Help - Search - Members - Calendar
Full Version: linkin park
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
Pages: 1, 2
rebelstrik2
nu grupa ir viens pusjapanis-mike shinoda
un veel joseph hahn smile.gif
klipi grupai ari dazi ir anime stila smile.gif
kursh piekryt? smile.gif
Sushi
Mmm... Manas miiljaakaas grupas topiks, kas iipashi neattiecas uz animi! Vai ta Maiks ir pusjapaanis? huh.gif
Ghoul
linkin park man nepatiik, bet kad redzeeju to anime style klipu ( ziimeejis GONZO ( laikam )), jau sacereejos, ka pa TV anime saakushi raadiit, izraadiijas, ka Linkin Park sad.gif .
rebelstrik2
QUOTE(Missy @ Sep 25 2005, 19:33)
Mmm... Manas miiljaakaas grupas topiks, kas iipashi neattiecas uz animi! Vai ta Maiks ir pusjapaanis? huh.gif
*




jaaa un vinam radinieks veel ir caikovskis:)
anishuara
we linkin park mana milaka gruppa un klipi ari ir dievigi... happy.gif kawaii..... un tas breacking the habit mans milakais klips... biggrin.gif
Rudoru-san
Ok, es arī LP fans... laugh.gif
Breaking the Habit video neesmu redzējis, bet man ir kaudze ar Linkin Park AMV...
Nevar jau nepiekrist, vietām dziesmas šķiet līdzīgas / vienveidīgas, bet tas palīdz radīt vajadzīgo noskaņu... Man LP patika jau pirms es kļuvu par Otaku, tagad "Breaking the Habit" un "Numb" man asociējas ar kādu sci-fi Anime. Kaut kā liek iedomāties par paranormālām lietām (Forget our memories, forget our past abbilities... take all your faithlesness with you... Just give me myself back & don't stay...) Un vēl, no "In the End": I tried so hard & got so far, but in the end it doesn't even matter ("In the End" viscaur atsauc atmiņā "End of Evangelion") "Numb" izteikti liek domāt par Anime... rolleyes.gif Un pārējās dziesmas arī līdzīgi... Linkin Park patīk ļoooti daudziem, jo dziesmu teksti atgādina par paša klausītāja dzīves notikumiem... To visu pastiprina sintezatora techno efekti... Love it! smile.gif
P.S. Man ir LP t-krekls! tongue.gif
P.P.S. Ar jebkuru Linkin Park dziesmu var sanākt izcils Anime Music Video, tā būtu vēl viena LP labā īpašība...
P.P.P.S. Drusku aizrāvos, sorry, tās tikai manas domas. rolleyes.gif
Sushi
Jeei! Prieks, ka anime faniem patiik LP! Mana MIILJAAKAA grupa!!!!!
Jaa, man arii ir daudzi LP amv! Vinjiem ljoti labi var to salikt kopaa.
Runaajot par LP dziesmaam, super!!! Melodijas un balsis! Viss kaa vajag!
Un Chesters ir COOL!
Man baigi patiik tas, ka LP ir daudz AMV!! Kawaii!!! wub.gif
X_Kamui
wink.gif Hmm.... man patik Linkin Park(pat ļoti),

bet ta nava mana miļaka gruppa tongue.gif .....
anishuara
es esmu redzejusi daudzus amv uz dziesmu crawling un esmu sajusma jo ta ir mana milaka dziesma shie vardi vienkarshi liek aizdomaties par visu, domaju ka man ir raxturiga shi dziesma, tik jauka un tik depresiva happy.gif nju vienkarshi kawaii un chesters ari es vinju vienkarshi dievinu te es pievienojos Missy
wub.gif Chester the best
Sushi
Pilniigi piekriitu! Crawling ir arii mana miiljaakaa dziesma. wub.gif
Mmmmm... Ja driikst rakstiit sheit miiljaakaas dziesmas- CRAWLING, WITH YOU, NUMB un vispaar viss albums Meteora.
Shaisuke
Ieniistu Linkin Park.... mad.gif Muuzika ir sviests, to visp pa metalu nevaidzeetu saukt. Vieniigais no vinjiem labums, ka no vinju muuzikas sanaak labi AMV. Grrrr, nafig visp sis topiks tika radiic, linkin park nav j-rock.

~BN~
ETM
QUOTE(Shaisuke @ Sep 26 2005, 10:12)
Ieniistu Linkin Park....  mad.gif  Muuzika ir sviests, to visp pa metalu nevaidzeetu saukt. Vieniigais no vinjiem labums, ka no vinju muuzikas sanaak labi AMV. Grrrr, nafig visp sis topiks tika radiic, linkin park nav j-rock.

~BN~

*


Izlasot to dusmu izpluudumu pats peedeejais BN tika izlasiits kaa BAN......

LP ir klausaams, bet man ne paaraak patiik. vieniigais kas pusliidz veel sasita manu uzmaniibu ir points of authority, bet nu arii ir shvaki. un metaals tas to4 nav.
Hikaru
Heh... Linkin Park... tas ir reps vai rocks??? Vispār man ne visai patīk (LP neklausos). Visas dziesmas vienādas - tipiski elektriskās ģitāras trokšņi un kaut ko runā vai kliedz. Kaut gan skan labāk nekā Naruto openingi un endingi. Tā var paņemt 1000 dziesmas un visas skan vienādi.
Labāk lai ņem piemēru no Rammstein, kā ir jākomponē laba mūzika.

Un tā kā lielāka daļa AMV ir uztaisīta ar LP dziesmām, visiem tas ir apnicis, kuri redzēja daudz AMV.
rebelstrik2
skatos ka lielakajai dalau patika topika teema:) protams ka lp nav metals jo tas ir nu metals happy.gif un ejiet visi metalisti ...... jo es ary reiz tads biju un saprotu ka tas ir galigais tizlums, ramstein nav ne vainas pat normali un par to dziesmu vienveidibu saku ka ir puse kam nepatyk ka jaunais albums ir vienveidigs bet otra puse saka ka besi ka stils mainijies.... ko ta cilvece isti grib? galigais sviests! smile.gif
anishuara
QUOTE(Hikaru @ Sep 26 2005, 13:09)
elektriskās ģitāras trokšņi un kaut ko runā vai kliedz.
*



tas jau ir tas labakais ka kliedz laugh.gif un runa un iesaku paklausities ari textus jo tieir dievigi maybe tev nepatik LP bet texti vinjiem ir sakarigi, ko nevar teikt par dazhem labam gruppam... huh.gif
Tomoko
QUOTE(anishuara @ Sep 25 2005, 23:35)

wub.gif  Chester the best
*



no, no, Mike the best tongue.gif! Bet nu, man baigi patiik LP, besides - Linda Purina tongue.gif biggrin.gif!
Kagome
QUOTE(anishuara @ Sep 26 2005, 16:16)
QUOTE(Hikaru @ Sep 26 2005, 13:09)
elektriskās ģitāras trokšņi un kaut ko runā vai kliedz.
*



tas jau ir tas labakais ka kliedz laugh.gif un runa un iesaku paklausities ari textus jo tieir dievigi maybe tev nepatik LP bet texti vinjiem ir sakarigi, ko nevar teikt par dazhem labam gruppam... huh.gif
*



jaa, linkin paark ir sakariigi texti. linkin park arii ir man miiljaakaa grupa rolleyes.gif , vispaar briinos ka sheit ir topiks par linkin park.
One winged angel
Yo, yo yo, linkin park... Tas jau nav iisti metaals, kaa te dazhi saka, tas ir arii kautkaads kokteilis. Man patiik dzhas dziesmas bet fans es neesmu...
rebelstrik2
QUOTE(city_gal @ Sep 26 2005, 19:11)
īsi un konkrēti: Linkin' Park- tongue.gif (neriebjas, bet arī nepatīk.)
un par to, ka viņi ir nu-metāls ar' var pastrīdēties...
(jo sevišķi pēc viņu sadarbības ar J.Z.)
*




nu ja vienigi vienigais ko tu esi dzirdejis....
X_Kamui
QUOTE(Hikaru @ Sep 26 2005, 12:09)
Visas dziesmas vienādas - tipiski elektriskās ģitāras trokšņi un kaut ko runā vai kliedz.
*


Hahaha tieši to pašu man mama saka par visaam dziesmaam ko es klausos wink.gif
bet es neklausos tikai 6ada tipa dziesmas >_<........

rolleyes.gif aniway
Somewhere I Belong, Crawling, Runaway un Breaking The Habit ir manas miiļakas LP dziesmas tongue.gif
One winged angel
QUOTE(city_gal @ Sep 26 2005, 19:11)
un par to, ka viņi ir nu-metāls ar' var pastrīdēties...
(jo sevišķi pēc viņu sadarbības ar J.Z.)
*



Vinji nav iisti metaals, kaa jau teicu, bet peec taas sadarbiibas nevar spriest, jo bija tāds gadījums, kad Eminems sadarbojās ar Merlinu Mensonu, pat koncertaa uzstaajaas, kautgan ieprieksh, kad Eminems kljuva slavens teica, ka Mensons meetaajas ar meesliem un vinjsh to neatbalsta, bet tomeer sadarbiiba shiem bija. Taatad par to sadarbiibu ar Jay Z neko nevar spriest, ir metāls vai nav, es saku, ka tas nav īsts metāls, bet gan kokteilis, man pat vietām izklausās pēc repa, jo Mike repo, Chesters k-ko dzied un ''kliedz'' taa teikt...
Rudoru-san
Nē, tā "sadarbība" ar Jay-Z bija *bleep*... Tas pat nebija dziesmu apvienojums... Kārtējais veids kā atgādināt par sevi un raust naudu... dry.gif
Linkin Park patīk ļoti daudziem, nav jau jābūt fanam, lai klausoties iedziļinātos tekstos... Bet katram jau savs viedoklis...
Sorry, laikam jau aiziet offtopic, bet bez tā neiztikt. Ar Rammstein dziesmām arī sanāk izcili AMV tongue.gif
Tātad, LP paši savu mūziku dēvē par ņūmetālu, tas nav gluži kokteilis, jo ir vēl pa pilnam līdzīgu grupu. No otras puses, katrai grupai ir kaut kas savs, atšķirīgs... He he, ok, kokteilis... laugh.gif
P.S. Ņaaammm... Kokteilis.... Waaaah... happy.gif
Sushi
Cik es esmu lasījusi, Linkin Park ir Rock&Rap. Teksti ir ļooooti sakarīgi un vienmēr man ir tāda sajūta, ka gandrīz katra dziesma kaut kādā savā ziņā atbilst garastāvoklim, vispār dzīvei.
Melodijas- Super. Vienkārši ideālas!
Česters- Perfekts!!! wub.gif
Un man nemaz neliekas, ka visas dziesmas ir vienādas. Tieši pretēji.
Vispār- bez LP klausīšanās, daudzi saka, ka vinju dziesmas ir vienādas.
Bet es [LP] dievināt! wub.gif

Tomoko, tev ar iniciāļiem paveicies! smile.gif
Jā... arī Maikam nava ne vainas! biggrin.gif
TRoTiLs
LP ir totaalaa komercija... agraak klausiijos jo patika tie kliedzieni... tagad esmu ieklausiijies daudzaas ne tik populaaraas grupaas un LP shkiet man kaa vienkaarsh Pop rock... Ja kas StatiC-X iespeejam ar vareetu uztaisiit labus anime klipus, to jau esmu sen iedomaajies... un Statics man tieshaam ljoti tuvs ir, muuzikaa ir liela dazhaadiiba un nevaru pagaidaam atrast kaadu grupu liidziigu vinjiem... bet vispaar man shkiet es te nepateemu drukaaju!
Sushi
Man diezgan ilgu laiku jaw patiik LP... No kaut cik liidziigaam grupaam man patiik System of a down un P.O.D. smile.gif
Bāc! Tie spami mani nobeigs!
Cigaro
Es domaaju, ka Linkin Park labaakaa dziesma ir One Step Closer!! laugh.gif
rebelstrik2
QUOTE(TRoTiLs @ Sep 27 2005, 00:17)
LP ir totaalaa komercija... agraak klausiijos jo patika tie kliedzieni... tagad esmu ieklausiijies daudzaas ne tik populaaraas grupaas un LP shkiet man kaa vienkaarsh Pop rock... Ja kas StatiC-X iespeejam ar vareetu uztaisiit labus anime klipus, to jau esmu sen iedomaajies... un Statics man tieshaam ljoti tuvs ir, muuzikaa ir liela dazhaadiiba un nevaru pagaidaam atrast kaadu grupu liidziigu vinjiem... bet vispaar man shkiet es te nepateemu drukaaju!
*



ai tu ar savam komercijam isteniba pasaki kursh tad nevelas lieku miljonu nopelnyt?


man veel patyk system of a down, sum41, die arzte/farin urlaub, u.c.


bessi ka visi melnie vienmer izgruz vardu komercija...

anishuara
QUOTE(rebelstrik2 @ Sep 27 2005, 15:43)
man veel patyk system of a down, sum41, die arzte/farin urlaub, u.c.
*




ak dievs man tieshi tada pati muzika.... wub.gif + man patik mushroomhead un clawfinger... happy.gif bet diez vai kads par to ir dzirdejis...

par LP runajot sadarbiba ar Jay-Z man liekas drankiga doma, jo uzskatu ka Jay-Z ir apvainojums LP textiem... man nepatika ka tika izbojata dziesma numb.. kaut vai es vinju varu klausities jau tapec ka Chesters blauj
What a hell are you waiting for...

uzskatu zho momentu par labako shaja dziesma... happy.gif biggrin.gif
rebelstrik2
QUOTE(city_gal @ Sep 27 2005, 16:00)
ir atšķirība starp tiek, kam nebūtu nekādu iebildumu par padarīto nopelnīt miljonu un tiem, kas to visu dara tikai tāpēc lai nopelnītu miljonu..
..nezinu, pie kuriem pieder LP


P.S.
QUOTE
nu ja vienigi vienigais ko tu esi dzirdejis....

kā tad! pat negribot nevar nedzirdēt tikai 1 dziesmu..
bet ja nopietni, tad man ar' kādreiz tā tīri labi patika, bet tad piegriezās. (un ja tā notika, tas vien parāda, ka nav viņos nekas īpašs)

*




nedomaju ka lp tikai lai nopelnitu naudu ja vini butu tadi tad noteiktu tas butu tirs pops vai reps bet ta nav happy.gif
dmonster
LP, jauka mūzika (actually very nice), pie tam kopaa ar pareejo muuziku, ko klausos un, kas man patīk (System of a down, Good Charlote, Greenday, Gorillaz, Simple Plan, Beasty Boys dazhas dziesmas) taas labi saskaņojas. Pie tam man jaapaasakas LP Numb AMV Naruto klipu.
rebelstrik2
QUOTE(dmonster @ Sep 27 2005, 18:08)
LP, jauka mūzika (actually very nice), pie tam kopaa ar pareejo muuziku, ko klausos un, kas man patīk (System of a down, Good Charlote, Greenday, Gorillaz, Simple Plan, Beasty Boys dazhas dziesmas) taas labi saskaņojas. Pie tam man jaapaasakas LP Numb  AMV Naruto klipu.
*




ar naruto klipu:) izklausas labi! es dodu priekshroku dbz:)
Rudoru-san
Woot, te baigā diskusija sākās... rolleyes.gif
Man patīk LP klipi ar Evangelion (nu kā gan citādi) un Serial Experiments Lain... Vēl labi sanāk ar Bleach.
Jay-Z tiešām izbojāja visas "Collision Course" dziesmas... Labāk LP būtu pāris jaunus remixus uztaisījuši.
P.S. Dievinu Green Day un Gorillaz! tongue.gif
TRoTiLs
es neesmu melnais 0_x... vienkaarshi saku kaa ir... agraak LP nebij taads kaa tagad, pac agraak fanoju bet tagad vairs nepatiik jo vinji kau kaads sviestaiinas dziesmas sataisiijushi ar reperiem u.t.t. aj lab nav jeegas muldeet klausaties ko gribat biggrin.gif
pinksakura
mhmm Linkin Park jā tā tiešām var teikt kad ir viena no favorite grupam vislabāk patīk Breaking The Habit un Faint nēsmu jau fane bet patīk... laugh.gif
rebelstrik2
man visvairak tracina tas ka kads var apstridet cita gaumi, nem klausies, nepatyk-lieki nebazere... ph34r.gif nezin klausieties savus bsb un esta laimigi biggrin.gif jox happy.gif
dmonster
QUOTE(rebelstrik2 @ Sep 28 2005, 07:18)
man visvairak tracina tas ka kads var apstridet cita gaumi, nem klausies, nepatyk-lieki nebazere...  ph34r.gif  nezin klausieties savus bsb un esta laimigi  biggrin.gif  jox happy.gif
*


Vaards vietaa, katram tak ir sava gaume arii, ja var daziem buut liidziiga ^^.
rebelstrik2
QUOTE(dmonster @ Sep 28 2005, 16:42)
QUOTE(rebelstrik2 @ Sep 28 2005, 07:18)
man visvairak tracina tas ka kads var apstridet cita gaumi, nem klausies, nepatyk-lieki nebazere...  ph34r.gif  nezin klausieties savus bsb un esta laimigi  biggrin.gif  jox happy.gif
*


Vaards vietaa, katram tak ir sava gaume arii, ja var daziem buut liidziiga ^^.
*




paldies:D
Shaisuke
QUOTE(anishuara @ Sep 26 2005, 15:16)
QUOTE(Hikaru @ Sep 26 2005, 13:09)
elektriskās ģitāras trokšņi un kaut ko runā vai kliedz.
*



tas jau ir tas labakais ka kliedz laugh.gif un runa un iesaku paklausities ari textus jo tieir dievigi maybe tev nepatik LP bet texti vinjiem ir sakarigi, ko nevar teikt par dazhem labam gruppam... huh.gif
*



Paklausies Nightwish tekstus un tad redzeesi kas ir dieviigi. LP teksti visi ir par vienu un to pashu, kaads kaadu piekraapis, saapinaajis, tas otrs paardziivo, psiho, dusmojas un nezko veel tur dara utt Nemaz no taam saldajaam miilas dziesmaam neatshkjiras. dry.gif

Piekriitu Hikaru, neredzu muuziku tur kur runaa, kaa arii neredzu muuziku tur kur breec/kliedz.

Un veel, ja jau tas nav metaals tad kaapeec to sauc par nu-metaalu?? Mosh labaak nu-reps vai nu-hiphops (neatshkjiru)?

Es arii agraak vinjus klausiijos. Vieniigais albums kas ir klausaams pec manam domam ir Hybrid Theory vai kaa vinju tur. Bet taa pat, nepaspeej ne noklausiities liidz galam, kad no taas 'muuzikas' saak galva saapeet. brr dry.gif

Veel kas.... kapec jus iedomajaties ka visi kam nepatik LP ir vai nu metalisti vai melnie? blink.gif debiilisms
~BN~
Sērfijs
Nu man ar Linkin Park ir kā ir, patīk pāris (laikam 3) dziesmas un viss. Pārāk ne tāds tas stils ir, pat grūti par Nu Metal nosaukt, pārāk vienkārša un vienveidīga viņu mūzika un ja godīgi tad pārāk bieži LP pa TV tiek dragāti, lai es viņus klausītos.
Kāds te arī ieminējās par vārdu dziļumu, protams, LP dziesmu tēmas kādam var arī būt tuvas, bet manā skatijumā pārāk pliekani tie teksti.
Tigra2
Man patīk Numb encore, un vairāk arī nekas, pliekani teksti un nav orģinalitātes.
EndlessReality
Nezinu, man tā ir viena no mīļākajām grupām, bet es jau galu galā klausos ļoti daudz ko. Nevajag aplikt, katram ir sava gaume.
Sushi
Gaume nu tieshaam katram sava...
Piekritiishu, ka Nightwish teksti ir labi, tachu es tomeer palieku pie sava viedoklja par Linkiishiem!
Melodija...
rebelstrik2
QUOTE(Missy @ Oct 3 2005, 19:27)
Gaume nu tieshaam katram sava...
Piekritiishu, ka Nightwish teksti ir labi, tachu es tomeer palieku pie sava viedoklja par Linkiishiem!
Melodija...
*




thnx vismaz kaads mana pusee:D
X_Kamui
QUOTE(rebelstrik2 @ Oct 5 2005, 16:54)
thnx vismaz kaads mana pusee:D
*


tongue.gif tongue.gif tongue.gif Es ar ta domaju...

Un lai nebuutu offtops:
laugh.gif Linkin park rulle bet nava perfect!!! biggrin.gif
Shaisuke
QUOTE(rebelstrik2 @ Oct 5 2005, 16:54)
thnx vismaz kaads mana pusee:D
*



Mosh beigsi spamot. Forums nav buushana kaada pusee, bet gan sava viedoklja izteikshana. Tas ka vinja/s viedoklis ir liidziigs tavam nenozime ka tas ir tava puse damnit.

Un kas ir labs LP melodijaas? Arii taas visas ir vienveidiigas. Iespaids ka klausies visu laiku vienu dziesmu, tikai ar citiem vaardiem.

~BN~
Sushi
Nu jaa, man, ja godiigi, buutu taads pats viedoklis par kaadu grupu, kas mani neaizrauj (vai kaut kaa tml). dry.gif
Vnk LP man patiik, MAN melodijas skjiet super utt. Katram jaw tomeer savaadaaka taa muzikaalaa dzirde (vai kaa lai to nosauc...) smile.gif
Shaisuke
Muuzikas uztvere. Ar dzirdi tam nav nekaada sakara. Ir cilveeki kas ar ideaalo muzikaalo dzirdi klausaas Cannibal Corpse. biggrin.gif

~BN~
Sushi
Paldies, ka izlaboji ~BN~!!!
Ko lai tur veel piebilst... biggrin.gif
Rudoru-san
QUOTE(Shaisuke @ Oct 5 2005, 23:28)
Muuzikas uztvere. Ar dzirdi tam nav nekaada sakara. Ir cilveeki kas ar ideaalo muzikaalo dzirdi klausaas Cannibal Corpse. biggrin.gif

~BN~

*


Yup, tā nu tas ir... Tam nav nekāda sakara arī ar visu pārējo. Vienalga who you are, bet LP dziesmas ir izteikti līdzīgas... (melodija un vietām arī teksti)
Un tomēr, pēc tā neko nevar spriest. rolleyes.gif Kādam LP ir apbrīnas objekts, citam kārtējā pastulbā grupa...
He, he, un es skaitos LP fans... dammit... mellow.gif
*uzliek fonā "numb" un beidz muldēt*
AKIRA
man iipasi vienaldziigi tie LP bet nu tas maxlinieks ir cepuri nost...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.