Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mani ziimeejumi
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3
nitra
Draudzene parekomendeeja ielikt manus ziimeejumus sheit un luuk es to arii izdariiju... ceru sagaidiit kaadu kritiku un komentaarus... unsure.gif

Click to view attachment Click to view attachment
Ghoul
pirmais ir taads pareizs ziimeejums, bet ne ar ko neizceljas, bet otrs ir superiigs,vnk perfekts, man otrs ljoti patiik!!!! Tev labi sanaak, ziimee veel un liec sheit!!! smile.gif
Tigra2
pirmajam kaks kā godzillai
Otrais super! Bruņotie minkas rullē!

Update; es kļūdos, viss ar kaklu normāli
Ghoul
QUOTE(Tigra2 @ Oct 18 2005, 19:21)
Pirmajam kakls kā godzillai,

*


nee kakls ir pareizs, saku pirmais ir pareizs ziimeejums, bet tur nav nekaaa uzsveerta, kas liktu to ziimeejumu apbriinot. Otrajaa tas ir detalizeeti un ruupiigi uzzimeetas antenas un vispaar viss kakjis.....
Zuzix
WOW uz to otro ziimeejumu... kaa es sew gribeetu shaadu maajdziiwnieku ^^
X_Kamui
Uuuu tas Kaķis ir kaut kas... super, es taadu nemuužam neuzzimeetu XDDDD
nu baigi labi sanaaca rolleyes.gif
Tigra2
QUOTE(S.U.D @ Oct 18 2005, 19:24)
QUOTE(Tigra2 @ Oct 18 2005, 19:21)
Pirmajam kakls kā godzillai,

*


nee kakls ir pareizs, saku pirmais ir pareizs ziimeejums, bet tur nav nekaaa uzsveerta, kas liktu to ziimeejumu apbriinot. Otrajaa tas ir detalizeeti un ruupiigi uzzimeetas antenas un vispaar viss kakjis.....
*


Mjā, man par kaklu kas nebija tik plats pateica, ka kakls kā godzillai. Yap, yap, tā vish i...

(gramatisko kļudu labošana rullē)
Kazuki
shitie ziimeejumi ir reaali stiliigi. smile.gif man patiik. ieliec veel kautko.
Sushi
Tieshaam! Riktiigi labie ziimeejumi!
Labas kritikja acis sheit noteikti pamaniitu daudz ko ne taa, bet man ljoooti patiik! smile.gif
nitra
Paldies smile.gif Cilvēkus zīmēju samērā nesen, tāpēc arī tik labi nesanāk... dzīvnieki sanāk drusku labāk rolleyes.gif

Click to view attachment
Sushi
Bāc! Man tieshi dziivnieki iipashi nesanaak! Ljoti smuks shis peedeejais izdzimteniitis (man tik patiik taa saukt) !
Man ljoooti patiik izfantazet dazjaadas buutnes utt.
Gaidu naakamo ziim! smile.gif

Uiiii... nevar tachu visu laiku prasiit peec naakamaa ziim...
X_Kamui
rolleyes.gif Ui labs, tev ļoti labi sanaak image
AmnE
wisu cienju... man jau nu baigi patiik!! wink.gif Gaidiishu veel!!
Ghoul
juuu peedeejais ir ubersuperdupermegaultra labs, bet kakjis tomeer ir labaaks!!!:)
nitra
biggrin.gif Danke! nu, te būs vēlviens. šis zīmēts pasen, kautkad vasaras sākumā...

Click to view attachment
Ghoul
WOW nav ko teikt, shis man patiik vairaak par kakji, ideja ir laba!!! smile.gif
Tigra2
Tas pūķis ir kolosāls! Uzzīmēsi kādu zirdziņu, vienradzīti, es ļoti gribētu uzzīmēt nimfu uz vienradža tikai nemāku vienradzi...
Kagome
WOW, pirmie ziimeejumi labi, iipashi tas kakjis biggrin.gif, bet tas dragons, vnk super, pat piesieties nav kur biggrin.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Tiešām labi zīmejumi gandrīz nav par ko piekasīties. Cilvēkam kakls tāds nesaprotams sanācis, bet dzīvnieki ir vnk perfekti. Vismaz es neredzu neko neiederigu.
yorsa-kun
Nu nezinu par pashiem tiem teliem, bet grafika ar ziimuli ir lieliska, it sevishki taa treshaa bilde, dreebes ir WoW biggrin.gif
Kazuki
moins, kaa tev pietika pacietiiibas kjimereeties ap visaam taam spalvaam? huh.gif nezheeliigi labs darbs...
nitra
QUOTE(Tigra2 @ Oct 19 2005, 18:37)
es ļoti gribētu uzzīmēt nimfu uz vienradža tikai nemāku vienradzi...
*


njā, man laikam būtu otrādi biggrin.gif


QUOTE(dark_angel @ Oct 20 2005, 19:13)
moins, kaa tev pietika pacietiiibas kjimereeties ap visaam taam spalvaam?  huh.gif  nezheeliigi labs darbs...
*


Spalvām? tb, tām zvīņām? nu es jau viņu nezīmēju uzreiz, ik pa drusciņai kamēr pabeidzu smile.gif

Kazuki
nu tur tajaas zviinjaas ir likts baigais darbs....es buutu to ziimeejumu vainu aizsviedusi vai arii zviinjas uzziimeejusi 6reiz lielaakas lol laugh.gif
respect par tavu pacietiibu un izturiibu...
ReD_FoXy
QUOTE(nitra @ Oct 19 2005, 17:15)
biggrin.gif Danke! nu, te būs vēlviens. šis zīmēts pasen, kautkad vasaras sākumā...

Click to view attachment
*


PSC!!! blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
RESPECKT!!!

Uber labs darbs... *sigh* Man skauzhu! SUPERIIGS!!! *veelreiz noelshas un pakasa pakausi* Malacis... Ta tik tureet huh.gif
nitra
smile.gif

Pamēģināju izkrāsot vienu no iepriekšējiem zīmējumiem...

image
nitra
Nu taa, tas ir mans otrs mēģinājums uzzīmēt un izkrāsot cilvēku... nez kā sanāca. ceru patiks... gaidu kritiku. blush.gif

image
Kazuki
shitie man patiik. baigi labi izkraasots, visas eenas pa vietaam. nav vienk kur piesieties. smile.gif
nitra
Nekādas kritikas sad.gif

Anyway, te būs vēlviens

image

nav īsti pabeigts, bet nu rolleyes.gif
Sushi
Nav, ko kritizeet... (vismaz manaa skatiijumaa)! smile.gif Shie darbi ir riktiigi labie...
Taa kaa profesionaalja darbi! <(@.@)> happy.gif
Kazuki
super!!! zini taada sajuuta ka tas buutu fotografeets nevis ziimeets.
nitra
Paldies! biggrin.gif


image
asamashii ritori banpaia
! ljoooti labi. dziivnieki mega, labs stils, spoporcijas, detaljas.... apskauzhu..
Kikyou
Wow... Patiešām smuki zīmējumi... o.o

Pēdējais mīļš. ^_^
X_Kamui
Aaa kapeec man taa dzivnieki nesanaak....... XDDD
....baigi labs darbs rolleyes.gif
Shatako
Ņu baigi labi Tas dzīvnieks labi sanācis un labi ieēnots! biggrin.gif
Tigra2
Tu tiktiešām esi vairāk kā tikai talants. Kaut nu es tā spētu...
Cilvēkus zīmē ne sliktāk kā dzīvniekus.
dmonster
Vāks pēdējais darbs ir baigs. Tas džeks ir labi zīmēts smile.gif .
-nDigo-
nitra.. iemaaciisi man ar taa ziimeet?? biggrin.gif biggrin.gif a to es kaa netalantiigs cilveeks taa neprot! wacko.gif vai vismaz pasaki kur taa iemaaciijies?? ljoti labi ziimeejumi..
nitra
blush.gif hehe... paldies par atsauksmēm

QUOTE(-nDigo- @ Nov 8 2005, 01:47)
nitra.. iemaaciisi man ar taa ziimeet?? biggrin.gif biggrin.gif  a to es kaa netalantiigs cilveeks taa neprot! wacko.gif vai vismaz pasaki kur taa iemaaciijies?? ljoti labi ziimeejumi..
*



nekur īpaši neesmu mācījusies zīmēt. pāris gadus gan gāju mākslas skolā (pulciņā), vienkārši tāpat biggrin.gif

Šis tapa skolā, kādā garlaicīgā stundā ph34r.gif

image
Sorry par kvalitāti...
Kazuki
taac skatiens vareetu nogalinaat. wow. just don't get it kaa tu taa vari...
superiigs ziimeejums. man patiik. visi tavi ziimeejumi ir taadi dziiviigi, liekas ka tie elpo.
-nDigo-
hmm te ir redzams maakslinieciskas dotiibas, ka aman liekas.. jo shitaa ziimeet.. wacko.gif mama radi menja obratna! wacko.gif
X_Kamui
rolleyes.gif Hehe nu superiigs zimejums, izskataas ka dziivs XDDDDD
gribu taa zimeet aaaaaaaaaaaaa>_<
dmonster
QUOTE(-Kai- @ Nov 10 2005, 01:07)
gribu taa zimeet aaaaaaaaaaaaa>_<
*


Tu neesi vieniigais, kas arii gribeetu ><
nitra
hmm, gribējās kautko uz datora paķēpāt rolleyes.gif

image

Ayumi
Ak dies! super! aplausi! Vai tu ari meitenes ziimee? es veeleetos redzeet! ^^
perfect, naw ko gari rakstiit! ohmy.gif
X_Kamui
rolleyes.gif nitra tev sanaak nereali superiigi zimejumi XDDDDD
nitra
QUOTE(Ayumi @ Nov 18 2005, 00:55)
Vai tu ari meitenes ziimee?
*



njā, dažreiz happy.gif

image
iewucis
....es taa juutu kad tev forshi sanaak arii meitenes...smile.gif) ....mazliet jociiga man skjiet plecu liinija (labajaa pusee )
iewucis
..neesmu iipashi leila pc speciaaliste... sad.gif ....uz kaa tu izkraasoji to aatteelu kur ir zeeni un tas dziivniecinjshhh..
Tigra2
Tev ļoti dabiski sanāk, tik deguns neiekļaujas fonā. Skatoties uz dzīvnieku zīmējumiem secinu, ka tev labāk padodas dabiskā līnija. Ja kādreiz nav ko darīt, pamēģini uzzīmēt degunu kā dzīvam cilvēkam.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.