Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Zeloco galerija
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
zeloco
Hmm.. nu anime, gluzhi nav 'mans laucinjsh', bet es, ka dauzdi no jums, esmu to pameehjinaajusi... (uzreiz saku, ka zinu, ka anatomija nav mana speeciigaakaa puse)
Mazliet fetishisma
IPB Image
Mana
IPB Image
Kana
IPB Image
Gothic Lolita
IPB Image
Mana (chibi)
IPB Image
Alice
IPB Image
Music
IPB Image
Marionette
IPB Image
Mana (new version
IPB Image
Original char
IPB Image
Pagaidaam viss >_> baigi dauc sanaaca dry.gif;;
Ghoul
WOW!!!!!!! Iespadiigi!!!!! Super!!!!!!! Taa tik turpinaat, nekur nepiesieshos, jo kljuudas ziimejumos atrast nemaaku laugh.gif ( laikam taapeec, ka te taadu nav )!!!!!!!
Zuzix
QUOTE(zeloco @ Sep 16 2005, 19:51)
Hmm.. nu anime, gluzhi nav 'mans laucinjsh', bet es, ka dauzdi no jums, esmu to pameehjinaajusi... (uzreiz saku, ka zinu, ka anatomija nav mana speeciigaakaa puse)
Mazliet fetishisma
image
Marionette
image
*


Peec manaam domaam shie diwi ir labaakie... un wienalga, ka ar proporcijaam 1ajaa naw labi - tam ir saws stils...
aba marionette ir ljoti skaista ar sawu melnbaltumu un domu ^_^
Ghoul
QUOTE(Zuzix @ Sep 16 2005, 19:56)

un wienalga, ka ar proporcijaam 1ajaa naw labi - tam ir saws stils...

*


tas ir savdabiigs chibi!!!!!! ( tiek atklaata iistaa chibi buutiiba!!!!!! chibi ir ljauni )!!!!!!!! laugh.gif
Janots
blink.gif blink.gif blink.gif tieshaam iespaidiigi!!!!!!! lai gan dazas seinjas kaut kur redzeetas.... blink.gif blink.gif blink.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Ļoti inteteresanti un savdabīgi zīmejumi. J-rock ja?

p.S. Davianart???
jurc
Skatījos ilgi.. Patīk! smile.gif
Tā turpināt.. piesieties tiešām nav pie kā... ja nu ir kādas kļūdas, tad tas piederās pie ieturētā stila.
SteiN
Wow..facinee...taa tik tureet..iipashi patiik No.1..xex..skaists pic... rolleyes.gif
Rudoru-san
Tas ar marioneti labais... biggrin.gif
Proporcionāli vēl ir tīri pieņemami, tikai dažos zīmējumos krāsas nav īpaši atbilstošas...
Well, neklausies manī, turpini zīmēt! smile.gif
rebel
skaistumiigi... man jaw patiikaas,warbuut i weel kkas ajzkjeeries? wareetu paraadiit... happy.gif
yorsa-kun
Nu jaa atkal tas"sirsniigais" stils^^ bet izskataas ka ziimeet tu proti. Kur maacies?!?! huh.gif
Tigra2
Iespaidīgi, man ļoti ļoti patīk, vislabāk man patīk tas puisis zīmējumā Music un marionete.Tikai tam vācu priekšniekam ķermenis tādz jocīgs, bet varbūt tā arī domāts?
Sushi
WOW! Impressive!! You rock, Zeloco!!! blink.gif
zeloco
*nosarkst* Vai... O_O nebiju domaajusi uz tik lielu atbalstu...
Nezinu, kaa taisa taas /quote/-lietas, tapeec atbildeeshu 'prasti' ;P

S.U.D. > Hahah, es tos censhos nosleept ph34r.gif

Zuzix > Paldies liels, 1ajaa es experimenteeju, tapeec tas ir taads diivains, es to daru ljoti biezhi, marionete ir viens no peedeejiem experimentiem ^^

Janots > Visticamaak paziistamaakaas ir Mana -happy.gif- Vinsj iz nezheeliigi fascineejoshs

Isabel Carmin fon Edelhain > Dazhi ir no J-rock, bet ne visi ^^
PS. Jaa ^_~ (tev arii ir?)

JurCHiX > Daudz bilzhu (laikam <bold>par</bold> daudz unsure.gif), tapeec tik daudz jaaskataas ^^ Liels paldies

SteiN > -happy.gif- Liels paldies

Rudoru-san > Kuros nav? tongue.gif Man jaazina >_<

rebel > zini ir gan, LJOTI daudz... tikai tie nez vai buus anime >_> lielaakaa dalja ir taadi... nu... slimi... dry.gif

yorsa-kun > Ko noziimee 'sirsniigais'? (Z is a retard O_o) Tieshi shaadu ziimeeshanu... amm... bilzhu graamatinjas, TV, Internets... o_o''' (Man ir ljoti aizraujosha dziive happy.gif''')

Tigra2 > teeheehee... es jau teicu, ka anatomija nav mana speeciigaa puse happy.gif;;; Kur nu veel dzhekiem un no saaniem o_o;;;

Missy > *glomp* biggrin.gif Paudies ^^
Shaisuke
Zeloco, my beloved lolita... Tu jau zini ka man tavi darbinji ljoti patiik... Taa La petite obsession man visvairaak patiik...

~BN~
rebel
uu,slimi! super! tieshi tas,kas man waidziigs..nu,ja shite negribi likt,ta warbuut kaadu linku uz tiem slimajiem,ja tew ir,protams? happy.gif plzz.. esmu slimu darbu fane..
Angelina
image

shajaa man ljooooti patiik acis! smile.gif
zeloco
QUOTE(Shaisuke @ Sep 18 2005, 14:34)
Zeloco, my beloved lolita... Tu jau zini ka man tavi darbinji ljoti patiik... Taa La petite obsession man visvairaak patiik...

~BN~

*


*blush, blush* <3
zeloco
QUOTE(rebel @ Sep 18 2005, 15:13)
uu,slimi! super! tieshi tas,kas man waidziigs..nu,ja shite negribi likt,ta warbuut kaadu linku uz tiem slimajiem,ja tew ir,protams? happy.gif plzz.. esmu slimu darbu fane..
*


>_> ne jau, ka negribeetos, man liekas baigais offtopic tad buus...
vairaak slimajiem praatiem paarsimts bildes ir <a href="http://zeloco.deviantart.com/gallery">sheit</a> happy.gif
zeloco
QUOTE(Angelina @ Sep 19 2005, 09:53)

shajaa man ljooooti patiik acis! smile.gif
*


happy.gif Tas viens no maniem peedeejiem darbiem... kraasoshanai pavadiiju vairaak nekaa 5h... O_O tas ir vispaareejs sasniegums man pacietiibas zinjaa, jo parasti bildeem neatveelu vairaak kaa 1h >_>
Angelina
WoW!!! 5 stundas?!?? shausmas! blink.gif es nemuuzas nevareetu noseedeet pie kraasoshanas 5 stundas.. mans apbriins tev.. cool.gif
Janots
blink.gif WoW! shis krutas! blink.gif
P.S. tu esi registreeta deviantartaa? please iedod savu adresiiti!!! rolleyes.gif ljoti gribaas redzeet!!!
zeloco
QUOTE(Angelina @ Sep 20 2005, 09:16)
WoW!!! 5 stundas?!?? shausmas!  blink.gif es nemuuzas nevareetu noseedeet pie kraasoshanas 5 stundas.. mans apbriins tev.. cool.gif
*


Es saku... trakums biggrin.gif Bet, laikam, kad aizraujos, tad pat nepamanu.. man taa gadaas happy.gif;
zeloco
QUOTE(Janots @ Sep 20 2005, 15:21)
blink.gif WoW! shis krutas! blink.gif
P.S. tu esi registreeta deviantartaa?  please iedod savu adresiiti!!! rolleyes.gif ljoti gribaas redzeet!!!
*



happy.gif Liels prieks, ka patiik
http://zeloco.deviantart.com/gallery tikai nenobiisties ;P
Eidorian
IR ritiigi labi! To jau var viennoziimiigi nosaukt par maakslu, preteeji vairumam shaa foruma darbiem.

Ko es gribeetu zinaat ir - ar ko un uz kaada formaata tu ziimee? Kaadas datora programmas tu lieto? Kur tu smelies idejas?
Baigi daudz jautaajumi, ne?! biggrin.gif Bet man interesee!

Pie tam, apbriinoju cilveekus, kuriem ir liela pacietiiba.
zeloco
QUOTE(Eidorian @ Sep 22 2005, 15:32)
IR ritiigi labi! To jau var viennoziimiigi nosaukt par maakslu, preteeji vairumam shaa foruma darbiem.

Ko es gribeetu zinaat ir - ar ko un uz kaada formaata tu ziimee? Kaadas datora programmas tu lieto? Kur tu smelies idejas?
Baigi daudz jautaajumi, ne?! biggrin.gif Bet man interesee!

Pie tam, apbriinoju cilveekus, kuriem ir liela pacietiiba.
*



hahah biggrin.gif liels paldies *hug, hug*
Ziimeeju atkariibaa no garstaavoklja, nereti idejas, kas velkas liidzi jau dazhas nedeeljas, bet parasti uz izjuutas. Ziimeejot pilniigi nedomaaju. Smadzenes it kaaa atsleedzas. Tas ir ljoti patiikami, ja tev ir suudiiga diena.
Agraak es ziimeeju uz a5 formaata lapas (tiimarii vareeja nopirkt taada izmeera bloknotus), bet nesen tiku pie a4 formaata pieklaajiiga biezuma (ap 700 lapaam) skichu klades, tagad taa ir mana 'dienasgraamata'.
Ziimeeju parasti ar ziimuli un tad paarvelku galvenaas liinijas ar pildspalvu, retaak es ziimeeju uzreiz ar pildspalvu, jo neesmu drosha par liiniju kvalitaati saakumaa.
Agraak ziimeejumus kraasoju ar ziimuljiem (gan parasto, gan kraasainajiem), bet tad iemeegjinaaju kraasot uz datora (daudz izdeviigaak, ja kljuudaas, tad tik nospiezh ctrl+z), tagad gan peedeejais 'hiits' ir kraasot ar flomaasteriem, bet tas gan pavisam nav anime.
Programmas... jaa, nu taa bija un veeljoprojaam ir probleema. Pirmaa, uz kuras meegjinaaju bija k-kaada 5 photoshop versija (PS v.0.5), tad naaca Corel 11, kuras laikaa iemaaciijos visvairaak.. PS v. 0.7 ilga paaris dienas, jo taa laikam manaam smadzeneem ir par sarezhgjiitu, tad kaads 'gudrais' teica, ka Macromedia Fireworks ir labaaks, nu tagad es njemos ar to, kaut gan man labaak patika Corel. Ir ziimeets arii uz paint un photo editor, lai cik smiekliigi tas nebutu (skolaa, kad nav ko dariit). Ljoti gribaas iemaaciities vektorus un flash, bet man dators ir vnk smiekliigs, jo tas pat to pashu MF nevar pavilkt...
Idejas.... nu.. lai cik nodraasta fraaze taa nebuutu - visur. es vnk uzsuucu sevi piesaistoshaas lietas no visa (graamatas, zhurnaali, ielas, cilveeki, visbiezhaak - filmas, fotograafi, citi maakslinieki). Ja man noliek priekshaa visikdienishkjaakaas lietas es taas speeju paarveidot vai izmantot taa, kaa man tas patiik un tinksh! k-kas sanaak (vai tu maz sleej iedomaaties cik daudz pielietojumu ir vnk vecai aviizei?) Nereti ziimeeshanu izmanotju, kaa 'reklaamu' savu ideju paushanai, piem, shii bilde:
image
Doma - ne vienmeer buut atshiriigam ir slikti. (Par sho konkreeto bildi es ar draugiem domaaju uztaisiit nelielu maaksliniecisko video.) Man ljoti biezhi ir visaadas jaunas apseestiibas (kaa, piem, shajaa bildee - gaazmaskas), taas arii es meedzu ziimeet. Vienaa fraazee - es ziimeeju mani fascineejoshas lietas.
Wow... shitais skaidrojums gan bija garaaks nekaa es domaaju >_>'''

ps. es nemaz neesmu tik pacietiiga, vnk, ziimeejot nedomaaju, tapeec tas darbiibaa liekas aatraak nekaa no malas ^_~
zeloco
Dazhi 'svaigumi':
Shitais bija domaac kaa embleema tam animefest, bet visaadu sasodiitu apstaaklju deelj man to neizdevaas aiznest... sasodiitie projekti... Cerams, naakoshreiz man tas izdosies ^_~
image
Shitais lineart to Shaisuke <3 vnk vajadzeeja uzzimeet.. ar laiku tiks arii izkraasots:
image
Veelviens toposhais ziimeejums - kozi lineart
image
Ceru, ka patiks - kritika vienmeer ir laipni luugta happy.gif
not_alone
laps!me liekey..nju ko,tef ir talants<YAY!beidzot es arī varu to pateikt> *atviegloti nopūšās*
EndlessReality
Es arī esmu deviantartā, niks tas pats kas te. Kāds var lūdzu pakomentēt uz pašlaik vienīgo bildi?
Tavi zīmējumi ir lieliski, pirmais ar pildspalvu krāsots?
Kaede
Man ļoti patika Tavi zīmējumi... laugh.gif
Daudzi no tiem ir ārkārtīgi skaisti. Pēdējie daži arī bija labi un interesanti...
Rudoru-san
QUOTE(zeloco @ Sep 18 2005, 15:33)

Rudoru-san > Kuros nav? tongue.gif Man jaazina >_<

*


Zilā un sarkanā krāsa neder kopā (tas bojā kopējo iespaidu), labāk atstāj fonu baltu... ph34r.gif
Tas zīmējums ar gāzmaskām ir super, lieliska ideja pamatā. laugh.gif
Un tas Animefest emblēmas zīmējums arī ļoti labi sanācis, yay! smile.gif
zeloco
QUOTE(EndlessReality @ Sep 30 2005, 14:31)
Es arī esmu deviantartā, niks tas pats kas te. Kāds var lūdzu pakomentēt uz pašlaik vienīgo bildi?
Tavi zīmējumi ir lieliski, pirmais ar pildspalvu krāsots?
*


>_> tuuliit iechekoshu ^_~
Pirmais, jaa... Shtihots smile.gif

QUOTE(Halina @ Sep 30 2005, 15:08)
Man ļoti patika Tavi zīmējumi... laugh.gif
Daudzi no tiem ir ārkārtīgi skaisti. Pēdējie daži arī bija labi un interesanti...
*


Peedeejie veel nav pabeigti (iznjemot to ar ziimuli kraasoto), kad buus - iepostoshu smile.gif
Shaisuke
QUOTE(zeloco @ Sep 29 2005, 21:03)
Shitais lineart to Shaisuke <3 vnk vajadzeeja uzzimeet.. ar laiku tiks arii izkraasots
*



OhMyF......Gackt.... GOD GOD GOD, no really, zeloco you are teh god... *shaisuke pie tavaam kaajaam* Thankiez.... wub.gif Big wub to my beloved lolita wub.gif *adore* *speechless*

~BN~
Shinya
image

Tas ir kas dieviigs (pieliidzinaami orginaalam tongue.gif )....man nenormaali patiik...
Tigra2
Tā meitene ar zili rozā matiem izskatās ļoti piemīlīga, pēdējais nepatīk, būtu jauki, ja tu vairāk piestrādātu pie anatomijas.
zeloco
QUOTE(Shaisuke @ Sep 30 2005, 19:25)
QUOTE(zeloco @ Sep 29 2005, 21:03)
Shitais lineart to Shaisuke <3 vnk vajadzeeja uzzimeet.. ar laiku tiks arii izkraasots
*



OhMyF......Gackt.... GOD GOD GOD, no really, zeloco you are teh god... *shaisuke pie tavaam kaajaam* Thankiez.... wub.gif Big wub to my beloved lolita wub.gif *adore* *speechless*

~BN~

*



<3 ^__________^

QUOTE(Shinya @ Oct 1 2005, 22:36)

Tas ir kas dieviigs (pieliidzinaami orginaalam  tongue.gif )....man nenormaali patiik...
*



*glomp* Thankies happy.gif

QUOTE(Tigra2 @ Oct 2 2005, 02:02)
Tā meitene ar zili rozā matiem izskatās ļoti piemīlīga, pēdējais nepatīk, būtu jauki, ja tu vairāk piestrādātu pie anatomijas.
*



Tas peedeejais vairaak vai mazaak taisiits kaa karikatuura, tapeec varbuut shkjiet, ka anatomija ir galiigi greiza ^^;;; Bet paldies biggrin.gif Naakoshreiz noteikti centiishos.
Shaisuke
Jaa, piekritiishu Shinyai, Petite Obsession izskataas liidziigs origjinaalam. happy.gif Ja tik veel kusteetos laugh.gif

~BN~
Tigra2
Ja zīmēts kā karikatūra tad O.K,
Vai tu māki zīmēt kautkādus dzīvnieciņus?Skatoties uz tavu zīmēšanas stilu dzīvnieciņi varētu būt interesanti...
zeloco
QUOTE(Tigra2 @ Oct 3 2005, 15:54)
Ja zīmēts kā karikatūra tad O.K,
Vai tu māki zīmēt kautkādus dzīvnieciņus?Skatoties uz tavu zīmēšanas stilu dzīvnieciņi varētu būt interesanti...
*



Hmm... cik esmu meegjinaajusi dziivnieki nav mana speeciigaa puse un laikam ar tiem tik ljoti neesmu airaavusies, lai rastos dzenulis tos maaciities ziimeet... mosh k-kad pameegjijnaashu (visticamaak gan taas buutu dziivnieku anomaalijas >_>)

Hmm... starp citu... svaigaakais darbs, visnotalj netradicionaals kraasu zinjaa, bet man vienmeer paticis izmeegjinaat jaunas lietas:
image
Shaisuke
Amm, zeloco, vai esmu tev teikusi ka ljoti miilu tevi? biggrin.gif

~BN~
zeloco
QUOTE(Tigra2 @ Oct 3 2005, 15:54)
Ja zīmēts kā karikatūra tad O.K,
Vai tu māki zīmēt kautkādus dzīvnieciņus?Skatoties uz tavu zīmēšanas stilu dzīvnieciņi varētu būt interesanti...
*



hmm... mazliet samelojos ieprieksheejaa postaa, es ziimeeju dziivniekus, konkreeti vienu dziivnieku - zakji. Tas gan parasti ir k-kaads sashuuts.

QUOTE(Shaisuke @ Oct 4 2005, 20:54)
Amm, zeloco, vai esmu tev teikusi ka ljoti miilu tevi? biggrin.gif

~BN~

*


XD *glomps*
Sepultura
hmmm... tagad nedaudz kritikas tavas pashpaarlieciibas mazinaashanai tongue.gif ir jau vis baigi fooooorshi uzziimeets, tik fonu gan vareeji labaaku !! vismaz kaadu ''kill'' ainu fonaa iebaazt laugh.gif
zeloco
QUOTE(Sepultura @ Oct 11 2005, 14:48)
hmmm... tagad nedaudz kritikas tavas pashpaarlieciibas mazinaashanai tongue.gif ir jau vis baigi fooooorshi uzziimeets, tik fonu gan vareeji labaaku !! vismaz kaadu ''kill'' ainu fonaa iebaazt  laugh.gif
*


O_o Tev jaapiestraadaa pie kritikas tongue.gif Bet ja nopietni, tad cits fons buutu labaaks (man ar foniem nekad neiet), bet ja tas buus paaraak raibs, tad pati meicha pazustu >_o Buutu vairaak laika vareetu paeksperimenteet ar to 'kill' teemu smile.gif
AKIRA
i like!
zeloco
QUOTE(AKIRA @ Oct 17 2005, 03:07)
i like!
*



*hug, hug* happy.gif
Jaladin
Omigosh! Me likes! Damn I envy people like you.
zeloco
QUOTE(Jaladin @ Oct 20 2005, 23:24)
Omigosh! Me likes! Damn I envy people like you.
*


*glomps* thankies ^^
zeloco
Happy Halloween happy.gif
image
AmnE
Ak dies cik smuki..
asamashii ritori banpaia
smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.