Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 2 pictures from a noob....
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
rebelstrik2
shie ir divi mani zimejumi kurus es nobildeju no mobilnika ja buus pieprasijums sataisishu veel vairaaak:D
Ghoul
Pirmais ir DBZ stilaa es ar taa saaku ziimeet, tas ir diezgan viegls un forshs stils!Otrais ziimeejums atgaadina Gorillaz! un no shiem diviem patiik vislabaak!neslikti ziimeejumi, liec veel lai vareetu paskatiities ko maaki, pagaidaam teikshu nekas iipash, bet nav slikti!
anishuara
man liekas ka tiri jauki... bet pie acim ir kartigi japiestrada... happy.gif
Sushi
Otrais pavisam noteikti ir Gorillaz stils! Bet man patiik. Pavisam neslikti. Vieniigi gruuti kritizeet tik mazus!
rebelstrik2
nu ja piekritu ka pirmais ir ta dbz stila jo man patyk dbz un gorrilaz stils ary tyri labz:D

nu japazime talaaak tikai bija kadreiz vel daudzi labi darbi bet es tos nezkapec izsviedu ara-tas nozime jataisa jauni smile.gif


shie ir mani zimejumi kurus zimeju pirms kadiem 3 gadiem parsvara dbz:)

veel vienu aizmirsu:D



dubultposts!
Sushi
Tie dbz ir ljoti labi fanarti! Vispaar Simpsoni jaw arii, tikai taa nav anime! Ljoti smuks darbs ir treshais! smile.gif
rebelstrik2
nu te ir mans anime pashportrets:D
Sushi
QUOTE(rebelstrik2 @ Sep 25 2005, 18:29)
nu te ir  mans anime pashportrets:D
*



Ieliec shito topikaa ''Pashportreti''.
Tur vairaak iederaas! wink.gif
Bet ziimeejums ir smuks! Cik sen saaki ziimeet shaadi, jeb arii tas ir fanarts?
rebelstrik2
zimeeet saaku shita pirms kadiem 4 gadiem bet tad atmetu jo nevienam isti nepatika un tagad atsaku smile.gif
rebelstrik2
nu ko shodien shulee veel sazimeeeju, nirdzigs ir chibi hitlers:D
Namejs
ko tew war pateikt....neziimee uz ruutinju lapaam smile.gif bet par artu piestraadaa pie aciim
rebelstrik2
nu meginaaju es to aci uzzimeet paskat un veel viena bilde bonusa smile.gif
gramozeks
diezgan labi ziimeejumi (liekas dazzi tev ir karikatuuru stilaaa) tas viens no dragonbols ir vislaabaakais (manu praat), tas veel ir kraasains!!! hee hee hee!!!! laugh.gif
image
Kikumi
Mazliet jāpiestrādā pie sejas proporcijām, bet tā neko! Turpini zīmēt! happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.