Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Zatôichi
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
kaarleens
Nu gabalinsh Takeshi Kitano cieniitaajiem neslikts zobenciinju bojeviks.
hehz nu asintinjas shkjiist spainjiem zobenciinjas neieilgst viss notiek aatri kaa dziivee saturs nu gan taa ne iipashi labs action japaanju gaumee wink.gif
es dodu 7/10
QUOTE
Call it blind fury: sightless masseur Zatôichi (Takeshi Kitano) wanders through 19th-century Japan avenging the weak and oppressed with his razor-sharp samurai sword. A walking contradiction, he's a blind man armed with the skill and guile of a master swordsman. Based on the cult Zatôichi series that hooked Japan in the early 60s, this reimagining sees Kitano ditch his customary yakuza obsessions for a period actioner that glints with all the ruthless beauty of cold steel in the morning sunlight.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
PuPsik
es pat nezinu vai man filma patika vai nee.. nevar saprast. un veel taa dejoshana beigaas.. wtf
kitano speeleejaas smile.gif
keitaro
kitano filmas visas ir labas - tagad esmu saintriģēts un sāku šito vilkt. no Kitano es iesaku skatīties Hanabi - ļoti eksistenciāla filma.
kaarleens
QUOTE (PuPsik @ May 22 2004, 12:38 AM)
es pat nezinu vai man filma patika vai nee.. nevar saprast. un veel taa dejoshana beigaas.. wtf
kitano speeleejaas smile.gif

piekriitu tas skats kur visi dejo galiigi garaam =)
bet tas ku kitano ataisa acis gan ierulee
Guest
kaarleen pzc
tu taa nospoiloji cilveekiem smile.gif)))
Leonheart
Nerunaashu ar jums kaa ar maziem beerniem, jo juus vismaz ziniet kaa taads rezhisors (kitano) eksistee. (joks)
Pateikshu, ka Zatoichi nav guames filma, vajag saprast kaapeec vinja tika uznjemta un kaadaa stilaa (piemeeram tas pats bija ar Dolls). Nu bet tas ir mans viedoklis un es neskaidroshu kas bija domaats, t.i. par ko es rakstiiju. Jo varu kljudities.
Guest
QUOTE (Leonheart @ Jun 11 2004, 06:21 PM)
Pateikshu, ka Zatoichi nav guames filma, vajag saprast kaapeec vinja tika uznjemta un kaadaa stilaa (piemeeram tas pats bija ar Dolls). Nu bet tas ir mans viedoklis un es neskaidroshu kas bija domaats, t.i. par ko es rakstiiju. Jo varu kljudities.

Pasjam ir skaidriiba par sevis uzrakstiito?

Esmu Kitano un austrumu zobenciinju filmu cieniitaajs. Ar acion sjajaa filmaa viss ir daudz maz ok, vieniigi maaksliigaas asinis un datorizeetie caurdurtie zobeni ir aciis kriitosji. Tacju lielaakais sjiis filmas truukums ir sizjets, jeb preciizaak taa neesamiiba. Tad jau Kill Bill pirmajaa daljaa sizjets bija logjiskaaks. Prasts slaktinsj. Man arii mazliet mulsinaaja taa dejosjana beigaas un atsauces uz "Dejotaaju tumsaa", bet tas jau atkal gaumes jautaajums. Kas Zatoichi bija originaali un veiksmiigi apspeeleets, tad tas bija geisju duets, ar to tiesjaam viss bija vislabaakaja kaartiibaa. Bljaaviens saaku jau spoilot visu filmu. Labi mans veerteejums aptuveni sakriit ar kaarleena 7. Kaa teiktu D.R. Kitano filmaa atstraadaa savu laiku i viss.

P.s. Nezinu kaa liekas citiem, bet Kitano, manupraat, nav samuraja tipaazsj.
ShinChan
eh, juus jau pasji ziniet kas (skat iepr. postu) ph34r.gif
Leonheart
Offtopic: shin-chan, nebija saprotmas jo ir kljudaini uzrakstiits?
ShinChan
QUOTE (Leonheart @ Jun 12 2004, 09:48 PM)
Offtopic: shin-chan, nebija saprotmas jo ir kljudaini uzrakstiits?

Nevis gramatiski kljuudaini bet saturiski nesaprotami. Varbuut vienkaarsji es esmu paglupsj. Ievies lielaaku skaidriibu sjiis filmas tapsjanas kontekstaa, buusju ljoti pateiciigs. Citaadi man liekas, ka sjii filma ir paprasts asinjains slaktisnj, bez dziljaakas jeegas.
Leonheart
Nu tad megjinaashu izteikt savu viedokli.
Vispirms no pirma acuskatiena var redzeet ka tas nau tradiconala Kitano filma. Liidz shim vinjsh filmeeja tikai to ko grib un pats uzraksta, un ar Zatoichi nau taa.
Tatad shi filma ir mesle (© Tilde) stastiem par Zatoichi un veeciem filmam/serialiem kurus vareeja redzeet japanji kaadso 70-s kados vai arii 60-s.
Beigshu ar muldeeshanu un pateikshu kas manuprat filma ir orignaals un verts noskatiishanai. (Muuzika, kura ir magjiska un ne mazaak.) Atbildi filmas interesantumam vajag mekleet divainaas dejaas filmas beigas. Domaaju ka japaniem vinji neizskatas divaini, jo tas ir, esmu parliecinaats, kaads no japanju teaatra dejas veidiem. Un tatad visa filma ir nevairaak ka teaatra speele. Vismaz man patik taa domaat, jo nekatraa review, no cilveekiem kuri zin par jap kultuuru vai arii kaut ko lasiija pirms rakstiishanas, var atrast to ko uzrakstiiju sheit.
Var buut tas skan netik parliecinoshi, bet tas ir mans viedoklis.
P.S. Tochno zinu kaa Dolls ir "uznjemti" Bungaku teaatra stilaa, to var gan atrast katraa otraa review.
P.P.S. Shin-chan, tev ir taisniiba ka filma ir "asinjaina slaktisnja" smile.gif
Bet, neieskaitot Dolls, Kikujiro un Gettng any?, katra Kitanos filma ir "asinjaina slaktisnja"
ShinChan
Nu re, taa jau ir labaak. Bet tu man neiestaastiisi, ka taa dejosjana beigaas bija kaut, kas no tradicionaalaas japaanju deju kultuuras, driizaak pavilka uz moerniem muuzikliem. Kas attiecas uz interesanto muuziku, piekriitu daljeeji, jo man skanjas efektu un ekraanaa veerojamo darbiibu sapludinaasjana, likaas vairaak no "Dejotaajas tumsaa" nospiesta, tacju varu arii kljuudiities.
Filma noteikti nav meesls, un to ir veerts redzeet, tacju nedomaaju, ka taa ir obligaata visiem zjanra un Kitano cieniitaajiem, driizaak jau komerciaals gabsis uz kura vecais kitano gribeja nopeniit papildus naudish, jo peedeejos gados sjaada stila filmas atkal ir modee un te nu ir viens autentisks produkts no Japaanas.
zenofex
Diivaina filma, pats Zatoichi likaas pietiekami interesanta personiiba filmaa, gan taas izdariibas ar vinja aciim, gan izreekjinaashanaas ar sliktajiem (iipashi ar tiem kurus maasa un braalis mekleeja (Tipa Naruto peecnaaceejiem, haha)

Vinja dulnais piedziivotaajs lika nedaudz pasmaidiit.

Nu bet taa kopumaa njemot nekas ekstraa nebija, bet uzmaniibu piesaistiija.
Naktspukjiite

Tīri interesanta filma, tikai laikam būs vēlreiz jānoskatās, lai labāk izprastu.
Sīkums kas sevišķi aizķērās:

"Tagad tu beidzot varēsi būt normāls vīrietis."
"Man tāpat ir labi."
Seto
shii filma man lhoti patika un man besii kad kaads traki gudrs vecis Zootropaa iedeva tikai vienu aci jo redziet vinham likas kad filma esot paaraak vardarbiiga - man liekas daudzi nesaprot shiis filmas buutiibu - ko viņsh centaas pateikt...
taapat man lhoti patika vinha filma BRĀLIS - labs projekts - interesants skatiijums uz dziivi ..jakudza
anishuara
Man shi filma liekas jauka,jo es to redzeju gadu atpakal. un tad vina bija aizliegta. zel ka neradija agrak... biggrin.gif
-kumori-
QUOTE(Seto @ Apr 8 2005, 14:55)
shii filma man lhoti patika un man besii kad kaads traki gudrs vecis Zootropaa iedeva tikai vienu aci jo redziet vinham likas kad filma esot paaraak vardarbiiga - man liekas daudzi nesaprot shiis filmas buutiibu - ko viņsh centaas pateikt...
*


*grrr* Es filmu noskatījos ar gandriz atplatitu mutiti biggrin.gif Un es piekritu, ka ta filma nav agresiva... Esmu redzejusi daudz, daudz brutalakas filmas [ kaut vai njemot Japanas originals no The Grudge]...
Filma noteikti bija runa par to, ka aklais var biezhi redzet vairak neka tas, kas nav akls... [Es dodu 5 acis cool.gif ]
anishuara
MIMI6ka es tev piekītu man arī tā filma patika... Samuraja prasmes tur bija super biggrin.gif !!! Beidzot samurajus parādija īstajā gaismā...
ShinChan
QUOTE(MIMI @ Apr 8 2005, 14:36)
Un es piekritu, ka ta filma nav agresiva... Esmu redzejusi daudz, daudz brutalakas filmas [ kaut vai ņemot Japanas originals no The Grudge]... 
*


Apgalvojums, ka šī filma nav brutāla nav īsti patiess. Var jau teikt, ka tā brutalitāte ar nocirstajām rokām un asins paltīm ir pārāk stilizēta (tjipa Kill Bill), lai īpaši šausminātos, taču vardarbības filmā ir ka vai nu. Man tas protams ir pie vienas vietas, tacču nevajadzētu noliegt aciimredzamo
QUOTE(MIMI @ Apr 8 2005, 14:36)
..
Filma noteikti bija runa par to, ka aklais var bieži redzet vairak neka tas, kas nav akls...
*


it īpaši, ja aklais nav akls tongue.gif
QUOTE(anishuara @ Apr 8 2005, 14:38)
Beidzot samurajus parādija īstajā gaismā...
*


Ja atmiņa neviļ, tad šajā filmā nebija ne viena paša samuraja, ja nu vienīgi par tādu neuzskata to puspliko/pustrako ap māju skraidītāju. Aziāts, kas apjozies ar katanu un ietērpies kimono, lai kā mums to gribētos, automātiski nekļūst par samuraju wink.gif
Janus
Normala filma ne parak asinaina ne ko tad vel ieteiktu paskatities filmu "cilveku kurs nogalinaja shogunu" Loti veca filma, bet patiesam interesanta..biggrin.gif Ja kadam nepatik lai neskatas.
Laugh|nGMan
QUOTE(MIMI @ Apr 8 2005, 15:36)
*grrr* Es filmu noskatījos ar gandriz atplatitu mutiti biggrin.gif Un es piekritu, ka ta filma nav agresiva... Esmu redzejusi daudz, daudz brutalakas filmas [ kaut vai njemot Japanas originals no The Grudge]...
Filma noteikti bija runa par to, ka aklais var biezhi redzet vairak neka tas, kas nav akls... [Es dodu 5 acis  cool.gif ]
*


Grudge pieder pie šausmu filmu žanra. Man liekas būtu nekorekti salīdzināt Grudge ar Zatoichi brutalitāti. Īstenībā nav jau nemaz tik daudz filmu, kuras varētu nolikt pretīm zatoichi brutalitātei:
*Azumi
*varbūt Princess Blade
*Izo
*Kunoichi Lady Ninja ???
*Owls Castle ????
*iespējams Bakko Yokai Den Kibakichi
vai Lady Snowblood (ja Kventins Tarantīno nebūtu redzējis šo filmu, tad mums nebūtu Kill Bill'a biggrin.gif )

Ar īpašu brutalitāti izceļas IZO. Tas nav nekāds brīnums, jo režisors ir trakais Takaši Mīke.
Janus
Varbut, bet varbut vinam biski nepiekritu. ph34r.gif Jo ir daudz sausmufilmu bet sita jau nu nav. dry.gif
kaarleens
Piemēram klasiskajā Shogun Assassin http://www.imdb.com/title/tt0081506/ krietni vien vairāk dzērveņu sulas vai kečupa izlēja, piekrītu filma nam nemaz tik brutāla.
Shino
ohhh geat movie ko var citu piebilst.
xikes
Incomming spoilers.. (ja nu kaads veel nebuutu redzeejis..)
Ar `nelielu` nokaveeshanos, pavisam nejaushi arii manaas rokaas nonaaca shii filma.. (un veel dazas austrumu filmas)
Nu kaapeec, kaapeec, kaapeec man tieshi peec shiis filmas uzreiz naakosho vajadzeeja skatiities `The House of Flying Daggers`? Abaas filmaas bij personas, kuras saakumaa izlikaas par aklaam esam.. >_<
Nez..kaa cilveeks, kursh nav sevishki daudz redzeejis no Kitano darbiem, varu teikt, ka Zatoichi bij ok. Nebij jau nekas iipashs,
tachu labaaks par ASV cepumiem jau bij..
Es laikam vieniigais cilveeks, kuram dejoshana beigaas pat patika.. smile.gif
Ghoul
man pret dejoshanu beigaas nekas pretii nebija!!!!!! tongue.gif filma tieshaam nav nekas iipash, bet patiikams laika kaveeklis ir!!!!! skaistas ciinjas utt.
TradeMAAK
QUOTE(Seto @ Apr 8 2005, 15:55)
shii filma man lhoti patika un man besii kad kaads traki gudrs vecis Zootropaa iedeva tikai vienu aci jo redziet vinham likas kad filma esot paaraak vardarbiiga - man liekas daudzi nesaprot shiis filmas buutiibu - ko viņsh centaas pateikt...
taapat man lhoti patika vinha filma BRĀLIS - labs projekts - interesants skatiijums uz dziivi ..jakudza
*



Ja tu esi tik gudrs, tad varbūt arī pasaki, ko viņš centās pateikt. Es arī nesapratu.
mapet
bij ok.
Yanka_ronin
QUOTE(xikes @ Aug 28 2005, 16:15)
Es laikam vieniigais cilveeks, kuram dejoshana beigaas pat patika.. smile.gif
*



Neesi vis vienīgais!!!
Kagome
QUOTE(Yanka_ronin @ Sep 17 2005, 18:39)
QUOTE(xikes @ Aug 28 2005, 16:15)
Es laikam vieniigais cilveeks, kuram dejoshana beigaas pat patika.. smile.gif
*



Neesi vis vienīgais!!!
*



man ar iisteniibaa dejoshana beigaas patika biggrin.gif filma pati arii bija tiiri ok
Shinya
Gribeeju to redzeet, bet kaut kaa nesanaaca dry.gif ...vai to ir veerts skatiities? blink.gif
mapet
QUOTE(Shinya @ Oct 2 2005, 16:18)
Gribeeju to redzeet, bet kaut kaa nesanaaca dry.gif ...vai to ir veerts skatiities? blink.gif
*



nope, labaak 7 samuraji
Shinya
Tik,slikts?oki... blink.gif
Ja driikst jautaat *(laikam jau wrong topiks huh.gif ), bet kaads tad ir 7 samuraju sizjets? ph34r.gif
lastguru
par 7 samurajiem var lasiit sheit... http://otaku.lv/index.php?showtopic=1644
Shinya
Thankies! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.