uzvareetaajiem.
lastguru
vairaak grupas pevienotas netiks tuvaakajaa laikaa, jo izskataas ka tas slikti ietekmee publiku: dod mazo pirkstinju un tev visu roku nograuziis.

Topic closed. ja kaads veel ko grib teikt, luudzu man uz PM: weirdo grupu labpraat piepildiitu ar veertiigajiem kadriem wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.