Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Manga vs. Anime
Anime forum > Anime > Manga
Pages: 1, 2, 3
Gutts
Man vislabak patik manga kas ir fanu tulkota no japanu valodas jo tur nav nekas cenzets ka daudzas amerikanu firmu tulkotajas mangas un it ipasi animes.
+manga ir orginalais stats nevis piekrasnots mazliet/smagi ka anime biezi uz slikto pusi.
Protams par to piekrasnosanu uz slikto pusi ir tikai mans viedoklis.
X_Kamui
Man vairaak patik manga, bet es balsoju par abi vienaadi...
hehe nezinu kapeec rolleyes.gif laikam taapeec ka man ari anime nereali patiik XDD



p.s. man likas ka taads topiks jau bija... nu varbuut ta ir tikai mana fantaazija...
Ghoul
balsoju par citu atbildi, jo mangas ir labaakas par anime, bet es taas nelasu, anime ir skanja, kustiiba un tas ir liels pluss, bet arii anime es tagad neskatos sad.gif
Winry
Nu es balsoju par animi...jo es neesmu lasījusi vēl nevienu mangu sad.gif naw bijusi vajadzība! biggrin.gif Un anime tiešām ir labāka ar to ka tur ir kustība! smile.gif
Dero
Nedomāju, ka abas šīs kategorijas var vispār salīdzināt! biggrin.gif Jo vienīgais, kas ir kopīgs abiem ir tas, ka tie abi ir animācijas paveidi, bet viens ir uz papīra, bet otrs ekrānā! cool.gif
Kikumi
Nobalsoju, ka abi vienādi! Esmu mangu lasījusi, esmu anime skatījusies, tāpēc man viņi liekas vienādi...
K@fs
Nobalsoju par anime. Kāpēc?: Laikam, tomēr, vairāk esmu skatījies. Mangu, protams, arī esmu lasījis, interesanta. Mangai ir viens liels mīnus ,Tu nevari aizmigt pie mangas, tev visu laiku ir jāspiež peles taustiņš un jālasa biggrin.gif
Ghoul
QUOTE(K@fs @ Oct 28 2005, 11:21)
Mangai ir viens liels mīnus ,Tu nevari aizmigt pie mangas, tev visu laiku ir jāspiež peles taustiņš un jālasa  biggrin.gif
*


tam ir arii pluss, tu turpini to lasiit, a ja skaties anime vari aizmigt, tad tu skaties naakosho dienu, atkal aizmiedz, teoreetiski tu vari sho anime vispaar nenoskatiities biggrin.gif
K@fs
Ja es lasītu mangu, es vispār nevarētu aiziet gulēt. Es pie mangas atslēgtos nevis gultā, bet ar galvu pret monitoru biggrin.gif
Gutts
QUOTE(K@fs @ Oct 28 2005, 11:04)
Ja es lasītu mangu, es vispār nevarētu aiziet gulēt. Es pie mangas atslēgtos nevis gultā, bet ar galvu pret monitoru  biggrin.gif
*


ir bijis tads gadijums kad es aizmigu pie kompja lasot mangu. Par laimi tur nebija parak erti un es pec maza laicina piecelos un turpinaju lasit.

QUOTE(K@fs @ Oct 28 2005, 10:21)
tev visu laiku ir jāspiež peles taustiņš un jālasa
*



Un runajot par peles spaidisanu var ari nespaidit peli gandriz vispar ja lieto Windows picture and Fax viewer. Un ja tev ir bezvadu klaviatura tad var tik erti iekartoties pie kompja ka aizmigt nebus problemas vismaz man.

K@fs
Ehhh, ja vien man būtu bezvadu klaviatūra, pele, monitors, ērts krēsls uz kura varētu arī labi izgulēties, nevis pamosties ar skatu pret klaviatūras taustiņiem, es laikam būtu laimīgākais cilvēks uz pasaules biggrin.gif
Ayumi
nobalsoju par to ka abi labi. Nju bish vairaak anime nekaa manga! Bet es iisti nezinu kas pirmais anime vai manga tiek radiita? Man skiet ka Vispirms manga un peectam anime tiek radiita.(kautkur to lasiiju)
Gutts
QUOTE(Ayumi @ Oct 28 2005, 14:28)
nobalsoju par to ka abi labi. Nju bish vairaak anime nekaa manga! Bet es iisti nezinu kas pirmais anime vai manga tiek radiita? Man skiet ka Vispirms manga un peectam anime tiek radiita.(kautkur to lasiiju)
*



Viss pirms tiek radita manga pec tam dalai mangu anime
Fatalis
Es mangas nelasu principā.
Yume
Manga.
Pierādīts. Bez anime tīri labi dzīvojās jau mēnešus 3, un īpaši neprasās, bet nu yaoi dayle es lasīt nepārstaju. biggrin.gif
Manga tomēr literatūra skaitās. Tas ir tas pats stāsts kas ar gramatām un filmām, kas tad labāks.
Rudoru-san
Animēs svarīga ir arī skaņa... bet Mangas parasti ir smalkāk/ rūpīgāk izstrādātas...
Njā, dažreiz tie uzraksti Mangās "Woooosh", "Kaboooom" un "Wam, krshhhh" var piebesīt... ph34r.gif
P.S. LIELS pluss Animēm- Japāņu voice actors... laugh.gif
anishuara
nju nezinu man 4ota Anime iet vairak pie sirds... laikam tapec, ka bernibas traumas delj... happy.gif nju ko lai saka... es esmu anime bernz... laugh.gif
Shoune
Es nobalsoju par Mangu, jo pasam ir mangas sasutitas uz majam, un mangas ir daudz plasak viss izstastits, nu ja stulbi ka nav skanas(OST), bet nu Uzlieku Gackt aizeju uz gultu un lasu, bet nu ja kad pie datora sezu un lasu mangu aizmigt nav iespejams, bet ka apgulos gulta un saku lasit uhh 30 min un gulu =DD
Zeron
Man personīgi Anime patīk labāk, bet tas tādēļ, ka Mangu nēsu lasijis.
Pārāk slinks lai to darītu rolleyes.gif


Es vienkārši dodu priekšroku kautkam kustīgam smile.gif
lastguru
kaadreiz kaadam vija sign, tipa manga ir anime bez kraasaam skanjaam un kustiibas... pievienojos shim viedoklim. nobalsoju par anime, jo vnk esmu paaraak slinks lai lasiitu mangu...
Isabel Carmin fon Edelhain
Vēl pirms pusgada dzirdot vardu MANGA man bij spalva gaisā (šausmas ka ko tadu var lasīt). Bet tagad jau to uztveru daudz mierīgāk.
Balsoju par abiem, jo manuprat ta var gūt pilnīgāku priekštatu par kādu darbu.
jurc
Uzskatu ka ja tu nelasi mangu jau no paša sākuma, tad paies kāds laiks un sāksi arī par mangu intresēties un lasīt... kā teikt.. lvl up! ^^
Pats arī kādreiz domāju kā to mangu vispār var palasīt... bet nu tagad jau pamazām lasu, un intresē tas!
Vienīgais trūkums kas man vēl no tā attur - ka lasot mangu atkal jālupī monitorā, kas nemaz nav jauki. Tā jau gandrīz visa diena paiet pie PC. Drukāt ārā arī nav īpaši izdevīgi... Jāgaida dienas kad manga sāks parādīties kiosku plauktos (domājams ka tādu dienu nesagaidīšu). Tikmēr jāsamierinās ar veselības bojāšanu pie ekrāna...
edg
Man noteikti anime. Es neskatos sizheta deelj. Es skatos vizuaalaa baudiijuma deelj. Man patiik kraasainas, kustiigas bildiites. Mangu lasu es ljoti, ljoti leeni, jo es vispaar lasu ljoti leeni, bet anime man uzspiezh savu tempu, iesleedzot smadzenes "Raketa" paarnesumaa. Un tas man patiik. Es mangas laucinju izkaartojumu nespeeju uztvert kaa viena notikuma pluustoshu gaitu. Taas man ir atsevishkjas bildiites, atsevishkji notikumi. Uztveres specifika. Ko dariit.
Kagome
anime skatos vairaak nekaa lasu mangu, bet jaaatsdziis ka mangaa ir vairaak notikumu nekaa animee, deelj taa arii dazreiz palasu mangu smile.gif taapeec palsoju par abiem...
Church
es ljoti ceru, ka balso tie, kas ir gan skatiijushies animi, gan lasiijushi mangu, pietam labas titles gan no viena, gan otra. un vismaz vienu lietu ir redzeejushi/lasiijushi abos variantos. otherwise - balsot balsoshanas peec velk peec "knjigu njechital, no mnjenjie imeju" <g>
P.S.
pats prefereeju mangu. imho plusi paarsver miinusus.
- animee ir plusi: kraasas / OST / animaacija per se. miinusi - nepiecieshamo lielaako cilveeklaika/naudas ieguldiijumu peec apjoms parasti mazaaks. timeline iisaaka / mazaak sizhetliiniju / mazaak sidestory / biezhi tiek izmestas arii essentuaalas lietas. pietam parasti tiek cenzeets vairaak.
- mangaa - taa kaa prasa mazaak darba - biezhi ir daudz garaakas / apskatiits vairaak / biezhi tiek realizeetas lietas/staasti, kuri neskatoties uz buushanu par ljoti baudaamiem diemzheel nenonaak liidz animeeshanai liidzeklju utml truukuma deelj. cenzeets tiek mazaak. saliidzinot piem. berserk animi vs. mangu - tik daudz kaa interesanta left out of anime .. gan pirms/peec reti interesantas story line .. nepiecieshamaa darba peec arii detalizaacija animee ir briesmiiga saliidzinot ar mangu. saliidziniet kautvai reti skaistos armorus mangaa - un smiekliigas outline bez normaala coloring animee. veel imho par piemeeru neslikti der eg. Battle Angel Alita. cik maz no taas ir apskatiits animee .. ieskaitot interesanto plot twist beigaas </spoil> :/
Taka
QUOTE(edg @ Oct 29 2005, 09:16)
Man noteikti anime. Es neskatos sizheta deelj. Es skatos vizuaalaa baudiijuma deelj. Man patiik kraasainas, kustiigas bildiites. Mangu lasu es ljoti, ljoti leeni, jo es vispaar lasu ljoti leeni, bet anime man uzspiezh savu tempu, iesleedzot smadzenes "Raketa" paarnesumaa. Un tas man patiik. Es mangas laucinju izkaartojumu nespeeju uztvert kaa viena notikuma pluustoshu gaitu. Taas man ir atsevishkjas bildiites, atsevishkji notikumi. Uztveres specifika. Ko dariit.
*



Man ir apmēram tas pats. edg's visu pateica smile.gif
_D_N_X_
biggrin.gif Man labaak patiik Hentai biggrin.gif bet dodu balsi <mangu>image
Dero
QUOTE(_D_N_X_ @ Oct 29 2005, 17:21)
biggrin.gif Man labaak patiik Hentai  biggrin.gif    bet dodu balsi <mangu>image
*



Es saprotu tā tev patīk Hentai, kas ir Anime, bet priekšroku tu dod mangai?WTF??? biggrin.gif Skan kaut kā neloģistiski!
Church
QUOTE(Dero @ Oct 29 2005, 17:25)
Es saprotu tā tev patīk Hentai, kas ir Anime, bet priekšroku tu dod mangai?WTF??? biggrin.gif  Skan kaut kā neloģistiski!
*


ir arii hentai manga. un taada plasha joma kaa doujinshi ;>
eck .. kaa gribeetu tikt uz comifes ;>
_D_N_X_
Es te vienīgais kas nelogiski raxstu .,., ja kādam pretenzijas lai nelasa
Dero
QUOTE(Church @ Oct 29 2005, 17:36)
QUOTE(Dero @ Oct 29 2005, 17:25)
Es saprotu tā tev patīk Hentai, kas ir Anime, bet priekšroku tu dod mangai?WTF??? biggrin.gif  Skan kaut kā neloģistiski!
*


ir arii hentai manga. un taada plasha joma kaa doujinshi ;>
eck .. kaa gribeetu tikt uz comifes ;>
*



Vinsh tur nedomāja mangu, jo saka ''man patīk hentai, BET priekšroku dodu mangai.
Church
QUOTE(Dero @ Oct 29 2005, 17:52)
Vinsh tur nedomāja mangu, jo saka ''man patīk hentai, BET priekšroku dodu mangai.
*


nedaudz diivaini skaneeja, protams. mineet subzhanru gan animei gan mangai.
"man patiik detektiivi, bet priekshroku dodu graamataam" ;>
_D_N_X_
LABI VARU PATEIkt taa man patiik hentai manga

Peedeejo reizi tureeju graamat rokaas kad man bija 15 gadinji
Church
QUOTE(_D_N_X_ @ Oct 29 2005, 18:01)
Peedeejo reizi tureeju graamat rokaas kad man bija 15 gadinji
*


zheel. _daudz_ interesanta/aizraujosha/noderiiga esi laidis garaam.
P.S. - iesaku izvairiities no kaudzes iisu subsequent postu. vienkaarshaak redigjeet savu origjinaalo postu nospiezhot edit pogu jamam..
lastguru
QUOTE(_D_N_X_ @ Oct 29 2005, 19:00)
Peedeejo reizi tureeju graamat rokaas kad man bija 15 gadinji

ar to nelepojas...
Dead Star
Lai gan neesmu ilggadējs fans, tomēr balsoju par to , ka abi ir vienādi smile.gif jo kā vienā tā otrā var atrast gan plusus, gan mīnusus .. taču man laikam tieši anime ir mazliet tuvāks žanrs rolleyes.gif
X_Kamui
Man Mangu uz datora lasiit baigi nepatiik X_X(Читать на компьютере = Зло)
bet es lasuu, jo man mangas ir tikai uz datora >_<

Mazs miinus mangai rolleyes.gif( es domaju)
Kikyou
Ja varētu mangu dabūt normālā veidā - uz papīra, tad priekšroku dotu mangai, izņemot action/magic u.c. tomēr labāk skatīties nekā lasīt - cīņas nav jautri, ja nav kustība.
+Chibi+
Nu, tas protams atkarīgs no situācijas, bet man lielākoties vairāk patīk manga. Anime ir jaukas fīčas - like, krāsas [ piem., Yami no Matsuei manga ir sugoi, bet redzēt Tsuzuki acu krāsu ir WAAAAH!, vairāk kā sugoi], heh heh.

Bet tā kā es basically esmu sižeta cilvēks, es turos pie mangām. Like, Naruto anime ir booooooooooooooring, bet manga ir WOAH, 1000000x better. Ja nebūtu Naruto mangas, man tā anime arī riebtos.

Manga ir forša, jo tajā ir daudz sīkāku detaļu, tā ir precīzāka, parāda stāstu.. smalkāku?
Man arī action patīk mangas veidā.. Man school/romance gan vairāk animē.. Nu, piemēram, School Rumble es nevarētu lasīt. laugh.gif
kaarleens
Anime, jo patiik ka kustas un runaa.
Story zinjaa manga gan praktiski ir vienmeer labaaka (Berserk utt.), bet man nepatiik stundaam ilgi seedeet pie monitora skatoties melnbaltas kraasas.
Ja pie mums buutu iespeejamas mangu kafejniicas vai mangas buutu biblotekaas mans viedoklis buutu savaadaaks.
AA un ja veel man buutu ljoti daudz naudas un es vareetu visu sapirkt ko gribu ta arii ^^
Printeet mangu protams arii ir pilniigi neriaali.
Jaladin
Baigi grūti pateikt.... Tās īstenībā ir tik dažādas lietas.. Katram savi plusi/mīnusi. Manga ir parocīgāka(ja tu esi godīgs cilvēks un tās pērc!!!), tā vienmēr ir interesantāka un tajā vieglāk iedziļināties. Anime.. Skaistāka, vieglāk baudāma, bet ne vienmēr tik interesanta...
Secinu, ka mangas ir vairāk tiem, kuri vērtē kvalitatīvu story nekā smukumu. Gluži kā salīdzināt grāmatas ar filmām...
Church
QUOTE(Jaladin @ Nov 1 2005, 15:13)
Baigi grūti pateikt.... Tās īstenībā ir tik dažādas lietas.. Katram savi plusi/mīnusi. Manga ir parocīgāka(ja tu esi godīgs cilvēks un tās pērc!!!), tā vienmēr ir interesantāka un tajā vieglāk iedziļināties. Anime.. Skaistāka, vieglāk baudāma, bet ne vienmēr tik interesanta...
Secinu, ka mangas ir vairāk tiem, kuri vērtē kvalitatīvu story nekā smukumu. Gluži kā salīdzināt grāmatas ar filmām...
*


taa kaa tiek zagts kaa viens, taa otrs, mazu lomu speelee formaats ;>
_D_N_X_
QUOTE(lastguru @ Oct 29 2005, 21:04)
QUOTE(_D_N_X_ @ Oct 29 2005, 19:00)
Pēdējo reizi turēju grāmat rokās kad man bija 15 gadinji

ar to nelepojas...
*


KAS TE SAKA Ka es ar to lepojos ??? Es labāk lasu datikā Nereālajā pasaulē Nekā $ķie#u reālo laiku uz reālajām grāmatām
baseboalbatboy
Nu es gribeetu teikt anime bet to guutraak dabuut nekaa mangu-bet atkal tai mangai jaapulas lasiit(es baigi slinks)...nobalsoju abi labi!
Gutts
QUOTE(baseboalbatboy @ Nov 3 2005, 17:33)
Nu es gribeetu teikt anime bet to guutraak dabuut nekaa mangu-bet atkal tai mangai jaapulas lasiit(es baigi slinks)...nobalsoju abi labi!
*


So es gan apsaubu jo es ka liels mangu fans saku no savas personigas pieredzes ka mangu ir daudz grutak atrast par anime.
Lai atrastu animi pietiek ieiet arzemju visos otaku un total hubos un 90% no animem ko tu gribi noteikti tur bus.
Bet ar mangu ir ta loti popularos nosaukumos vares atrast jo uz tiem ir lielas tautas masas ,bet ne tik popularas ir jau gruti atrast un licenzetas ir jau gandriz neiespejami atrast.
X_Kamui
Offtops:
vai vispar ir izkraasotas mangas, vai ari visas ir melnbaltas....

Man vienkarši interesanti....
Gutts
QUOTE(-Kai- @ Nov 3 2005, 20:56)
Offtops:
vai vispar ir izkraasotas mangas, vai ari visas ir melnbaltas....

Man vienkarši interesanti....
*


Manga ir melnbalsta ar loti retiem iznemumiem un krasainiem vakiem vienmer.
-kumori-
100% Anime, jo ja es lasu mangu, dazhubrid nesaprotu ko lasu, aizdomajos par kaut ko citu... Bet, skatoties anime es visu saprotu, visu izbaudu un man ir tada sajuta itka pati taja piedalitos.
Ghoul
QUOTE(-Kai- @ Nov 3 2005, 21:56)
Offtops:
vai vispar ir izkraasotas mangas, vai ari visas ir melnbaltas....

Man vienkarši interesanti....
*


well, dazreiz mangaam izkraaso pirmaas divas lappuses, man liekas, ka Dr. Slump manga ir izkraasota ( bet taa manga ir ljoti suudiiga ), bet melnbalti ziimeejumi ir tradiicija smile.gif
X_Kamui
QUOTE(Ghoul @ Nov 5 2005, 08:50)
well, dazreiz mangaam izkraaso pirmaas divas lappuses, man liekas, ka Dr. Slump manga ir izkraasota ( bet taa manga ir ljoti suudiiga ), bet melnbalti ziimeejumi ir tradiicija  smile.gif
*


Es agraak domaaju ka tas ir braķis...
saakums kraasains, viss parejais melnbalts laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.